Jump to content

Pedofili nedir ?

Recommended Posts

>>> Angut kelimesi hakaret içeriyor,kıvırmaya gerek yok.

Deme ya, öyle mi?

angut -du

isim, hayvan bilimi

2 . sıfat, mecaz Ahmak, kaba saba:

Bunun nesi hakaret?

ahmak

sıfat Arapça a§ma®

Aklını gereği gibi kullanamayan, bön, budala, aptal:

hakaret

isim (haka:ret) Arapça §a®¥ret

1 . Onur kırma, onura dokunma.

2 . Küçültücü söz veya davranış:

Bak bakalım, ahmak bir hakaret mi?

Ahmak olmasaydın, angut olmasaydın, bunu söylemek belki hakaret olurdu: Küçültücü söz olaraktna. Ama sen resmen angutluk yapıyorsun işte, Eğer angut değilde, aklını kullanmayı biliyor olsan, pedoflinin fizyolojik/psikolojik temellerinin dinlerin baskıları nedeniyle gelişmesinden bahseden yazıyı, gidip pedofilinin sebebi dindir gibi anlamazdın..

Sen aklını kullanmayı bilmiyorsun. Ya aklın gerçekten yok ki bu zor ihtimal.. Yada? Yadası şu, din senin aklını rafa kaldırıp, "Ahada doğru budur.." diye sana bir şeyler gösteriyor. Sende gidip, sorgulamadan, aklını kullanmadan budur diyerek atlıyorsun. Eğer aklını kullanabiliyor olsan, din buna böyle böyle sebep olur, eder diyene "amanda dini suçlayon sen.." diye langır lungur atlamazsın. Getirir, bunu tartışmaya açarsın. Ama yapamazsın, çünkü sen aklını kullanmıyorsun ki? Kitapta yazıyorsa doğrudur senin için. Kitapta yazmayan bir şey çıkarsa puf... Ama kitaba ters, o zaman "amanda bu laga luga ediyor" diye zırlayacaksın elbette..

Eğer aklını kullanmayı bilmiyorsan, bunun sölükteki karşılığı, ahmak veya angut olacaktır. İşte sana o yüzden angut diyoruz.

Ama sen elbette gene aklını kullanmayı bilmediğin için, "ben nassı yani aklını kullanamıyorum, hadee ordan" diyemediğin için, buna amanda hakaret diyerek olmayan akl9ınla itiraza geçiyorsun. Bir düşün bakalım, sen gibi aklını kullanamayana daha ne diyecektik?

Bir sürü profesör, doktor, en baba harbi hacker, tonla bilgisayar mühendisi vs. ile dolu olan binlerce üyelik Linux listesinde en çok geçen kelime: Stupid, en çok geçen cümle ise: I'm a stupid. olmaktadır. Ama hiç kimse kendine stupid (ahmak, aptal, angut) diyenin hakaret ettiğini düşünmez..

Siz zaten düşünecek akla sahip olsanız, size angut demeye ihtiyaç olmazdı.. Ama sizde o yok, "Yahu ben cidden aklını kullanmayan bir şey gevelemişim, dur bir nedir acaba? Bulayım, düzelteyim.." demez, böyle amanda bana hakaret edityor filan diye çıkarak, size angut diyenin ne kadar haklı olduğunu bir kez daha ispat edersiniz hep..

Sitelerde Paylaş
  • İleti 86
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Çocuk sahibi biri olarak dilim varmıyor tabii söylemeye ama, ben olsam idam falan istemem, beklemem.

Cezasını kendim, kendi uygun gördüğüm yöntemlerle vermek isterim. Veririm.

Hem de en ufak bir vicdan azabı, suçluluk vs. duymadan..

Çocuğu öldürenlerden sözediyorum.

Evet gayet insani tepkiler bunlar. Herkes hassas olduğu konularda böyle duygusal davranır. Tıpkı dindarların dinleri konusunda hassas olmaları gibi.

Sizde bu yorumunuzla bir dindar olduğunuzu kanıtlamış oldunuz çünkü dindar olmak için ille de dinlere inanmaya gerek yok. Akılcılıktan uzaklaşıp duygusal düşünen herkes dindardır.

Tebrikler :P

tarihinde Beze tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Evet gayet insani tepkiler bunlar. Herkes hassas olduğu konularda böyle duygusal davranır. Tıpkı dindarların dinleri konusunda hassas olmaları gibi.

Sizde bu yorumunuzla bir dindar olduğunuzu kanıtlamış oldunuz çünkü dindar olmak için ille de dinlere inanmaya gerek yok. Akılcılıktan uzaklaşıp duygusal düşünen herkes dindardır.

Tebrikler :P

Teşekkürler... Bu çok akılcı yorum için...

Yarından tezi yok çıkıp katil pedofili avına çıkacağım o halde.

E ibadet de etmek lazım değil mi?..

Belki bu konuda sizden ders almam da gerekebilir.

Derin bilgilerinizi esirgemezsiniz umarım.....

Sitelerde Paylaş
Yarından tezi yok çıkıp katil pedofili avına çıkacağım o halde.

E ibadet de etmek lazım değil mi?..

Belki bu konuda sizden ders almam da gerekebilir.

Herhangi bir ideoloji veya dine fanatik derecede bağlanmadığım için bu konular bana uzak, ben sevişmekten yanayım :D

Ama forumdaki fanatikler size bu konuda güzel taktikler verebilir, hatta güçlerinizi birleştirebilirsiniz :D

Sitelerde Paylaş
Herhangi bir ideoloji veya dine fanatik derecede bağlanmadığım için bu konular bana uzak, ben sevişmekten yanayım :D

Ama forumdaki fanatikler size bu konuda güzel taktikler verebilir, hatta güçlerinizi birleştirebilirsiniz :D

Farkında iseniz konu pedofili ve onun suç olup olmadığı.

Bizlerin bu konuyla ilgili ne düşündüğü...

Madem bu tür konular size uzak, ne diye girer olmayan fikrinizi beyan ediyor görünürsünüz?

Sizin neden yana olup olmadığınızdan bize ne?

Suç bende; sizi ciddiye alıp cevap verdim...

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...