Jump to content

Şimdi ne dinliyorsunuz?

Recommended Posts

• İleti 397
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Zaten senin gibiler için koymadım o şarkıyı <_<

Ayrıca brutal vocal değil o. Black metalin kendine özgü vocalidir. Brutal vocal, brutal death metalde, metalcore da, grid metalde vs da kullanılır. Black metalde bağırmak scream vocalle olur.

Hömm.Pardon.Bilemedim.O zaman bedduamı şöyle değiştireyim.Brutal,sıkriim hertürlü vokalin allah bin belasını versin.

Sitelerde Paylaş
  • 3 months later...
  • 1 month later...

Şimdi ne dinliyorsunuz?

Gök girsin, kızıl çıksın

tarihinde HARUNN tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Gece gece, başka bir şey bulamadın mı? :)

su anda kı parca yıldız tılbe hanı gıtmesen dıyorum

abı bırak ozlemlerdeyız ondan boyleyız valla

sımdı de sende basını alıp gıtme ne olur ne olur tut ellerımı

hayatta hıc bır seyim az olmadı senın kadar ve hıc bır sey ıstemedım senı ıstedıgım kadar

tarihinde seyitriza tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Benim kendisine şarkı yollamam akabinde, bu başlık altında bana yolladığı ve cevapsız kalan iki şarkıdan dolayı gereken güzel sözleri ve teşekkürümü duyamamış akıllı şahsiyet metaphor'a, çok sevdiğim bir şarkıyı yollamak isterim, bu yolla eşekliğimi affetmesini dilerim: http://www.youtube.com/watch?v=KLIboc0PFT8

lamiracıq Coldplay yollamış, oradan aklıma geldi. Onu da öpüyorum :)

BU ARADA: Dilbilgimi ... :)

tarihinde Kieslowskii tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Benim kendisine şarkı yollamam akabinde, bu başlık altında bana yolladığı ve cevapsız kalan iki şarkıdan dolayı gereken güzel sözleri ve teşekkürümü duyamamış akıllı şahsiyet metaphor'a, çok sevdiğim bir şarkıyı yollamak isterim, bu yolla eşekliğimi affetmesini dilerim: http://www.youtube.com/watch?v=KLIboc0PFT8

lamiracıq Coldplay yollamış, oradan aklıma geldi. Onu da öpüyorum :)

BU ARADA: Dilbilgimi ... :)

Bu başlık altında degil, muzikle acalım başlıgında yollamıştım. İlk gonderdigin şarkıyı da affetmem icin yolladıgını hatırlıyorum. Bunu da oyle. 3.de affetmem soyliyim=P

( Cok severim bu şarkıyı)

Sitelerde Paylaş
  • 4 years later...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...