Jump to content

doguda hangı partının kazanmasını ıstersınız

Recommended Posts

EVET, kutsal yaratik, HHP 'nin baraji asacagini dusunuyorum..

Erzurumda bu partinin kurucusu olan kisi (coban) konusmasinda ,acil demokrasiye isret edip, - :)))) - Kurt sorununun demokratik ve baris diplomasisi ile bitirilmesinden yana oldugunu aciklamisti.. :))

Hatta ve hatta CAGIMIZIN aydinlarindan, TURAN DURSUN icin 1 dk saygi durusunda bulunmuslardi,konusmaya baslamadan once..

Konusma bittiginde hep bir agizindan, ENTERNASYANOLIST marsini buyuk bir coskuyla soylemislerdi..

BENCE de HHP, bende orada yasasaydim oyumu bu partiye atardim.. :)

HHP mi T.Dursun icin saygi durusu yapti? Delimisiniz.

HHP nin hangi parti oldugunu biliyorsunuz degilmi? Isterseniz su videoyu bi izleyin------>

Sitelerde Paylaş
  • İleti 73
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

HHP mi T.Dursun icin saygi durusu yapti? Delimisiniz.

HHP nin hangi parti oldugunu biliyorsunuz degilmi? Isterseniz su videoyu bi izleyin------>

ilahi KUTSAL YARATIK :))))))

Tabiki bu capulcularin ne oldugunu cok iyi biliyoruz,

biraz saka, cildi bozmaz dimi ?

Sitelerde Paylaş

:lol:

ya ne bilim, insanlik halidir dedim belki baska bi parti ile karistirdi dedim, birde T.Dursun icin saygi durusu falan diyince yani :lol:

Inanin bu partinin Turkiyede basa gelmesini cok isterim. Millet gorsun Islam neymis. Oyle cikipta uyduruk yorumlar ile Islami millete kakalamasinlar.

:lol::lol: benı güldürdün yahu kutsal

Sitelerde Paylaş

Son genel seçimlerde dtp parti olarak girmemişti bağımsız adaylarla girmişti.Ama beklediğinden çok aşağılarda kaldı.Ekonomik kriz ve AKP 'inin ikinci dönemde daha sağ ve AB reformlarından uzaklaşması DTP'nin oylarını bence arttıracak.

Ben halkın iradesine saygı duyulması taraftarıyım.DTP olsun AKP olsun o yörenin gelişmesine çaba harcasınlar.DTP=PKK diye düşünmek Türkiye'ye ve yöre halkına zarar verir.Dialog ve siyaset şansı tanınmazsa çatışma ve silahlı mücadele teşvik edilmiş olur.DTP siyasette var olmalıdır.

Selam.

Sitelerde Paylaş
Doğuda en doğru oy, geçersiz oydur.

Tüm Doğulular geçersiz oy kullansın. :lol:

PANTE, peki DTP'yi icine sindiremiyorsunda, ee peki kim kazanacakti CHP'mi ??

CHP'yi akp ye aday gosterebilirmisin doguda, adama bir yerleriyle gulmezlermi??

CHP,kapatsin kendini vakif olsun,yada muze , cunku artik turkiyedeki sosyal demokrasi nin onune engel teskil etmektedir..

CHP nin ikiyuzlu ,yavsak politikalari AKP nin elini guclendirmedimi nede olsa.

Sitelerde Paylaş

Ben şahsen Dtp denen çapulcu yatağının,seçimlere katılmasının yasaklanmasını ve ayrıcada kapatılmasını istiyorum.Bu it sürüleri(parti üyeleri) parti kapatıldıktan sonra tutuklanmalıdır.

Dtp dışındaki partilerden her hangi biri kazanabilir bu benim için farketmez.İster Chp olsun ister ak parti.

Sitelerde Paylaş

DTP teror orgutuymus ha bunu soyleyen BUDALADIR !

Nasil teror orgutu ya ??

YSK uyesi olan ,parlementerleri olan, milyonlarca kisinin oy verdigi,onlarca belediyede hakim guc olan, 8 mart kadinlar gununu VAN da resmi kilan, 1 mayislarin motor gucu, AKIN BIRDAL gibi vs,, cesitli aydinlari millet vekilli olarak cikartan vs,, vs,,,,

NE SACMALIYORSUNUZ YA

APTALMISINIZ SIZ ????

ZORLA BENIDE BU FORUMDA DTP NIN AVUKATI YAPTINIZ YA HELAL OLSUN YANI...

not : salak ,salak cevaplar yazmayin, kimi cevaplari gorunce kusasim geliyor ( DIKKATINIZE).

Sitelerde Paylaş
akın bırdal sahte bır ınsan hakları savunucusudur hıç şehıtlerımızın hakkını savunmamıştır zaten böyle çapsız olduğu için zamanında hedef halıne gelmıştı

Goddess,ziplamissin yine ! :)

yani meydani hic bos birakmiyon, bos KOLTUK bulsan, hemen uzerine oturacan,,ilahi goddess :)

Sitelerde Paylaş
Doğuda en doğru oy, geçersiz oydur.

Tüm Doğulular geçersiz oy kullansın. :lol:

Aslında batıda da geçersiz kullanılsın.

Ülkenin tamamında bir boykot mükemmel olurdu.

Ben belediye seçimlerinde adaya oy verilmesinden yanayım.

Partiye bakılmadan adaylar arasındaki en verimli, en başarılı olabilecek olan seçilmeli.

Partiye oy verecek olanlar İl Genel Meclisi oylamasında versinler.

DTP, yasadışı örgütün yasal partisidir.

Bunun inkarı mümkün değil.

Önemli konularda kendi başlarına karar alamazlar.

İmralı'nın onayı gerekir.

Ya da İmralı'dan gelen emri tanımamazlık edemezler.

İçindeki isimler, bu yapının farklı olduğunu göstermez.

DTP'ye oy veren PKK'yı içine sindirebilendir.

AKP ile DTP arasında kalsam, başka alternatifim olmasa ikisine de oy vermem.

Ama ikisinden birini seçmek zorundasın denirse DTP'yi seçerim.

Çünkü DTP'nin çok oy almasının ülkeye vereceği bir zarar yok.

Oyla ülke bölünmez. Terör örgütü de güçlenmez.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...