Jump to content

Müslüman bir moderatör istiyoruz.

Recommended Posts

Eğer forumtr yi biliyorsanız orada mod olmak için adamlar hergün c/p paylaşımı sunmaktalar ilginç türk mileltinin işi yk mod olmaya çalışıyorlar..

Tabi bi tane Tanrı inançlı mod lazım..

Deist olur hristiyan olur müslüman olur tanrı inançlılar eşit davranır.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 136
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Ben bu forumda ırkçı, faşist, burjuva olan bir üye olaraktan asla ve asla kafatascı olmayan bir müslüman modaretör istemiyorum. Heleki, sn. bergüzar hanım gibi çiçek böcek dağıtan bir bağyannnn! üyenin moderatör olmasına asla ve asla tahammül edemem. Onu moderatör yaparsanız beni silin, bu son kararımdır!!!!!!!

Senin gibi kafası talaştan oluşmuş birisi için normal istekler bunlar. Hem müslüman kafatasçı tabiriyle nasıl bir model tarif ediyorsun? Devlet Bahçeli gibi birşey mi?

Bence moderatör ekibini aptallardan oluşturalım. İlk adayımda ludwig.

Sitelerde Paylaş
Ben bu forumda ırkçı, faşist, burjuva olan bir üye olaraktan asla ve asla kafatascı olmayan bir müslüman modaretör istemiyorum. Heleki, sn. bergüzar hanım gibi çiçek böcek dağıtan bir bağyannnn! üyenin moderatör olmasına asla ve asla tahammül edemem. Onu moderatör yaparsanız beni silin, bu son kararımdır!!!!!!!

Bunları ben mi yazmışım yahu...Kafam iyiydi heralde... :lol:

Sitelerde Paylaş
Bunları ben mi yazmışım yahu...Kafam iyiydi heralde... :lol:

Aşkolsun uğur, gördünmü meret şişede durduğu gibi durmuyormuş.

Ne yapmıycekmişiz, içince forumda yazmiycekmişiz :p

Sana diş bileyen ateler bile olmuştu :D

Sitelerde Paylaş
Senin gibi kafası talaştan oluşmuş birisi için normal istekler bunlar. Hem müslüman kafatasçı tabiriyle nasıl bir model tarif ediyorsun? Devlet Bahçeli gibi birşey mi?

ıkıncı adayda kendını yazsan super olur abıcım :D :D

Sitelerde Paylaş

Tanışıyor muyuz..???

Kafamdaki talaşı gördüğüne göre bayağı yakınız desene.. :blink:

Sitelerde Paylaş
Ben bergüzar bacım gibi müselman

bir mod ve de ayrıcana da Greek, pardon girek mod istiyom.

Ne de olsa aslı Türk'tür :D

Sağolasın swan bacım,

Bu güzel iletiye ne yazsam hafif kalacak diyerekten, büyüklerin ellerinden, küçüklerin gözlerinden öper, yaşıtlarımın ellerinden sıkarım :lol:

Sitelerde Paylaş
Ben bergüzar bacım gibi müselman

bir mod ve de ayrıcana da Greek, pardon girek mod istiyom.

Ne de olsa aslı Türk'tür :D

Hah şimdi ayvayı yedin..

Birazdan damlarlar anti-anti-ırkçılar ; vay faşiste , ırkçıya bakın TÜRK lafı çıktı ağzınızdan diye.. :lol: :lol:

Sitelerde Paylaş
Hah şimdi ayvayı yedin..

Birazdan damlarlar anti-anti-ırkçılar ; vay faşiste , ırkçıya bakın TÜRK lafı çıktı ağzınızdan diye.. :lol: :lol:

O ayva sever uğurcuğum meraklanmayasın.

Valla girek girek, hadi size gülek gülek diyerek hepsini tepeler bilem.

Dimi swan bacım :lol:

Sitelerde Paylaş

evet gayet mantıklı Müslüman bir moderatör,Hristyan bir moderatör,Yahudi bir modereatör olmalı. yada içinde ALLAH CC İnancı bulunan bir insan moderatör olmalı. eşitlik ve adalet denilen kavram, herkese uygulanırsa adı eşitlik ve adalet olur.

not: bazıları nedir bu modluk sevgisi falanda filanda diyerek boş konuşabilir.. ve takiyye yapabilir. o yüzden peşin cevap vereyim. ben mod olmak istemiyorum. olmamda mümkün değil. Bitti.

tarihinde SuNGuR tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...