Jump to content

Genç kızlarımıza kezzap atmalar başladı

Recommended Posts

Kısa etekli küçük öğrencilere kezzap paniği...

Afganistan ve İran'da türbanın yayılışı itici bakışlardan çok, takmayan kadınların suratına kezzap atılmasıyla olmuştur...Bu eylemler ülkede çok kısa bir sürede yaygınlık kazanıyor ve korkan tüm kadınlar çok kısa bir sürede örtünüyorlar...

womens_rights-violence_page_pic1.jpg

womens_rights-violence_page_pic2.jpg

Sitelerde Paylaş
  • İleti 54
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

istanbulda ve daha bir çok kentte bazı mahallere girdiğimizde gerçek ortaya çıkıyor.

cübbeli sarıklı kara çarşaflı erkeğinin arkasından yürüyen zavallı kadınlar

şethlerin eteğini öpen karşısında eğilen diğer zavallılar (hadi diğerini geçtim inanmadığım için ama kul dediğinize kulluk edenler)

Sitelerde Paylaş

e heralde

yobazbasi RTE biz gazetelereki cibildak karilara bisey diyozmu dedi ya

muridlerinin kizlara kezzap dökmeside normaldir

aslinda herif bu "gazetedeki cibildak kari" lafi ile kendini dusuncelerini

ve gelecekteki vukuatlarini RESMEN ortaya koydu ama bizim millet

uyudugu icin hala illa kan cikmasini bekliyo...

Sitelerde Paylaş

Yahu bu dincilerden korktuğum nokta bu birincisi.

Ama o olmazsa, veya olmadığı yerler olursa böyle baskı (sanmıyorum ama) yapılması, diğer kızlar da kendilerini "az müslüman, kafir vb." gibi hissedip, onlar da kapanacaklar ve bu da bir vagon gibi uzayıp gidecek.

Lanet olsun!

Sitelerde Paylaş
iyice azdi bunlar..

sallandiracaksin bunlari taksim meydaninda bak bakalim ne irtica kaliyor ne vahset :)

Ne yalan söyleyeyim, bazen öyle anlarım oluyor ki ben de böyle düşünüyorum. Sabrın da bir sonu var sonuçta. En iyinin, onların seviyesine inip, gerekeni onlara yapmak gerekli diye arada düşünüyorum. Acaba öyle mi yapmak lazım illa?

Sitelerde Paylaş
Ne yalan söyleyeyim, bazen öyle anlarım oluyor ki ben de böyle düşünüyorum. Sabrın da bir sonu var sonuçta. En iyinin, onların seviyesine inip, gerekeni onlara yapmak gerekli diye arada düşünüyorum. Acaba öyle mi yapmak lazım illa?

Yooo bence sallandırmaya gerek yok.Madem bu aşağılık eşkiyalar kendilerine sahip olamıyor, bir kaç tanesini yakalayıp kısas kısas olarak, çüklerine kezzap döküp eritmek lazım.

Eğer o kezzap dökenleri elime bir geçirsem yapmazsam, şerefsizim

Sitelerde Paylaş
arkadaşlar lütfen galeyana gelmeyin.. islam bu değil.. birkaç kendini bilmezin yaptığını bütün bir dine mal edemezsiniz..

Sana islamın ne olduğunu soran oldumu yırtık dondan fırlar gibi fırladın?Müslümanlar yapıyormu yapıyor,mesele bitmiştir.İsterse dinlerinde olmasın. İslamda olmaması, mağdur olan insanları tekrar eski haline getirebiliyormu, öldürülenleri, yakılanları,diriltebiliyormu??

tarihinde dinsavar tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
arkadaşlar abartmayalım. bunlar münferit olaylar : :wacko:

işte açıklamalar aynen böle olacak.

evet yaw abartmıyalım ne olacak bırılerının hayatı yok oldu ne olacak ınsanlar kesıyor bırbırını hıc abartmıyalım adamın kafasını tasla ezıyorlar cok normal

ınandıgın tanrıya ıhanet etme barı

Sitelerde Paylaş

Her şehirde olduğu gibi Mersin'de de bu tür olaylar ezelden beri oluyordu.Sevdiği kız başka biriyle olur kezzap dökerler,borcunu alamaz kezzap dökerler,kıskanır kezzap dökerler,kafayı çeker kezzap dökerler....Psikopat adama kezzap dökmek için bahane çok,böyle sorunlu adamlar dindar da olsa ateist de olsa topluma zararları bi şekilde olacak.

Diğer şehirlerde de mutlaka öyledir,Mersin de ders çıkış saatlerinde okul önlerinde okulun öğrencilerinden çok boş gezen çakallar olur.Kızlara asılırlar,kavga etmeye gelirler,mal satarlar...vs.Ne polisler ne de öğretmenler buna engel olamıyor.Polisler bu tipleri toplayıp götürse arka sokakta daha karakola götürmeden bırakıyor.

Bu tip adamların çok sık yaptığı şeydir kız öğrencilere kezzap dökmek,nedenlerini de en başta yazdım örnekler çoğaltılabilir.Tabi bir de bu adamların neden psikopat olduğunun nedenleri var (ateisti,dindarı farketmiyor)

eğitimsizler

eğitimsiz oldukları gibi işsizler,iş yok

aileleri sağlıksız,düzenli değil

düzenin dandikliği ve cezaların caydırıcı olmaması

......

.....

....

vs.

Bu sebeplerden yapılan yanlışları belli kesimlere ve inançlara mal etmeden önce "ulan bu tür olaylar daha önce olmuyor muydu,kezzap dökenler hep bu sebepten mi dökmüştü" diye düşünmek gerekiyor.

Bu insanlık dışı eylemin sebebi kişinin psikopat olmasıdır,insan olmamasıdır.Böyle insanlara kezzap dökmek için bahane çok.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...