Jump to content

Anne acısı

Recommended Posts

bir söz vardir bilmem bilirmisiniz: "insanlari tanidikca hayvanlari daha cok seviyorum."

Emin ol o sözü CANLI ları seven kişi söylemiştir.

bu durumda filistindeki çocuğun ileride terörist olacağı için öldürülmesinde beis görmeyen kişi hayvanıda sevemez insanıda.

Sitelerde Paylaş

crom gibi takiyyeci sahtekarların sözlerine inanmayın.Bunlarda hayvan sevgiside yok.İnsana acımayan hayvana acırmı.

Şu felsefeye bak:Arap Çocuklar ilerde terörist olacaklar bu nedenle ölmeleri iyidir.

Siz arapların hepsini elde silah gezen teröristler sanıyorsunuz heralde.

Araplarda vicdan sahibi akıl sahibi insanlardır bunu unutmayın.

tarihinde pamuksekey tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Emin ol o sözü CANLI ları seven kişi söylemiştir.

bu durumda filistindeki çocuğun ileride terörist olacağı için öldürülmesinde beis görmeyen kişi hayvanıda sevemez insanıda.

Filistindeki katliami onayladigimi vs. zaten söylemedim, Israilin filistinde yaptigi uygulama zaten insanlik disi, bunun aksini iddia edenmi oldu?

Sitelerde Paylaş
Filistindeki katliami onayladigimi vs. zaten söylemedim, Israilin filistinde yaptigi uygulama zaten insanlik disi, bunun aksini iddia edenmi oldu?

Herkes senin gibi tatlısu ateisti değil dikkatini çekerim.STALİN GİBİ Kafatasçı ateistlerle dolu bu forum.

Sitelerde Paylaş
crom gibi takiyyeci sahtekarların sözlerine inanmayın.Bunlarda hayvan sevgiside yok.İnsana acımayan hayvana acırmı.

takıyyecilik senin gibi dinci yobazların işidir... senin gibi insanı sevmem tabi.. hayvana acırım siz yobazlara acımam..

Sitelerde Paylaş
dostum neye üzülüp neye üzülmeyeceğimizi sana mı soracağız? filistinlilerin aklı olsaydı da yahudilere topraklarını satmasalardı zamanında... bizi arkamızdan vuran araplar için fazla üzülmüyorum... tamam çocuklar ölmesin ama onlarda bu yobaz şeriatçı ortamda büyüyerek birer hamas militanı olacaklar...

fotoğraf hüzünlü. ben bir iran chincillası ve bir de golden retriever besliyorum.

ancak filistindeki el kadar günahsız yavruların, masum insanların ölümüne nasıl bu kadar vurdumduymaz olabiliyorsunuz?

ilerde ister terörist olsun, ister ateist, ister satanist... orada bir bebek can verirken, ileride ne olacağının tercih hakkı da elinden alınmış oluyor...

aynı şeyi yarın öbür gün bizim ülkemizde yaptıklarında yine böylesine rahat olabilecek misiniz? onların tek suçu filistinde doğmaları mıdır? filistinde doğmaları kendi tercihleri midir? bunlara sırf filistinli diye böyle acımasızca konuşmak doğru mudur?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...