Jump to content

Allah nedir?

Recommended Posts

Benzeşmesinin ne önemi var..

Sonuçta Brahmanında bu özellikleri var.

Ama sen sadece bunu inkar ediyorsun..

Hindu da seninkini inkar ediyor....

Ezeli, ebedi, kainatı yaratan..

Bu sebepten sizin Allah tanımınızın bir ayrıcalığı YOK..

Ben zaten bu sıfatların dışında Allah ın ne olduğunu söylemenizi istiyorum..

İnsani sıfat ve isimlerle, başka Tanrılarında malik olduğu sıfatlar sizin Allah ta da varsa o zaman tek olduğunu iddia etmeniz bile mantık dışı.. Bu argümanlar dışında Allah nedir?

Eğer illa ezelidir, ebedidir... v.b. diyecekseniz de bilimsel olarak buyurun anlatın diyeceğim..

Sitelerde Paylaş
  • İleti 173
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Dünya'nın uzaydaki yeri ve bulunduğu konum Allahın varlığının bilimsel kanıtıdır, sana göre de tesadüftür bir çok şey gibi ...

Senin dininin uzaydan ve dünyanın konumundan haberi bile yoktur. Ona göre dünya düz ve sabit bir yerdir. Uzaydı, konumdu ne kadar bilimsel takılıyorsunuz siz öyle. Allahın ve dinin bilimle uzaktan yakından ilgisi yoktur. Bu sebeplede gelip bir taneniz tanımlayamıyorsunuz.

Sitelerde Paylaş
Dünya'nın uzaydaki yeri ve bulunduğu konum Allahın varlığının bilimsel kanıtıdır, sana göre de tesadüftür bir çok şey gibi ...

ya aslında bana da çok ılgınç gelıyor ne kadar fızık kuralllarıyla açıklansa da uzay boşluğu var boşlukta dunyamız ama yerçekımı olan bır dunya ve artı mılyonlarca galaxı ıle içinde barındırdığı yıldız gökcisimlerı ama burada düşünmemız gelen neden tek dunyada hayat var gerçi marsta araştırmalar yapılıyor ama şu an ıtıbarıyle kesın değıl

Sitelerde Paylaş
Benzeşmesinin ne önemi var..

Sonuçta Brahmanında bu özellikleri var.

Ama sen sadece bunu inkar ediyorsun..

Hindu da seninkini inkar ediyor....

Ezeli, ebedi, kainatı yaratan..

Bu sebepten sizin Allah tanımınızın bir ayrıcalığı YOK..

Ben zaten bu sıfatların dışında Allah ın ne olduğunu söylemenizi istiyorum..

İnsani sıfat ve isimlerle, başka Tanrılarında malik olduğu sıfatlar sizin Allah ta da varsa o zaman tek olduğunu iddia etmeniz bile mantık dışı.. Bu argümanlar dışında Allah nedir?

Eğer illa ezelidir, ebedidir... v.b. diyecekseniz de bilimsel olarak buyurun anlatın diyeceğim..

Neden benzeşmenin önemi olmasın Mohammed,

İlk yoldan çıkan insan yine ilk insan, sonra onun oğlu. Yani insan var olduğundan beri doğrusu da var eğriside.

Bilimsel kanıttan kastın nedir bilmiyorum ama sen benim istediğim kanıtları gösterebilirmisin, bunları düşün derim.

İstediğim bir kanıt, kaç yaşındasın bilmiyorum ama bunca zamandır öğrendiğin bir çok şey beyninin bir yerlerinde, bu bilgi depoladığın beyindeki yerin bana resmini çekip, içindeki bütün bilgileri barındırıyor halde ispatlayamazsan senin bunları hiç öğrenmediğini, aslında sende sadece beyin olduğunu düşüneceğim dersem bana ne dersin?

Ve bu bilgilerin hepsini beyninin dışında bir alanda alt alta yaz, bana kapladığı alanı söyle ve o kadar alanı kafatasının içine sığdıran ve bunu sana ihtiyacın olduğunda her zaman dışarı çıkarttıran sisteme bir dön bak.

Sevgiler...

Sitelerde Paylaş

Brahma ile Allah ın benzeşmesi demek o zaman Brahma ve Allah ta vardır demek..

Birini siz yoktur diyorsunuz öbürünü Hindular..

Bu durumda Brahman ında sahip olduğu ezlidir, ebedidir gibi kavramlarla Allah ı var edemezsiniz..

Var ettiğiniz anda Brahmanında var olduğunu ispatlarsınız...

Ah beyin mi dedin.. Şizofren olan, down sendromlu olan, doğuştan deli olan beyinden mi bahsediyorsun? Hani o mükemmel sistemden.. Vay be tıkır tıkır çalışıyor değil mi? Tabi İslamda beyin kalptir.. Kalp düşünür, karar verir..

Uzay boşluğunda ki yeri meselesine gelince.. Öyle bir konuşmuşsun ki sanki dünya o boşlukta sabit bir halde duruyor.. Eğer milim kaysa hayat olmaz.. Bu arada dünya yalpalıyor haberin yok.. Ama yinede hayat var.. Sence yalpalayan, eğik olan bir dünya çok mu şaşırtıyor seni? Peki sen hiç denizlerin en dibinde ışığın bile ulaşamadığı kilometrelerce derinlikte yaşayan canlıları inceledin mi?

Demem o ki şartlar değişince farklı türler adapte olur..

Peki sen hiç sordun mu neredeyse sonsuz olan kainatta neden trilyonlarca gezegen öyle dünyada ki gibi dengeli değil.. Bu Allah trilyonda biri mi tutturabilmiş? Ne gerek varmış geri kalan işe yaramaz trilyonlarccasına?

Sitelerde Paylaş

Bence Allah , insanın kendine yakışanı giymesidir.

Sabah erkenden kalksak , mis gibi duşumuzu alsak , tıraş falan derken saçları da tarayıp biriyantinleriz.Sonra yeni ütülenmiş lacileri de çektik mi üzerimize...O zaman ayna karşısında ''Allah mısın be birader?'' diye sormaz mıyız kendimize?Herkes güzel giyinsin , bakımını yapsın.Hepimizin içinde Allah vardır.Ateizm diye birşey yoktu , bakımsız erkek vardır.

Sitelerde Paylaş
Brahma ile Allah ın benzeşmesi demek o zaman Brahma ve Allah ta vardır demek..

Birini siz yoktur diyorsunuz öbürünü Hindular..

Bu durumda Brahman ında sahip olduğu ezlidir, ebedidir gibi kavramlarla Allah ı var edemezsiniz..

Var ettiğiniz anda Brahmanında var olduğunu ispatlarsınız...

Ah beyin mi dedin.. Şizofren olan, down sendromlu olan, doğuştan deli olan beyinden mi bahsediyorsun? Hani o mükemmel sistemden.. Vay be tıkır tıkır çalışıyor değil mi? Tabi İslamda beyin kalptir.. Kalp düşünür, karar verir..

Uzay boşluğunda ki yeri meselesine gelince.. Öyle bir konuşmuşsun ki sanki dünya o boşlukta sabit bir halde duruyor.. Eğer milim kaysa hayat olmaz.. Bu arada dünya yalpalıyor haberin yok.. Ama yinede hayat var.. Sence yalpalayan, eğik olan bir dünya çok mu şaşırtıyor seni? Peki sen hiç denizlerin en dibinde ışığın bile ulaşamadığı kilometrelerce derinlikte yaşayan canlıları inceledin mi?

Demem o ki şartlar değişince farklı türler adapte olur..

Peki sen hiç sordun mu neredeyse sonsuz olan kainatta neden trilyonlarca gezegen öyle dünyada ki gibi dengeli değil.. Bu Allah trilyonda biri mi tutturabilmiş? Ne gerek varmış geri kalan işe yaramaz trilyonlarccasına?

Bu cevap kime Mohammed, benim soruma cevap teşkil etmiyor.

Allah ya da Brahma, adına her ne derseniz deyin var ve bir olan bir yaratıcı var. Bu zamanla insanlar arasında şekil değiştirmiştir, boyut değiştirmiştir, hatta sizler gibi yok bile sayılmıştır. Tüm çağların tek ateistleri olduğunuzu zannetmeyin, insan var olduğundan beri bu düşüncelerin hepsi mevcuttur.

Ama yaratıcının ezeli ve ebedi olduğunun ispatını yeryüzünde çok az bir zaman aralığında yaşayan bir canlıdan istemek, yani bizden, bir körden uçak kullanmasını istemek kadar absürddür. Yok deyin tamam ama inkarınıza mühür basmamızı, hele böyle kıvrak zeka örnekleriyle mühür basmamızı sakın ama sakın bizden beklemeyin.

Ben Allah filan tanımıyorum demeniz inanın daha çok takdire şayan.

Sevgiler.

Ve hala soruma cevap bekliyorum senden, ispatla bana istediğimi:)

Sitelerde Paylaş
Bak işte bir olan yaratıcı diyorsun..

Ama şu reel halde dünya da bir tane mi?

Sen Brahman ı kabul ediyor musun?

Brahman var mıdır?

Sen benim istediğimi yerine getir, söz veriyorum Brahman varmı yokmu söyleyeceğim ;)

Sevgiler...

Sitelerde Paylaş
Efendim Allah in 99 ismi vardir.. O hayyumdur, kayyumdur, El KABIZ dir(Dalga gecmiyorum bu da Allah in bir ismi) ... carttur curttur..

Butun bu isimlere, sifatlara baktigimizda bir cok insani tanimlamayi gorebilirsiniz..

Hakimlik, bagislayici, celallenen(KIZAN)' sahip olan, koruyucu, ceza verici, mulk sahibi, El Cebbaru, yani istedigini zorla yaptiran, degerli, yonetici, en komik olani ise hem bol bol rizk verirken hemde rizk vermeyen.. Alcaltan, seref veren, adletli, son hukmu veren, koruyan, gozeten(bir ara da afrikada ki aclara bakip rizk verse ya).... Sonucta bu sifatlarin cogu bilmem kim krali ya da padisahi icinde soylenebilecek insana ozgu isimler ve sifatlardir..

Simdi Muslumanlar is basina bana bu safsatalar haricinde, efendim Kuran da VIDI VIDI suresinde su bu yaziyor demeden bilimsel olarak Allahinizi tanimlayiniz.. Sizler madem bilimsel cevaplar istiyorsunuz, bizde sizlerden dinleyelim bakalim..

Buyurun sahne sizin..

Ozellikle eski ateistleri bekleriz..

Bu Allahi dogmamistir, sonsuzdur diyerek tarif ettiginizde bu zamanda Brahman da ayni iddialarda bulunuyor diye soyler o zaman oda vardir diyebiliriz..

Buyurun !!!

ŞİMDİ BURAYA BİR SORU ATMIŞIN VE MÜSLÜMANLARIN SANA ALLAH.C.C LÜHÜ KİM OLDUGUNU KİMDİR VE EN YÜCE İSİMLERİNİ UFAK BİR BEYNİN VAR AMA SIIFATLARINI DAHİ BEYNİNCE SÖYLEMİŞİN KUSURA BAKMA SIRF SENİ BU SÖZÜN İCİN ÜYE OLDUM CÜNKÜ CAHİLİN SÖZÜ ALİMİN İLMİNİ KÜFRE SOKAR BEN SANA ŞUNU DİYİM BU ALLAHA İNANMIYANLAR SIFATLARININ NE ANLAMI TAŞIDIGINI BİLMİYENLER İCİN GECERLİ AZAB DİYON KENDİSİNE KULLLUK DİYON HÜKÜMLÜK DİYON SEN BÖYLE İNANMASAN O HÜKÜMLÜK KIYAMET GÜNÜ SENİNLE OLCAK SENİN İCİN GECERLİ HİC OKUDUNMU EL_HAFIZ NE ANLAMI TAŞIYO ŞİMDİ SEN COK BİLİYONYA ATARSIN ŞİMDİ BİŞİLER GÖZÜN KÖR KALBİN MÜHÜRLÜ SANA ANLATSAMDA ANLAMAZ SÖYLESEMDE BİLEMESİNKİ YANMIŞ EKMEGİ KİMSE YEMEZ SEN YERİSEN EGER ANLAMASIN UYKUDA NEFES ALDIGINDA DÜNYAYI GÖREN GÖZLERİN SENİN YEDİGİN UFAK BİR EKMEK KİMDEN GELİYO SENDEN GELİYODUR DEGİLMİ GÖZÜNÜ KÖR ET Bİ GETİR BAKALIM GETİREBİLZENMİ HAA NE ALAKASI VAR DİYOSAN O ZAMAN BEYNİNİ YOR BİRAZ ALLAHIN VAR OLDUGUNU VE ŞEKLİNİ BİLSEYDİN BİR PUT YAPAR ONA TAPARDIN ŞEMALİNİ SÖYLESELER BİLSELERDİ O NUN ŞEMALİNİ AF EDERSİN SEN İNEGE CEVİRİRDİN BU YÜZDEN EL_CABBAR KELİMESİ HERŞEYİ HAKKIYLA BİLEN HER SEYİ HÜKÜMRAN OLAN ALLAH CELLE CELELÜHÜ SİZLERE BİR NEPZE OLSUN GÖREN GÖZ VERSİN GÖRÜPDE BOŞLUGU GÖREN GÖZLER ANCAK 60 SENE BAKİ KALIR SONRASI MECHUL CUKUR İCİNDE ATEŞ ORDA YANAN SENİN İNANMADIGIN BEDENİN DEGİL RUHUN SADİ ATMISIN ATEŞE AMA ACISINI DUYMUYORSUN CÜNKÜ EL_KAYYUM MEVLAMIN NE ÜZEL BİR İSMİ VARKİ SENİ YARATAN ALLAHINI UNUTMUS VE O SANA YİNE NİMETLER İHSAN EDİYO BURASI BİR AHİR ZAMAN DEGİLKİ SANA HERŞEYİ GÖSTERELİM ADI ÜZERİNDE İMTİHAN DÜNYASI BİLDİGİNLE ORDA İMTİHAN OLUYORSUN OKULA GİDERSİN COCUGUN BİRİ SANA BİŞİ VERİR SALAK DER DİNLEMESİN CAHİLİN PEŞİNDEN GİDER ONA UYARSIN VE SINIFDA KALIRSIN İŞDE SENİN HAYATIN BÖYLE BİLMİYORUM AKLIN ALABİLDİMİ GERCİ GÖRELİM MEVLAM NEYLER NEYLERSE GÜZEL EYLER
Sitelerde Paylaş
ŞİMDİ BURAYA BİR SORU ATMIŞIN VE MÜSLÜMANLARIN SANA ALLAH.C.C LÜHÜ KİM OLDUGUNU KİMDİR VE EN YÜCE İSİMLERİNİ UFAK BİR BEYNİN VAR AMA SIIFATLARINI DAHİ BEYNİNCE SÖYLEMİŞİN KUSURA BAKMA SIRF SENİ BU SÖZÜN İCİN ÜYE OLDUM CÜNKÜ CAHİLİN SÖZÜ ALİMİN İLMİNİ KÜFRE SOKAR BEN SANA ŞUNU DİYİM BU ALLAHA İNANMIYANLAR SIFATLARININ NE ANLAMI TAŞIDIGINI BİLMİYENLER İCİN GECERLİ AZAB DİYON KENDİSİNE KULLLUK DİYON HÜKÜMLÜK DİYON SEN BÖYLE İNANMASAN O HÜKÜMLÜK KIYAMET GÜNÜ SENİNLE OLCAK SENİN İCİN GECERLİ HİC OKUDUNMU EL_HAFIZ NE ANLAMI TAŞIYO ŞİMDİ SEN COK BİLİYONYA ATARSIN ŞİMDİ BİŞİLER GÖZÜN KÖR KALBİN MÜHÜRLÜ SANA ANLATSAMDA ANLAMAZ SÖYLESEMDE BİLEMESİNKİ YANMIŞ EKMEGİ KİMSE YEMEZ SEN YERİSEN EGER ANLAMASIN UYKUDA NEFES ALDIGINDA DÜNYAYI GÖREN GÖZLERİN SENİN YEDİGİN UFAK BİR EKMEK KİMDEN GELİYO SENDEN GELİYODUR DEGİLMİ GÖZÜNÜ KÖR ET Bİ GETİR BAKALIM GETİREBİLZENMİ HAA NE ALAKASI VAR DİYOSAN O ZAMAN BEYNİNİ YOR BİRAZ ALLAHIN VAR OLDUGUNU VE ŞEKLİNİ BİLSEYDİN BİR PUT YAPAR ONA TAPARDIN ŞEMALİNİ SÖYLESELER BİLSELERDİ O NUN ŞEMALİNİ AF EDERSİN SEN İNEGE CEVİRİRDİN BU YÜZDEN EL_CABBAR KELİMESİ HERŞEYİ HAKKIYLA BİLEN HER SEYİ HÜKÜMRAN OLAN ALLAH CELLE CELELÜHÜ SİZLERE BİR NEPZE OLSUN GÖREN GÖZ VERSİN GÖRÜPDE BOŞLUGU GÖREN GÖZLER ANCAK 60 SENE BAKİ KALIR SONRASI MECHUL CUKUR İCİNDE ATEŞ ORDA YANAN SENİN İNANMADIGIN BEDENİN DEGİL RUHUN SADİ ATMISIN ATEŞE AMA ACISINI DUYMUYORSUN CÜNKÜ EL_KAYYUM MEVLAMIN NE ÜZEL BİR İSMİ VARKİ SENİ YARATAN ALLAHINI UNUTMUS VE O SANA YİNE NİMETLER İHSAN EDİYO BURASI BİR AHİR ZAMAN DEGİLKİ SANA HERŞEYİ GÖSTERELİM ADI ÜZERİNDE İMTİHAN DÜNYASI BİLDİGİNLE ORDA İMTİHAN OLUYORSUN OKULA GİDERSİN COCUGUN BİRİ SANA BİŞİ VERİR SALAK DER DİNLEMESİN CAHİLİN PEŞİNDEN GİDER ONA UYARSIN VE SINIFDA KALIRSIN İŞDE SENİN HAYATIN BÖYLE BİLMİYORUM AKLIN ALABİLDİMİ GERCİ GÖRELİM MEVLAM NEYLER NEYLERSE GÜZEL EYLER

Sayın DUA55,

Umarım kalp krizi filan geçirmemişsinizdir bunları yazdıktan sonra :blink:

Sitelerde Paylaş
KALP KIRİZİ GECİRMEDİM NORMAL HAYATIMDADA BÖYLE HIZLI KONUŞMAM VE YAZILARIMDA BU COCUK HIZLIMI KONUSUYO VEYA AHA KALP KIRIZİ GECİRDİMİ DİYO YAZILARIM ALLAH ALLAH ŞAŞIRDIM DOGRUSU BU KADAR ANLAMISINIZ :blink:
Sitelerde Paylaş

BİŞİ DAHA DİYİM DE MUSADENİZLE YATAYIM KALP KIRIZİ GECİRENLER HIZLI KONUŞMAKDAN GECİRMEZ SÖZÜ ANLIYAMAZ DÜŞÜNÜR DÜŞÜNÜR DÜŞÜNME BEYNİ YANAR KALP KIRİZİ GECİRİR??? SOSYAL HAYATTA HIZLI KONUŞMAK EN GÜVENİLİRİ YAVAŞ KONUSURSAN BIKARLAR SENDEN KACARLAR BİLMEM ANLATA BİLDİMMİ :rolleyes:

Sitelerde Paylaş
Efendim Allah in 99 ismi vardir.. O hayyumdur, kayyumdur, El KABIZ dir(Dalga gecmiyorum bu da Allah in bir ismi) ... carttur curttur..

Butun bu isimlere, sifatlara baktigimizda bir cok insani tanimlamayi gorebilirsiniz..

Hakimlik, bagislayici, celallenen(KIZAN)' sahip olan, koruyucu, ceza verici, mulk sahibi, El Cebbaru, yani istedigini zorla yaptiran, degerli, yonetici, en komik olani ise hem bol bol rizk verirken hemde rizk vermeyen.. Alcaltan, seref veren, adletli, son hukmu veren, koruyan, gozeten(bir ara da afrikada ki aclara bakip rizk verse ya).... Sonucta bu sifatlarin cogu bilmem kim krali ya da padisahi icinde soylenebilecek insana ozgu isimler ve sifatlardir..

Simdi Muslumanlar is basina bana bu safsatalar haricinde, efendim Kuran da VIDI VIDI suresinde su bu yaziyor demeden bilimsel olarak Allahinizi tanimlayiniz.. Sizler madem bilimsel cevaplar istiyorsunuz, bizde sizlerden dinleyelim bakalim..

Buyurun sahne sizin..

Ozellikle eski ateistleri bekleriz..

Bu Allahi dogmamistir, sonsuzdur diyerek tarif ettiginizde bu zamanda Brahman da ayni iddialarda bulunuyor diye soyler o zaman oda vardir diyebiliriz..

Buyurun !!!

Mohammed bir gün seni bu donanımınla şu dünyaya yerleştirmiş olanın karşısına muhakkak dikileceksin.Donanımına uygun olarak doğruyu görmediğin için sen kendin kendi cezanı isteyeceksin..

Sana bütün hayatın gösterilecek inan yapıtığın bu hakaretleri sana bir bir yedirecek ...

Oturup ne kadar aciz olduğunu bir düşün hele ..Neyine güvenerek bu savurmaları yapıyorsun ?

Eğer sen haklıysan geberip gideceğiz ..(sorun yok)

Ama biz haklıysak ki benim en küçük bir şüphem yok,o gün sen sonsuz bir ölüm için yalvaracaksın......

Eline aldığın hiç bir şey yoktan var olmadığı gibi koskoca kainat ta durup dururken olmadı..

Etki ve tepki...Kural bu.

Müslolar bilimden anlamaz ki, Allahı bilimsel olarak tanımlasın. On sene bilim okusalar dinleri yüzünden bilimsel anlayışı red ederler. Bilgiler sadece bilgi olarak kalır kafalarında. Bu sebeple gelir gene bildiklerini okurlar bu başlıkta.

Sanırım müslülar derken annenden babandan bahsediyorsun...Seni bu kadar bilgisiz bıraktıklarına göre birde müslüman olduklarına göre onlar tam bir yobaz.

Hadi bana neye dayanarak hayatının kumarını oynadığını söyle....Bing bangdan önce neydi evren ?

Madde ve enerji ?

Kim verdi bunun cevabını ?

Şımarık çocuklar gibi heryerde bilim bilim bilim diyorsun sen neyi öğrendin ?

Sağlam bir dayanağın varmı?

Allah nedir demeden önce allahın varlığı bulunmadır dünyada varlığı bulumayan birşeyin tanımını yapmak saçmalıktır.

Önüne son sistem bir bilgisayar konduğunda o bilgisayarı üreten teknolojiyi nasıl anlarsın ?

Neye göre değerlendirirsin ?

markasımıdır önemli olan işlevimi?

Hangi kriterlere göre o cp yi yapanları değerlendirirsin ?

Sitelerde Paylaş
Mohammed bir gün seni bu donanımınla şu dünyaya yerleştirmiş olanın karşısına muhakkak dikileceksin.Donanımına uygun olarak doğruyu görmediğin için sen kendin kendi cezanı isteyeceksin..

Sana bütün hayatın gösterilecek inan yapıtığın bu hakaretleri sana bir bir yedirecek ...

Oturup ne kadar aciz olduğunu bir düşün hele ..Neyine güvenerek bu savurmaları yapıyorsun ?

Eğer sen haklıysan geberip gideceğiz ..(sorun yok)

Ama biz haklıysak ki benim en küçük bir şüphem yok,o gün sen sonsuz bir ölüm için yalvaracaksın......

Eline aldığın hiç bir şey yoktan var olmadığı gibi koskoca kainat ta durup dururken olmadı..

koskoca kainatı yarat,

sonra eğeer hezeyansa da mohammedin hezeyanlarına bozulup

mohammede sonsuza kadar işkence yap.

olacak iş mi ya?

Sitelerde Paylaş

Passenger bana demogoji yapma.. Konu başlığı ile ilgili bir cevap ver.. Artık cidden sıkıldık ya Allah varsa o zaman ne halt yiyeceksiniz cümlenizden..

Bilgisayarlarla ilgili müthiş örnek vermişsin.. İnan imana geldim.. Bilgisayar teknolojisini nasıl mı anlarsın? En başta gözümün önünde duran bir bilgisayar var.. Şu Allah ı yakalasam onunda modelini tam anlayacağım ama aşağı yukarı MS.7 yy Arap modeli olduğunu rahatlıkla diyebilirim..

Neyse bilgisayarın iyisi parana göredir.. :)

DU55 bana onca saydırdığın laneti lütfen şu siteye iletiver.. Zira o isimleri ve sıfatları ben bu İslami siteden aldım.. Git onların beyinleriyle uğraş... Kusura bakma yanlış yere üye olmuşsun ama üzülme COPY-PASTE ile derdini git o İslami siteye anlatıver.. http://www.islamisanat.net/esma/01-t.html

Bu arada anlayan ve gören kalp değil beyindir.. Sizde Arabın allahının Kuranda dediği biri kalbinizle akıl ediyorsunuz.. :)

Şimdi yavaş yavaş yazı ıazmayı öğren sonra da zıplaaaa.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...