Jump to content

Norveç 100.000 işçi istiyor

Recommended Posts

keklikciğim sizin derdiniz beni bu diyardan yollamak mı nedir ?

Norveç'e falan gitmiyorum... Aramızdaki mesafe asla 8 km nin üstüne çıkmayacak...

Norveç yakın kalır, ruslardan elden düşme bir

füze buldum, seni uzayın derin boşluğuna yollayacam repunzelciim :D

pardon eksik yazmışım: pempe çakmaklı repunzel

Sitelerde Paylaş

Ben Norveç başvuru yapmaya karar verdim. Eşimin de onayını aldım. Hatta orada ne iş yapacağıma bile karar verdim.

Antalya'da gün ışığını paketleyip Norveç'te satacağım. Norveç Antalya gibi ışıl ışıl parlayacak.

Hey gidi Norveç, bekle mamuli geliyor.

Sitelerde Paylaş
Norvecin kizlari cok guzeldir, manken tipli, sarisin, mavi gozlu. En dusuk tahsil lise duzeyi. Kizlar her konuda bilgili. Tabi bizim Isvecli kizlarin eline su dokemezler.

Hadi bakim simdide gitmeyin

Keh keh keeeeehhh

:lol:

Dogru Walla.Hemde Süllün gibi boylarida var.184 cm.Ayakabi numaralari 43.

Sitelerde Paylaş

Gitmek isteyenlere, bir uyarıda bulunayımda. Pek bilinmez, Norveç'in Rusya ile sınır problemi vardır. Bakın, -eski- sovyetler birliği falan demiyorum, direk Rusya ile sınır problemi vardır. Ruslar, Norveçlilerin topraklarını ödünç aldığını düşünürler. Ve emin olun, Rusya'nın dahil olacağı büyük bir savaş çıkacak olursa, Rusya'nın ilk işi, enerji kaynakları nedeniyle Norveç'i işgal etmek olacaktır. Norveç'in zaten ufacık ordusu var, polis Amerika gelinceye kadar yaşananlar pek hoş olmayacaktır.

Sitelerde Paylaş
Ve emin olun, Rusya'nın dahil olacağı büyük bir savaş çıkacak olursa, Rusya'nın ilk işi, enerji kaynakları nedeniyle Norveç'i işgal etmek olacaktır. Norveç'in zaten ufacık ordusu var, polis Amerika gelinceye kadar yaşananlar pek hoş olmayacaktır.

desenize norveçliler uyanıkmış...

"Her türk asker doğar" "Bir Türk dünyaya bedeldir" sözlerine istinaden Türkleri çağırıyorlar desenize...

Sitelerde Paylaş

norveç-türkiye işçi için giderim yurt dışıraya kaba ince kalfa inşaat kalfasıyım saygılarımla

cep 0536........

bu arkadaş gazetedeki çıkan habere hemen yorum yazmış

arayp işletmeli sen ankaraya bile gidemzsin bu akılla norveç emi gidecen

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...