Jump to content

Şimdi ne dinliyorsunuz?

Recommended Posts

• İleti 397
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Kendi sesimden her şarkıdan birkaç cümle söyleyip kendimi dinliyorum, inanılmaz, tahammül edilmez, korkunç hatta felaket! :lol: :lol:
Biricik ortağımın sesinin ne kadar berbat olduğunu çok iyi bilenlerdenim :) :) Ama aynı yşekilde yüreğindeki güzelliği de biliyorum. Aslolan bu (Ortak bu kıyağımı unutmayın :) )
Sitelerde Paylaş
09'dan hallac efendiye; 09'dan hallac efendiye. Tamam :D
09 neci kızz :) Polis araçlarının plakalarına bakın, plakanın sonundaki rakamlar telsiz kodlarıdır. Mesela 55 36 (trafik) Ama size 33 10 yakışır (İl emniyet müdürü)
Sitelerde Paylaş
09 neci kızz :) Polis araçlarının plakalarına bakın, plakanın sonundaki rakamlar telsiz kodlarıdır. Mesela 55 36 (trafik) Ama size 33 10 yakışır (İl emniyet müdürü)

Ortak, kendime uygun bi numara seçemedim(hınkkk), bende bari şehrin kodunu yazayım dedim :) 3310 eski telefonum :D

Sitelerde Paylaş

Farid Farjad'dan Taghtam Deh isimli çalışmayı dinliyorum.

Cafede bu sanatçı ve müzikleriyle ilgili başlığım da var.

Bu şarkı için youtube'da bir yorum aynen aktarıyorum :

"anlamyoksunuyum :

Farid Farjad'ı ilk dinleyişim, bi arkadaşım sayesinde oldu..bak sana bi şarkı gönderiyorum,gözlerini kapat ,dinle we sonra ne düşünüyosan ne hisstiysen söyle dedi...ben dinledim,dinledim,dinledim...

we ağladım...söz yoktu yinee..ama içimde o anlatamadığım huzur bütün yaşanmışlıkların anlamı we birde anlamsızlığı hepsi birden bire bendeydi ruhumda,aklımda,heryerde...teş ekkürler Mustafa senin sayende öğrendim ben, kemanında ağladığını..."

Siz de bir deneyin ne hissettirecek bu hüznün tonu.

Sitelerde Paylaş

06 - Stream of Consciousness [instrumental]

dream theater

ama bu başlık çok saçma.. ortalama 3 dk da bir değişecek şu anda dinlediğimiz şey.. :S bu arada bir last fm ci daha gördüm süper.. ben orada tanımadığım çok grupla tanışabildim.. muhteşem bir yer..

Sitelerde Paylaş
Farid Farjad'dan Taghtam Deh isimli çalışmayı dinliyorum.

Cafede bu sanatçı ve müzikleriyle ilgili başlığım da var.

Bu şarkı için youtube'da bir yorum aynen aktarıyorum :

"anlamyoksunuyum :

Farid Farjad'ı ilk dinleyişim, bi arkadaşım sayesinde oldu..bak sana bi şarkı gönderiyorum,gözlerini kapat ,dinle we sonra ne düşünüyosan ne hisstiysen söyle dedi...ben dinledim,dinledim,dinledim...

we ağladım...söz yoktu yinee..ama içimde o anlatamadığım huzur bütün yaşanmışlıkların anlamı we birde anlamsızlığı hepsi birden bire bendeydi ruhumda,aklımda,heryerde...teş ekkürler Mustafa senin sayende öğrendim ben, kemanında ağladığını..."

Siz de bir deneyin ne hissettirecek bu hüznün tonu.

Az önce dinledim, çok güzelmiş gerçekten...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...