Jump to content

doguda hangı partının kazanmasını ıstersınız

Recommended Posts

• İleti 73
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

dtp ye teror demek terorun ne oldugunu bılmedıgın anlamına gelır

akp nın en cok ıstedıgı sehrılerın basında ızmır ıstambul ankara ve dıyarbakır gelır her bırı farklı bır kale her bırı bu ulkenın en onemlı sehırlerı

bakalım dtpnın beledıyelerının oldugu sehırlerı akp kazanabılecekmı

haa bu arada kazanayım derken kaybetmekte var

Sitelerde Paylaş
dtp ye terör örgütü demedim. Demokratik Terör Örgütü demek istedim. Arada fark var. Bence onlar Kravatlı Teröristlerder. Onlara oy verip başlarına getiren insanlar da dolaylı yoldan teröristdir.

amaçları samımı olsa aslında ama değıller amaç buyuk kurdıstan yoksa kımın umrunda oradakı fakırlık sefalet kadın hakları

Sitelerde Paylaş
zaten sol bırlesımı vardır buyuk sehır beledıyesı adayı osman baydemırdır dıgerlerı catı partısı adayları olacaktır

DTP bu konuda olumlu işler yapan bir parti öyle ortama kendini dayatan bir parti de değil bu seçimlerde TKP de birleşmeye katkı sunuyor.Görecez destekleyecez vede eleştirecez.

DTP ye oy verecem!Fatte'ye duyrulur

Sitelerde Paylaş

tURKIYEDE YASASAYDIM, bende oy verirdim DTP ye..

Ama cok dar kaliyorlar,mesela acilim yapamiyorlar batiya,gunluk politika uretemekte kapasiteleri dar ama bana gore turkiyede ki SOL pota icin onemli bir partidir..

Sitelerde Paylaş
tURKIYEDE YASASAYDIM, bende oy verirdim DTP ye..

Ama cok dar kaliyorlar,mesela acilim yapamiyorlar batiya,gunluk politika uretemekte kapasiteleri dar ama bana gore turkiyede ki SOL pota icin onemli bir partidir..

dtp sol değıldır solculuk oynar buramburam kürt ırkçısıdır

tarihinde goddess tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
dtp sol değıldır solculuk oynar buramburam kürt ırkçısıdır

DTP ile birlikte hareket eden bazı partiler ve oluşumlar

EMEP-ÖDP-TKP-SDP-Ezilenlerin Sosyalist Platformu-DHP-EKH vede pekçok feminist oluşum,işçi dernekleri vs.

Sitelerde Paylaş
ama dtp farklıdır marcos bu bır gerçektır

O zaman neden sosyalist sol DTP ile birlikte hareket ediyor bunu nasıl açıklarız.Görünen oki DTP soldur.Hatta DTP solu birleştirmek için çaba harcıyor.

Sitelerde Paylaş
TKP-DTP birlikte nasıl hareket ediyor?

Ediyorlar daha geçen gün toplantıdaydım gözlemci olarak.Sol artık birleşecek başka çare yok farklılıklar elbette olacak dedim ya destekleyecez vede eleştirecez.

Sitelerde Paylaş

DTP 'e TKP ILE nasil ortak hareket ediyormus !

YA memleket sagin KUCAGINA OTURMUS, bu tekkeciler iktidar olmus,kadrolasmislar vs, vs, hala sacma sapan, OSURUKTAN bahanelere ile SOL arasinda boluculuk cikartiyorlar yahu..

VEDAT TURKALI kendiside bu gelismeye samimi dileklerini bir cok sefer sunmustur ve kurt sorunun acil sorunlar arasinda oldugunu dile getirmistir vs,,,,,,,,,

Ya bu kadarda saflik olmaz ya,,,SOL turkiyede bitti ,bitecek hala YAZILANLARA BAK YA..

Bu sekil giderse FETO humeyni misali,geleir sugunden ve kansiz devrim yaparlar,,sonrada HERKEZI CIZZZZZZZZZZZZZERLER...

Sitelerde Paylaş
Ediyorlar daha geçen gün toplantıdaydım gözlemci olarak.Sol artık birleşecek başka çare yok farklılıklar elbette olacak dedim ya destekleyecez vede eleştirecez.

Katıldığın ne toplantısıydı bilmiyorum ama bir takım asgari meseleler dışında TKP ile DTP'nin yolları hiç kesişmez. Yok öyle bir şey yani...

Sitelerde Paylaş
Katıldığın ne toplantısıydı bilmiyorum ama bir takım asgari meseleler dışında TKP ile DTP'nin yolları hiç kesişmez. Yok öyle bir şey yani...

Yerel seçimlerde aday belirleme toplantısıydı.

Sitelerde Paylaş
TKP seçimlere bağımsız aday göndermiyor ki...

Hiçkimse parti adına girmeyecek gibi gözüküyor tabi tam belli değil.DHP,HÖC de aday göstermiyor.Mesele aday gösterip göstermeme değil uzlaşma sonucu belirlenecek adayı destekleme.Sosyalist solu bütünleştirme asıl konu bu seçimler sadece adım

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...