Jump to content

Suudi Arabistan Sevgilier Günü öncesi bütün kırmızı şeleri yasakladı

Recommended Posts

http://edition.cnn.com/2008/WORLD/meast/02...tine/index.html

art.valentine.muslim.afp.jpg

Suudi Arabistan 14 Şubat Sevgililer Günü öncesi bütün mağazalardan kırmızı şeyleri (ayıcıklar, yastıklar, güller vs) günah olduğu için kaldırmasını emretti.

Şeyh Hald el Dossari "Müslüman olarak gayrimüslim bayramını kutlamak yanlış, üstelik bu bayram evli olmayan insanlar arasında ahlaksız ilişkiler teşvik ediyor" dedi.

Her sene bu dönemde Suudi Arabistanın özel "Emri bil Maruf Nehyi anil münker" polisi mağazalara baskın yapıp bu kırmızı eşyaları indiriyor veya el koyuyor.

Bu polis gücünün görevleri arasında sokakta akraba olmayan karşı cinste insanların beraber dolaşmasına engel olmak, kadınların doğru kapanıp kapanmadıklarına dikkat etmek vs geliyor.

Sitelerde Paylaş

Iste böyleeeee

Sevgililer günü Küllü kafirlerin isidür.

YApanlar orlardandir.

Ben yapiyorum,yapanlarinda SEVGILILER GÜNÜNÜ KUTLUYORUM.

Yapanlara önerim, SEVGILILERINI BEYENDIGI YERLERINDEN KITLASINLAR, BEN KITLIYCAM :-))))).

Gagur töresidir diye gorhmayin.

Gagurun seyine,Tirenine,ucagina,otobüsüne,taksisine,motorsikletine,bisikletine,gemisine,

tirahtoruna bineyonda gadur isi olmuyorda sevgililer günümü gagur isi oleyo.

Sikin uc derisini kesmek Yahudilerdem kopya edilmistir.

Demek Muhammedimiz Yahudilerden alinan bu adeti kafir adeti saymiyor,Yahudileride kafir saymeyo.yoksanam alirmiydi hic.

Demekki Allah insani yaratirken,bu SIKIN UCUNUN KAPCIKLI OLUSUNUN zararli olacagini bülememis.

Yahudiler ahilli olduhlarindan SIKIN uc derisini kesip almaya baslamislar.

Müslüman Araplarda Allahin yaptigi bu yanlisa inanmislarki,onlarda hic sevmedigi Yahudiler gibi,SIKIN derisini kesmeye baslamislar.

Araplar Yahudulerden daha USLU olduhlarini göstermek icin kadinlarin kilitoristinide kesip olmahda fayda görmüsler.

Kadinlar fazla azmasinlar deye olcek.

Demek Allah hem erkeklerde hemde kadinlarda bilemeyerek fazlalik yaratmis.

Eeeeeeeeeee,hani Allah herseyin en iyisini bilirdi?

Dedimya,bunlarin yaptigi bir dogruyu bana gösterene,CENNETI ALANIN ANAHTARINI VERCEM.

Orda ,artuh HURILERLEMI debellenir yohsam etrafa serpil mis INCI deneleri gibi parlah GILMANLARLAMI alt alta üst üste olurlar, orasini kendilerü bülür.

FESÜPHANALLAHHHHHHHHHHHHHHH.

tolonbeg

Sitelerde Paylaş

Bugünü hasedinden çatlayarak geçirenler Malezya dan sonra Suudi Arabistanda size iyi gelebilir.:) İslam şefkatli bir dindir. Sevgilisi olmayanlar üzülmesin diye bu yasakları getiriyorlar. Başka bir sebep yok. Siz ateistlerde hep İslama hep İslama çamur atıyorsunuz. Cık cık cık yazık ya.:)

Sitelerde Paylaş

Ben Sevgililer gününü kutlamiyorum.....

Afrikada,asyada acliktan insanlar ölürken,kaynaklari silah yapiminda kullananlar sevgililer gününü kutladigi icin,

Bebeklere,cocuklara tecavüz edenlerin sevgililer gününü kutladigi icin,

Irakta, filistinde insanlari öldürenlerin sevgililer gününü kutladigi icin,

Ülkemin aydinlarini,düsünürlerini,yazarlarini ,genclerini katledenlerin ,cezaevlerinde iskence edenlerin sevgililer gününü kutladigi icin,

Cevreyi kirletenlerin sevgililer gününü kutladigi icin,

Bankalari, halki soyup sovana cevirenlerin sevgililer gününü kutladigi icin,

BEN SEVGILILER GÜNÜNÜ KUTLAMIYORUM..........

Sitelerde Paylaş
Ben Sevgililer gününü kutlamiyorum.....

Afrikada,asyada acliktan insanlar ölürken,kaynaklari silah yapiminda kullananlar sevgililer gününü kutladigi icin,

Bebeklere,cocuklara tecavüz edenlerin sevgililer gününü kutladigi icin,

Irakta, filistinde insanlari öldürenlerin sevgililer gününü kutladigi icin,

Ülkemin aydinlarini,düsünürlerini,yazarlarini ,genclerini katledenlerin ,cezaevlerinde iskence edenlerin sevgililer gününü kutladigi icin,

Cevreyi kirletenlerin sevgililer gününü kutladigi icin,

Bankalari, halki soyup sovana cevirenlerin sevgililer gününü kutladigi icin,

BEN SEVGILILER GÜNÜNÜ KUTLAMIYORUM..........

aferin, +5 komüpuan kazandın. biriktirdiğin komüpuanlarla sınırsız sayıda komünizm ile ilgili kitaba ulaşabilecek, işçi tavlama teknikleri öğrenebileceğin dvd'lere sahip olabileceksin. dahası da var, terör ortamı yaratmakta kullanabileceğin silahlara erişim olanağına da sahipsin.

unutma ki, iyi bir komünist olursan marx'ı bile görebilirsin.

tarihinde mihver tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
aferin, +5 komüpuan kazandın. biriktirdiğin komüpuanlarla sınırsız sayıda komünizm ile ilgili kitaba ulaşabilecek, işçi tavlama teknikleri öğrenebileceğin dvd'lere sahip olabileceksin. dahası da var, terör ortamı yaratmakta kullanabileceğin silahlara erişim olanağına da sahipsin.

unutma ki, iyi bir komünist olursan marx'ı bile görebilirsin.

Niye zormu geldi??

Sitelerde Paylaş
sevgili fattecigim,ben yasamicam bu dünyada demekle korkutuyorsun beni.

Istersen paylasmak istedigin birsey varsa benimle paylasabilirsin.

Benim paylasmak istedigim birşey yok benim böyle hayal dunyasında yaşayanlara gıcıgım var.Kardeşim onlar 14 subatı kutluyor diye sen kutlamıyorsan direk olayın içine girelim onlar bu dunyada diye biz gidelim mi ?

Farklılıkları yaşayarak güzelliklerin tadına varabiliriz fakat böyle kendimizi soyurlarsak ancak hayal dünyasında yaşarız.

Sitelerde Paylaş
Benim paylasmak istedigim birşey yok benim böyle hayal dunyasında yaşayanlara gıcıgım var.Kardeşim onlar 14 subatı kutluyor diye sen kutlamıyorsan direk olayın içine girelim onlar bu dunyada diye biz gidelim mi ?

Farklılıkları yaşayarak güzelliklerin tadına varabiliriz fakat böyle kendimizi soyurlarsak ancak hayal dünyasında yaşarız.

:)

tarihinde tomclancy tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...