Jump to content

aspartame zararlımı?

Recommended Posts

Bitkisel kaynaklı = güvenilir olmadığını söylemek istedim. Sadece bu. Tabi en iyisi doğal beslenmek bildiğimiz anlamda toz şekerinde doğada serbest olmadığını insanın damak keyifleri için ortaya çıkarıldığını söylemek isterim.

Colaya faydalı demedim konu aspartam üzerinden açıldı onu konuştuk. Cola konusunda benim için fayda ve zarar kilo alınmaması yönündedir. Benim tercihim bu olduğu için diyet kola alırım ve aspartam konusunda endişelenmem. Kafein konusunu açarsanız ayrı bir başlıkta konuşalım. Sonuça kola faydalı bir ürün değildir

tarihinde synapsis tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
ya arkadasim ben bu konu hakkinda bilgi verip vermemekte acayip kararsiz kaldim ama sende birseyler yazmissin artik kendimi tutamayacagim.....

yaa diyet kola nedir yaaa? zayiflamak icin diyet kilo mi icilir yaaa? 2 gr. şekeri az diye iceceksin de 10 kilo birden mi vereceksin yaaa? onun yerine az yemeyi denesene. bir ogunde 5 lahmacun yiyorsun; ondan sonra kolayi normal degilde light icince karin yaglarinin eriyecegini zannediyorsun. birak yaaa..

az akilli ol aspartamla falan ugrasma. cinnet gecirecegim yoksa.

Akşam akşam gülme krizine soktun ben ya... :lol:

Sitelerde Paylaş

Konuyu toparlıyalım. Empriyum arkadaş WHO ve kafein konusunu açarak konuyu dağıtmaya çalışsada. Bizat WHO nun referans gösterdiği bir çalışma var. http://members.ift.org/cgi-bin/MsmGo.exe?g...amp;query=mateo

Detaylı çalışmaları görebilirsiniz. Hatta yine Who organizasyonunun çocuklar için hazırlanan meşrubatlarda obesite riskini azaltması için tatlandırıcıların doğal şekerlerle karıştırılmasını önermesi doğrultusunda çalışma var.

FDA'ya inanma WHO ya inanma kime inanacağız uzaylılaramı. Şehir efsanelerini boş verin veriler ortada

Ateşbey de güldü ya bende bunları yazmak zorunda kaldım.

tarihinde synapsis tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...