Jump to content

Ateist olduğumu rahat söyleyemiyorum

Recommended Posts

Ben bugün sınıftakilere söledim niye lan diyince işte ayetlerle bişiler söledim.

Ama sölemeye gerek yok herkez inanmak istediğine inansın.

Birde İslamda biraz vcahşilik var bence ateist olduğunu sölerse bir insna bazı yerlerde dışlanıp atılıp daya yiyebilir.

sen gel benim derneğe takıl.herkese kapımız açık.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 125
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Aylin haklı arkdaşlar... İslam adına asla bir vahşilik yapılmamıştır...

Yani, yapılmamıştır heralde, niye yapılsın ki durduk yere?.. Şamanist Türklere karşı yapılan 80.000 kişinin öldüğü Talkan ve Curcan katliamının eminim bizim "göremediğimiz" çok haklı boyutları vardır.

Yoksa bu katliamlar aslında hiç olmamış mıdır?... Şahsen olay esnasında orada değildim, görmedim, bilmiyorum...

arap toplumunun doymazlığı günümüzde varken islamı kullanarak katliamlar elbet yapılmış olma olasılığı çok güçlüdür ama bunu dini kullanarak yapmışlardır bana göre...

Sitelerde Paylaş

bazı ortamlarda ateistler rahat konuşamaz bazı ortamlarda da dindarlar. bu tarih boyunca böyle olmuştur. olmadığını iddia eden çok büyük bir iddia ortaya koymuş olur.

aslında böyle ortamlarda ortak noktalar dışında başka konuları açmamak daha iyi ..belki zamanla...

o ortamdakiler birbirine ısınınca. o zaman fazla sorun çıkmaz..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...