Jump to content

Ateist Foruma Bir Dönem Damgasını Vuranlar

Recommended Posts

Akhenaton'un nerede olduğunu bilen varmı? forumda gelmiş geçmiş en kültürlü adamlardan birisiydi.. bütün dinleri ve evrim teorisini yerle bir edecek bilgi birikimine sahipdi..

sende onun müridlerindenmisin :) dur yaşını da tahmin edeyim 18 :)

Sitelerde Paylaş
  • İleti 69
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Telefonla görüstügüm sevgili Kitapsiz (Almanyada) ve cok saydigim sevdigim KIZILSAKAL (Japonyadan) digerleri zaten burda hala. Diger admin olanlarin disinda DEHA da foruma damga vuran eskilerdendir. Dindarlarin icinde bir DAMDANAKAN vardi ben bu nicki en son ITÜ sözlükte gördüm hala forumdami bilmem. Kendisi ilede cok tartisirdim.

SAYGILAR

Sitelerde Paylaş
Guest simonperes

Bu küfür ( Şirk ) forumunda uzun soluklular da oldu demek ?

Bu uzun soluklular ,bu uzun yolculuklarında ne öğrendiler. Tüm birikimlerinin özetini bir başlık açıp paylaşsınlar.

tarihinde simonperes tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Hakikat vardı bir dönem. İncir çekirdeğini doldurmayan up uzun yazılar yazardı kendisi sağ olsun. :D

Kitapsız vardı Hallaç abiye çok fena sataşırdı.

Maki vardı Hallaç abinin müttefiği.

Eski Marksist - Leninistlerden dmxasd, elfida vardı.

Bide Onur_T vardı paso shotting yerdi.

vlad vardı, felsefe ile ilgili konulara oldukça hakimdi.

Dostum ilericimateryalist vardı.

Sitelerde Paylaş
Hakikat vardı bir dönem. İncir çekirdeğini doldurmayan up uzun yazılar yazardı kendisi sağ olsun. :D

Kitapsız vardı Hallaç abiye çok fena sataşırdı.

Maki vardı Hallaç abinin müttefiği.

Eski Marksist - Leninistlerden dmxasd, elfida vardı.

Bide Onur_T vardı paso shotting yerdi.

vlad vardı, felsefe ile ilgili konulara oldukça hakimdi.

Dostum ilericimateryalist vardı.

Yaşlı hissettim bir an için... :lol:

Sitelerde Paylaş

forumda kendilerinden birşeyler öğrendiğim bir konu hakkında "acaba ne yazmışlar" diye merak ettiğim insanların başında

Anibal

Bilgehanbengi

Cherokekd

Davinci

Deicide

Deha

Dehri

Drekinci

Fuzuli

Hacı

Mantık

Rexino

Sexy Huri

Sonus

Thecrow

Trajito

gelmekteler

hepsine tşk

Sitelerde Paylaş
Burada olmasına sevindim..Onun yazıları süperdi,çok beğenirdim..Ama kendisini buradan tanımam, başka bir forumdan tanıyorum..Öm atarım yazsın o zaman istek üzerine..

Başka forumdan tanıdığın ben değilim. Başka hiçbir yerde yazmıyorum. Ama çeşitli politik forumlarda adımı kullanarak yazan dengesiz biri var..

Sitelerde Paylaş

forumda bulunduğum şu 2 yıl zarfında o kadar çok kişi gelip geçtiki ama şunu söyleyim bence forumu en renkli ve verimli yılları 2006 ve 2007 idi çok kişi ayrıldı aramızdan belki bazıları başka nicklerle geri döndü ama eskisi gibi olmuyor nerde o eski ateist forumlar

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...