Jump to content

Hak Parti

Recommended Posts

Bu parti kesinlikle müslümanları temsil etmez,bir komplo partisi hatta bu partiyi dinsizlerin destekleyeceğini sanıyorum

.

ileney adamlar kendılerını müslüman olarak görüyor siz de hayır değil dıyorsunuz bu ıslama aykırı değılmı sızce?gerçek musluman olarak nıtelendırılıcek olanların onlar olmadığının kriteri kuranda mı yazıyor hadıslerdemı? nerde?

Sitelerde Paylaş
ileney adamlar kendılerını müslüman olarak görüyor siz de hayır değil dıyorsunuz bu ıslama aykırı değılmı sızce?gerçek musluman olarak nıtelendırılıcek olanların onlar olmadığının kriteri kuranda mı yazıyor hadıslerdemı? nerde?

Ben onlar müslüman değil demedim ki,bu konuda zahire göre hüküm verilir ben icraatlarına değinmek istedim daha çok.Kameralara o kadar samimiyetsiz demeçler verdiler ki bunların ne olduğunu kestirmemek elde bile değildir.Adam Tekke ve Zaviyeleri açacağız demesi bile onun ne derece akıl sahibi olduğuna en güzel örnek.Durduk yerde ne gerek var Tekkeye ,zaviyeye.Kısaca Darbe için bu parti olmalıdır.

Sitelerde Paylaş

Vatan Gazetesinden Seyhan Sevinç'in haberi:

Aslen Bayburtlu olan, 15 yaşında evlendikten sonra İstanbul`a gelen, o yaşta içki ve kumarla tanışan, adam yaralayan, hapis yatan sonra kendini şeyh ilan eden Güneş, şimdi de liderliğe soyundu. İşte kendi ağzından, Güneş`in hayatı:

SİLAH SIKTIM: Bir gece eve yine sarhoş dönmüştüm, yatarken, birden başımda yedi tane pir belirlendi. Birisinin elinde asa vardı. Asasını uzatarak `Bu deli akıllanmayacak. Bunun hüviyetini alın elinden` dedi. Askıda bulunan ceketimden hüviyetimi aldılar. `Almayın` diyerek ağlamaya başladım. Uyuyamadım. Tekrar kalkıp meyhaneye geri döndüm. Bana yanlış yapan arkadaşlara o kafayla silah sıktım. On gün firar gezdim. Sonra yakalanarak Paşakapı Cezaevi`ne kondum. 6 ay 20 gün yattım.

ÇOCUĞUM ZİKİR YAPIYORDU: Bir gün yine eve sarhoş dönerken bir zikir sesi duydum. Beşikte 6 aylık oğlum yanı üzerine dönmüş zikir ediyor. Annesine diyorum ki `Sen yaptın bunu, ben yola geleyim` diye. Sonra sarhoş kafayla Allah`a kafa tutarak `Bu çocuğa Allah dedirtiyorsun da bana niye dedirtmiyorsun` dedim. Ertesi gün gayıptan bir ses `Rabbine yönel, tövbe istiğfar eyle` dedi. Abdest alıp namaz kıldım. Kalktığımda gönlümde hiçbir kötülük kalmamıştı. Görüntüler almaya başlamıştım ve sürekli ağlıyordum. Bir ses bana `Dergaha gel` diyordu.

FATİH BENİ AZARLADI: Dergaha giderken yine bir suçtan dolayı Sağmalcılar Cezaevi`ne girdim. Koğuş ağalarından biriyle sohbet ediyorduk. Bir anda cezb oldum sema ve zikir yaptım cezaevinde. Yanıma geldiler, `Hocam senin nazın Allah`a geçer. Yalvar da bize bi af çıksın` dediler. Ben de yalvarırken Fatih Sultan Mehmet Han atına binmiş geldi, `Hayasız` dedi `Sen ne çile çektin ki bu yolda af istiyorsun. Seni kırbaçlarım` dedi. Bundan sonra bir süre dua etmedim sadece şükür ettim.

`HZ. ALİ BİZİM EVE GELDİ`

Güneş, cezaevindeyken Hz. Ali`nin ailesine baktığını iddia edebilecek kadar uçuk: `Ev halkım Bakkalköy`de bir gecekonduda oturuyorlar. Rabbime dedim ki: `Ben cezaevindeyim, evime kim bakacak.` Bir anda Hz. Ali`nin devesinin yularını çekerek evimin etrafımda döndüğünü gördüm. Dönüp bana dedi ki `Biz senin evine kefiliz evladım, sen hiç merak etme!` Bazen Hz. Ali bazen de Veysel Karani evin etrafında dolanırlardı.`

Sitelerde Paylaş

'Kılıncı koyacaz, asacaz kesecez'. Vaoouvvv.Sen benim pipimi sünnet et pipimi...Vatan haini şerefisiz. Ülkeyi yıkıp Osmanlıyı kuracakmış. Vahdettinci köpek. İngiliz gemisi seni bekliyor. Bölücü şizofren. Küçüklüğünde buna gelip bişiler derlermiş görünmez yaratıklar. Adam şizofren. ;)

tarihinde inevitablen tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

türkiye de şeriatçılık kürtçülükten ayrı değerlendirilemez. şeriatçılık akımı ideolojik ve sosyolojik olarak tümüyle bir-iki cemaatin güdümündedir. bunlar türk ve türkiye cumhuriyeti düşmanı olduğu tescilli ve bu yüzden idam edilmiş şeriatçı kürt said nursinin öğrencisi fethullah gülen cemaati ve aynı yolun yolcusu kürtçü nakşibendi cemaatidirler. bu cemaatin nüfuzu her alanda kamu ve özel sektörde inanılmaz boyuttadır. halkta müslümanlığın yaygın olması, düşmanlarını belirlemede engel olmuş ve bu cemaatler bu kadar ilerlemişlerdir. o kadar ki, şu an hemen tüm devlet kadroları şeriatçı-kürtçü azınlığın elindedir. sanılmasın ki, mevcut gücün hedefi bu hak partisinden farklı. cemaatler tek başlarına hedeflerine ulaşamayacaklarını, yani türkiye yi bölemeyeceklerini ya da dönüştüremeyeceklerini anlamışlar ve dış güçlerle işbirliğine girişmişlerdir. bu yüzdendir ki, tarih boyu savaşlarımızda düşmanlarımızın yanında hep bu yobaz-kürtçü takımını gördük. tüm ortadoğu halklarının başına bela olan bu etnik gruba karşı bilinçli olmak yeterlidir. işin püf noktası buradadır. kim dost kim değil belirleyebilmek. gerisi gelecektir. türk halkının sahip olduğu türkiye cumhuriyeti nin başına talip partiler emperyalist destekli şeriatçı-kürtçü oldukları sürece, kötü kader devam edecektir.

Sitelerde Paylaş
türkiye de şeriatçılık kürtçülükten ayrı değerlendirilemez. şeriatçılık akımı ideolojik ve sosyolojik olarak tümüyle bir-iki cemaatin güdümündedir. bunlar türk ve türkiye cumhuriyeti düşmanı olduğu tescilli ve bu yüzden idam edilmiş şeriatçı kürt said nursinin öğrencisi fethullah gülen cemaati ve aynı yolun yolcusu kürtçü nakşibendi cemaatidirler. bu cemaatin nüfuzu her alanda kamu ve özel sektörde inanılmaz boyuttadır. halkta müslümanlığın yaygın olması, düşmanlarını belirlemede engel olmuş ve bu cemaatler bu kadar ilerlemişlerdir. o kadar ki, şu an hemen tüm devlet kadroları şeriatçı-kürtçü azınlığın elindedir. sanılmasın ki, mevcut gücün hedefi bu hak partisinden farklı. cemaatler tek başlarına hedeflerine ulaşamayacaklarını, yani türkiye yi bölemeyeceklerini ya da dönüştüremeyeceklerini anlamışlar ve dış güçlerle işbirliğine girişmişlerdir. bu yüzdendir ki, tarih boyu savaşlarımızda düşmanlarımızın yanında hep bu yobaz-kürtçü takımını gördük. tüm ortadoğu halklarının başına bela olan bu etnik gruba karşı bilinçli olmak yeterlidir. işin püf noktası buradadır. kim dost kim değil belirleyebilmek. gerisi gelecektir. türk halkının sahip olduğu türkiye cumhuriyeti nin başına talip partiler emperyalist destekli şeriatçı-kürtçü oldukları sürece, kötü kader devam edecektir.

saıdı nursı ıle seyh saıd ayrı kısılerdır

ıdam kım edılmıs bırdaha bak

Sitelerde Paylaş

aralarında zerrece fark yoktur. ikisi de kürtçülüğe hizmet eden cumhuriyet düşmanı kürt şeriatçılardır. işte senin resmindeki çapulcu da aynı yolun yolcusu. said nursinin talebesi kuzey ırakta okulunu açtı bile. cemaatinin siyaset ayağı da gün geçmiyor ki kürt açılımları yumurtlamasın. bütün ülkeyi bir avuç kürt şeriatçı yönetiyor. burası türkiye mi kürdistan mı şaştık be. faşizmin bu kadarı nerede görülmüş ? hem türk halkını onlarca yıl ez sömür hem de mazlum edebiyatı yap. yuh artık!

Sitelerde Paylaş

Parti bayrağımızda bulunan sembollerin anlamı da şu şekildedir;

Güneş; şefkat ve merhametin sembolü olup, ayrım yapmadan herkesin üzerine doğar.

Hilal; yükseliş, özgürlük ve bağımsızlığın sembolüdür.

Yeşil zemin; tevazu ve alçak gönüllü olmanın sembolüdür.

:rolleyes::rolleyes::unsure::mellow::o :P

Sitelerde Paylaş
aralarında zerrece fark yoktur. ikisi de kürtçülüğe hizmet eden cumhuriyet düşmanı kürt şeriatçılardır. işte senin resmindeki çapulcu da aynı yolun yolcusu. said nursinin talebesi kuzey ırakta okulunu açtı bile. cemaatinin siyaset ayağı da gün geçmiyor ki kürt açılımları yumurtlamasın. bütün ülkeyi bir avuç kürt şeriatçı yönetiyor. burası türkiye mi kürdistan mı şaştık be. faşizmin bu kadarı nerede görülmüş ? hem türk halkını onlarca yıl ez sömür hem de mazlum edebiyatı yap. yuh artık!

aralarında fark var yada yok o sorunum degıl konu secın cahıllıgındır

saaıdı nursı ıdammı edılmıs bır ıncele

ya abı cok komık yazıyorsun yıllarca ez somur dıyorsun cok komıksın

ya sana seyıde arasıtır turkıyenın hangı bolgelerınden ekonomıye katkı saglanıyor ıyı ıncele ama

Sitelerde Paylaş

konu benim cahilliğim değil. açıkçası bu çapulcular hakkında kesin bilgi için detaylı araştırma yapmadım ama kabaca biliyorum. bazen karıştırıyor olabilirim. bu durum, said nursinin ve şeyh saitin ortak noktalarını örtmez. konu bu. şeriatçılık ve ayrılmaz parçası kürtçülük. ama bu durumun bizdeki bilinci senin tüylerini diken diken ettiği için sen ıvır zıvır yerlerde kilitlenip bulandırmaya çalışıyorsun. bunu bir kere yazarım. bir dahaki sefere görmezden gelirim, sonra cevaplamıyorsun diye zırlama.

sorun şu ki, türkiye cumhuriyeti 1938 den beri sürekli gerileme sürecindedir. büyük ölçüde sağ iktidar tarafından yönetilen türkiye de bugün, türbansız kadınların ahlaksız olarak nitelendiği, tüm kurumları badem bıyıklı fethullah devşirmeleriyle doldurulmuş, karısı örtülü olmayanın ihale alamadığı, tüm kamu tedariğinin yeşil sermayeden alındığı büyük bir rant mekanizmasına dönüşmüştür. bu sağcı iktidarlar tamamen cemaatlerin kontrolünde olmuşlardır. cemaatler, ellerindeki yaygın mürit ağını oy kozu olarak kullanmış, iktadara nüfuz etmiş ve daha da genişlemiş, zenginleşmişlerdir. ab nin türkiye yi bölme sevdası ve abd nin ortadoğudaki büyük kürt/ermeni devleti kurma isteği cemaatlerin osmanlıya dönüş özlemiyle birleşmiş, bu şer odaklar, türkiye aleyhine on yıllardır ortak hareket etmektedirler. atatürk gibi bir liderden yoksun türk halkı, kürtçü şeriatçı cemaatlerin yönettiği siyasetçilerin rant alanının dışında tutulmuş, kendilerine ayrılan üç-beş kuruşa hayatlarını devam ettirmektedirler. tabii bu çoğunluk. elbette her yerde olduğu gibi (bir kuzey ıraktaki çapulcular içinde bile var bunlardan, hani bölgesel yönetim kurulduktan bir süre sonra birden çok eş alımını erkek için yasalaştıranlardan bahsediyorum) rahat türk ler de var. ama çok azınlıkta.

türkiye de bu sağ iktidarların bir diğer özelliği, abd nin çıkarına ters hiç bir eylemde bulunamamalarıdır. bunlar abd ye göbekten bağlıdırlar. çünkü bilirler ki, abd aynı zamanda şeyhlerinin de efendisidir. o ne derse o olur. hep öyle de olmuştur ve olmaktadır. abd nin ve abnin bir dediğini iki etmeyen bu cemaat güdümlü sağ iktidarlar hep yakınlarına ve tanıdıklarına, kendileri gibi olanlara çalıştılar. türk halkı sadece bunlar için vergi verdi. umarım şimdi anlaşılmıştır kürtlerin nasıl faşist bir yapı içinde yer aldıkları. faşizm budur. azınlığın çoğunluğa hükmetmesi. işte bu düzen yavaş yavaş değişecek. bir kaç on yıla ihtiyaç var. bu ülkenin gerçek sahipleri bu ülkeyi yönetecek. çalışıyoruz.

Sitelerde Paylaş

Sayın kahvebahane,

iki başlıkta allem ettiniz kullem ettiniz konuyu kürtlere getirdiniz. Bu nasıl başardınız diye sormuyorum. Bu konuda uzman olduğunuz kesin.

Bakın adamları eleştiriyorsunuz ama, adamların çözüm yolu sizden o kadar uzak değil.

Asmadan kesmeden bu yaraya nasıl merhem olmayı düşünüyorsunuz? Biz devletimize kurşun sıkanı asacağız keseceğiz ve bu yaraya derman olacağız.
Said Nursi olayındaki gibi bilmeden etmeden yazıyorsunuz...

Bakın bu parti belki şimdi gözünüze daha bir şirin görünmüştür.

Saygılarımla

Sitelerde Paylaş

sizin işiniz bu. spekülasyon. bilmeden konuşuyormuşum. neyi bilmeden konuşuyorum ? onlarca satır yazı yazdım, varsa yoksa iki yobazdan hangisi asılmış ona takılıp kaldınız. ipiniz pazara çıktı. siz arkanızı dönün, görmeyin. ben size anlatıyorum sanıyorsanız yanılıyorsunuz. söylediklerim bilinen şeylerdir. toplum içine çıkan, günde bir gazete okuyan herkes verdiğim örnekleri zaten yaşayarak biliyor. işte bu bilinci bir ortak noktada toplayacağız ve türkiye kurucusuna layık şekilde yönetilinceye kadar bilinci geliştireceğiz. amaç bu. siz cahil cüheyla yobazları yüceltin durun. sizin başınıza ahmet türk gibi aşiret ağaları, said nursi gibi şeyhler lazım. siz bu adamlara layıksınız. biz atatürk e.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...