Jump to content

Birlesmis Milletler okulunun onunden Havan Mermisi atarken

Recommended Posts

Bir Yahudi'nin siyonist olmasını anlayabilirim ama, bir müslümanın, ateistin, budistin vs vs Siyonist olmasına anlam veremiyorum. Hemde bir Yahudi'den daha da siyonist. Vatandaş sankim doğuştan siyonist mübarek...

Sitelerde Paylaş
Bir Yahudi'nin siyonist olmasını anlayabilirim ama, bir müslümanın, ateistin, budistin vs vs Siyonist olmasına anlam veremiyorum. Hemde bir Yahudi'den daha da siyonist. Vatandaş sankim doğuştan siyonist mübarek...

Israilin varolma hakkini kabul ediyorum. Misir ve Urdun de bugun Israille iliskilerini normallestirmis durumdalar. Israile tahammule edemeyenler, orta dogunu Arap topragi olduguna inanan Arap milliyetcileriyle, Islam topragi olduguna inanan Islamcilar. Sana ne oluyor peki? Senin Israille alip vermedigin nedir?

Sitelerde Paylaş

Ne kadar zeki şeysin sen... İnsanların öldrülmesi karşısında bana ne oluyor değil mi. Benim İsrail halkıyla alıp veremediğim bir şey yok. Hiç bir Yahudi ile alıp veremediğimde yok. Benim alıp veremediğim siyonistlerdir. Yahudi kökenli siyonistler veya senin gibi siyonistler. Eğer kendinde Yahudileri örnek alma diye bir amacın varsa,insanları katl eden Yahudileri değil, Kudüs'te gögüslerinde Filistin bayrağı taşıyıp "Bu savaş sona ersin" diyen yahudileri örnek al derim...

saygılarımla

Sitelerde Paylaş

Bu görüntülerde olan olayı biz hep söyledik ama hamas sempatizanı bazı kişiler inkar etti!

Hamas bir terör örgütüdür yaptıkları tüm eylemler terör çerçevesinde değerlendirilir!

Nizami bir harp de hastaneler okullar ya da tarafsız uluslararası binalar silahlandırılmaz!

Buralara girip burdan ateş açmak ya da sivillerin arasına karışmak iğrenç bir hareket!

Ama bu islamcı terör örgütleri bunu sık sık yaparlar!

Hatırlarsınız bir çoğunuz Beslan da okulada yapılan katliamı ve ordaki şeriatçı çeçen teröristleri!

Bu terörist grupların tek amacı herşeyi provake etmek çarpıtmak ve uluslararası huzursuzluk ve kriz yaratmak!

Hamas orda ölen masum çocukları ve sivil vatandaşları düşünmeyen sadece kendini düşünen ,iğrenç bir terör örgütüdür!

Sitelerde Paylaş
Ne kadar zeki şeysin sen... İnsanların öldrülmesi karşısında bana ne oluyor değil mi. Benim İsrail halkıyla alıp veremediğim bir şey yok. Hiç bir Yahudi ile alıp veremediğimde yok. Benim alıp veremediğim siyonistlerdir. Yahudi kökenli siyonistler veya senin gibi siyonistler. Eğer kendinde Yahudileri örnek alma diye bir amacın varsa,insanları katl eden Yahudileri değil, Kudüs'te gögüslerinde Filistin bayrağı taşıyıp "Bu savaş sona ersin" diyen yahudileri örnek al derim...

saygılarımla

Birincisi Israil sivilleri oldurmek gibi bir politikasi yok. Hamas sivilleri tehlikeye atiyor. Israil sadece kendini savunmaya calisiyor.

Ikincisi sen eger derdin olen insanlar olsaydi daha dikkatini mesela Darfur'da yapilan katliam cekmesi gerekmez mi mesela? 6 senede 300,000 insan oldu. Haberin var mi? Bence senin derdin olen insanlarla degil. Baska seyler senin derdin.

Sitelerde Paylaş
Birincisi Israil sivilleri oldurmek gibi bir politikasi yok. Hamas sivilleri tehlikeye atiyor. Israil sadece kendini savunmaya calisiyor.

Ikincisi sen eger derdin olen insanlar olsaydi daha dikkatini mesela Darfur'da yapilan katliam cekmesi gerekmez mi mesela? 6 senede 300,000 insan oldu. Haberin var mi? Bence senin derdin olen insanlarla degil. Baska seyler senin derdin.

önemsemez darfurda ölenler hrıstıyandı çünkü lafa gelınce ınsanlık derler ama

Sitelerde Paylaş

Siyonist dayanışma artıyor galiba. Darfur'da ölen insanlar hristiyanmış da ondan önemsemezmişim? Hade ya. Bugüne kadar öldürülen insanların rengine diline bakmadım ki dinine bakayım. Burada din olgusunu ön planda tutan sizlersiniz. Ölen her müslüman sizler için bir zaferdir. İsrail'de onurlu Yahudiler, yaşananları katliam olarak değerlendiriyor ama ülkemizdeki siyonist uzantıları, İsrail'i haklı göstermek için ne taklalar atıyor.

saygılarımla

Sitelerde Paylaş

Iste böyleeeeeeee

Hallac sen yanlis ad secmisin,o ad sana hic yakismiyor.

Sana en yakisan ad hz,Muaviyedir.

Türkcesini gecen gün bu sutunlarda vermistim.

Hallaci Mansururu senin gibi ne yaptigini,ne yapmadigini bilmeyenler imamin kayigina bindirmistiler.

Kendinize yakisan bir ad bile almaktan yoksulsunsunuz,kusuruma bakmada.

Fikrin,zikrinle ters düsüyor.

Sendede suc yok.

Türk milletinin cogunu bu hale sokanlar GORBAGOR OLSUNLAR.

Yazdiginizin,söylediklerinizin hicbirinin gercekle hicbir bagi yoktur.

Gercekten söylüyorum ,bukadar bilgiden yoksun,USUNU cöpe atmis baskalarini düsünemiyorum.

Efendim ,birlesmis milletlere bagli okullari Israil vurdu.

Hastaneyi vurdu.

Ambulansi vurdu.

Vurur tabi,teröristler bu saydiklarinizi kullanirsa tabiki vurur.

A beyinsizler,herkesi kendiniz gibi abtalmi saniyorsunuz.

Uydudan senin ne haltlar yedigini adamlar adim adim takip ediyorlar.

Adamlar bilimle ilimle ugrasiyorlar.

Kac dua ile ne HALT yiyebilirim diye düsünmüyorlar.

Bir Amerikali ajan,müslümanci görünümü altinda bir CEP telefonu verir dindar fakat beyinsiz bir Türk millet vekiline.

Derki ,ben ulasamiyorum,siz ulasirsiniz bu telefonu ne olur Cecenistan Devlet baskanina ulastirin.Bu telefon tamda ona gerek bir telefondur.Adam yemez icmez telefonu Cahar Dudayeve ulastirir.

Telefonu vereni sakalli vede sarikli görünce buda bizden der,Telefonu inceletmeden Dudayeve ulastirir.

Dudayevde bunlardan bana kötülük gelmez deye telefonu inceletmeden kullanmak icin ilk eline alipda ALO dedigi an RUS füzesi basinda patlar.Cünkü Amerikalilar o telefonu öyle ayarlamislarki,telefon acilir acilmaz kendi bulundugu yerin koordinatlarini beklemekte olan füze rampasina vermekte,füzede kendini bu veriye göre otomatikman ayarlayip düymeye basar ve deyerli insan ABTAL müslümanlar yüzünden hayatindan olur.

Hani bir ata sözü vardir bizim türklerde.Sen daha giderken ben cohdan dönmüstüm.

Uyduruhcular giderken,Yahudiler döneli yillar olmustur.

Araplarin kurtulus recetesi sudur.

Önce insan olacaklar.

Insanlik neyi gerektiriyorsa onu yapacahlaar.

(USA ters düsen tüm safsatalari cöpe atacaklar,cöpe atmis olduklari USLARINIDA cöpten alip kellelerindeki yerine koyacaklar..

Bilime,ilime ,arastirmaya azami gayrat gösterecekler,terörü birakip erkekce er meydanina cihip dövüsecekler)

Gerceklerden ayrilmayacaklar.

Eyer böyle yapmayipda hala eski tas eski hamam derde yollarina devam ederseler.

Ayak altindan ayak üstüne cikamayacaklardir.

Bu yalniz Araplara deyil bizede ÖNERIMDIR.

tolonbeg

Sitelerde Paylaş
Vayy, bu ne değişiklik? Oysa ki ben çok farklı sözlerini de biliyorum...
Hangi sözlerimi biliyorsunuz gülüm... Bir iki örnek versenize hayrına. Yoksa bildik tanıdık yalanlarınızı söyleyip gidecek misiniz?

Filistin konusunda yazılarınızı okumadım, umarim sizde siyonistleşen ateistlerimizden olmadınız....

saygılarımla

Sitelerde Paylaş

1921 yılında Fransa şu an İsrailin Flistine yaptığını Antepe yapmıştı.Antep'lilerde camiden minareden bulundukları her mevziden Fransıza direnmişlerdi.Fransız ordusu çağdaş medeni Antep halkı ise çağın gerisinde kalmıştı ve müslümandılar.Geçmişimizi unutmayalım.İşgale karşı direnmiş bir neslin torunları olduğumuzu unutmayalım.

Sitelerde Paylaş
Siyonist dayanışma artıyor galiba. Darfur'da ölen insanlar hristiyanmış da ondan önemsemezmişim? Hade ya. Bugüne kadar öldürülen insanların rengine diline bakmadım ki dinine bakayım. Burada din olgusunu ön planda tutan sizlersiniz. Ölen her müslüman sizler için bir zaferdir. İsrail'de onurlu Yahudiler, yaşananları katliam olarak değerlendiriyor ama ülkemizdeki siyonist uzantıları, İsrail'i haklı göstermek için ne taklalar atıyor.

saygılarımla

hayır ben herkese üzülürüm öyle yapmayan ıslam mantığı ıle yaşayanlardır hatta muslo araplar musluman bosna için ne yaptı söylermısın

Sitelerde Paylaş
1921 yılında Fransa şu an İsrailin Flistine yaptığını Antepe yapmıştı.Antep'lilerde camiden minareden bulundukları her mevziden Fransıza direnmişlerdi.Fransız ordusu çağdaş medeni Antep halkı ise çağın gerisinde kalmıştı ve müslümandılar.Geçmişimizi unutmayalım.İşgale karşı direnmiş bir neslin torunları olduğumuzu unutmayalım.

atalarımızı saygıyla anıyoruz hepsıne mınnettarız :mellow:

Sitelerde Paylaş

İsrail'in hamisi kesilen siyonist vatandaş,

Der Yasin katliamında Hamas mı vardı?

10 bin kişinin öldürüldüğü Tel Zaatar katliamında hamas militanları BM okulundan ateş mi açtı?

Sabra ve Şatilla kamplarında öldürülen binlerce Filistin'li arasında çocuk mu yoktu kadın mı yoktu. Hepsi hamaslımıydı hizbullahcımıydı..

http://www.sendika.org/yazi.php?yazi_no=19474

Eee insanlığından uzaklaşma pahasına siyonist kardeşlerini daha aklamaya çalışacak mısın?

saygılarımla

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...