Jump to content

Ateist Foruma Bir Dönem Damgasını Vuranlar

Recommended Posts

forumda bulunduğum şu 2 yıl zarfında o kadar çok kişi gelip geçtiki ama şunu söyleyim bence forumu en renkli ve verimli yılları 2006 ve 2007 idi çok kişi ayrıldı aramızdan belki bazıları başka nicklerle geri döndü ama eskisi gibi olmuyor nerde o eski ateist forumlar

ben ozaman yoktum maalesf ama arşivlere bakınca dediğinde haklısın gibi geliyor bana da.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 69
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

forumda bulunduğum şu 2 yıl zarfında o kadar çok kişi gelip geçtiki ama şunu söyleyim bence forumu en renkli ve verimli yılları 2006 ve 2007 idi çok kişi ayrıldı aramızdan belki bazıları başka nicklerle geri döndü ama eskisi gibi olmuyor nerde o eski ateist forumlar

Al bendende o kadar. 2005, 2006 ve 2007 forumun altın yıllarıydı. Her görrüşten insan vardı ve bu kişiler çok düzeyli bir şekilde tartışmasını bilirdi. Şimdikine göre kıyaslarsak üyelerin birikimi daha fazlaydı. Adminler eskiden daha fazla yazılar yazardı ve buda foruma ayrı bir tad katardı. Belkide şimdi yoğunlardır, haksızlık etmemek lazım onlarada.

Sitelerde Paylaş
Bi H.Ali vardi, ben ona Haccali derdim. Dangalak bir Muslumandi ama neseli biriydi, aslinda neseli falan degildi adamin yazma tarzi neseli gibi gosteriyordu kendisini. Ha bire kopye yapistir yapardi, bisey diyen oldumuydu ver yansin ederdi.

İnanılmaz biridir. İlk defa, İnternet'e ODTU dışında ticari olarak yalnızca IBM'in servislerinden bağlanılan 1995 yılında Amerika'da yaşayan Türklerin tanışma amacıyla kurdukları ve üyeliğin paralı olduğu bir forumda karşılaşmıştım. Forumun adını şimdi anımsamıyorum. Ben üye değildim, okuyucu olarak giriyordum. Hemen hemen her başlığa yazıyordu. Daha sonra Supeonline'ın açtığı "Kadınlar Cuma Namazı Kılmalı mı" forumu Din Forumu'na dönüşünce oraya da geldi. Tanışıklığımız oradandır. Başlarda çok çatışmamıza rağmen, sonradan aramızda bir hukuk doğdu. Kendisine yapılan büyük bir terbiyesizlikte ondan yana tavır aldım. Daha sonra en iyi dostu olarak, forum kapanana kadar beni bilmişti.. Son derece renkli bir kişiliğe sahiptir, göründüğü kadar yobaz değildir.

Sitelerde Paylaş

müslüm babayı göremiyoruz eskisi gibi, onun yorumlarını özlüyorum.. sexy huri, bruce lee, lested yazılarını özlediklerim arasında.. freewill var.. aklıma şimdilik gelenler bunlar.. butterflyeffectimi özlüyorum birde..

Müslüm Baba burada,yoğunluktan dolayı bazen yazamıyorum ama muhakkak her fırsatta göz atıyorum merak etmeyin.Konuya gelince ileney efsanedir benim için.Kanımca ateist oldu dinleri bıraktı artık.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...