Jump to content

türkiye için battık edebiyatı yapanlara

Recommended Posts

• İleti 127
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

iyi gidiyorsunuz...

Sayın hallac,teşekkür ederim sizin ne mal olduğunuz gözüksün istedim,naçizane başarılı olup takdirinizi kazanmaktan ayrı bir övünç duydum.

Ps;Sen yüz gram aklınla başkasını gaza getir.

Sitelerde Paylaş

Sizin bana yazdıklarınızın 10'da birini yazmış olsaydım. En az 3 gün dinlendirilirdim. Veyahut sizin verdiğiniçz talimatlar ışığında fırsıt bu fırsat denilerek forumdan atılırdım... Çünkü ben nickim A, H, D, E, haflerinin kombinasyonundan oluşmamış..

saygılarımla

Sitelerde Paylaş
Hallac önüne gelen yazıyı raporlasın, biz de katip gibi silelim diye sana özel bir imkan mı verdik? Raporlarken beğenmediğin yazıları değil, kurallara riayet edilmemiş yazıları raporlayacaksın.. Bunun dışında kafana göre raporladığın yazılar elbette yeniden görünür hale gelecektir.

Şimdi, hangi iletileri raporlayacağını tekrar edeyim mi, yoksa anladın mı?

Sağol Sağol Sağol. Emir anlaşılmıştır komutanım.

Sitelerde Paylaş
Raporladığın yazıya dön bir daha bak..

Bu güne kadar sana ne zaman ceza verildi veya forumdan atıldın ki böyle bir sitemde bulunuyorsun?

İki kere uzaklaştırılıdğımı unuttunuz galiba... Hemde sizin de tasvip etmediğiniz uzaklaştırmalardı hatırlıyormusunuz...

EDIT: Hele hele ilk uzaklaştırılmam çok orijinialdi. Yakzılan küfürlü bir iletiyi bir kaç kez raporladrığım için. Bakın küfürü raporladığım için 3 günlük tatile gönderilmiştim

tarihinde hallac01 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Durmaksızın forum yönetimi ve Deha'nın aynı görüşü paylaştıkları için Deha'ya arka çıktıklarından dem vurarak tribünlere oynama alışkanlığı sana (size) ekstra bir şey kazandırmaz, bence vaz geç(in)...
Aynı görüşü savunduğunuzu hiç bir zaman söylemedim ki...

Şu başlıkta tarafıma yapılan hakaretlerin hiç birini görmeyip "bunlar tespittir" diyorsanız sayın Deha'ya arka çıkmıyorsunuzda bana mı arka çıkıyorsunuz? Neyse şimdi sizde sinirlenirsiniz... Boşverin rahatınıza bakın.

Saygılarımla

Sitelerde Paylaş

Gerçekten yazık bir hasta yüzünden her gün hem vaktimiz ziyan oluyor hem de boşu boşuna polemiklerin içinde buluyoruz kendimizi,utanmaz çifte standart'tan bahseder,kendisi doğan'ın en adi küfürlerini görmezden gelir,bizim doğan'a söylediklerimiz için ortalığı ayağa kaldırmaya çalışır,forum yönetimini de bedavadan meşgul eder,her gün de salya sümük ağlanmaz ki,kendisini şiddetle protesto ediyorum ve çürük dişe benzetiyorum,ne kaplama kaldırır ne dolgu,tek çözüm çekmek.

Sitelerde Paylaş

Türkiye kağnı arabası yapamaz diyenlere inat fırından yeni çıkan taptaze bir haber.

03.02.2009 15:27:58 NUROL MAKİNA, TASARIMI VE İMALATI YÜZDE YÜZ YERLİ OLAN MAYINA KARŞI DAYANIKLI EJDER 6X6 ZIRHLI TEKERLEKLİ ARACI GÖRÜCÜYE ÇIKARDI

Nural Makina ve Sanayi A.Ş, tasarımı ve

imalatı yüzde yüz yerli olan mayına karşı dayanıklı Ejder 6x6 Zırhlı Tekerlekli

Aracı görücüye çıkardı.

Nural Makina ve Sanayi A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Tanju Torun, şirketin

Sincan'daki 1. Ankara Organize sanayi Bölgesindeki tesislerinde düzenlediği basın

toplantısında, Nurol Holding'in 7 farklı sektörde 60'ı aşkın şirketi olduğunu,

sadece Dubai'deki inşaat şantiyelerinde 10 bini aşkın kişinin istihdam edildiğini

söyledi.

Nurol Holding'in Türkiye'de ilk 6x6 tekerlekli aracı üreten ve ihracatını

gerçekleştiren şirket olduğunu ifade eden Torun, yeni tasarladıkları Ejder 6x6

Zırhlı Tekerlekli Aracın'' ise mayın patlamalarına karşı kullanıcısına yüksek bir

koruma seviyesi sunduğunu belirtti.

Aracın tasarımını yaparken sadece mayının patlama etkisinin araca nüfus

etmemesine değil, aynı zamanda içerideki personelin bu tesiri en az hissetmesini

de amaçladıklarını anlatan Torun, bu özellikleri gerçek mayınlar ve araç çarpışma

mankenleriyle test ederek kanıtladıklarını kaydetti.

-TASARIMI VE İMALATI 2 YIL SÜRDÜ-

Ejder'in özellikleriyle ilgili bilgi veren Torun, 12 kişi taşıyabilen 18

tonluk aracın tasarım safhasının 1,5 yıl, prototip imalatının ise 6 sürdüğünü

belirtti.

Yaklaşık 7 metre uzunluğu, 2,40 metre yüksekliği ve 2,68 metre genişliğe

sahip olan Ejder'in, -32 derece ile 55 derece arasında çalışabildiğini anlatan

Torun, aracın en büyük özelliklerinden birisinin de amfibik yeteneği sayesinde

suda üstün manevra kabiliyetine sahip olması olduğunu ifade etti.

Araç sudan geçerken tek bir düğmeyle tam amfibik hale geliyor. Azami hızı

110 kilometre olan Ejder, tam depo ile 600 kilometre yol tat edebiliyor. Aracın

lastikleri de hareket halindeyken indirilebiliyor ve şişirilebiliyor.''

Şimdiden 50'nin üstünde Ejder aracını ihraç ettiklerini ifade eden Torun,

sözleşme ve görüşme çalışmalarının da Kolombiya dahil pek çok ülke ile sürdüğünü

ifade etti.

Şirketlerinin ekonomik krizden etkilenip etkilenmediğine ilişkin soruyu

yanıtlarken de Torun, ''Bir defa çok şükür ki krize elimizde kontratla girdik.

Ama krizden etkilenmemek mümkün değil, etkileneceğimizi düşünüyoruz'' diye

konuştu.

Sitelerde Paylaş
03.02.2009 14:06:24 OCAK AYI OTOMOTİV İHRACATI, YÜZDE 56 ORANINDA AZALARAK, 882 MİLYON DOLARA DÜŞTÜ

Ekonominin lokomotifi konumundaki otomotiv

sektörünün ihracatı, ocak ayında geçen yılın aynı ayına göre yüzde 56 oranında

azalarak, 882 milyon dolara düştü.

Ekim ayında yüzde 24 azalarak gerileme eğilimine giren ihracat, Kasımda

yüzde 40, Aralıkta da yüzde 45 düşmüştü.

AFRİKA KONUSUNA DİKKAT ÇEKİYORUM

-128 ÜLKEYE İHRACAT-

Sektör, Ocak ayında 11 serbest bölgenin yanı sıra 128 ülke ve özerk

bölgeye ihracat gerçekleştirdi.

Yoğun olarak Avrupa ülkelerine yapılan ihracatta, Fransa 155 milyon 132

bin dolar ile ilk sırada yer aldı. Bu ülkeyi Almanya, İtalya, İngiltere ve

Belçika izledi.

Sektör bu dönemde, Filistin, Cibuti, Gabon, Jamaika, Moritanya, Çad,

Fransız Güney Toprakları, Maldiv Adaları, Trinidad ve Tobago, Kuzey Kore ve

Liberya ile Kocaeli Serbest Bölgesi'ne ilk kez ihracat yaptı.

İlk kez İhracat yapılan ülkelerin çoğu Afrika ülkesi,

Başladı büyük savaş,sende katıl arkadaş !!

Sitelerde Paylaş

deha

kardeş bunlara laf anlatmak zor bazı insanlar böyledir işte, türkiyenin 70 sente muhtac dönemlerini bile utanmadan daha iyi zamanlardı diyenler bile var, bi zamanlar koca merkez bankası almanyadaki gurbetcilere paranızı bize yatırın diye mektup yollardı parasını yatıran vatandaşlarımızada çeşitli hediyeler ve teşekküt plaketi gönderirlerdi (o teşekkür plaketi hala duruyor gurbetci babama vermişlerdi) hiç birşeye inanmıyorsanız ailenizin yaşlılarını alın karşınıza anlatsınlar size geçmiş yokluk yıllarını o zaman nerelerden nerelere geldiğimizi daha iyi anlarsınız

Sitelerde Paylaş
Bu yazı raporlayıp silinmesini talep ettiğin yazı.. Bir daha oku bakalım içeriğinde silinmeye neden olacak ne gibi hakaretler var? Yazıyı tekrar okunur hale getirmeme köpürdün bir de.. Nesine bakıp sileyim bu yazının? Silince yazı sahibinin itirazına ne cevap vereceğim? Hallac istedi de ondan sildik mi diyeceğim?

Sanki cevap vermeyeceğine kanaat getirince yazıların silinmesini falan talep ediyor gibisin...

Madem sordunuz söyleyeyim.

hastalıklı bir yapıya sahipsiniz sizin gibiler her alandan tasfiye edilmelidi

evet hastalıklısın,

Utanmaz arlanmaz,

Ruh hastasısın aynı doğan gibi ben onun ne mal olduğunu bilmesem

utanmaz ahlaksız ve de şahsiyetsiz.

Sizde haklısınız bunlar hakaret sınıfına girmiyordur. Hakaret olması için sinkaflı kelimeler kullanılması gerekiyordur mutlaka. Ama ona küfür deniliyor zaten. Ve bu forumun uyarı yazısında sadece küfür değil hakaretlerde yasaklanmıştır.

Evet birilerine "Hallac istedi de ondan sildik" diyemezsiniz. Amenna ama bu kadar yapılandan sonra da "Biz küfür ve hakarete karşıyız" demeyin lütfen. Çünkü hiçte öyle değilsiniz... Bu forumda benim yediğim küfürleri yiyen üye saysı o kadar fazla değildir. Ama bugüne kadar bana edilen küfürden dolayı hiç bir üyenin uyarıldığını da görmedim. Oysa küfür etmediğim halde iki kez "Modluğumun keyfine Hallacı'ı 3 gün dinlendiriyorum" denilerek, modluğun dayanılmaz hafifliğini yaşayanlara da tanık olduk...

Neyse şu andan itibaren bunları düzeltin bunlara müdahale edin demiyorum. Çünkü sizden alacağım yanıt belli. "Arkadaşa katılıyorum bunların hepsi doğru. Sen böylesin" diyeceksiniz. Başka bir mod gelir "Burda hakaret yok tespit var" der başkası gelir "ironi ve kinayeyi" görmemekle suçlanırız...

Saygılarımla

Sitelerde Paylaş
kardeş bunlara laf anlatmak zor bazı insanlar böyledir işte,
62.3 milyon insanı yok sayarak laf anlatıyorsunuz sonra da "bunlar bizi anlamaz" mı diyorsunuz.

Bize, sabancçıların, koçların değil halkın tablosunu yazmayı deneyin isterseniz bir de. Belki o zaman bir şeyler anlarız

Saygılarımla

Sitelerde Paylaş

Sizde hoşsunuz gerçekten. Daha cümlesinin girişi, selamı

sen çok yamuk adamsın. hep söyler dururum zaten..
diyen birinden "tarafsızlık' bekledim. Bu da benim hatam.

Alıntıladıklarımdan

hastalıklı bir yapıya sahipsiniz sizin gibiler her alandan tasfiye edilmelidi
bu söz konusu yazıdandı. Diğerlerinide sağdan soldan edğil bu başlıktaki yanıtlardan almıştım,

Ama dediğim gibi. "Merhaba yamuk" diyen biri bunu nasıl hakaret olarak görsün ki.

Neyse olay polemiğe dönüşmesin. Bu saatten sonra sayın deha nın hiç bir yazısını raporlamayacağımın (sadece bana yönelik olanları) garantisini veriyorum. Tabi daha önemlisi, isteyen gönül rahatlığıyla bana küfür ve hakaret edebilir. Yanıtsızlığımız, bir şeylerden korktuğumuzdan değil, o üsluba olan tavrımızdandır. Asla onlarla aynı dili kullanmayacağım.

Saygılarımla

NOT

Nedense bu şikayetler biraz da söyleyecek lafın kalmayınca geliyor.. Ne hiikmetse?

Yoo çarpıtıyorsunuz. Konuyla ilgili tartışmada yanıtsız olan ben değil onlardır. 63.2 milyon insansız güzel bir ekonomi tablosu çiziyorlar görmediniz mi?

Sitelerde Paylaş

Hallac,

Ama sen ahlaksız bir yaratık olarak,

Freddie

Ben patron olsam senin gibi cahil cuhela yalakaların olmasını istemem.

drekinci

Bunlar da taze,ben akşama kadar böyle yüzlerce iletiye maruz kalıyorum ve hiç birini de raporlamıyorum.

Ne pezevenkliğim kaldı, ne spekülatörlüğüm, ne para için herşeyimi satacağım ne de dangalak dümbüklüğüm,ne de patron yalakalığım vs vs.

Akşama kadar salya sümük zırlamam mı lazım???

1.Bu başlığa provakasyon amaçlı geldin,fikir yazmdan herkesi birbirine düşürmek için iletiler attın.

2.Çifte standartlısın daha önce de söyledim bana küfür veya hakaret edilince karşı çıkmıyorsun,tam tersine beni küfürbaz olarak,yönetimce kollanan bir katılımcı olarak gösterme peşindesin.

3.Yeter,ne bizi ne yönetimi böyle abukluklarınla meşgul etme,adam gibi adam olursan sana saygı göstermeyi de biliriz,ama 1250 gram beyninle hala provakasyon, fitne fesat peşinde koşarsan da cevabını alırsın,alınca da ağlayıp masum genç kız ayaklarına yatma.

Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...

Memleket ekonomisinin işi maalesef bitmiştir.

İşsizlik korkunç bir boyut almıştır.

Bu bir krizdir, kriz teğet geçmemiş; hatta bir kaç defa hayli okkalı kirişler atmıştır.

Bu henüz yeterince net değildir şimdilik.

Bu çıra bugün de yanabilir; AKP yerel seçimlerde güç kaybeder.

Yerel seçimlerden sonra da gümleyebilir; AKP bir sonraki seçimlere çıkamaz.

Sitelerde Paylaş

Kasım ayı işsizlik raporlarını gördük. İşsizlik almış başını gidiyor. İnsanlar etrafta pisikopat gibi geziyor. Ekonomik sistemler insanları mutlu etmek için vardır; ancak muvcut sistemin nasıl insanları mutsuz ettiğini görmekteyiz.

Sadece Türkiye değil Dünya battı ve bu tabloyu sadece üreten güç değiştirebilir gerisi tayyare.

tarihinde ata3rkil tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...