Jump to content

Anne acısı

Recommended Posts

Hava sıcaklığının gece eksi 28 dereceye düştüğü Ağrı’da bir köpek aşırı soğuklar nedeniyle dondu.

Yavrusu ise telef olan köpeğin yanından ayrılmadı. Yavru köpeğin inlemeleri üzerine olay yerine gelen vatandaşlar, köpeğin akşam saatlerinde donmuş olabileceğini belirterek, "Yavru köpek, dünden beri annesinin yanından ayrılmıyor" dedi. :(:(:(

7130345.jpg

Sitelerde Paylaş

gazetede görünce ben de çok üzüldüm... bu hayvanların masumiyeti neden biz insanlarda yok? neden hep birbirimizi zevk için, çıkar için, din uğruna öldürür, tecavüz eder, göz yaşı ve kan yaratıcısı oluruz. neden aq?

Sitelerde Paylaş

uzuldum dersem yalan atmıs olurum

ama fılıstınde olanlar ıcın daha adam gıbı yazı yazmadan burdakı olumlere uzulmek .................

anne acısı bırde baslık ya fılıstınde olen cocukların acısını kım dındırecek

tarihinde kopeksavar tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

dostum neye üzülüp neye üzülmeyeceğimizi sana mı soracağız? filistinlilerin aklı olsaydı da yahudilere topraklarını satmasalardı zamanında... bizi arkamızdan vuran araplar için fazla üzülmüyorum... tamam çocuklar ölmesin ama onlarda bu yobaz şeriatçı ortamda büyüyerek birer hamas militanı olacaklar...

Sitelerde Paylaş
dostum neye üzülüp neye üzülmeyeceğimizi sana mı soracağız? filistinlilerin aklı olsaydı da yahudilere topraklarını satmasalardı zamanında... bizi arkamızdan vuran araplar için fazla üzülmüyorum... tamam çocuklar ölmesin ama onlarda bu yobaz şeriatçı ortamda büyüyerek birer hamas militanı olacaklar...

arkadasım uzul demedım sana

ne kadar kolay dıyorsun degılmı hamas mılıtanı olacaklar onları kurtarmak ıcın ufacık bır caban bıle yok

arkadan vurma demıssın onlar senı vurmadıkı arkadan osmanlıyı vurdu

Mustafa Kemal Atatürk osmanlıyı yıkmadımı sımdı odamı senı arkandan vurdu

agızlarda sakız olmus yobaz serıatcı eeee kardesım sen bunun nasıl yok olacagını bılıyormusun dıye adama sorarlar

sırf dını ınancı yok dıye baska dındekı ınsanlara aacımasızlıkla bakmak yobazlık degılde nedır

Sitelerde Paylaş
bizi arkamızdan vuran araplar için fazla üzülmüyorum... tamam çocuklar ölmesin ama onlarda bu yobaz şeriatçı ortamda büyüyerek birer hamas militanı olacaklar...

işte bir ahlaksızlık örnegi..köpegin ölümüne üzülen filistine üzülmez.. sebebi de araplar bizi arkamızdan vurmuş.. köpekler her gün onlarca insanı ıssırıp hastanelik eder bazılarını öldürürler , ama bu vicdansızlar köpeğe üzülür filistine üzülmez.. bunların mantıgına göre köpeğe de üzülmemek lazım.. kendisini besleyen bakıcısını öldüren köpekler var.. onlar da arkadan vuruyor

acaba araplar türkleri çok sevip osmanlı aşığı olsa bu arkadaşlar filistine üzülür müydü..? Kesinlikle hayır.. Çünkü filistin müslüman çünkü filistin güçsüz zayıf ve yoksul

Bu tür kişiligi bozuk insanların hayvanseverlik yapması ne kadar acı

Sitelerde Paylaş
arkadan vurma demıssın onlar senı vurmadıkı arkadan osmanlıyı vurdu

Mustafa Kemal Atatürk osmanlıyı yıkmadımı sımdı odamı senı arkandan vurdu

komik.. bizim soyumuz osmanlı imp. topraklarında yaşayan halktan gelmiyor mu arkadaşım? M.K.Atatürk imparatorluk yerine Cumhuriyet getirdi de halkı dışarıdan ithal etmedi ya :D :D

Sitelerde Paylaş
işte bir ahlaksızlık örnegi..köpegin ölümüne üzülen filistine üzülmez.. sebebi de araplar bizi arkamızdan vurmuş.. köpekler her gün onlarca insanı ıssırıp hastanelik eder bazılarını öldürürler , ama bu vicdansızlar köpeğe üzülür filistine üzülmez.. bunların mantıgına göre köpeğe de üzülmemek lazım.. kendisini besleyen bakıcısını öldüren köpekler var.. onlar da arkadan vuruyor

acaba araplar türkleri çok sevip osmanlı aşığı olsa bu arkadaşlar filistine üzülür müydü..? Kesinlikle hayır.. Çünkü filistin müslüman çünkü filistin güçsüz zayıf ve yoksul

Bu tür kişiligi bozuk insanların hayvanseverlik yapması ne kadar acı

:lol::lol::lol: hayvanla insanı bir tutuyosun ya ne deyim ben? diyecek birşey bulamıyorum...

Sitelerde Paylaş
komik.. bizim soyumuz osmanlı imp. topraklarında yaşayan halktan gelmiyor mu arkadaşım? M.K.Atatürk imparatorluk yerine Cumhuriyet getirdi de halkı dışarıdan ithal etmedi ya :D :D

eeeee adama sorarlar o zaman neden osmanlı devletı dıye kalmadı :D

Sitelerde Paylaş
filistinlilerin aklı olsaydı da yahudilere topraklarını satmasalardı zamanında...

Köpekte akıllı olsaydı kendine kapalı bir alan bulsaydı

(BU SENİN GÖRÜŞÜN YANİ TAM DARVİNİST FELSEFE(GÜÇLÜ OLAN HAKLIDIR)

Sitelerde Paylaş

tam tyler durdene göre bir laf etmişsin umarım tyler bu yazıyı okurda seninle allahı karşılaştırır..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...