Jump to content

İslam'da Araplaşma sorunu

Recommended Posts

• İleti 250
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Ben kendimi arap olarak görmüyorum. Ben müslümanın ve müslümanlar kardeştirler. Kendimi kardeşlerim yerine nasıl koymayım.

sen hayal dünyasında yaşayan bırısın arap bızı sevmez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!asıl garıp olan bunu bıldığınız halde ısrarla ınkar etmenız...................rezil sapık arap bosna için ne yaptı?????????????????tayyıp posta koyunca bildiri yayınlayıp içişlerımıze karışmayın dıye demeç vermedımı bu herıfler???????????????????????????????????????????????????????????????hangı din kardeşliği neden kıbrısı tanımadı din kardeşin??????????????????????????????????????

Sitelerde Paylaş
sizin iranda ne işiniz vardı ayıptır sorması?

müslümanların irana saldırmak için geçerli bir nedenleri var mıydı acaba?

Murteddd sen bana örnek gösterecekmisin, gösteremeyecekmisin? Türk toplumundan başka bir toplum olduğuna???

Sitelerde Paylaş
bana mantıklı cevap ver tc ölümlü de sapık arabıstan ölümsüz mü???????????????????????????????

Kusura bakma zeka düzeyini hesap edemedim.

Ölümsüz olan yalnız Allahtı demenin manası:

sen ölümlüsündemektir, ben ölümlüyüm demektir, Bırak arabistanı arapların kompe tümü ölümlü demektir. Aldığın hava, verdiğin karbon, dünya ve kainat hepsi ölümlü demektir.

tarihinde SuNGuR1 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Kusura bakma zeka düzeyini hesap edemedim.

Ölümsüz olan yalnız Allahtı demenin manası:

sen ölümlüsündemektir, ben ölümlüyüm demektir, Bırak arabistanı arapların kompe tümü ölümlü demektir.

terbıyesızleşme sıkışınca çamur atmak tam nurculara has bır şeydır türkiye de amerıka da ölümlüdür dedın ama arabıstanı ıranı katmadın ısrarla allah ölümsüzdür argümanına geçıyosun art nıyetle yaptığını biliyorum unutma tc ölümsüzdür...........ayrıca işine gelene cvp yazıp komık olma evet dın kardeşın sapık arap bosna için ne yaptı ????????????????????????????

tarihinde goddess tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
terbıyesızleşme sıkışınca çamur atmak tam nurculara has bır şeydır türkiye de amerıka da ölümlüdür dedın ama arabıstanı ıranı katmadın ısrarla allah ölümsüzdür argümanına geçıyosun art nıyetle yaptığını biliyorum unutma tc ölümsüzdür...........ayrıca işine gelene cvp yazıp komık olma evet dın kardeşın sapık arap bosna için ne yaptı ????????????????????????????

Amerikayı kattım, çünkü süpergüçtü, arabistanı takan mı var? afedersinde. Arabistanın piyon olduğunu cümle alem biliyor. Onu söylememin sebebi odur. Kısa bir süre sonra yıkılacağı belli bir ülke. Kimse yıkmazsa Türkiye yıkacaktır Arabistanı.

Ayrıca arabistanı örnek göstermekle çok komik duruma düşüyorsunuz çünkü araplar ehli dalalet mezhebidir. İslamı saptırmışlardır. Türkiye müslümanları onları örnek almıyorlar ki?

Sitelerde Paylaş
Amerikayı kattım, çünkü süpergüçtü, arabistanı takan mı var? afedersinde. Arabistanın piyon olduğunu cümle alem biliyor. Onu söylememin sebebi odur. Kısa bir süre sonra yıkılacağı belli bir ülke. Kimse yıkmazsa Türkiye yıkacaktır Arabistanı.

Ayrıca arabistanı örnek göstermekle çok komik duruma düşüyorsunuz çünkü araplar ehli dalalet mezhebidir. İslamı saptırmışlardır. Türkiye müslümanları onları örnek almıyorlar ki?

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: arkadaşımcım hangınız karamurata döndü bu olay onlar kendılerının gerçek musluman olduğunu ıddıa edıyor bız de aynı şeyi söylüyoruz elın arabı kendı dılındekı kıtabı çakmıyacak saıt kurdı anlıcak sız türkçe kuranı anlamayıp nursı nın abuk dılıyle yazdığı rısaleyı anlıcaksınız.evet ortada bır komıklık olduğu doğru.evet bu sapık dın kardeşler nıye kıbrısı tanımıyor???????????????????????????????????????????????

Sitelerde Paylaş
Murteddd sen bana örnek gösterecekmisin, gösteremeyecekmisin? Türk toplumundan başka bir toplum olduğuna???

aha işte iran.

adamlar nasıl benimsemişler islamı.

kimse seve seve din değiştirmez toplumca.

tarihte görülmüş şey değildir.

ama bir kaç nesil sonra hepsi unutulur genelde.

öyle bir dayatılır ki zannedersin yedi ceddin zaten müslümanmış.

arap omayan tüm toplumlar islamı benimsemek noktasında güzel birer örneklerdir.

Sitelerde Paylaş

islamı saptıran sizlersiniz.

onlar sizden yüz kat daha müslüman.

ayetleri ve hadisleri olduğu gibi anlıyorlar.

sizin gibi acayip tevillere girişmiyorlar.

kuran allahın açık adresini veriyor

siz aman efendim hiç allahın yeri yurdu olurmuymuş deyip

ayetleri kafanıza göre tevil ediyorsunuz.

onlar sizden daha müslümanlar

çünkü onlara göre islam ne diyorsa o.

Sitelerde Paylaş
aha işte iran.

adamlar nasıl benimsemişler islamı.

kimse seve seve din değiştirmez toplumca.

tarihte görülmüş şey değildir.

ama bir kaç nesil sonra hepsi unutulur genelde.

öyle bir dayatılır ki zannedersin yedi ceddin zaten müslümanmış.

arap omayan tüm toplumlar islamı benimsemek noktasında güzel birer örneklerdir.

zamanında bu topraklarda batı hegamonyası dayatılmıştı. Unuttun mu yoksa?sen tarihi ne zannedersin. Pardon fikri hareketlerin zaten batı, düşünce tarzın zaten batı, amacınız? Amacınızda zorla bu milletin inancını değiştirmek, okullara almayarak, baskı ve susturmayla. sen tarihi ne zannedersin.

Sitelerde Paylaş
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: arkadaşımcım hangınız karamurata döndü bu olay onlar kendılerının gerçek musluman olduğunu ıddıa edıyor bız de aynı şeyi söylüyoruz elın arabı kendı dılındekı kıtabı çakmıyacak saıt kurdı anlıcak sız türkçe kuranı anlamayıp nursı nın abuk dılıyle yazdığı rısaleyı anlıcaksınız.evet ortada bır komıklık olduğu doğru.evet bu sapık dın kardeşler nıye kıbrısı tanımıyor???????????????????????????????????????????????

Ortada komediden ziyade trajikomik bir anlayış var. Kardeş yaramaz olsada kardeştir. Atsan atamazsın, satsan satamazsın. ama vücuttaki virüs ve ölü hücreleri keser atarsın. İşte Türk-İslam alemi bu misale benzer.

Sitelerde Paylaş
Ortada komediden ziyade trajikomik bir anlayış var. Kardeş yaramaz olsada kardeştir. Atsan atamazsın, satsan satamazsın. ama vücuttaki virüs ve ölü hücreleri keser atarsın. İşte Türk-İslam alemi bu misale benzer.

atsan atamazsın deyimi kendı kanından canından olan ana baba kardeş için kullanılır.soruma cevap vermıyecek mısın?kıbrıs dıyorum bosna dıyorum.................

Sitelerde Paylaş
zamanında bu topraklarda batı hegamonyası dayatılmıştı. Unuttun mu yoksa?sen tarihi ne zannedersin. Pardon fikri hareketlerin zaten batı, düşünce tarzın zaten batı, amacınız? Amacınızda zorla bu milletin inancını değiştirmek, okullara almayarak, baskı ve susturmayla. sen tarihi ne zannedersin.

tarihi unutan sizlersiniz malesef peki bu topraklardaki batı hegomonyası kimin önderliğinde püskürtüldü??

Sitelerde Paylaş
atsan atamazsın deyimi kendı kanından canından olan ana baba kardeş için kullanılır.soruma cevap vermıyecek mısın?kıbrıs dıyorum bosna dıyorum.................

sorunun cevabını alamadıysan benim kabahatim ne? Gazzeye, yardım etmeyen bosnaya, kıbrısa neden yardım etsin?

Sitelerde Paylaş
tarihi unutan sizlersiniz malesef peki bu topraklardaki batı hegomonyası kimin önderliğinde püskürtüldü??

Abdulhamit önderliğinde. daha doğrusu, savaşta zafer varsa milletindir, şahsın değil. Yenilgi varsa da komutanındır.

Sitelerde Paylaş
Abdulhamit önderliğinde. daha doğrusu, savaşta zafer varsa milletindir, şahsın değil. Yenilgi varsa da komutanındır.

:blink::blink::blink::blink::blink: sungur sen dalga geçtığınımı zannetmektesın???????????????kurtuluş savaşında abdul tahttamıydı hatta hayattamıydı..???ne uyanıksın işine gelınce kemal paşa gelmeyınce abdül.işte bu yüzden sizlerı hain olarak görmek zorundayız elın arabını kardeşı atatürkü sıradan bırı görmek anca haınlıkle mümkündür.

tarihinde goddess tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
:blink::blink::blink::blink::blink: sungur sen dalga geçtığınımı zannetmektesın???????????????kurtuluş savaşında abdul tahttamıydı hatta hayattamıydı..???ne uyanıksın işine gelınce kemal paşa gelmeyınce abdül.

O bakımdan değil, kurtuluş savaşı sınır planlarını, çanakkale savunması ve kullanılan silahlarda dahil abdulhamitin projesiydi. Atatürk bunu uyguladı.

Sitelerde Paylaş
:blink::blink::blink::blink::blink: sungur sen dalga geçtığınımı zannetmektesın???????????????kurtuluş savaşında abdul tahttamıydı hatta hayattamıydı..???ne uyanıksın işine gelınce kemal paşa gelmeyınce abdül.işte bu yüzden sizlerı hain olarak görmek zorundayız elın arabını kardeşı atatürkü sıradan bırı görmek anca haınlıkle mümkündür.

2. bir hususta müslüman Atatrkü neden sevmeyelim. Kendisi bizzat müslüman olduğunu Nutukda dahil olmak üzere çok yerde dile getirmiştir.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...