Jump to content

ATEİSTLERDEN NEFRET ETTİM

Recommended Posts

Yeni silahları üzerimizde deniyorlar

Korkunç ifade: Deney farelerine döndük

"Amerika'dan yeni silahlar getiriyorlar ve denemek için bizi kullanıyorlar. Şu deney farelerine döndük" diyen doktor, bir doktor arkadaşının evine düşen ve iki çocuğunu yaralayan bombaların yaktığı parçaları, arkadaşının getirip gösterdiğini anlatırken, "Galiba fosforlu bombalar dedikleri bu... Sürekli yanıyor ve sönmüyor. Suyla söndürmeyi denedik olmadı.. Ancak üzerine toprak örtünce söndü" diye konuştu.

Evet yahudiler için şu an filistin halkı deney faresi !

son gazze saldırısında pudra bombası atıyorlardı.. dış yüzeyde hasar bırakmayıp iç organları parçalıyordu , onlarca insanı pudra bombasıyla yokettiler.. bu sefer fazla merhametli bulmuş olacaklar ki o bombayı kullanmayıp daha agırlarına yöneldiler

ama bunları akılsız vicdansız mini etekli laik yobazlar anlamazlar

Sitelerde Paylaş
  • İleti 68
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

sayın satanist türk vatandaşı senin sorunun ne ?

isteyen filistindeki namussuzlara acı duyar isteyen duymaz ben şahsen duymuyorum , haketti çünkü ama insanlık açısından bakarsak kötü şimdi diyorsunuz o bebeklerin ne günahları var onların günahı yok atalarının günahlarının bedellerini çekiyorlar.

Sitelerde Paylaş

böyle düşünmekte haklısın bende bu topraklarda sürünen aç sefil kürtlere hiçbir zaman acımadım.. allah daha beter etsin ! yakında askere gittigimde terör bölgesine tayin isteyecegim bi kac terösist kafası keselim

tarihinde Uteybe tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Nazi hükümeti yahudierli kaltederken filistin müftüsü nazilerle iş birligi içindedi ve maddi destek saglıyordu.

Şimdi filistinlilerin dolyalı yoldan yahudileri katletmeleri normal fakat israil tarihini unutmayp öc almaya kalkınca etekleriniz tutuşur.

Kimse sivillerin ölmesini istemez bunu hamas ile israil ordusu halledicek...tiii.

Sitelerde Paylaş
sen kes sesini cahil cuhela olimpiyat rezaletinde mossad'ın nasıl başrol oynadıgını bilmeyen yok ancak senin gibi akıl vidan melekelerini yitirmiş laik yobazlar bilmezler

Terör yapıp yapıp suçu mossadın üstüne atmakta anca arap şark kurnazlarından beklenir zaten.

1972 münih olimpiyatları tüm dünyayı terörizm ile tanıştıran olay olmuştur ve bu anlamda bir ilk olma özelliği taşımaktadır.8 tane Filistinli arap,11 İsrailli sporcuyu kaçırır ve israil hapisanelerinde yatan yaklaşık 200 arabın serbest bırakılmasını talep eder.Bu talep İsrail tarafından kesin olarak red edilir.

21 saat süren eylem sonunda başarısız olacaklarını anlayan Filistinliler,11 israilliyi tarayarak öldürür ve ayrıca bir adat el bombasını üzerlerine atar.

Saldırganlardan 5'i öldürülür,3'ü sağ olarak ele geçirilir.

5 saldırganın cesedi Libya'da devlet töreniyle gömülür.Ürdün dışında hiçbir arap ülkesi olayı kınamaz.

Olaydan bir ay sonra Lufthanza uçağı kaçırılır ve 3 saldırganın serbest bırakılması istenir.Almanya bunu kabul eder ve üç saldırgan Libyada kahraman gibi karşılanır.

İnsanlar bu olayı televizyondan canlı olarak izlemişlerdir ve dünyada bu andan itibaren terör paranoyası başlamıştır.Doğal olarak dünya nüfusunun büyük bölümü Filistinlilere karşı hiçbir sempati beslememektedir.

Sitelerde Paylaş
böyle düşünmekte haklısın bende bu topraklarda sürünen aç sefil kürtlere hiçbir zaman acımadım.. allah daha beter etsin ! yakında askere gittigimde terör bölgesine tayin isteyecegim bi kac terösist kafası keselim

Senden yapma diyen mi var ?

İsrailin durumu şudur: Beni ezenleri ezmek ne zamandır suç oldu ?

Sen tarih boyunca yapmadıgın şeyi bırakma gel burda masum sefil aç cocuklar oluyor de hasss. derler adama.

Sitelerde Paylaş
Terör yapıp yapıp suçu mossadın üstüne atmakta anca arap şark kurnazlarından beklenir zaten.

1972 münih olimpiyatları tüm dünyayı terörizm ile tanıştıran olay olmuştur ve bu anlamda bir ilk olma özelliği taşımaktadır.8 tane Filistinli arap,11 İsrailli sporcuyu kaçırır ve israil hapisanelerinde yatan yaklaşık 200 arabın serbest bırakılmasını talep eder.Bu talep İsrail tarafından kesin olarak red edilir.

21 saat süren eylem sonunda başarısız olacaklarını anlayan Filistinliler,11 israilliyi tarayarak öldürür ve ayrıca bir adat el bombasını üzerlerine atar.

Saldırganlardan 5'i öldürülür,3'ü sağ olarak ele geçirilir.

5 saldırganın cesedi Libya'da devlet töreniyle gömülür.Ürdün dışında hiçbir arap ülkesi olayı kınamaz.

Olaydan bir ay sonra Lufthanza uçağı kaçırılır ve 3 saldırganın serbest bırakılması istenir.Almanya bunu kabul eder ve üç saldırgan Libyada kahraman gibi karşılanır.

İnsanlar bu olayı televizyondan canlı olarak izlemişlerdir ve dünyada bu andan itibaren terör paranoyası başlamıştır.Doğal olarak dünya nüfusunun büyük bölümü Filistinlilere karşı hiçbir sempati beslememektedir.

yahu olimpiyat olmasa senin gibiler cok mu vicdanlı insanlar olacaklar..? şimdi londraya bi bomba atılsın beş tane ingiliz ölsün bak nasıl cıngar çıkarmaya başlarsın !

Olimpiyat olayları filistinli aydınların ortadam kaldırılması için düzenlenmiş bir mossad pisligidir.. olaydan sonra filistin mücadelesini fikri olarak yürüten tüm aydınlar yokedilmiştir..

oku ögren ;

- "Alman polisinin olayın başından itibaren FKÖ'lülerle vardığı antlaşmaya sadık kalmaya hiç niyeti yoktu. Bunun sebebi Bonn'daki İsrail yetkililerinin hiçbir şekilde rehine ve mahkum değiş tokuşuna yanaşmamasıdır... Alman polisi İsrailli sporcuların kimler tarafından öldürüldüğünü kesin olarak kanıtlayacak olan otopsi sonuçlarını halka açıklamayı da reddetmiştir." (Le Monde, 9 Eylül 1972)

- Yahudi Dayanışma Derneği Başkanı Bertram Zweiben, olay sonrası demecinde 'Bir misilleme hareketi ancak dünya çapında Arap diplomatlarının öldürülmesiyle olur' demiştir. (Dossier Secret Sur Israel: Le Terrorisme, Vincent Monteil, sf. 88)

Mossad'ın Almanya'daki en güvenilir dostu BND Başkanı Yahudi Markus Wolf'un Münih olimpiyatlarında İsrailli atletlere karşı düzenlenen saldırıda silahları Filistinli Kara Eylül grubuna bizzat kendisinin temin etmesi, olaydaki Mossad güdümünün açık bir örneğidir. Kara Eylül grubunun Mossad hesabına çalışan Abu Nidal'le bağlantılı olması ise olayı daha açık hale getirmektedir. (Kara Eylül-Abu Nidal bağlantısı: The Middle East, Temmuz 1978)

Sitelerde Paylaş
Gazze katliamları başladıgı günden beri İsrail'in uyguladıgı soykırıma ateist-kemalist çevrelerin aldıgı tavrı görünce Ateistlerden nefret ettim !

Bir ülke, dünyanın en önemli ikinci Emperyalist devleti tarafından işgal ediliyor.. Silahsız çaresiz aç insanlar yokediliyor.. Son teknoloji silahlarla üzerlerinde deneyler yapılıyor.. Ve kendisine laik modern atatürkcü ıvır zıvır diyen insanlar bu katliamları destekliyor.. Bin dereden su getirerek katliamlara destek vermeye çalşıyor.. Vicdansızlar basit bir internet sitesinde bile ağızlarından tek kelime dökülmesini istemiyorlar

Bu zır cahiller Hürriyetten okudugu iki haberle Ortadogu uzmanı oldugunu sanıyor ! Efendim ateşkesi Hamas bozmuş , Hamas direnerek halkını ölüme mahkum ediyormuş !

Bre ahmaklar bre vicdansızlar

Bu ülke kurtuluş savaşında silahlı direnişle düşmanı püskürtmedi mi..? Demek siz kurtuluş savaşı döneminde yaşasanız ülkesini korumaya çalışan , düşmanı püskürtmeye çalışan Türk askerine de terörist diyecektiniz

Napacaktı filistinliler gel İsrail bu ülke senin mi diyecekti..?

Hamas filistin topraklarını emperyalist işgalden korumaya çalışırken , üstelik bunu tek başına yaparken sizin gibi allahsızlar Çanakkale'de Maraşta Urfa'da Sakarya'da türk askerinin işgalci güçlere karşı verdigi mücadeleyi hiç mi düşünmez !

Bir ülke düşünün aç sefil silahsız hastahanelerde ilaç yok işgal altında.. O ülkede insanlar ellerinde silahlarla topraklarını korumaya çalışınca terörist oluyorsa sizin gibi vicdansızlar işgal altında nasıl toprak koruyacaklar !

Demek yarın Türkiye işgal edilse vatanını korumaya çalışan her silahlı sizin için terörist olacak !

Türk topragı işgal edilse sizin gibi allahsızlar mı bu ülkeyi koruyacaklar..?

Artık dincilerin söylemlerine hak veriyorum ! Ateist insan vicdansızdır.. ben bunu bilir bunu söylerim

bak canım ısraıle nalet yagdıran ateistlerde vardır

konuyu habere dıne donusturen sensın

ama bu savas hamas yuzunden devam edıyorlar

Sitelerde Paylaş

İsrail ordusunun 3. haftasına giren Gazze saldırısında, silah altına alınmayı bekleyen binlerce yedek askerin sınırlı sayıdaki bir bölümü dün kara operasyonuna katılmak için kente girerken, bir yedek asker "Filistinli sivillerin öldürülmesini" protesto ederek, savaşmayı reddetti

demek ısraıl halkının tamamı savastan yana degıl

ya bu kadar savastan nefret eden ıslamcılar

muhonun kanla dın yaymasına nasıl sıcak bakıyor

sız ıkı yuzlusunuz

Sitelerde Paylaş

1 asker reddetmiş.. aman ne ciddi bir rakam ! O 1 askeri kutluyorum

geçen yapılan ankette israilin %83 katliama destek verdigi ortaya çıktı.. bence %100'dür de israil basını ayıp olmasın diye bi bölümünü ayırmıştır

Sitelerde Paylaş
1 asker reddetmiş.. aman ne ciddi bir rakam ! O 1 askeri kutluyorum

geçen yapılan ankette israilin %83 katliama destek verdigi ortaya çıktı.. bence %100'dür de israil basını ayıp olmasın diye bi bölümünü ayırmıştır

arkadasım dıyorum ya sen ıkı yuzlusun daha neyı kımı savundugunu bılmıyorsun

senın savundugun hamas serefsızlık etmesın halkın ıcınden ates etmesın ısraıl bombaları oralara saldırmasın

bak kor sekılde yazıyorsun bılmıyorsun bır sey

gerılla taktıgının ne oldugunu bu savasın neye veya kıme karsı oldugunu bılmıyorsun

1 kısı onemsız senın ıcın degılmı ahmaklık

Sitelerde Paylaş
arkadasım dıyorum ya sen ıkı yuzlusun daha neyı kımı savundugunu bılmıyorsun

senın savundugun hamas serefsızlık etmesın halkın ıcınden ates etmesın ısraıl bombaları oralara saldırmasın

bak kor sekılde yazıyorsun bılmıyorsun bır sey

gerılla taktıgının ne oldugunu bu savasın neye veya kıme karsı oldugunu bılmıyorsun

1 kısı onemsız senın ıcın degılmı ahmaklık

ne diyosun ya alkollümüsün.? halkın %83 işgale destek veriyor diyorum , hamas halkın içinden nasıl ateş ediyormuş sizin beyninizin yerinde ne var gazze işgal altında israil hava saldırısı yapıyor halkın dışı neresi hamas militanları elinden geleni yapıyor israil insansız ucaklarla bombalıyor siz hepiniz kafayı yemişsiniz allah şifa versin !

Sitelerde Paylaş
ne diyosun ya alkollümüsün.? halkın %83 işgale destek veriyor diyorum , hamas halkın içinden nasıl ateş ediyormuş sizin beyninizin yerinde ne var gazze işgal altında israil hava saldırısı yapıyor halkın dışı neresi hamas militanları elinden geleni yapıyor israil insansız ucaklarla bombalıyor siz hepiniz kafayı yemişsiniz allah şifa versin !

sifayı allahtan bekle sen allah hamasa yardım etsın

sen hıc bır sey bılmıyorsun sıyası gorusun yok daha neyse senı boyle bırakıyorum

Sitelerde Paylaş
hamas halkın içinden nasıl ateş ediyormuş

Mithat Bereket geçenlerde genç Bakış programında anlatıyordu

''İsrailli yetkililerle görüşüyorum bana saldırı yapılan yeri gösteriyorlar , bakıyorsunuz okuldan atılmış - camiden atılmış ''

Bizde saldırının yapıldığı yeri bombalıyoruz demişler..

Birşey sorcam , Hamas İsrail'i tanımıyordu değil mi ?

Sitelerde Paylaş

neyi bilmiyorum ? ben filistine daha önce gidip iki gün kalmış birisiyim , arkadaşlarımdan sürekli gidip gelenler var , bir tanesi islamcı dergilerden birinde çalışıyor , ben sizin gibi show tv'den duydugum haberlere ortadogu uzmanı kesilmiyorum , aranızdakilerin cogu daha hamas'ın siyasi seçimle %60 oy alıp iktidar oldugunu , türkiyede dışişleri bakanı abdullah gülle görüştügünü bile bilmiyor.. siz hepiniz otomatik adamlarsınız üç tane laf bilirsiniz

1 - Abi hamas terör örgütü hakediyorlar bunu ateşkesi onlar bozdu

2 - Abi bu araplar bize zamanında ihanet etti yaa oh iyi oluyo

3 - abi baksana israil haklı tabii adamları tahrik ediyorlar onlar da vuruyor

sizin alayınız şu üç cümlenin farklı kalıplarda dile getirilmesinden ibaret.. Topunuz çeyrek adam degilsiniz

Sitelerde Paylaş
Mithat Bereket geçenlerde genç Bakış programında anlatıyordu

''İsrailli yetkililerle görüşüyorum bana saldırı yapılan yeri gösteriyorlar , bakıyorsunuz okuldan atılmış - camiden atılmış ''

Bizde saldırının yapıldığı yeri bombalıyoruz demişler..

Birşey sorcam , Hamas İsrail'i tanımıyordu değil mi ?

arkadaş sizde kafa yok mu hamas nerden ateş edecek filistinin her tarafı daglarla ovalarla mı dolu , kara harekatı sırasında israil gazzeye giriyor hamas da gazze içinde karşılık veriyor uzaydan mı ateş edecekler ben sizin zekanızı muhatap almıyorum!

Sitelerde Paylaş
arkadaş sizde kafa yok mu hamas nerden ateş edecek filistinin her tarafı daglarla ovalarla mı dolu , kara harekatı sırasında israil gazzeye giriyor hamas da gazze içinde karşılık veriyor uzaydan mı ateş edecekler allah hepinizin belasını versin !

Uteybe ,

Adam yıllardır o bölgede gazetecilik yapıyor , her iki tarafla da sürekli görüşüyor

Ben diyorum ki bu adam bunları bunları söyledi

Sen allah belanızı versin diyorsun

Kafan yerinde mi seniN?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...