Jump to content

Hezimete hazırlan Kemal Kılıçdaroglu

Recommended Posts

banada kazanabilirmiş gibi gelmiyor akp en az bir iki dönem daha tek güç olur gibi

tabi türkiyede herşey seçim değil chpyseniz iktidar olmanıza gerek yok

ayrıca bence akp zayıflayana kadar chpde alternetifsizdir we güçlü kalacaktır

böyle bir kehanette bulunayım yada önünü görmekte diyebiliriz

Sitelerde Paylaş
Saydıkların hep Ali Müfit Gürtuna.

Ali Müfit Gürtuna'nın dincilikle hiç alakası yoktur.

Kadrosu da dincilerle, Tayyipçilerle çekişmeliydi.

ANAP kökenliydi ve belediyeden ayrıldıktan sonra AKP ile ilişkisini kesti.

Bu arada türbanlı olan karısı da başını açtı.

Ali Müfit gürtuna'nın kime oy vereceğini bir tahmin et istersen. :)

ali müfit anaptan refaha geçiş yaptı , karısının başını açtıgını sanmıyorum belediye başkanlıgı yaptıgı dönemde hep türbanlıydı

ayrıca ondan önceki R.Tayyip Erdogan da çok başarılı işler yapmıştır..

Sol belediyecilikten anlamaz.. Kemal Kılıçdaroglu seçilsin emin olun 1 seneye kalmaz istanbulu bok götürür

Duygusal davranmadan kendi rahatınız için oy verin , yoksa her sabah pislige uyanır yolda burnunuzu tutarak yürürsünüz ;)

Sitelerde Paylaş

Benim Türkiye geneli açısından yerel seçimlerde oy tahminim

AKP %35

CHP %21

şeklinde.Bu oran erken genel seçim fitilini ateşler mi bilmiyorum ama AKP yaşayacağı oy kaybıyla bazı siyasetlerinden vazgeçecektir.

Selamlar.

Sitelerde Paylaş
CHP belediyeciliği yıllarından hatırladıklarım

çöp dağları, nerdeyse coğrafya kitaplarına gececekti

haliç, batlamaya hazır bir bomba gibiydi

susuzluk, öyle bir sususlukki hastaneler bile hastalara tedavi uygulayamıyordu

hava kirliliği, ama okulları bile tatil ettirecek kadar yoğun bir hava kirliliği

Bu doğru işte,o günden sonra bu chp kafalar rüyasında görür İstanbul'u.Hele bide İSKİ skandalı vardı ki tuz biber oldu bütün rezilliklere

Sitelerde Paylaş

Değil kılıçdaroğlu , M.Kemal Atatürk mezarından kalkıp gelse, oy vermez bu beyinsizler. Körü körüne bağlanmışlar partilerine satılık, aşağılık, şerefsiz insanlar. Yönetenler kadar şerefsizler.

Burnunun ucunu görseler dahi inkar ettiklerine şahit oldum. Bu hayvan sürüsü mü seçmen ? Sömürülmüş budala sürüsü, adamlar dini sömürerek çalıyor, zimmetine geçiriyor, ortaya çıkıncada helal olsun diyorlar.

Kılıçdaroğlu CHP den aday olmasa bile oyum onundur. Gönlümüzü kazandı.

Top kafayı bi patlatsın dosyaları ile, rezil etsin, ama görün siz, yinede hırsıza oy verecekler...

Zaten iyiler doğrular hep harcandı bu memleket'de, afedersiniz si.. yaranıyor...

saygılar.

Sitelerde Paylaş
Kemal Kılıçdaroglu Istanbulda kazanamaz. Istanbul tamamen seriat yanlisi muslumanlarin isgali altindadir, hukumet ise nufus kutuklerinde gerekli sahtekarligi yapmistir. Istanbul dusman isgalindedir ve dusmustur.

Sevgili kutsalyaratık, sizin kadar karamsar değilim, eğer durum sizin dediğiniz kadar kötü olsaydı ben de herhalde İskandinavya'ya kaçma planları yapmakta olurdum ;)

Sitelerde Paylaş

Iste böyleeeee

Halk eski CHP belediye ZAMPIK baskani Sözeni ve ZAMPIK suisleri müdürünu unutmussalar belki Kilicdaroglu alir,yok unutmamislarsa nAH alir.

Sezenin zamaninda istanbul Kerbelayi Muazzamaydi susuzlukta,Pislikteyse Hindistanin Bombayi birkac defa gecmisti.

Calisacak kazansin derim.

Ben istanbulda olsam Topbasa verirdim oyumu.

tolonbeg

Sitelerde Paylaş
Değil kılıçdaroğlu , M.Kemal Atatürk mezarından kalkıp gelse, oy vermez bu beyinsizler. Körü körüne bağlanmışlar partilerine satılık, aşağılık, şerefsiz insanlar. Yönetenler kadar şerefsizler.

Burnunun ucunu görseler dahi inkar ettiklerine şahit oldum. Bu hayvan sürüsü mü seçmen ? Sömürülmüş budala sürüsü, adamlar dini sömürerek çalıyor, zimmetine geçiriyor, ortaya çıkıncada helal olsun diyorlar.

Kılıçdaroğlu CHP den aday olmasa bile oyum onundur. Gönlümüzü kazandı.

Top kafayı bi patlatsın dosyaları ile, rezil etsin, ama görün siz, yinede hırsıza oy verecekler...

Zaten iyiler doğrular hep harcandı bu memleket'de, afedersiniz si.. yaranıyor...

saygılar.

ulan siz ne bicim insanız şeriatla ne ilgisi var insanlar hizmet istiyor hizmet !

Chp dönemindeki İstanbulun rezilliklerini bilmeyen mi var istanbul yaşanacak şehir olmaktan çıkmış cehenneme dönmüştü..

İnsanlar elbetteki daha güzel bir İstanbul için , İstanbula hizmet verene oy verecekler batırana degil

Şimdi birisi Chp belediyecilikten anlamaz bu adamlara oy verilmez derse adı şeriatcı olacak öyle mi

Sizin sıfatınıza tüküreyim ben !

Sitelerde Paylaş
ulan siz ne bicim insanız şeriatla ne ilgisi var insanlar hizmet istiyor hizmet !

Chp dönemindeki İstanbulun rezilliklerini bilmeyen mi var istanbul yaşanacak şehir olmaktan çıkmış cehenneme dönmüştü..

İnsanlar elbetteki daha güzel bir İstanbul için , İstanbula hizmet verene oy verecekler batırana degil

Şimdi birisi Chp belediyecilikten anlamaz bu adamlara oy verilmez derse adı şeriatcı olacak öyle mi

Sizin sıfatınıza tüküreyim ben !

sakinliğini korumanı öneririm sevgili uteybe.. tarzın ve şu üslubun cidden hoş değil.. olan bitenleri elbette hepimiz biliyoruz.. günlerce susuz kaldığımız, belediyelerin tankerlerle su dağıttığı dönemde 8 yaşlarındaydım.. su tankeri gündüz geçerdi, çalışan bir annem var ve o koca bidonları 2. kata arkadaşımla beraber çıkarırdım ben.. ama zamanında böyle şeyler yaşanmış olması tarihin tekrar edeceğinin göstergesi değildir.. + akpnin gelmesindense ben gene o günleri yaşamaya inan razıyım.. sıfatımıza tükürük saçacak cürüm yok sende..

Sitelerde Paylaş
sakinliğini korumanı öneririm sevgili uteybe.. tarzın ve şu üslubun cidden hoş değil.. olan bitenleri elbette hepimiz biliyoruz.. günlerce susuz kaldığımız, belediyelerin tankerlerle su dağıttığı dönemde 8 yaşlarındaydım.. su tankeri gündüz geçerdi, çalışan bir annem var ve o koca bidonları 2. kata arkadaşımla beraber çıkarırdım ben.. ama zamanında böyle şeyler yaşanmış olması tarihin tekrar edeceğinin göstergesi değildir.. + akpnin gelmesindense ben gene o günleri yaşamaya inan razıyım.. sıfatımıza tükürük saçacak cürüm yok sende..

ne yazıkki günümüzde kendini sol olarak tanımlayan chp nin tek söylemi laikliğe indi,,tabii bu halk nezdinde tutmuyor, bu kadar da karamsar olmamalı 90 öncesi seçimlerde sol atağa kalkmıştı, nezman ki bizde yiyelim,sıra bize geldi dediler,iski ler vs sönüşe geçtiler, Fatsa deneyimi gerçek bir belediyecilik örneğidir iyi tahlil edilmesi geriyor, böyle zmanlarda yaşanmış bu ülkede ne güzel....

Kılıçdaroğlu denince aklıma zaman gaztesinin manşeti geliyor nu bu kadar çarpıtılır yanii neydi yaa ?Dersim isyanı ile meşhur Tunceli?de doğdu' :lol:

Uteybe bu tür parti işleri teşkilat işi değilmi anadolunun her ilçesine her kasaba köyüne kadar teşkilatınız kurmanız gerekiyor,mevcut söylemleriniz legal düzeyde olacak,sermaye lazım yığınla ayrıca hala askeri darbe kanunları yürürlükte bildiğimiz gibi, peki ya seçimler mi çözüm mü kesinlikle değil...

tarihinde oz tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...