Jump to content

Recommended Posts

1191012654.jpg

Irak\'ta suikastlerde kullanılmak üzere özel olarak üretilmiş çok ilginç silahtan onlarcası bulundu. Sahipsiz kalan silahlar çok ilginç. İşte fotoğraf.. Irak\'ta ele geçirilen silah ve mühimmat bazen dünyanın en gelişmiş teknolojisine sahip ABD askerlerini bile şaşırtıyor. Bağdat\'ta ele geçirilen onlarca kutu dışarıdan bakıldığında bond bir çantaya benziyor. Ancak asıl sürpriz çanta açıldığında ortaya çıkıyor. Çantanın içinde ustaca yerleştirilmiş bir suikast silahı var. İşin en ilginç yanı ise bu suikast silahının çanta açılmadan kullanılabilmesi. Çantanın sapına yerleştirilmiş düğme çantanın içindeki otomatik silahı ateşleyen mekanizmaya bağlı. Fotoğrafta da görüldüğü gibi bu esrarengiz kutulardan onlarca var, belki de yüzlerce. Irak\'ın işgalinin ardından sahipsiz kalan silahların çoğunluğunun teröristlerin ve direnişçilerin eline geçtiği düşünüldüğünde akla hemen şu soru geliyor: Acaba bu silahlardan PKK\'nın elinde de var mı? Yüzlerce ABD silahının ve ABD\'nin Irak ordusundan ele geçirdiği silahların PKK\'da olduğunu Washington bile kabul etti. Eğer bu silahlardan PKK\'nın eline geçtiyse her an alışılmadık suikast eylemleri yaşanabilir.

herşeyin ötesinde öldürmeyi seviyor muyuz ne? yani bu ne manyaklıktır yahu?!

tarihinde iyicocuk tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

ya ARKADASIM,sende MANAVA gitmissin, Meyvelerin arasinda, TURPU secmissin..............

simdi acicak baska konu bulamadinmi??

Diyelimki var (ki var) eee, ne olacakti ??

HACI bile bu kadar cok baslik acmiyor ya :lol: ,akliniza gelen her soru isretinede BASLIK acilmaski ama,zaten pkk konusu vardi,sende sorsaydin orada !!!!

(seni protesto ediyorum ve basliginin onune KARANFILLER birakiyorum)

Sitelerde Paylaş
ya ARKADASIM,sende MANAVA gitmissin, Meyvelerin arasinda, TURPU secmissin..............

simdi acicak baska konu bulamadinmi??

Diyelimki var (ki var) eee, ne olacakti ??

HACI bile bu kadar cok baslik acmiyor ya :lol: ,akliniza gelen her soru isretinede BASLIK acilmaski ama,zaten pkk konusu vardi,sende sorsaydin orada !!!!

(seni protesto ediyorum ve basliginin onune KARANFILLER birakiyorum)

neden????

Sitelerde Paylaş

arkadaşım farkındaysan başlığı açtığım yer "Ateistcafe"

burası biraz geyiğe kaçan başlıkların yeri

bunu

zamanında burada Uyusukkursun takma ismiyle moderatörlük yaptığımdan biliyorum (valla övünüyorum)

ama senin muhakeme yeteneğinin sıfır olduğunu açtığın "BOL-YONET politikasi ve KURTLER" başlığını okuduktan sonra anlamıştım

nedenini anlamak istiyorsan o başlığa yazdığım iletiyi okuyabilirsin

ben senin gibi "Diyelimki var (ki var) eee, ne olacakti ??" diyemiyorum işte aramızda da biraz fark olsun değil mi?

ayrıca bütün bu yukarıda yazdıklarımdan sonra bir şey anlayamamış olma ihtimalini göz önünde bulundurarak senin anlayacağın dilden bir açıklama ekleme gereği duyuyorum:

EGE malsın...

Sitelerde Paylaş
arkadaşım farkındaysan başlığı açtığım yer "Ateistcafe"

burası biraz geyiğe kaçan başlıkların yeri

bunu

zamanında burada Uyusukkursun takma ismiyle moderatörlük yaptığımdan biliyorum (valla övünüyorum)

ama senin muhakeme yeteneğinin sıfır olduğunu açtığın "BOL-YONET politikasi ve KURTLER" başlığını okuduktan sonra anlamıştım

nedenini anlamak istiyorsan o başlığa yazdığım iletiyi okuyabilirsin

ben senin gibi "Diyelimki var (ki var) eee, ne olacakti ??" diyemiyorum işte aramızda da biraz fark olsun değil mi?

ayrıca bütün bu yukarıda yazdıklarımdan sonra bir şey anlayamamış olma ihtimalini göz önünde bulundurarak senin anlayacağın dilden bir açıklama ekleme gereği duyuyorum:

EGE malsın...

EGE malsin yazmizsinda, dusuk cumle kurmussun :D ,uzun uzun yazmanda gulme kirizlerine neden oldu bende..

cok spesiphique'sin :)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...