Jump to content

İslam:Temizlik Dini

Recommended Posts

İslam temizlik dinidir. Peygamber efendimiz her tuvaletten sonra ellerimizi yıkamamızı emreder. Haftada en az 3 kere banyo yapmamızı ve temiz elbiselerle gezmemizi emreder.

arabistanda haftada 3 kere banyo yapacak kadar su bol mudur sence?

Sitelerde Paylaş
  • İleti 185
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

sadecata sen yemeğine sinek düştüğünde

sineği alıp hangi kanadının içine düştüğümü tespit ettikten sonra

tekrar öteki tarafını yemeğe batırabiliyorsan haklısın.

tabi sonra da yemeği yemek gerek.

ah şu taassub!

insana çiğ tavuk değil sinekli yemek bile yediriyor. :lol:

evede hayvan beseleyenler hayvanların pisledikleri yerleri bir güzel yıkarlar.

orada yatıp kalkmazlar.

burada abdest suyundan başka sümüğü alıp suratına sürenlşer de var.

peygamberin sümüğü herkesin sümüğüne benzemez değil mi? :lol:

yazılanları evirip çevirmek içini rahatlatıyor dimi :) yukarıdaki yazdığım cevapları güzel oku

sineğin düştüğü yemeği atacak kadar bolluk yok maalesef o zamanlar ama yapılabilecek olan şey gayet ilginç iki kanat olayı 1400 yıl önce mikroskop yok felan bi düşün

Sitelerde Paylaş
sineğin düştüğü yemeği atacak kadar bolluk yok maalesef o zamanlar ama yapılabilecek olan şey gayet ilginç iki kanat olayı 1400 yıl önce mikroskop yok felan bi düşün

madem yemeği atamıyorsun, yemek zorundasın;

e bee adam, sineği neden ikinci defa batırıyorsun yemeğe?

sadecata, ya kafa buluyorsun ya da 6 yaşında falansın.

Sitelerde Paylaş
bak güzel kardeşim mürrrted sinek kanadının birinde hastalık olmasına sebep bakteriler bulunur diğer kanadında öteki kanattaki bakterileri sabote eden başka bir bakteri mevcuttur araştır biraz araştır....

bunu nerenden uydurdun yalancı!

senin gibi ikinci bir adam görmedim ya,

salak mısın salağa mı yatıyorsun bilemiyorum.

orandan sıkıp bunu araştır diyeceğine

bunun nerde yazdığını da söylesene palavracı.

ispatlayamazsan adam değilsin, ispatlarsan da ben adam değilim.

sana bulaşmayacağım diyorum ama her seferinde öyle zırvalıyorsun ki tutamıyorum kendimi.

hadi bekliyorum, orandan uydurduğuna orandan başka bir kaynak getir.

Sitelerde Paylaş

>>> bak güzel kardeşim mürrrted sinek kanadının birinde hastalık olmasına sebep bakteriler bulunur diğer kanadında öteki kanattaki bakterileri sabote eden başka bir bakteri mevcuttur araştır biraz araştır....

Sineğin kuyruklusu olmuyor ama, yalanın kuyruklusu oluyor işte böyle..

Madem var diyorsun, buyur bize neymiş o bakterilerin adları bir yazsana madem..

Sitelerde Paylaş
bak güzel kardeşim mürrrted sinek kanadının birinde hastalık olmasına sebep bakteriler bulunur diğer kanadında öteki kanattaki bakterileri sabote eden başka bir bakteri mevcuttur araştır biraz araştır....

müthişsin dostum, allahın ilmini gözler önüne sermişsin... birazdan evrimci kafirler çıkıp nutuk çekerler hiç şaşırmnayalaım..

Sitelerde Paylaş
müthişsin dostum, allahın ilmini gözler önüne sermişsin... birazdan evrimci kafirler çıkıp nutuk çekerler hiç şaşırmnayalaım..

şimdi ben de sana bir sofra sereyim,

kafedeki çorba tariflerine bakıp bir de çorba yapayım.

sonra o çorbanın içine sinek atalım.

sen o çorbadan sineği çıkar ve çorbaya batmayan kısmını bir daha sok çorbaya.

sonra ister sinek içindeyken,

ister sineği atarak afiyetle ye, sünnete de uymuş ol, sevap kazan. :lol:

Sitelerde Paylaş
İslam temizlik dinidir. Peygamber efendimiz her tuvaletten sonra ellerimizi yıkamamızı emreder. Haftada en az 3 kere banyo yapmamızı ve temiz elbiselerle gezmemizi emreder.

Hadi canım sende, önceki sayfalarda sevgili mürteddd ilgili hadisi aktarmıştı, peygamber kıçını hala taşa siliyor. Ne suyu? Ne banyosu? Bir de günde üç kere diyorsun. Sanki birlikte duşa giriyordunuz. :lol:

Sitelerde Paylaş
gülü"yorum" sadece ... çölün ortası ! suyu kıt. ne yapardın sen olsan ? topla donları git :)

su yok diye adamın sümüğünü suratına boca mı edersin sen?

ya bi git sadeceata, bunlar mı temizlik ve medeniyet öğretecekler insanlara?

Sitelerde Paylaş

yahu bak mürted , neden anlamak istemiyorsun öyle çok seviyorlarki nasıl göstereceklerini şaşırıyorlar. aslında anlamak istersen anlarsın ama işte mesela bak bir sanatçıyı ele alalım ,kızlar iç çamaşırı fırlatıyorlar dimi bazan e şimdi ne bu sevgimi ne yani. veya internetten robbie williams ın nefesini kavanozda satıyorlar ne yani şimdi bu sevgimi hı . hemde bu çağda oha yani :)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...