Jump to content

Ateist Foruma Bir Dönem Damgasını Vuranlar

Recommended Posts

Evet Arkadaşlar beni Uyumsuzu belki hayal meyal hatırlarsınız. Tasavvufla ilgili açtığım konular olmuştu.

Yaa eski yazılara ne oldu , ben önceden yazdıklarımı bulamadım.

Site büyük badireler atlattı bunlardan da haberim var. Emre1984, serabis , Keklik , oğuz , dinsavar , tabu aklımda kalanlar. Birde ressam vardı nickini şuan hatırlayamadım.

SİZLERİN ESKİLERDEN HATIRLAYABİLDİKLERİNİZ kimler. ? mesela beni hatırlayan var mı? :)

Sitelerde Paylaş
  • İleti 69
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

dostluk diye bir üye vardı,müslüman.Sanırım yabancı ülkede yaşadığı için dil sıkıntısını klavyeye yansıtıyordu ama bizim bu ateistler herşeyi bırakıp çocuğun her iletisinde yazım ve imla kurallarıyla ilgilendiler numara yapıyorsun dediler.Dostluk daha fazla buna dayanamayıp forumdan ayrılmak zorunda kaldı,bu duruma çok üzülmüştüm,Oğuz,kitapsiz ikilisi çocuğu bıktırdılar yani.

Bir de sapığım vardı benim ileney nickini bayan sanıp tanışma teklif etmişti,bende nazikçe durumu ona anlattım,dinlemedi her haline katlanırım dediği zaman şartallerim çoktan atmıştı artık.

Sitelerde Paylaş
focus, abdurrahman.

sonra kosovalı, kaybolan yıllar, pamuksekey... bu böyle uzar gider...

:D :D :D o çok özletmiyor zaten kendini cross üzülme sayınüzmez,yavrucuğum vs diğer nickler arasında.. acı hayatı da var tabi hm atlamamak gerek..

Sitelerde Paylaş
:D :D :D o çok özletmiyor zaten kendini cross üzülme sayınüzmez,yavrucuğum vs diğer nickler arasında.. acı hayatı da var tabi hm atlamamak gerek..

hüseyin üzmezli avatar ve nick kullanan şahıs kosovalı değil.

bir yanlış anlama var.

Sitelerde Paylaş
hüseyin üzmezli avatar ve nick kullanan şahıs kosovalı değil.

bir yanlış anlama var.

şimdikini demiyorum.. onun gerard olduğunu öğrendim zaten benden kaçmaz murteddd.. ama kosovalı daha önce SAYINÜZMEZ nickini kullandı ve atıldı.. :)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...