Jump to content

ATEİSTLERDEN NEFRET ETTİM

Recommended Posts

neyi bilmiyorum ? ben filistine daha önce gidip iki gün kalmış birisiyim , arkadaşlarımdan sürekli gidip gelenler var , bir tanesi islamcı dergilerden birinde çalışıyor , ben sizin gibi show tv'den duydugum haberlere ortadogu uzmanı kesilmiyorum , aranızdakilerin cogu daha hamas'ın siyasi seçimle %60 oy alıp iktidar oldugunu , türkiyede dışişleri bakanı abdullah gülle görüştügünü bile bilmiyor.. siz hepiniz otomatik adamlarsınız üç tane laf bilirsiniz

1 - Abi hamas terör örgütü hakediyorlar bunu ateşkesi onlar bozdu

2 - Abi bu araplar bize zamanında ihanet etti yaa oh iyi oluyo

3 - abi baksana israil haklı tabii adamları tahrik ediyorlar onlar da vuruyor

sizin alayınız şu üç cümlenin farklı kalıplarda dile getirilmesinden ibaret.. Topunuz çeyrek adam degilsiniz

ben bunların hangısını yazdım eeee fılıstıne gıttın dıye daha cok sey mı bılıyorsun 2 gunde cok sey ogrenmısın ya :D :D

1cısı hıc bır zaman fılıstın halkının olumune sevınmedım ve ısraılı haklı gormedım

show tw ızlemem hele onun haber prog ve tartısma programlarından tıksınırım

bak burda hamas yanlıs yapıyor kendı halkına zarar verıyor

hıc bır orgut yokturkı saldırılarını bellı bır yerden yapsın bu gerılla taktıgıne uymaz bu taktıkla kaybetmen garantıdır

Sitelerde Paylaş
  • İleti 68
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

ben filistine daha önce gidip iki gün kalmış birisiyim , arkadaşlarımdan sürekli gidip gelenler var , bir tanesi islamcı dergilerden birinde çalışıyor , ben sizin gibi show tv'den duydugum haberlere ortadogu uzmanı kesilmiyorum , aranızdakilerin cogu daha hamas'ın siyasi seçimle %60 oy alıp iktidar oldugunu , türkiyede dışişleri bakanı abdullah gülle görüştügünü bile bilmiyor.. siz hepiniz otomatik adamlarsınız üç tane laf bilirsiniz

1 - Abi hamas terör örgütü hakediyorlar bunu ateşkesi onlar bozdu

2 - Abi bu araplar bize zamanında ihanet etti yaa oh iyi oluyo

3 - abi baksana israil haklı tabii adamları tahrik ediyorlar onlar da vuruyor

sizin alayınız şu üç cümlenin farklı kalıplarda dile getirilmesinden ibaret.. Topunuz çeyrek adam degilsiniz

Bak sen 2 gün kalmış uzman kesiliyor

Ama yıllarca bölgede gazetecilik yapmış Mithat Bereket'i hiçe sayar sorsan

Seni güneydoğuya yollasak 2 günde anti terör uzmanı da olursun sen

Adamın arkadaşı islamcı dergide çalışıyor ulan kim sallar senin kıytırık derginde çalışan arkadaşını !

Sitelerde Paylaş
yav arkadaş benim ömrüm filistin mücadelesiyle geçti doga ana yüce kozmos ömür verdikce hep filistin halkının yanında olacagım maddi manevi yardımlar yapıyorum

arkadasım hangı sıyası gorusle yardım edıyorsun

Sitelerde Paylaş

normal bırı asla ordakı ınsanların ölümüne sevınmez bu akıl dışı vıcdan dışı bırşeydır ama hamas dinci bır örgüttür oradakı halkı bu yönde beyın yıkayarak kışkırttıyor olay vatan savunması mıdır ıslamı terörmüdür bunu anlamak gerek

Sitelerde Paylaş
bu işler saygı duruşlarıyla olmuyor daha iki ay önce israille 186 milyon dolarlık silah anlaşması yapan Tsk'dır.. Tsk 50 yıldır milyar dolarlarca parayı İsraile akıtmıştır kimi kandırıyorsunuz !

Ayrıca bu saygı duruşuyla ilgili hiçbir haber görmedim link alabilirmiim..?

arap ülkeleri uluslararası polıtıkada bıze asla destek vermezler kıbrısı bıle tanımadılar her ülke kendı çıkarını korumaya çalışır bu ısraılle dostuz anlamına gelmez

Sitelerde Paylaş
aynı sekılde teror devletlerede kahrolsun desen

Her devlet teoristtir. Devletler kendi cikarlarini korumak amaci ile bazi insanlik disi faaliyetlere basvurur ve buda uluslar arasi arenada gayet normaldir ve hatta bu tur seyler yasaldir. Mesela diyelim bizim bir MIT var ve bu MIT bir cok olaya karismistir, bu olaylar sirasinda bir cok insan olmustur, yada devletin kendi yarattigi bir kontrgerilla kademesi vardir.

Devletler ile orgutleri ayni kefeye koymiyalim.

Sitelerde Paylaş

Şimdi Türk Ceza Kanunun Terör örgütleri ve sempatizanları için belirlediği yaptırımları ve uygulamaları hatırlatmak isterim!

Şunuda hatırlatayım;

Avrupa Birliği'nin, 29 Kasım 2005'te terörle mücadele konusunda kabul ettiği bir Ortak Tutum Belgesinde Hamas Terör örgütü olarak 17. sırada yer alıyor.

Aynı listede Pkk 20. sırda terör örgütü olarak kabul edilmiştir ve yer alır.

AB Terörle Mücadele ve Ortak Tutum Belgesi Türkiyenin de içinde bulunduğu aday ve üye ülkelerin ortak görüşü ve deklarasyonudur.

Resmi ve geçerlidir. Çünkü Türkiye de buna diğer avrupa ülkeleri gibi imza atmıştır ve bağlayıcıdır.

Hamas Türkiye tarafından resmi olarak terör örgütü olarak tanımlanır tanınır.

Şu Hamas ve PKK sempatizanı kişilere hatırlatmak isterim:

Türk Ceza Kanunu 220. madde

-(2) Suç işlemek amacıyla kurulmuş olan örgüte üye olanlar, bir yıldan üç yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

-(3) Örgütün silâhlı olması hâlinde, yukarıdaki fıkralara göre verilecek ceza dörtte birinden yarısına kadar artırılır.

-(7) Örgüt içindeki hiyerarşik yapıya dahil olmamakla birlikte, örgüte bilerek ve isteyerek yardım eden kişi, örgüt üyesi olarak cezalandırılır.

-(8) Örgütün veya amacının propagandasını yapan kişi, bir yıldan üç yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır. Bu suçun basın ve yayın yolu ile işlenmesi hâlinde, verilecek ceza yarı oranında artırılır.

Suçu ve suçluyu övme

MADDE 215

– (1) İşlenmiş olan bir suçu veya işlemiş olduğu suçtan dolayı bir kişiyi alenen öven kimse, iki yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

Bu kişiler yazdıkları yazıları ve fikirlerini kanunlar çerçevesinde tutsunlar!

Sitelerde Paylaş
Şimdi Türk Ceza Kanunun Terör örgütleri ve sempatizanları için belirlediği yaptırımları ve uygulamaları hatırlatmak isterim!

Şunuda hatırlatayım;

Avrupa Birliği'nin, 29 Kasım 2005'te terörle mücadele konusunda kabul ettiği bir Ortak Tutum Belgesinde Hamas Terör örgütü olarak 17. sırada yer alıyor.

AB Terörle Mücadele ve Ortak Tutum Belgesi Türkiyenin de içinde bulunduğu aday ve üye ülkelerin ortak görüşü ve deklarasyonudur.

Resmi ve geçerlidir. Çünkü Türkiye de buna diğer avrupa ülkeleri gibi imza atmıştır ve bağlayıcıdır.

Hamas Türkiye tarafından resmi olarak terör örgütü olarak tanımlanır tanınır.

Şu Hamas ve PKK sempatizanı kişilere hatırlatmak isterim:

Türk Ceza Kanunu 220. madde

-(2) Suç işlemek amacıyla kurulmuş olan örgüte üye olanlar, bir yıldan üç yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

-(3) Örgütün silâhlı olması hâlinde, yukarıdaki fıkralara göre verilecek ceza dörtte birinden yarısına kadar artırılır.

-(7) Örgüt içindeki hiyerarşik yapıya dahil olmamakla birlikte, örgüte bilerek ve isteyerek yardım eden kişi, örgüt üyesi olarak cezalandırılır.

-(8) Örgütün veya amacının propagandasını yapan kişi, bir yıldan üç yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır. Bu suçun basın ve yayın yolu ile işlenmesi hâlinde, verilecek ceza yarı oranında artırılır.

Suçu ve suçluyu övme

MADDE 215

– (1) İşlenmiş olan bir suçu veya işlemiş olduğu suçtan dolayı bir kişiyi alenen öven kimse, iki yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

Bu kişiler yazdıkları yazıları ve fikirlerini kanunlar çerçevesinde tutsunlar!

bunları ne ıcın yapıstırdın sımdı haması ve pkk yı savunmayın dıyemı komıksın ya :D

bırde uye olmak dıyor sen orgute uye olmagın nasıl bır sey oldugunu bılıyorsan sen bır orgute uyesın demektır

Sitelerde Paylaş

Hamas Türkiye tarafından resmi olarak terör örgütü olarak tanımlanır tanınır

link verebilirmisin ben bulamadım netten rsmi görüş terör örgütü yaniii

Sitelerde Paylaş
link verebilirmisin ben bulamadım netten rsmi görüş terör örgütü yaniii

Tabi al Avrupa Birliği Genel Sekreterliği resmi sitesi nin adresi

http://www.abgs.gov.tr

http://www.abgs.gov.tr/index.php?p=40777&l=1

al buda ilgili sayfası oku sayfayı içinde hamas terör örgütünde bahsedildiğini göreceksin.

Hamas 2001 yılından beri AB de terör örügütü olarak kabul edilir.

http://eur-lex.europa.eu/LexUriServ/site/e...3en00640066.pdf

Al bunlarda resmi listenin pdf dosyası orjinal belgedir!

İngilizce okuyamıyorsan aşağıda listenin kısa bir bölümüü var!

* Ebu Nidal Örgütü

* El Aksa Şehitleri Tugayı

* El Aksa e.V.

* Tekfir El Hicra

* Aum Şinrikyo

* Babbar Khalsa

* Filipinler Komünist Partisi

* Gama'a al-Islamiyya

* İslami Büyük Doğu Akıncıları Cephesi

* Hamas

* Hizb-ul mücahidin

* Holy Land Foundation for Relief and Development

* Uluslararası Sih Gençlik Federasyonu

* Kach and Kahane Chai

* Khalistan Zindabad Force

* Kürdistan İşçi Partisi (PKK)

* İran Halkının Mücahitleri

* Ulusal Kurtuluş Ordusu (Kolombiya)

* Filistin Kurtuluş Cephesi

* Filistin İslami Cihat Örgütü

* Filistin Halk Kurtuluş Cephesi

* Kolombiya Devrimci Silahlı Güçleri

* Devrimci Halk Kurtuluş Partisi/Cephesi (DHKP/C)

* Shining Path

* Stichting Al Aqsa

* Autodefensas Unidas de Colombia

Türkiyede bu listeyi kabul etmiştir ve altına imza atmıştır!

Size tavsiye TCK nun ilgili maddlerni ve fıkralarını iyi inceleyin!

Sitelerde Paylaş
bunları ne ıcın yapıstırdın sımdı haması ve pkk yı savunmayın dıyemı komıksın ya :D

bırde uye olmak dıyor sen orgute uye olmagın nasıl bır sey oldugunu bılıyorsan sen bır orgute uyesın demektır

Onu ben demiyorum kanun diyor :lol: :lol: :lol:

Hayatında hiç kanun görmediğin TCK yı Türk medeni Kanunu bilmediğin hiçbir fikrin olmadığı nasıl belli oluyor! :lol: :lol:

Szin cittiye alıncak hiçbir tarafıız yok hakkaten!

Sitelerde Paylaş

Sokaklarda caddelerde lafta cocuklar icin dokulen gozyaslar HAMAS icindir. Cocuk sevgisi olsaydi bunlarda HAMAS aninda deliklerinden cikardi . Insanlarin ve bilhassa cocuklarin cok oldugu yerlesim yerlerinde ikamet ettirilen HAMAS teroristleri sayesinde cocuklar ve masum insanlar oluyor. Bu her terorist orgutun basvurdugu plandir ve uluslar arasi camiada destekte buluyorlar.

Sitelerde Paylaş

abd'nin kimin arkadında olduğunu biliyo musun? ve sözde dinci hükümetin abd'nin sayesinde başa geçtiğini...... sana son sözüm var vet tek..........güçlü olan uluslar zayıf olan ulusu ezeceklerdir......... arının bala geldiği gibi abd gibi devletlerin peşinden koşan cahil....... sonun o filistinliler gibi olacak...... ateiatler ise sadece bekacak.....zaten müslumanları öldiren yine musevi ve hristiyanlardır........git busha geçir sözünü..........

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...