Jump to content

Müslüman bir moderatör istiyoruz.

Recommended Posts

Ateist arkadaşlardan bir isteğimiz var. Yeri geldiğinde bu forumun islami forumlardan farklı olduğunu, müslümanların bile rahatça düşüncelerini yazabildiği çağdaş bir forum olarak lansediyorsunuz. Haklı olduğunuzu göstermek adına artık bir müslümana da moderatörlük verme zamanı gelmiştir diye düşünüyorum ve bu işe adaylığımı koyuyorum. Cenab-ı Hakk'tan hayırlara vesile olmasını diliyorum.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 136
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

signed....

forumun girişinde Ateistlerin ve diğerlerinin seviyeli tartışılabileceği yazıyordu.. bence bu gerekli.. Seviyeli, objektif bakabilen bir müslümanında moderatör olarak görev yapması gerekir.. İnsanları kırmayan, inançlara ve innaçsızlıklara saygılı bir moderatör..

Sitelerde Paylaş
signed....

forumun girişinde Ateistlerin ve diğerlerinin seviyeli tartışılabileceği yazıyordu.. bence bu gerekli.. Seviyeli, objektif bakabilen bir müslümanında moderatör olarak görev yapması gerekir.. İnsanları kırmayan, inançlara ve innaçsızlıklara saygılı bir moderatör..

Desteğine teşekkür ederim kardeşim. Allah senden razı olsun.

tarihinde cubbeliali tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Siz müslüman moderatör mü istiyrsunuz kendinizimi moderatör yapmak istiyorsunuz anlamadım. Önce müslüman bir mod arkadaş olayı karara bağlansın ondan sonra siz adaylığınızı koysanız daha ili değil mi...

Konuya dair olarak da benim açımdan bir problem olmaz oyumuda müslüman bir arkadaşın mod olması yönünde kullanırım. Ama sizi tanımadığım için sizin adaylığınıza oy veririm diyemem şu anda :)

Saygılarımla

Sitelerde Paylaş
Siz müslüman moderatör mü istiyrsunuz kendinizimi moderatör yapmak istiyorsunuz anlamadım. Önce müslüman bir mod arkadaş olayı karara bağlansın ondan sonra siz adaylığınızı koysanız daha ili değil mi...

Konuya dair olarak da benim açımdan bir problem olmaz oyumuda müslüman bir arkadaşın mod olması yönünde kullanırım. Ama sizi tanımadığım için sizin adaylığınıza oy veririm diyemem şu anda :)

Saygılarımla

Teşekkürler, demokratik bir seçimle bu iş başarılabilir. Diğer arkadaşlardan da moderatör adayı olmak isteyen varsa belirtmesini isteriz.

Sitelerde Paylaş

Bana göre Müslüman dediğin, inançlı, bilgili, hoşgörülü ve iyiliksever olmalıdır.. her şeye belli düzeyde tepki vermelidir..

ben şuan kimseyi tanımıyorum daha forumda.. ama zamanla tanışacağız :)) Site yönetimi bilir kimi seçeceğini herhalde..??

Sitelerde Paylaş
Bu forumda sizin dininize yönelik eleştiriler yapılmıyor.

Nasıl ya, Hristiyanlığa yönelik hiç eleştiri olmadı mı forumda? Bir de 'eleştiri olması' kriterse, yukarıdaki inançlara haiz insanların da mod hakkı olamaması için, bu konularda başlık açılamaması fikri hakkında ne düşünürsünüz? :)

Sitelerde Paylaş

Tuhaf. Şeri bir devlette, bir ateist, içişleri bakanı ya da kamu görevlisi olabilir mi?

Ya da basite indirgersek, İslami bir forumda, bir ateiste yetki verilir mi?

Hakkaten komik ya... Adamın kendi ülkesinde ikiden fazla kilise açılmasına izin vermez ama yurtdışında camii açılmasına izin verilmedi diye ortalığı

birbirine katar :D

Sitelerde Paylaş
Doğulu vatandaşlarımızın bile mecliste temsil edildiği bir dönemde bence bu forumda da müslümanları temsil edecek biri veya birileri olmalı.

Senin evinde 'ateist bir temsilci' var mı cubbeli, yoksa evine yerleşmeyi talep ediyorum. Doğulu vatandaşlarımızın bile mecliste temsil edildiği dönemde, bunu kabul edersin herhalde :)

Sitelerde Paylaş

Demokrasi nedir?? ne kadar görüş birliği varsa o kadar temsil edilirsiniz...

burasi ateist forum.. üyeleri hep ateist.. ve modları var.. müslümanlarda 2.sırada.. ve temsile göre 1 mod hakkımız oldugunu düşünüyorum..

ama doğru Allaha inanmayan demokrasiye mi inanır :) ne de olsa islamda demokrasi vardir.. şimdi onuda reddedersiniz ;)

Sitelerde Paylaş
Tuhaf. Şeri bir devlette, bir ateist, içişleri bakanı ya da kamu görevlisi olabilir mi?

Ya da basite indirgersek, İslami bir forumda, bir ateiste yetki verilir mi?

Hakkaten komik ya... Adamın kendi ülkesinde ikiden fazla kilise açılmasına izin vermez ama yurtdışında camii açılmasına izin verilmedi diye ortalığı

birbirine katar :D

Ben İzmir Alsancak'ta 7 kilise ve bir caminin olduğu yerde yaşıyorum.

Sitelerde Paylaş

Benim adayım ozedonus.Kendisini seviyeli ve dürüst buluyorum.Ayrıca islamı savunmak için dansözlük yapmıyor.Bergüzarda çok sevilen bir üye ama dini savunmak adına bir çok şeyi çarpıtabiliyor

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...