Jump to content

BIJI ASEL -SAN

Recommended Posts

• İleti 212
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

TDK- turk dil kurumumu yosa ?? Hani su HALACOGLU denen (seyin) bi donem basinda oldugu kurrummu.

hani aleviler ve kurtler hakinda SAPIKca kelimeler arz eden, adaminmi ??

Halaçoğlu doğruları söylemiştir. Bunda gocunacak bir durum mu var?! Sizin gibi pek muhterem bir demokratın Halaçoğlu'nun söylemlerini aşağılaması şaşırtıcı! Halbuki fikirlerini beyan edebilme özgürlüğü olmalıdır. Hiçbir tarihçi kendisinin tezlerini yalanlayamamıştır. Sadece Kürtçü Aleviler ve bir takım kimin kuyrukçusu olduğu bilinmeyen tipler kınamıştır. Varsın kınasınlar(!

Ege öğrenmek istiyorsan gidip kendine Alevi Kürt/Zaza diyen birine 1915 olaylarında içlerine Ermeni karışıp karışmadığını sorabilirsin. Kitaplar dışında büyüklerimizden sorup soruşturdum; Halaçoğlu'nun dediklerini aynen teyit ettiler! Araştırın biraz. Bakın bir iki araştırma konusu vereyim; Ermeni Bağoş ve Mehmet Nuri... Haybon Cemiyetini de araştırmayı unutma?!

tarihinde Batu tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Bir enik yazımı raporlamış. Küfür, hakaret namına hiçbir şey yoktu. Yazımı düzenlemem gerekiyor. Lütfen yazımı kısa süre içerisinde geri getirin. Bu aşağılık kimdir bilmiyorum. Otu boku bildireleri lütfen cezalandırın.

ismini zikretmiyorum geregi yok!

burada sen IRKCILIK yapîyorsun ve senin gibiler yuzunden KURT kardeslerimile birbirimize dusman olduk..

lutfen basligi mesgul etme!!

geregi yok yazmanin diye dusunuyorum, arkadaslarimiza kotuluk ve dusmanlik vesvese ediyorsun..

amacin ortaligi karistirip, boluculuk yapmak ama basaramiyacaksin..

lutfen ,izin verirmisin (disari cik)

saygilar

Sitelerde Paylaş

Sana mı soracağım nereye yazıp yazamayacağımı?! Haddini bil... Bu sitede kurallara uyduğum sürece yazma hakkım her zaman vardır. Uyaracaksa yöneticiler uyarır. Birde herkese ırkçı diye saldırıp kenara oturmayın. Ülkemin refahını zedeleyen kim olursa düşmanı olurum. Böylece biline!!!

tarihinde Mohammed tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
(bu arada iki gunde 2000 kis fena traj degil hani

Şimdi anlaşıldı,sen o tıklara bakıp konunun çok bir cemaate yayıldığını sandığından bu kadar iştahlısın.

Yalnız sen burada işi iyice pişkinliğe vurup bir de,insanları kapı dışarı falan etmeye başlamışsın hayırlı olsun biz de izleyenlerdeniz.

Sitelerde Paylaş

Ortada büyük bir laf cambazlığı var..

Sanki Aselsan bu silahı Kürtlere karşı geliştirmiş gibi bir algı yaratılmış..

Silah teröristlere karşı geliştirilmiştir..

Gerçektende etkili bir silahsa diğer dünya ülkeleri bu silahı kendi teröristlerine karşı kullanmak için salacaklardır..

Mesela İsrail insansız uçakları Kürtlere karşı mı geliştirmiştir?

Bakın Türkiyede terörist sayılan oluşumlar aşağıdaki gibbidir..

Devrimci Halk Kurtuluş Partisi/Cephesi (DHKP/C)

MKP (Maoist Komünist Partisi)

TKP/ML - KONFERANS

Marksist Leninist Komünist Parti (MLKP)

PKK/KONGRA-GEL (Kürdistan Halk Kongresi-KHK)=DTP

Kürdistan Devrim Partisi (PŞK)

Kürdistan Demokrat Partisi/Bakur (PDK/Bakur)

Hizbullah

Hilafet Devleti (HD)

İslami Büyük Doğu Akıncılar Cephesi (İBDA/C)

Tevhid-Selam (Kudüs Ordusu)

El Kaide Terör Örgütü Türkiye Yapılanması

Ortalıkta o silahı kullanacak onlarca farklı terör gurupları varken kalkıp işi Kürt ağıdına çevirmenin anlamı nedir?

Birisi fena halde duygusal mantıkla prim yapmaya kalkıyor demektir..

Sitelerde Paylaş

Evet ifade ettim kendimi ve guzel bir duyguydu !

Ama bunu saglikli bir bicimde dusunmekte bizelere yakisirdi, ve cok guzel oldu.

Cematlik isim asla olamz, kotu niyet besleseydim ZATEN YAZMAZDIM..

NETEKIM kanunlarini uyguluyacaksaniz,buyrun dugme sizde,ama cokca bir sey kazandiracagina inamiyorum bizlere.

Sevgili oguz, nasil anlamadim ??

Iyi niyetini kimse nin suistimal ettigimize inanmiyorum, keza foruma yaziyoruz, sakli gizli oldugunada inanmiyorum..

Ben hakaratlere nazaran susan ve hakareti yiyen arkadaslara tesekkur ettim, yinede ederim.

onlar eger Hakaret edenlere,hakaret ile karsilikli cevap verseydiler bu baslik kapanirdi,bunu sizlerde biliyorsunuz..

Ama yapmadilar, tuzege ve ahlaka bagli kaldilar..

Mademki bu kerre maglubuz, ne etsek ne eylesek zaid,Gayri uzatman SOZU mademki fetva BIZE ait, VERIN-KI BASAK BAHRINA MUHRUMUZU !

saygilar

Sitelerde Paylaş
,ama kendi komutanlarinin video kayitlari bir sekilde kamuoyuna sizdirildiginda gordukki yuzlerce pkk linin oldurulmedigi ortaya ciktigini.

Ege; ne kadar takiye yapsan da satır aralarından kendini ele veriyorsun,açıkça tarafsın ve burada açıkça karşı taraf olanların tepkisini çekmen normal,üstelik de uslubun çok ucuz ve basit,aklın sıra bu platformu kullanarak propaganda yaptığını sanıyorsun,ancak yazıya çıkarak,yahut beline kısa süreli silah takarak büyüdüğünü hissetmek sureti ile mutlu olan çocuk'tan daha ileride takılmış değil çapraşık ruhsal sürecin.

Senin söylediklerin akşama kadar bilumum gazete,dergi ve hatta meclis kürsüsünde söyleniyor zaten.

Sitelerde Paylaş
Ege; ne kadar takiye yapsan da satır aralarından kendini ele veriyorsun,açıkça tarafsın ve burada açıkça karşı taraf olanların tepkisini çekmen normal,üstelik de uslubun çok ucuz ve basit,aklın sıra bu platformu kullanarak propaganda yaptığını sanıyorsun,ancak yazıya çıkarak,yahut beline kısa süreli silah takarak büyüdüğünü hissetmek sureti ile mutlu olan çocuk'tan daha ileride takılmış değil çapraşık ruhsal sürecin.

Senin söylediklerin akşama kadar bilumum gazete,dergi ve hatta meclis kürsüsünde söyleniyor zaten.

kelimeyi kirpmissin o yaziyi tumunden okudugunda anlami vardir, DEHA ! ve hala bikmadan kirpip kirpi iletileri assiyorsun.

Biliyorum soylediklerim legal, bunuda anlatmaga calisiyorum,zaten

Sitelerde Paylaş
kelimeyi kirpmissin o yaziyi tumunden okudugunda anlami vardir, DEHA ! ve hala bikmadan kirpip kirpi iletileri assiyorsun.

Biliyorum soylediklerim legal, bunuda anlatmaga calisiyorum,zaten

Ne o Kuran ayetleri mi yazıyorsun?

Müslümanların argümanıdır bu..

Sıkışınca kullandıkları en kurtarıcı cümleleri...

Sitelerde Paylaş

Bu makine o şerefsizlerin vur kaçına, o mağaralarda saklanıp korkaklıklarına, o sarp kayalıkları kendileri lehine çevirmelerine karşılık AZ bile kalır. Daha ölümcül saldırılmalıdır. Mümkünse halka zarar vermeden androidlerle saldırılmaldır.

Halka zarar verme, TSK ya silah çekenin kanını buharlaştır. Felsefe bu. ;)

Sitelerde Paylaş

Yazının tümü beni ilgilendirmez,ben zahire değil batın'a bakarım,gerçek niyetin bu cümle ile ortaya çıkıyor,daha 'tsk ' 'Türkiye silahlı kuvvetleri kendi kamuoyuna' vs ibarelerin de var.

Daha ilk iletinde senin niyetinin propaganda olduğunu söylemiş ve uyarmıştım,hala aynı görüşteyim,hele meydanı biraz boş bulunca başkalarını kovalamaya kalkman yok mu,işte o da takiyene ayrı bir örnek.

Sitelerde Paylaş
Yazının tümü beni ilgilendirmez,ben zahire değil batın'a bakarım,gerçek niyetin bu cümle ile ortaya çıkıyor,daha 'tsk ' 'Türkiye silahlı kuvvetleri kendi kamuoyuna' vs ibarelerin de var.

Daha ilk iletinde senin niyetinin propaganda olduğunu söylemiş ve uyarmıştım,hala aynı görüşteyim,hele meydanı biraz boş bulunca başkalarını kovalamaya kalkman yok mu,işte o da takiyene ayrı bir örnek.

ha ha çok komiksiniz sizin solculara söylediğinizin onda birini söylese biri ırkçılara terörist ilan edersiniz

Sitelerde Paylaş

DEHA, turkiye silahli kuvetlerinde ne var ??

Ne anliyosun yani, ilaki paranoyaklikmi yapmak gerekli her kelimenin manasinda, bu bi hastalik zaten ESKI SOLCULARDA!

IKINcisi, ben BATU hakaret etti diye raporladim, dalasmadim onunla BUdami suc!

yani bende onami hakaret etseydim,adam irkcilik yapti YAEZILARINDA bende raporladim..

abartmayin,amaciniz BASLIGI kapattirmak, ama hic kimseye yakismaz bu !

saygilar

Sitelerde Paylaş
Bu makine o şerefsizlerin vur kaçına, o mağaralarda saklanıp korkaklıklarına, o sarp kayalıkları kendileri lehine çevirmelerine karşılık AZ bile kalır. Daha ölümcül saldırılmalıdır. Mümkünse halka zarar vermeden androidlerle saldırılmaldır.

Halka zarar verme, TSK ya silah çekenin kanını buharlaştır. Felsefe bu. ;)

Vurus teknigi Felsefene hayran kaldim.Halka zarar vermek o androidlerle mümkün olursa napacan??

Mümkünse demekle olasilik koymussun ortaya.Biliyorsunki o olasilik terste olabilir.

Iste burda bile olasilik felsefeleriyle sorunlara cözüm ariyorsunuz.

Sitelerde Paylaş
Vurus teknigi Felsefene hayran kaldim.Halka zarar vermek o androidlerle mümkün olursa napacan??

Mümkünse demekle olasilik koymussun ortaya.Biliyorsunki o olasilik terste olabilir.

Iste burda bile olasilik felsefeleriyle sorunlara cözüm ariyorsunuz.

Heee senin işin cımbızlamak. Okey. Söyleyecek sözümüz yok. ;)

Cımbızlasan ne olur al bu cümleden cımbızlama yap hadi. Buyur:

TSK'ya silah çekenin kanını buharlaştır. Ama onun dışında tek bir soluyana zarar verme.

Al yukarıdakinden bir cımbızlama yap hadi. ;)

tarihinde inevitablen tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Heee senin işin cımbızlamak. Okey. Söyleyecek sözümüz yok. ;)

Cımbızlasan ne olur al bu cümleden cımbızlama yap hadi. Buyur:

TSK'ya silah çekenin kanını buharlaştır. Ama onun dışında tek bir soluyana zarar verme.

Al yukarıdakinden bir cımbızlama yap hadi. ;)

Yav kelime oyunumu oynuyoruz,yoksa sorunlara cözümmü ariyoruz?Bu ne bicim mantalite yahu..

Kardesim sen demin halktan bahsettin,burdada soluyan demekle halkin yanindaki soluyan hayvanlarida dahil ettin :lol::lol::lol:

Konuya konsantre olalimda bu sorunlar nasil cözülebilir onun hakkinda yorum yapalim.

Silah cekmeden nasil bitebilir onu söyle bana.

tarihinde tomclancy tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Yav kelime oyunumu oynuyoruz,yoksa sorunlara cözümmü ariyoruz?Bu ne bicim mantalite yahu..

Kardesim sen demin halktan bahsettin,burdada soluyan demekle halkin yanindaki soluyan hayvanlarida dahil ettin :lol::lol::lol:

Konuya konsantre olalimda bu sorunlar nasil cözülebilir onun hakkinda yorum yapalim.

Silah cekmeden nasil bitebilir onu söyle bana.

Katiliyorum, zira sulu bir ortam yaratmakta bu sekil iletiler..

ifade etsinler, amannah ama DUVAR YAZILARI yazmasinlar, paylasim olmasi , en guzel teminidir.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...