Jump to content

Faydali bir site

Recommended Posts

Bir insan kendi etkisinin olmadığı bir olay konusunda niye utansın ya da sorumluluk duysun?

Sitelerde Paylaş
irakta patlayan bombalar icin muslumanlari suclarsan; yerlileri katleden ringolar icin seni suclarim.

Takıl sen.

Sitelerde Paylaş
irakta patlayan bombalar icin muslumanlari suclarsan; yerlileri katleden ringolar icin seni suclarim.

Irakta patlayan bombalar derken ozellikle her allahin gunu pazar yerlerinde, insanlarin toplandigi heryerde patlayan intihar bombalarini mi kastediyorsun? CUnku Amerikanin Iraki bombalamasi ilk 3 haftaydi. Ondan sonra sahneye Musluman teroristler cikti. Vahset basladi. KAcirmalar, kafa kesmeler, insanlari tehditle intihar bombacisi yapmalar, ozurlu kadinlari bomba olarak kullanmalar, arabalari bomba haline sokup insanlarin arasinda patlatmalar.. Pazar yerlerinde, cenazelerde, dini gunlerde, nerde insan toplanirsa hemen bir bomba patlatip rasgele Irakli sivilleri oldurmeler. Bunlari Muslumanlar cihat adina yapmadi mi? Onbinlerce Irakiliyi Musluman teroristler oldurdu. Insanlar yerlerini yurtlarini terketti sirf vahsetten kacmak icin.

Sitelerde Paylaş
Irakta patlayan bombalar derken ozellikle her allahin gunu pazar yerlerinde, insanlarin toplandigi heryerde patlayan intihar bombalarini mi kastediyorsun? CUnku Amerikanin Iraki bombalamasi ilk 3 haftaydi. Ondan sonra sahneye Musluman teroristler cikti. Vahset basladi. KAcirmalar, kafa kesmeler, insanlari tehditle intihar bombacisi yapmalar, ozurlu kadinlari bomba olarak kullanmalar, arabalari bomba haline sokup insanlarin arasinda patlatmalar.. Pazar yerlerinde, cenazelerde, dini gunlerde, nerde insan toplanirsa hemen bir bomba patlatip rasgele Irakli sivilleri oldurmeler. Bunlari Muslumanlar cihat adina yapmadi mi? Onbinlerce Irakiliyi Musluman teroristler oldurdu. Insanlar yerlerini yurtlarini terketti sirf vahsetten kacmak icin.

yurtlarini terkedip sizin eve yerlestiler galiba

Sitelerde Paylaş

Saçmalama ludwig onlar hep budistlerin işi, ben de (nedense artık) seni sorumlu tutuyorum bunlar için.

Sitelerde Paylaş
yurtlarini terkedip sizin eve yerlestiler galiba

Sen saklaban misin?

Sen olaylari yakindan takip ettin mi? Yoksa turk magazin kanallarinda "amerika iraklilari hepsini oldurdu" seklinde yarisi dram, yarisi magazin haberlerden mi Irak olayini takip ettin? 2006 yilinda vahsetin en dorukta oldugu zamanda 4 milyon insan evini terketmisti. Irakta guvenli bolgelere, hatta Suriye ve Urdune gitmislerdi. Son bir senedir az bomba patliyor. Guvenlik artti. Sunni muslumanlarin El kaidenin hayvanligini gorup devletin yaninda yer almaya baslamasiyla isler degisti. El kaide ama simdi de Sunni asiret reislerine intihar bombacisi gonderiyor.

Ben sana okudugum vahsetlerden bir iki ornek vereyim. Cocuk psikiyatristinin odasina bir grup militan genc geliyor, hastaneye artik gelmiyeceksin, gelirsen oldurecegiz, diyorlar.

Sunniler Sii universite profesorunu olduruyor. Intikam olarak Siiler Sunni universite profesoru arabisyla giderken arabayi tariyor, adam, karisi ve cocugu oluyor.

El kaide militanlari yonetimi elegecirdikleri kirsal yerlerde sigara icen 15 yasinda genclerin parmaklarini keserek seriat uyguluyor.

Sokakta oynayan 5 yasinda erkek cocuk yoldan gecen bir kac adam tarafindan yuzune benzin dokulup atese veriliyor.

Bunlarin disinda, Hristiyan Araplar, Yezidiler de ozellikle baska dinden olduklari icin saldiriya ugruyor. Mesela Yezidilerin bir sebeple miting gibi bir alanda toplandiklari bir sirada kamyon dolu bomba insanlarin arasinda suruluyor ve 700 kisi oluyor.

Basi kapali olmayan kadinlar olduruluyor. Sokaktan rasgele adamlar zorla arabalara bindirilip iskence edilip olduruluyor.

Yabanci insaat iscileri kacirilip o ulkeye santaj yapiliyor. Sonra adamlarin kafasi kesiliyor. Koreli bir isciyi ben hatirliyorum.

Birlesmis Milletler calisanlari kaciliriyor olduruluyor.

Komunist Italyan gazetecileri bile kacirilidi ki, savasta tabi ki Amerikanin karisindaydilar. Hem de kadindi.

Savasa basinda beri karsi olan ve asker de gondermeyen Fransa'nin gazeteceileri kaciriliyor. Ulkeye hemen ultimatom veriliyor. Asker cek denemiyor, ama bir sebep bulunuyor: Ya Fransa okullarina basortusune izin verin, yahut bu adamlarin kafasini keseriz.

Bunlar bireysel hikayeler. Topyekun katliamlar daha icler acisi. Pazar yerlerinde patlayan bombalar alisveris yapan kadinlari, cocuklari parcaliyor.

Senin gibi saklabanlar icin ilgi cekici seyler degil. Sana Amerikan karsiti populist bir iki slogan yeter. Fazla beyin hucresi kullanmadan, az enerji az bilgiyle hayatini idame ettiriyorsun.

Sitelerde Paylaş
Cahil laflari birak. Bu akil hastasi paranoyak, beyinsiz komplo teorilerini artik birakin. Adam olun adam.

Herkeste bi agresiflik bi bilmişlik almış başını gidiyor.. Araştır öğren, seninle tartişmayacağım.

Bu arada islamı falan savunduğum yok, birşeyi eleştiriyosak objektif olalım.

Sitelerde Paylaş
11 eylülü müslümanlar yapmadı..

:lol: :lol: :lol:

Tabi tabi arap da değilllerdi zaten maske takmış ingilizlerdi onlar.

El kaide de baktı kimin yaptığı belli değil ben üstleneyim dedi olayı hazıra kondu!

:lol: :lol: :lol: :lol:

Ulan ne komik adamlarsınız siz yaa!

Sitelerde Paylaş
:lol: :lol: :lol:

Tabi tabi arap da değilllerdi zaten maske takmış ingilizlerdi onlar.

El kaide de baktı kimin yaptığı belli değil ben üstleneyim dedi olayı hazıra kondu!

:lol: :lol: :lol: :lol:

Ulan ne komik adamlarsınız siz yaa!

xedos siz derken neyi kasdettin, ben ateistim.

not : zeitgeist de 11 eylül komplosuyla ilgili sağlam kanıtlar var, izlemenizi tavsiye ederim.

tarihinde chakal tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

not : zeitgeist de 11 eylül komplosuyla ilgili sağlam kanıtlar var, izlemenizi tavsiye ederim.

Ya üzerine alınma lütfen ateist olmakla alakası yok bunun

Şahsına karşı birşey demedim ama bu hikayeleri bir ara çok duydum özellikle 11 eylül saldırı olduğu zaman o yüzden gerek yok bu tip komplo teorilerine.

Her görüşe saygım var ama bilmiyorum bu teoriler bana biraz mantıksız geliyor lütfen darılma olurmu!

Sitelerde Paylaş

Zeitgeist bir herifin evinde kendi bilgisayariyla yaptigi, amator, uyduruk, akademik degeri sifir olan, bes para etmez bir zirvaliktir. Cahilce laflar ve paranoyak komplo teorileryle doludur.

Sadece cahil salaklar Zeitgeist gibi bir sacmaligi ciddiye alir.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...