Jump to content

Hak Parti

Recommended Posts

sizin işiniz bu. spekülasyon. bilmeden konuşuyormuşum. neyi bilmeden konuşuyorum ? onlarca satır yazı yazdım, varsa yoksa iki yobazdan hangisi asılmış ona takılıp kaldınız. ipiniz pazara çıktı. siz arkanızı dönün, görmeyin. ben size anlatıyorum sanıyorsanız yanılıyorsunuz. söylediklerim bilinen şeylerdir. toplum içine çıkan, günde bir gazete okuyan herkes verdiğim örnekleri zaten yaşayarak biliyor. işte bu bilinci bir ortak noktada toplayacağız ve türkiye kurucusuna layık şekilde yönetilinceye kadar bilinci geliştireceğiz. amaç bu. siz cahil cüheyla yobazları yüceltin durun. sizin başınıza ahmet türk gibi aşiret ağaları, said nursi gibi şeyhler lazım. siz bu adamlara layıksınız. biz atatürk e.

tamam canım sakın ol bırazdan kendıne kufur edersın

yanı sen bılgın olmadıgın konularda meraklısın ya konusmaya dıkkat et

Sitelerde Paylaş
noldu o seyit rıza'ya ? TÜRK hükümetine kafa tutayım derken bir anda leşi çıktı . ;)

turk hukumetı utanmalı onun olumune cunku ıhanetın belgesıdır seyıt rızanın olumu

seyıt rızayı barıs gorsumelerı ıcın erzıncana cagırıp elazıgda ıdam eden turk hukumetı utanmalı

Sitelerde Paylaş
Ben onlar müslüman değil demedim ki,bu konuda zahire göre hüküm verilir ben icraatlarına değinmek istedim daha çok.Kameralara o kadar samimiyetsiz demeçler verdiler ki bunların ne olduğunu kestirmemek elde bile değildir.Adam Tekke ve Zaviyeleri açacağız demesi bile onun ne derece akıl sahibi olduğuna en güzel örnek.Durduk yerde ne gerek var Tekkeye ,zaviyeye.Kısaca Darbe için bu parti olmalıdır.

evet kesın ergenekon denen şer örgütünün işidir değılmı bu??

Sitelerde Paylaş
turk hukumetı utanmalı onun olumune cunku ıhanetın belgesıdır seyıt rızanın olumu

seyıt rızayı barıs gorsumelerı ıcın erzıncana cagırıp elazıgda ıdam eden turk hukumetı utanmalı

kıçı kırık kürt aşiret reisini öldürdü diye mi ? ha ha ha :lol:

isyancılara hadlerini öyle ya da böyle bildirmişler. 30 bin 50 bin mi ne kadar gerekmişse yapmışlar .

Sitelerde Paylaş

biraz düşün koskoca devlet, isyan etti diye aşiret reisiyle görüşür mü ? o görüşmeler osmanlı zamanıydı, daha anadolu rumlardan ermenilerden temizlenmemişti . t.c. osmanlı kadar hoş görülü olmadığını dersimi isyancıların başına yıkarak göstermiştir.

Sitelerde Paylaş
biraz düşün koskoca devlet, isyan etti diye aşiret reisiyle görüşür mü ? o görüşmeler osmanlı zamanıydı, daha anadolu rumlardan ermenilerden temizlenmemişti . t.c. osmanlı kadar hoş görülü olmadığını dersimi isyancıların başına yıkarak göstermiştir.

basına yıkamamıstır kalleslık etmıstır

dersım ısyanı barıs gorusmelerı ıcın erzıncana cagrılmıstı yanı donemın devlet adamları barıstan ne kadar anladıgı ortadadır

orda sonuclansaydı yanı seyıt rıza ıle masaya otursaydınız su anda kürtlerle sorununuz olmayacaktı

su anda pkk de olmayacaktı

belkı aynı seyı pkkde de yaparsınız ama her seferınde daha guclenen bır orgutle karsılasacaksınız eger barıs gorusmelerı baslamazsa bu kan ıcınde bogulacagız

ıkı halk ıcınde hıc ıyı olmaz

Sitelerde Paylaş
başına yıkamamışsa dersimi nüfusundan niye birden 50,000 lik bir düşüş yaşandı :rolleyes:

dürüstçe ya da değil isyancıların başı ezilmiştir

ıste bu ya bende bunu beklıyordum durustce degıl ıhanet dolu

ve bu bır katlıyamdır zamanı geldıgınde bunun hesabı sorulacaktır

Sitelerde Paylaş

yaw arkadasım katlanamıyorsan tartısmaya katılma

senın ıcın ulkucu sıtelerı var katlanamıyorsan oralarda takıl bence

burdakı partıde sıze yakısır baksana buda asıp kesıyor tam sıze gore

tarihinde seyit_rıza tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
basına yıkamamıstır kalleslık etmıstır

dersım ısyanı barıs gorusmelerı ıcın erzıncana cagrılmıstı yanı donemın devlet adamları barıstan ne kadar anladıgı ortadadır

orda sonuclansaydı yanı seyıt rıza ıle masaya otursaydınız su anda kürtlerle sorununuz olmayacaktı

su anda pkk de olmayacaktı

belkı aynı seyı pkkde de yaparsınız ama her seferınde daha guclenen bır orgutle karsılasacaksınız eger barıs gorusmelerı baslamazsa bu kan ıcınde bogulacagız

ıkı halk ıcınde hıc ıyı olmaz

kım otursaydı?bız kım?ıkılı oynuyorsun .....hanı şehıtler hepımızındı!!!!!!!!!!!!!!!!!!! senın derdın ezılenler değıl buyuk kurdıstan..

Sitelerde Paylaş
kım otursaydı?bız kım?ıkılı oynuyorsun .....hanı şehıtler hepımızındı!!!!!!!!!!!!!!!!!!! senın derdın ezılenler değıl buyuk kurdıstan..

hııı ole

neyle konu dagılmasın

ergenekonda daha serbet kalanlar oalcaktır

ama bunu cok kotu odeyecektır akp

tarihinde seyit_rıza tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...