Jump to content

artık yokum!

Recommended Posts

Forumun bana birşey kazandırmadığını düşündüğümden yani bunca vakit ayırıp paylaşımda bulunmama rağmen hiç bir şey kazanamadığımı farkettim

Kazan ve kazan politikasına inanan bir kişiyim ne kazanabilirdim derseniz aklınıza ne gelirse maddi manevi yaklaşık 2 senedir her hangi bir yakınlaşmada göremedim kanlı bıçaklı olduğum erzurumlu müslo harun hariç o msn den halimi hatrımı sordu arada ben pek vakit bulamadım nete girmeye karşılık veremedim

Sonuç olarak dostluk olsun başka şeyler olsun forum yöneticilerinden her hangi bir ilgi alaka olarak diyorum göremediğim için

ve gerçekdende çok kıymetli olan zamanımı artık karşılık alabileceğim şeylere odaklamayı düşünüyorum forumdan bir arkadaşın tavsiyesidi fayda alabileceğim şeylere odaklanmak.

forumu tamamen bırakmıyorum takipde olacağım fakat sık değil belki ilerde moderator olarak dönerim :D

kalın sağlıcakla.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 49
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Verin bir modluk sevinsin. Gençtir canı çekmiştir :)

Sen ne demek istiyorsun hallac bey?

modluk nedir mod ol dense yapamam yapabilcek olsam aklımdan zorum yok yapmam

giderken sogukca ayrılmayım diye sıcak bir latife tarzında ekledim onu

ayrıca mesajımda ima etmek istediğim bazı şeyler vardı açık konuşturmaya zorlama beni okeymi amca?

Sitelerde Paylaş
Ebu Cehil..

Sen forum bana bir şey kazandırmıyor diyorsun ama, forum seni daha akıllı yapıyor.

Bu forumu izlerken daha akıllı olduğunu sana kolaylıkla kanıtlayabilirim.

sevgili hacı bu sözünle neyi kastedmek istiyorsan kastını buraya yazmanı arzu ediyorum

pek anlayamadım ne demek istediğini ben akılsız birimiyim kastın bumu?

forum mutlaaka bana bir şeyler kazandırdı bunuda senin cevabından sonra söyleyeceğim.

Sitelerde Paylaş
İMZA! :lol:

bırakmak kolay değil burayı.. ebu cehilinde bırakacağını sanmıyorum..

senin yüzünden bırakıyorum forumu sen gülüyorsun

platonkik aşk yaşadım sana karşı başkasına gittiğini görünce hıncımı herkesden alıyorum.

Sitelerde Paylaş
Forum herkese, ufak tefek de olsa mutlaka bir şeyler kazandırıyor. Kendi adıma durmaksızın yeni bir şeyler öğrenmekteyim.. Forumda evlenmeye karar verenlerin bile olduğunu öğrendim son bir kaç gün içinde...

evlenmeye karar verenler eeee peki bana ne veren oldu?

yanlış anlaşılmasın Türkçenin lastikliği işte .d

ama bir sıkıntım var elbette onuda bilahire söylerim belki.

Sitelerde Paylaş

bu arada konuklardan değilde forum sahibi yöneticisi yakınlarından sende kimsin ne kattınki diyenler çıkabilir

doğrudur mohammed hacı yada diğer forumdaşlar kadar başlığım özenli çalışma içeren konularım olmamıştır ama devamlı yorumlarım katkılarım olmuştur sonuçda buda bir emek.

Sitelerde Paylaş
senin yüzünden bırakıyorum forumu sen gülüyorsun

platonkik aşk yaşadım sana karşı başkasına gittiğini görünce hıncımı herkesden alıyorum.

kıyamam sana ben.. ama bi bunun için forumdan gidilmez ki.. :blink: benim için değmez yani.. :rolleyes: beraberinde bak bende erkek arkadaşımla ayrıldım.. foruma da onun tavsiyesiyle gelmiştim.. bitti.. ama o da forumda bende forumdayım.. sorun da yok.. :rolleyes: ve artık yaman var.

Sitelerde Paylaş
kıyamam sana ben.. ama bi bunun için forumdan gidilmez ki.. :blink: benim için değmez yani.. :rolleyes: beraberinde bak bende erkek arkadaşımla ayrıldım.. foruma da onun tavsiyesiyle gelmiştim.. bitti.. ama o da forumda bende forumdayım.. sorun da yok.. :rolleyes: ve artık yaman var.

söylediğim espride olsa gerçek payı olma olasılığını bir yere not et her şakada bir ciddi yan vardır hesabı

konuya dönersek kimsenin bir şey yapma gibi yükümlülüğü yok ben biraz yaramaz çocuk oynuyorum şu anda belki

ama gerçekdende farklı şekilde var olmayı arzularım bu iş boşuna iş lafını kullanmıyorum bu yapılan gerçekden iş büyük bir iş bende bu işin mutfağında olabilirim mesela pasif bir katılımcıdan ziyade

ayrıca tanışma orginizeleri düzenlendi bunlarada ben katılmadım katılamadım belkide buluşma hiç olmadı bilemicem sonuçda ordada kimseye suç bulamam

söylemek istediğim belli bir aydınlanma ve fikir evrimi geçirmiş bizler birbirimize destek olmalıyız madem Türkiyede parmakla sayılcak kadar azız her birimiz kankardeş olmak durumundayız her sistem inanç kendini savunmak zoprundadır bizlerde birliktelik sağlamazsak ilk önce kendimize zarar veririz bu mahalde daha yakın ilişkiler içinde olmak gerekliliğini düşünüyorum

benim fikirlerim görüşlerim belli ama bunca zaman bir hal hatır soran olmadı zaten bir kaç gün önce oğuz ve bir diğer arkadaşımıza buna benzer mesajda atmıştım yani bir anda aklımdan geçenleri burda yazmadım bir geçmişi alt yapısı vardı.

tarihinde Ebu Cehil tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Biraz fazla ilgi bekliyor gibisin.

Burası bir forum.

Yaz-çiz ve oku.

Daha ne olacak ki?

Bizmim hatırımızı kim soruyor ki?

Sosyal hayatı forumda bulmaya çalışmayın derim,

hoşçakalın.

Sitelerde Paylaş
Bugün nasılsınız efendim? Umarım sağlığınız iyidir, keyfiniz yerindedir..

Artık kimse benim hatırımı sormuyor demezsiniz sanırım :)

Saygılarımla

:lol:

Yöneticiler de sorsun hatırımı,bunca yıldır buradayım.

Kimse beni çıkarıp dolaştırmadı, bir bira ikram etmedi :P

Şaka bir yana ben onu kinaye olarak söyledim.

Forumu "forum" olarak görmeli değil mi?

Sevgilerimle...

Sitelerde Paylaş
Forumu "forum" olarak görmeli değil mi?

Bu sözünüz ve önceki mesajınızdaki

Sosyal hayatı forumda bulmaya çalışmayın derim,
sözünüz gerçekten çok doğru. İnsanlarımızkendilerini birçok şeye çok kolay bir şekilde kaptırıyor. Bir bakıyorsunuz, tartışma, sohbet için gelinen bir forum (Genel anlamda diyorum) aniden hayatımızın ayrılmaz bir parçası oluyor. Bir yere kadar hayatımızın ayrılmaz bir parçası olması sorun değilde, böyle ortamların hayatımızın kendisi olması kötü. Hayat, sanal alemin dışında akıp gidiyor sonuçta.

saygılarımla

NOT:Benden bir bira kazandınız. Ama ben alkol almam bilesiniz :)

Sitelerde Paylaş
sevgili hacı bu sözünle neyi kastedmek istiyorsan kastını buraya yazmanı arzu ediyorum

pek anlayamadım ne demek istediğini ben akılsız birimiyim kastın bumu?

forum mutlaaka bana bir şeyler kazandırdı bunuda senin cevabından sonra söyleyeceğim.

Ben öyle bir şey demedim.

Forumdan bir şey almadan ayrıldığını yazınca bunun doğru olmadığını, forumun seni daha akıllı yaptığını yazdım.

Ve bu bana bir Kayserili fıkrasını anımsattı.

Bir Kayserili ile bir İstanbullu aynı trende seyahat ediyorlarmış.

Öğle olmuş. Her ikisi de yemek çıkınlarını çıkarmışlar.

Kayserili balık yiyormuş. İstanbullu ise köfte..

Yemeklerini yemişler. Kayserili balıklarını başını yememiş haliyle ama, atmamış da.

Kağıt bir torbaya koyup bavulunda saklamış.

İstanbullu:

Yemediğin balık başlarını neden atmıyorsun diye sormuş.

Kayseril de onları atmam ben. Satarım demiş.

Ne işe yarar demiş İstanbullu.

Onlar insanı daha akıllı yapar.

İstanbullu düşünmüş. Zaten akıllıyım ama, biraz daha akıllı olmamın ne zararı olabilir. Birini satın alıp yeyim demiş.

Parasını vermiş ve balığın başını satın almış.

Hemen orada mideye indirmiş. Ve kendini yoklamaya başlamış.

Akıllı olup olmadığını anlamaya çalışıyormuş.

Ama kendini daha akıllı olarak görmemiş ve Kayseriliye balık başı işe yaramadı diye şikayette bulunmuş.

Kayseril de bazan öyle olur. Bir balık başı yetmez. İkincisine gerek vardır deyince, parayı bastırıp ikinci balık başını satın almış ve yemiş.

Yine bir şey olmamış. Kendini daha akıllı hissetmemiş.

Kayseriliye dönmüş ve parasını geri istemiş.

Kayseril de çok ender olarak iki balık başı işe yaramaz. Üçüncü gerekebilir demiş ve İstanbulluya üçüncü balık başını satmış.

İstanbullu daha akıllı olacağı umuduyla onu da yemiş.

Bir şey olmayınca bu keresinde küplere binmiş ve çok kızmış.

Kayserilinin boğazına sarılmış ve seni gidi sahtekar seni, yalancı seni, ahlaksız seni. Beni kandırdın, geri ver paralarımı diye isyan etmiş.

Kayserili ise istifinı bozmadan cevaplamış.

İyi ama beyefendi demiş. Üçüncü balık başı sizi akıllandırdı. Bakın neler söylüyorsunuz. Daha akıllı olduğunuzu görmüyor muısunuz?

Evet. Sevgili Ebu Cehil..

Sonunda sen bu forum bana hiç bir şey vermiyor diyerek forumdan ayrılmaya karar verdin.

Bunu bu kadar zaman sonra anladığına göre, forum seni epeyi akıllandırmışa benziyor..

Ayrılmak istiyorsan sana güle güle..

Ama aptal olarak başladığın bir yerden akıllı olarak ayrıldığını hiç unutma..

Selamlar..

HACI

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...