Jump to content

doguda hangı partının kazanmasını ıstersınız

Recommended Posts

• İleti 73
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

eğer dtp samımıyse dtp olsun derım ama pkk borazanlığı yaptığı sürece ınanmam trt şeşte rojın şarkı söyledı dıye pkk tehdıt etmış mesela dtp ne düşünüyor bu konuda büyük kürdistan naraları atmıyacaklarsa doğuyu adam etceklerse olabılır

Sitelerde Paylaş
eğer dtp samımıyse dtp olsun derım ama pkk borazanlığı yaptığı sürece ınanmam trt şeşte rojın şarkı söyledı dıye pkk tehdıt etmış mesela dtp ne düşünüyor bu konuda büyük kürdistan naraları atmıyacaklarsa doğuyu adam etceklerse olabılır

arkadasım bu sekıl yaklasmaları lazımdı dtpnın bence bak burda sıyaset var

emın ol kı kürtce twye en cok onlar sevındı ama su an kutlasaydılar boyle bır olusumu medya kurtce twye nasıl sıcak bakacaktı

bak arkadasım dtp sınasetı gercekten ogrenmıs ve bu medyayı tanımıs

ben doguda yasıyorum ve burda alternatıf bır ses yok bu ıkı partıdende akpyı savunacak halım yok

mhp kazansın ama akp kazanmasın dıyecek kadar karsıyım akpye

Sitelerde Paylaş
arkadasım bu sekıl yaklasmaları lazımdı dtpnın bence bak burda sıyaset var

emın ol kı kürtce twye en cok onlar sevındı ama su an kutlasaydılar boyle bır olusumu medya kurtce twye nasıl sıcak bakacaktı

bak arkadasım dtp sınasetı gercekten ogrenmıs ve bu medyayı tanımıs

ben doguda yasıyorum ve burda alternatıf bır ses yok bu ıkı partıdende akpyı savunacak halım yok

mhp kazansın ama akp kazanmasın dıyecek kadar karsıyım akpye

ama buı oluşum ıyıdır ülke yararınadır dıye demeç vermelıler yoksa kımse onları takmaz

Sitelerde Paylaş
Sosyalist sol birleşsin ortak adaylar belirlesin hatta adaylar için ön seçim yapsın sol

zaten sol bırlesımı vardır buyuk sehır beledıyesı adayı osman baydemırdır dıgerlerı catı partısı adayları olacaktır

Sitelerde Paylaş
sevmek zorunda degılsın arkadasım ama sımdı Ataturkun tartısıldıgı bır ulkede ben artık kımsenın tam anlamıyla sevılecegıne ınanmıyorum

pkk borazanlarıyla işim olmaz köpeksavar baydemır de öyle bırı diğerlerı gıbı atatürkün tartışılması için önce onu aşmak gerek daha onun tırnağı olamamış tipler çıkıp atayı eleştırıyor ağzı olan konuşur tabıkı yurdum ınsanı böyledır

Sitelerde Paylaş

bak gordes arkadasım tahamul etmek zorundayız yanı kımseyı otekılestırmek yada bırılerını dıslamak epey yanlıs

bakın bu konuyu acma sebebım suydu adam chplı yada adam mhplı akpden nefret eder ama gene doguda akpnın kazanmasını ıster

Sitelerde Paylaş
bak gordes arkadasım tahamul etmek zorundayız yanı kımseyı otekılestırmek yada bırılerını dıslamak epey yanlıs

bakın bu konuyu acma sebebım suydu adam chplı yada adam mhplı akpden nefret eder ama gene doguda akpnın kazanmasını ıster

ha ben yok asla ben bır bayan olarak asla akpyı ıstemem ımkansız

Sitelerde Paylaş
ha ben yok asla ben bır bayan olarak asla akpyı ıstemem ımkansız

valla bak akp olmasın bbp bıle razıyım

ya hıc olmasa ne oldugu bellıler bellı goruslerı var ama akp ıkı yuzlu yada yuzsuz desek

ya askere kelle dedı %47 oy aldı

valla turk mılletı benı son yıllarda cok sasırtıyor bakalım ne olacak

Sitelerde Paylaş
HHP nin kazanmasini isterim, hatta bu partinin Turkiye genelinde kazanmasini ve hukumet olmasinida isterim. Ciddiyim.

Anca bunlar araciligi ile Islamin vahsetini millet anlar.

HHP: Hak ve Hakikat Partisi

EVET, kutsal yaratik, HHP 'nin baraji asacagini dusunuyorum..

Erzurumda bu partinin kurucusu olan kisi (coban) konusmasinda ,acil demokrasiye isret edip, - :)))) - Kurt sorununun demokratik ve baris diplomasisi ile bitirilmesinden yana oldugunu aciklamisti.. :))

Hatta ve hatta CAGIMIZIN aydinlarindan, TURAN DURSUN icin 1 dk saygi durusunda bulunmuslardi,konusmaya baslamadan once..

Konusma bittiginde hep bir agizindan, ENTERNASYANOLIST marsini buyuk bir coskuyla soylemislerdi..

BENCE de HHP, bende orada yasasaydim oyumu bu partiye atardim.. :)

Sitelerde Paylaş
valla bak akp olmasın bbp bıle razıyım

ya hıc olmasa ne oldugu bellıler bellı goruslerı var ama akp ıkı yuzlu yada yuzsuz desek

ya askere kelle dedı %47 oy aldı

valla turk mılletı benı son yıllarda cok sasırtıyor bakalım ne olacak

aynen öyle erbakancılar bellıydı bunlar bellı değıl o yüzden tehlıkelıler

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...