Jump to content

Günlük yaşamda nasılız?

Recommended Posts

• İleti 73
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Bir insanin mutlulugu neye sahip oldugu ile degil, ne hisettigine bagli bir durumdur.

Mutsuzluk aci bir seydir, REZIL eder adami her sayfada ve anlatamaz KELAMINI..

Acizdir sahsiyet aslinda cumle aralarinda periyodik saplantilar, agizinda salyalar ve kiriz nobetleri FORUM BASINDA ki KIRMIZI itici bir renktir..

ve simdi varip yazmak ister kilavyede parmaklar CEK O PIS SALYALI AGIZINI , kirletme sayfayi.....

(deneme yazisiydi).....

Sitelerde Paylaş
Bu forumda olduğu gibi gerçek hayatta da gıcığın tekiyimdir...

hallac kardesım senın gıcıklıgın solcu kılıklı ulkuculeredır

onlarada gıcık gelmen normaldır

sen bırtanesın abıcım

sensız bu hayatın taaaa......

bu arada bos bos saldıranlara kulak asma onların amacı bellıdır

not

sozum kımseye degıldır

uzerınıze alındıysanız umrumda bıle degıldır

Sitelerde Paylaş

öğrenciyim, yalnız yaşarım, yerim, içerim, hacet gideririm, sınavdan önceki gece ders çalışırım, ödevlerimi hep son gün zor zahmet yetiştiririm, bilardo oynamayı çok severim, pro evolution soccer hastasıyım arkadaşlarla saatlerce oynadığımız olur, gülmeyi severim televizyonda komik bir şey gördüm mü kitlenir kalırım, takip ettiğim bir kaç dizi var lost, breaking bad ve eskilerden sopranos ile everybody loves raymond gibi, cinayet planları kurmayı severim arkadaşlarıma anlattığım planlar tüylerini diken diken eder kimisinin rüyasına girer çoğunda yakalanmamak üzerine yoğunlaşırım, godfather üçlemesini, leon'u ve gladiator'ü çok severim bu filmlerin müziklerini tüm gün dinleyebilirim, silahları, arabaları, kadınları ve parayı severim, kitap okumayı çok sevmem hele hayal mahsulü romandı carttı curttu tahammul edemem ama biyografi veya tarihi kitaplar okumayı severim, galatasaray taraftarıyım, siyaseti severim, herhalde pragmatistim, şuan tatildeyim az gördüğüm aileme odaklanmış durumdayım, küçük yeğenimi çok severim bir tanrı varsa onunla birlikte olmasını ve beni de hayat kavgamda utandırmamasını dilerim, amin :)

tarihinde iyicocuk tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Aslına bakarsanız zamanımın cogunu resim yapmak alıyor. gerçi 6 senedir pek de takdir edildiğim söylenemez bu konuda.

Geri kalanının önemli kısmını da karikatür... o konuda iddialıyım ama... gelin görün ki odamın duvarlarında ve dolabımda yüzlerce çizim öyle mahzun mahzun durur.

Vejeteryan oldugumi saçlarımı kısa kestirdiğim ve genelde turuncu bişeler giydiğim için bazı arkadaşlarıma budist olmadıgımı anlatmam kolay olmuyor. ama anlıyolar sonunda. o konuda sorun yaşamıyorum pek.

Sosyalist ekonomi modelini dogru buldugum ve sınavlarda çokça yorum yaptıgım için ekonomi dersini verememişimdir yıllardır.

Gezme, tozma işlerine pek vakit ayıramıyorum. takıldıgım sevimli bir kafe var. belki 3-4 günde bir oraya ugruyorum. o da 2 saatten fazla değil.

Genelde Halkev de vakit geçiriyorum bunun haricinde.

İnsanlarla tanışma konusunda iyiyim ama muhabbet ilerletme konusunda çok da iyi oldugum söylenemez. daha çok çocuklarla iyi anlaşıyorum ben.

yazları part time iş olarak 3-6 yaş arası çocuklara bakıcılık yapıyorum ama erkek oldugum için akrabalardan ve komşulardan başka kimse güvenip de çocugunu emanet etmiyo. Çocukların açık fikirli oldugunu düşündüğümden midir nedir, onların düşüncelerine büyüklerinkinden daha fazla saygı duyuyorum. İyi bir oyun arkadaşıyımdır.

Şimdiye kadar 9 kez evlenme teklifi aldım. hepsi de 8 yaşından küçük çocuklardı. böyle durumlarda elim ayağıma karışır, onları incitmeden nasıl durumu anlatacağımı bilemem.

hayvanları seviyorum. hatta pek çok insanı sevdiğimden daha çok... Yıllar önce hiçbir hayvanı öldürmeyeceğime yemin ettim. odama sinek bile girse ellemem o günden beri...

Ama evin bahçesindeki kediler beni deli ediyor. yakaladıkları fareleri benim odama bırakıyorlar....

Başka da pek bişey yok aslında...

Çok mu çocuksu oldu... Aman olsun... gurur duyarım...

tarihinde FurySwipes tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Bu forumda olduğu gibi gerçek hayatta da gıcığın tekiyimdir...

Maşallah zati muhteremler (en moderninden, en 'astığım astık kestiğim kestik'cisine) bu sözümü kaçırmamışlar. Sağolsun bazı dostlarda katılmış bu muhabbete. Evet cok gıcığımdır. Sokrat'ın “Atina uyuşuk bir at. Ben de onu uyandırıp canlandırmaya çalışan bir at sineğiyim.” dediği cinsten bir gıcıklığım vardır. Bazı insanlar birer uyuşuk at oldukça bende gıcık bir at sineği olmaya devam edeceğim. Öyle rahat rahat yalan söylemenize, insanları kandırmanıza asla izin vermeyeceğim. Velhasıl, sizler için gıcık olmaya devam edeceğim..

Saygılarımla

Sitelerde Paylaş

Tüm hayallerimi gerçekleştirebilmek için gereken para yaklaşık 16 Mlyn Usd. ( 16.000.000$)

Bunun için çalışıyorum.

Antalya Kemerde bir Golf Club. 18 Hole. İçinde 111 odalı butik 5 yıldızlı hotel.

Ünal la ortak gulet yat. 111 kişi kapasiteli.

République des Seychelles de bir devre mülk.

BrainSlapper la ortak danışmalık şirketi.. Ve hergün beraber yan yana olma imkanı. Singapurda bir iharacat şirketi.

Bir Harley... Bruce un garajında...

Bir mıcrolıght.

Adı Baksi olan bir Boxer köpek. Ve adı Efe olan bir rottwiler köpek.

Göcek yaylalarında...Taştan bir ev.

Çaykara yaylalarında.. Taştan bir ev.

Kamboçyada bir balıkçı köyünde katamaran.

Ve tüm bunları gökkuşağım yanımda iken yapabilecek sağlık...

Az kaldı... Hayllerime ulaşmaya...

Çalışıyorum....

( Komunist arkadaşlar dellenmeyin hemen.. Çalışın sizin de olur!!!! ... Tembeller...)

Sitelerde Paylaş
Tüm hayallerimi gerçekleştirebilmek için gereken para yaklaşık 16 Mlyn Usd. ( 16.000.000$)

Bunun için çalışıyorum.

Antalya Kemerde bir Golf Club. 18 Hole. İçinde 111 odalı butik 5 yıldızlı hotel.

BrainSlapper la ortak danışmalık şirketi.. Ve hergün beraber yan yana olma imkanı. Singapurda bir iharacat şirketi.

Bir mıcrolıght.

Çalışıyorum....

( Komunist arkadaşlar dellenmeyin hemen.. Çalışın sizin de olur!!!! ... Tembeller...)

allah bos duranı sevmezmıs calıs calıs :D

Sitelerde Paylaş

Sevgili Taklamakan,

bunların hepsi 16 milyon dolar'a olabilecek mi?

Az kaldı derken, ne kadar az kaldı? Bir kaç milyon dolar ise artık hayallerine ulaşmış olman gerekiyor çünkü bir kaç milyon dolar bulmak gerekli girişimlerden sonra o kadar zor olmayacaktır.

Bu arada ne iş ile meşgulsün? :)

Bari bende vesile ile hayallerimi yazayım.

Benim hayattan beklentim sadece beyin sağlımın yerinde olması. Onu kaybetmek istemem. Geriye kalan herşey beni çok mutlu ediyor zaten...

Ha birde, biraz zaman bulursam en büyük zevkim olan Puzzle çözmeye yönelmek isterim. Klasik müzik eşliğinde... :)

Sitelerde Paylaş

Sabah 7'de evden çıkıyorum gece 23'de eve geliyorum.

Öğlen 11.20'ye kadar cezaevindeyim.

12-22.30 arası başka bir işte.

Fırsat buldukça okula uğrayıp bi görünüyorum.

Eve gidince gece en erken 2'ye kadar çalışıp sonra sızıyorum.

Aynı evde yaşadığım ailemi haftada 1 defa anca görüyorum.Bazen göremiyorum.

Eve gittiğimde uyumuş oluyorlar,ben çıkarken de hala uyuyo oluyolar.

Sabah 11'e kadar yaklaşık 3 saat boyunca sürekli konuşuyorum.

11'den sonra gece uyuyuncaya kadar gün içerisinde kurduğum cümle sayısı 10'u geçmiyor.

Haftada 1 gün öğlen 12'ye kadar izinliyim.

İzinli olduğum gün erken uyanıyorum alışkanlıktan ama yataktan çıkmıyorum 11'e kadar.

Günlük hayatımda en önemli şey,çay ve kahve.Çoğunlukla kahve.

Dünyada neler olduğunu iş yerinde fırsat buldukça internetten takip ediyorum.

Eskisi kadar umursamıyorum.Ama merak ediyorum.

En büyük keyfim gece otobüsten indikten sonra eve gidinceye kadarki 10 dakikalık mesafede gölgemi izleyerek yürümek.

Arada gelip forumu yokluyorum.

Öyle.

Sitelerde Paylaş

Ceza evimi :(

Gercek yasamdan bir animi paylasayim,bari sizlerle..

Hani su araplarin, ortaligi yakip-yiktigi bir gosterileri sirasinda, iste bu Ege kardesiniz cok hoplayip ziplamisti. :)

Meydanlara sigmaz idiik, hep beraber CRZ'lere karsi amansiz ve yumruk gibi bir mucadele veriyoduk,ortalik savas alaniydi.

Gosteriler kisa bir zamanda tum Fransaya yayilmisti, her cadde 'de Demirci kawa nin atesi yukseliyordu.

Pariste ufak bir kivilcim ve ertesinde cikan sokak catismalari nin icinde bulduk kendimizi bir anda!

Icinde bulundugumuz LCR (lique coministe revoluttiner) hareketi kafadan destek vermisti cikan gosterilere.

Neyse ver hasil bir donem sonra olaylar bitti ve tekrar eski haline geri dondu ortalik, ( biz oyle zannetmisiz :(

Her zamanki gibi evimden cikip gidecegim yere otobus ile gidecektim, tam elimi otobusun dugmesine basip-binecekken !

Bir anda CUKUR gibi bir polis ellerime bilezigi (kelepceyi) takmisti :( Beni oldugum yerde bloke etmislerdi,herkez bize bakiyordu!

Saklandiklari yerden diger pilis amcalar cikmisti, sakin olmami, ve arabaya dogru yurumemi istiyorlardi :( yani SICMISTIM artk..

Kaldigim yerdeki insanlarin tepki vermemesi icin cok hizli ve seri hareket ettiklerini anlamistim,ama ne care bir kere olan olmustu ARTIK..

bENI ALAL ACELE arabaya bindirdiler ve sirenleri calistirmislardi, inamiyacaksiniz ama 2.araba gelmislerdi,bunu nedenin cook sonra anliyacaktim,cunku ellerinde yari-otamatik silahlarida vardi, kim ne demisse ciddiye almislardi, halbuki ben sadece gosterilerin icindeydim :(

Bir anda kendimi RAF yada ACTION DIRECT militani gibi hisetmistim, yolda herkez giderken bize bakiyordu, arabalar yol veriyordu vs,,,

Merkeze gittigimizde ifademii aldilar , ve sorgu sirasinda iddialari bana okuyunca SASIRMISTIM cunku cok agir suclari bana yoneltmislerdi, isin rengi degisiyordu benim acimdan,birileri yalan yanlis ifadeler vermis ustume (bu arada benim ACTION -DIRECT, RAF havalari gitti ve yusuf,yusuflar baslamisti.

:( - ilk gunu orada goz altinda gecirdim ve ikinci gunu SAVCILIGA cikrtim, neyse MAHKEME tutuklu olarak yargilanmama karar verdi.

Velhasil, ceza-evi yolu bize gorukmustu isin komik tarafi ertesi aksamda (ESARETIN BEDELI) filimini izlemistim. Ceza evinde ilk gunumu bir yahudi ve italyanla gecirmistim. Aksam yatarken bir anda bizimkiler aklima gelmisti ve ben aklimdan ( Oglum ege,baban bir duyar micar agizina :( diyodum..

Kladigim ceza evi 1898 de insaa edilmis,tarihi bir ceza eviydi, orada neler gecirdigimi anlatsam buraya sigmaz ama cook komik anlarda yasamadim degil :)

Snt, josephe 'te yasadigim gunleri hala unutmam.

Neyse 2 ay kaldim ve mahkeme sucsuz olduguma karar verdi, iddialarin hepsi asilsiz oldugunu onlarda anlamisti.

iste boyle,,,,,,,,,,,

Sitelerde Paylaş

Bunun için çalışıyorum.

Bir mıcrolıght.

Çalışıyorum....

benim bu arkadaşla muhabbeti kurmam lazım ehehe :P

Sitelerde Paylaş

12-22.30 arası başka bir işte.

Fırsat buldukça okula uğrayıp bi görünüyorum.

Eve gidince gece en erken 2'ye kadar çalışıp sonra sızıyorum.

Aynı evde yaşadığım ailemi haftada 1 defa anca görüyorum.Bazen göremiyorum.

Eve gittiğimde uyumuş oluyorlar,ben çıkarken de hala uyuyo oluyolar.

Sabah 11'e kadar yaklaşık 3 saat boyunca sürekli konuşuyorum.

11'den sonra gece uyuyuncaya kadar gün içerisinde kurduğum cümle sayısı 10'u geçmiyor.

Haftada 1 gün öğlen 12'ye kadar izinliyim.

İzinli olduğum gün erken uyanıyorum alışkanlıktan ama yataktan çıkmıyorum 11'e kadar.

Günlük hayatımda en önemli şey,çay ve kahve.Çoğunlukla kahve.

Dünyada neler olduğunu iş yerinde fırsat buldukça internetten takip ediyorum.

Eskisi kadar umursamıyorum.Ama merak ediyorum.

En büyük keyfim gece otobüsten indikten sonra eve gidinceye kadarki 10 dakikalık mesafede gölgemi izleyerek yürümek.

Arada gelip forumu yokluyorum.

Öyle.

saygı duyuyorum kolay gelsin keşke bende çalışabilsem de yorulsam...

Sitelerde Paylaş

Bunun için çalışıyorum.

Bir mıcrolıght.

Çalışıyorum....

:)

Hayallerini gerçekleştirecek parayı biriktirdiğinde beni de ağırlarsın artık Golf Club'ında taklamakan. Yazının son cümlesi harika ;)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...