Jump to content

Hodri meydan ile ilgili

Recommended Posts

Daha önce bergüzar ablanın da şikayet ettiği bir mesele konusunda yöneticilere bir şey sormak istiyorum. Hodri Meydan forumu tartışmacıların belli koşullar altında birbirlerine meydan okuyup münazara ettikleri bir forum olarak kuruldu diye hatırlıyorum. Kimi moderatörlerin bu tartışmalara, nezaketen de olsa tarafların rızasını almadan girip yazı yazmaları doğru mu acaba?

Sitelerde Paylaş
Daha önce bergüzar ablanın da şikayet ettiği bir mesele konusunda yöneticilere bir şey sormak istiyorum. Hodri Meydan forumu tartışmacıların belli koşullar altında birbirlerine meydan okuyup münazara ettikleri bir forum olarak kuruldu diye hatırlıyorum. Kimi moderatörlerin bu tartışmalara, nezaketen de olsa tarafların rızasını almadan girip yazı yazmaları doğru mu acaba?

moderatörlerin bu konuda da ayrıcalıklı olduğunu sanmıştım.. ;):huh:

Sitelerde Paylaş

Elbette okunmuş, üzerine cevap yazılmış bir iletiden geri dönülemez ama en azından tartışmacılara özel mesaj atılabilir ya da tartışmacıların taleplerini dile getirdikleri başlık altında tartışmaya dahil olmak istediğini söyleyebilir. Eğer gerçekten tartışmaya hevesli olduğu bir konuysa tartışmanın taraflarının aksilik çıkaracağını sanmıyorum. Mühim olan Hodri Meydan'ın formatına sadık kalmak.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...