Jump to content

Genelkurmay'dan İsrail'e Sert Tepki

Recommended Posts

Şimdi yanıt versem, biricik modum adminim gelecek, "Hallaç yine mi polemik yapıyorsun" diyecek ve her zaman olduğu gibi kabak yine benim kabak başıma patlayacak :)

Benimle uğraşmak istemiyorsunuz ama bensizde yapamıyorsunuz :)

Saygılarımla

tarihinde hallac01 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 92
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Şimdi yanıt versem, biricik modum adminim gelecek, "Hallaç yine mi polemik yapıyorsun" diyecek ve her zaman olduğu gibi kabak yine benim kabak başıma patlayacak :)

Benimle uğraşmak istemiyorsunuz ama bensizde yapamıyorsunuz :)

Saygılarımla

Admin size polemik yapıyor eleştirisinde bulunabilir, çünkü bizim ekranlardan gördüğümüzde bu yönde.Sizin strateji ve politika üretiyor olmanız lazımken, yanlış düşünceleri habire tekrar ediyorsunuz.Bölgede hem nabukko, hemde ırak bölgesindeki enerji kaynakları ile araplar tarafından yok edilmesi gereken bir hedef israil devleti gibi bir devlet varken ve amerikanın ekonomik olarak gücünü yitirdiği bir ortamda yeni strateji ve politkalar insanlara hissettirilmeden uygulanmaya konulması gerekmekte iken sizin olaylara taş devrinden bakmanız biraz şaşırtıcı, yanılıyormuyum. :rolleyes:

Sitelerde Paylaş

Hade benim üzerimden kendinizi pohpohlayın, megaloman duygularınızı tatmin edin..

Nasılsa bu tartışmanın sonunda ben polemikçi sizde mağdur ilan edileceksiniz...

kafanıza göre takılın çağdaş dünyanın en modern insanı. Bırakın bizim gibi avamlarla uğraşmayı, kapasitenize ve kalitenize uygun insanlarla yazışın

Saygılarımla

Sitelerde Paylaş

Ne adamlarsınız ya.

Olay savaş felan meselası değil. Bizim Başbakan onlara laf soktu iki tane, onlardan da bazı yetkililer ister istemez bariz birşekilde ortada olan iki yüzlülüğümüzden bahsediyor tabi ki ne var ki bunda?

Başbakan dedi ki Peres'e: "Siz BM kararlarına uymuyorsunuz, Sizi BM'den atmaları lazım."

İsrail Kara kuvvet komutanı da diyor ki haklı olarak: "E peki adam, sen Kıbrıs mevzunda BM kararlarına uymuyorsun, o zaman sizi de atsınlar BM 'de ikimiz beraber takılırız" diyor.

Başbakan ayrıca dedi ki Peres'e: "Siz öldürmeyi iyi bilirsiniz."

Türkiye başbakanının böyle bir ithamda bulunması sizce dünya insanının aklına ilk ne getirir? Ewt doğru bildiniz Ermeni Soykırımı. 1.5 milyon Ermeninin katledildiği soykırımı utanmazca inkar etmekle birlikte kalkıp bir de elaleme "siz öldürmeyi iyi bilirsiniz" dersen tabi adam da sana der ki: "sen önce aynaya bak". Gayet normal.

Sitelerde Paylaş
Ne adamlarsınız ya.

Olay savaş felan meselası değil. Bizim Başbakan onlara laf soktu iki tane, onlardan da bazı yetkililer ister istemez bariz birşekilde ortada olan iki yüzlülüğümüzden bahsediyor tabi ki ne var ki bunda?

Başbakan dedi ki Peres'e: "Siz BM kararlarına uymuyorsunuz, Sizi BM'den atmaları lazım."

İsrail Kara kuvvet komutanı da diyor ki haklı olarak: "E peki adam, sen Kıbrıs mevzunda BM kararlarına uymuyorsun, o zaman sizi de atsınlar BM 'de ikimiz beraber takılırız" diyor.

Başbakan ayrıca dedi ki Peres'e: "Siz öldürmeyi iyi bilirsiniz."

Türkiye başbakanının böyle bir ithamda bulunması sizce dünya insanının aklına ilk ne getirir? Ewt doğru bildiniz Ermeni Soykırımı. 1.5 milyon Ermeninin katledildiği soykırımı utanmazca inkar etmekle birlikte kalkıp bir de elaleme "siz öldürmeyi iyi bilirsiniz" dersen tabi adam da sana der ki: "sen önce aynaya bak". Gayet normal.

Biz Ermenilere bir şey yapmadık hepsi soğuktan öldü. Kıbrıs'ı işgal falan etmedik Türkiye orda Garantör devlettir. Türk Devleti ve milleti kimseye zarar vermez. Siyonist İsrail herkesi öldürüyor.

Sitelerde Paylaş
Biz Ermenilere bir şey yapmadık hepsi soğuktan öldü. Kıbrıs'ı işgal falan etmedik Türkiye orda Garantör devlettir. Türk Devleti ve milleti kimseye zarar vermez. Siyonist İsrail herkesi öldürüyor.

Hepsi soğuktan öldüyse benim gördüğüm resimlerde kazıklara geçirilmiş kesik kafalar neydi acaba?

Kıbrıs olayında da tüm dünya bizi işgalci olarak görüyor ve BM kararları bizi derhal çekilmeye çağırdı kaç kez. Ama bunları kaale almadık.

İsrail de sonuçta Gazze ve Batı Şeriayı Mısır ve Ürdün'den savaşla aldı ki bu savaşı Araplar provoke etti.

Eğer Türkiye Kıbrıs'ta işgalci değilse İsrail de o bölgelerde işgalci değildir. Kararını ver.

Sitelerde Paylaş

ludwig sen neden amerıkanın bütün polıtıkalarını desteklemek zorunda hissediyorsun kendını?gerçekten meraktan soruyorum sankı abd hükümet sözcüsü gıbı davranıyorsun ya da israil bm özel temsılcisi falan gibisin :lol: ..ayrıca bırbuçuk mılyon ermenı vatandaşın katledıldığı hangı kaynakta geçıyor??????

Sitelerde Paylaş
Hepsi soğuktan öldüyse benim gördüğüm resimlerde kazıklara geçirilmiş kesik kafalar neydi acaba?

Kıbrıs olayında da tüm dünya bizi işgalci olarak görüyor ve BM kararları bizi derhal çekilmeye çağırdı kaç kez. Ama bunları kaale almadık.

İsrail de sonuçta Gazze ve Batı Şeriayı Mısır ve Ürdün'den savaşla aldı ki bu savaşı Araplar provoke etti.

Eğer Türkiye Kıbrıs'ta işgalci değilse İsrail de o bölgelerde işgalci değildir. Kararını ver.

neden ermenılerin türklerı katlettığıni gösteren resımlerı görmezden gelıyorsun????????????***taşnak hınçak kımsesızlere yardım derneklerımıydı sence??????

Sitelerde Paylaş
1.Askere yönelik bir eylem,ya bir alt düzey komutanın bulunduğu uçak düşmesi,yahut rütbelilerin de hedef olacağı bir PKK eylemi

16 Şubat'ta böyle demişim.

Peki bu uçakta var mı acaba böyle birileri,nedense hala ölenlerin kimliklerini bilmiyoruz.

Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...
Eğer ABD,İsrail'e destek verirse;

1.Askere yönelik bir eylem,ya bir alt düzey komutanın bulunduğu uçak düşmesi,yahut rütbelilerin de hedef olacağı bir PKK eylemi

2.Sivil'e yönelik bir eylem,RTE'nin aile civarından bir kaçırılıp,serbest bırakma yahut ufak çaplı bir trafik kazası.

Aynı civarda olur.

Biraz paranoya yapalım.

Hillary Clinton Ankaraya geldi ve yukarda belirtildiği gibi Türkiye'ye İsrail konusunda fırça çekti,İsrail'e destek verdiğini göstermek için de yukarda belirtildiği gibi uçak değil ama aynı saatlerde ABD yapımı bir helikopter düştü ve iki alt rütbeli subay hayatını kaybetti.

Bu işin Ordu ayağı idi,şimdi RTE'ye gidecek mesaja gelmişti sıra???

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...