Jump to content

Ya inek varsa ?

Recommended Posts

Hep var-yok geyiğinde ya varsa deyip inanan at gözlüklülere değin bir takıntım var.

Ya Hindistanlılar haklıysa ?

Vişnu, Brahma vs. doğruysa ve inek kutsalsa ?

Farzedelim inek kutsal.

Bu durumda öbür bünyada (reenkarnasyon öncesi tabi) ineğin karşısına çıkıp antrikot, sucuk, salam, şiş kebabı nasıl anlatır bir müslüman, bir hristiyan ya da bir yahudi?

Ya inek varsa ?

Sitelerde Paylaş
Hep var-yok geyiğinde ya varsa deyip inanan at gözlüklülere değin bir takıntım var.

Ya Hindistanlılar haklıysa ?

Vişnu, Brahma vs. doğruysa ve inek kutsalsa ?

Farzedelim inek kutsal.

Bu durumda öbür bünyada (reenkarnasyon öncesi tabi) ineğin karşısına çıkıp antrikot, sucuk, salam, şiş kebabı nasıl anlatır bir müslüman, bir hristiyan ya da bir yahudi?

Ya inek varsa ?

Tam bi salak sorusu.

Sitelerde Paylaş
olabilir elbet ama hiç birşeye inanamamaktan daha iyidir herhalde senden ineğe tap o zaman

sen ne kadar zekisin ya.

bismarkın ineklarla ilgili söylediklerinden haberin var mı senin?

ayrıyeten ineğe tapmaz onlar.

sadece sizin kabeyi ya da kuranı kutsal saymanız gibi danaları kutsal sayarlar.

Sitelerde Paylaş
yaw ben bilmem sen neden konuyu karıştırıyorsun. işte aslında inek mevzuu insanların inekte olsa tapacak bir şeylere ihtiyaçları var dır

tapacak birşeye ihtiyacımız bugün yoktur.

ölüm beni de korkutur, yokluk ve bilinmezlik ürkitücüdür.

ama palavranın daniskası olduğundan zerre kadar şüphe duymadığım islam ya da başka dinlere

kendimi inanmaya zorlayayamam.

dinlerin götürüsü getirisinden çok daha fazladır.

Sitelerde Paylaş
o zaman sen daha akılcı bir şeyler ortaya atda bizde bi bakalım nelermiş onlar

popülistçe olacak ama ben insan olmaya inanırım.

kainatı yaratmış bulunan verlığın kadına saçını gösterme diye buyuracağına inanmam.

ya da arabistan çöllerinde bedevinin biriyle ilişkiye geçip ona bilmem kaç tane eş alabilirsin,

eşlerinle ilişkinde sıraya riaeyet etmene gerek yok diye ayetler indirdiğne inanmam.

Sitelerde Paylaş

Tabiki bu fikrin salakça olduğunu kabul ediyorum.

Ama ya Tanrı varsa dan çok ama çok daha az salakça olduğunu kabul etmeniz gerekir.

Tanrıyı gösteremezsiniz.

Ben size yeryüzünde milyonlarca inek gösterebilirim.

Ve hani hainkar inancımız bir yana inanmayarak, zerre kadar kıçınız yiyorsa şunu deneyin.

Hindistan'da ineğe kazaren çarparak (sokakta kedi köpek gibi dolaşan varlıklar sonuçta) insanlar halk tarafından linç edilerek öldürülüyor.

Benim önerim şu müslümanlara.

Zerre kadar delikanlılıkları, ve Allah'larına inançları varsa; gitsinler Hindistan'a ve İnek yesinler insan önünde bu kutsal değil diyerek.

Yemiyorsa, sallıyorlardır.

Sitelerde Paylaş
Çok haklısın. Bu forumda biz bu işin nasıl yapılacağını müslümanlardan öğrendik. Artık bizim için çocuk oyuncağı.:)

baktin olmadi, isi ustalarina sorariz onlardanda bir kac tüyo alarak cok güzel hadisler uydurmak dedigin gibi cocuk oyuncagi.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...