Jump to content

Şimdi ne dinliyorsunuz?

Recommended Posts

• İleti 397
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Nattefrost - Whore Filthy Whore

Sanatsal açıdan dünyaya bakan estetik yönü kuvvetli bir adamın da zaten böyle bir sanat şaheseri dinlemesi yakışırdı. Bravo.

Zaten amaç en uç ve radikal olmak, en "farklı" olmaksa bu başarılmıştır. Ama asıl gizli amaç bu yollara girerken kızları etkilemektir gençlerde. Ama sonunda kız kaldıramadğın gibi asıl amacını da kaybedip böyle komik vaziyetlerde hayatını devam ettiriyorsun heralde. Yazık.

Sitelerde Paylaş
Sanatsal açıdan dünyaya bakan estetik yönü kuvvetli bir adamın da zaten böyle bir sanat şaheseri dinlemesi yakışırdı. Bravo.

Zaten amaç en uç ve radikal olmak, en "farklı" olmaksa bu başarılmıştır. Ama asıl gizli amaç bu yollara girerken kızları etkilemektir gençlerde. Ama sonunda kız kaldıramadğın gibi asıl amacını da kaybedip böyle komik vaziyetlerde hayatını devam ettiriyorsun heralde. Yazık.

Müzik böğürtüden ibaret be. Ha ben de bazı metal parçaları dinlerim, sorun o değil. Sözlerin ise hiçbir şiirselliği yok. Tuhaf olmuş :)

Sitelerde Paylaş

ludwig benimle derdin ne? Ben yıllardır metal dinliyorum ve seviyorum. sen ne dar kafalı kalıplara takılıp kalmış bi adamsın ya. Kimseyi etkileme derdim yok, bununla kim etkilenir lan ''whore filty whore'' aha tüm kızlar kucağımda :lol: :lol:

Burda ''farklı'' olmak için kasım kasım kasılan biri varsa oda sadece sensin. ben sadece kendim oluyorum...

tarihinde NiHiL tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Sanane,adamın dinlediği müzikten ???

Halla halla...

Sitelerde Paylaş
  • 1 month later...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...