Jump to content

Şimdi ne dinliyorsunuz?

Recommended Posts

• İleti 397
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Şu an pc nin sesinden başka çıt yok. Sessizliğin sesini dinliyorum. Çoğunlukla bana en güzel müzik bu gibi gelir. Sessizlikte ne güzel bir huzur ve dinginlik vardır. Kimbilir dinlediğim belkide dna şifremden yayılan melodidir. Galiba ben en çok onu seviyorum.

Sitelerde Paylaş
Şu an pc nin sesinden başka çıt yok. Sessizliğin sesini dinliyorum. Çoğunlukla bana en güzel müzik bu gibi gelir. Sessizlikte ne güzel bir huzur ve dinginlik vardır. Kimbilir dinlediğim belkide dna şifremden yayılan melodidir. Galiba ben en çok onu seviyorum.

kafa mı iyi?

Sitelerde Paylaş

Baglanti,dna melodisini bosverde ,birde su melodiyi dinle

Sana ve herkese armaganim olsun.

Sitelerde Paylaş
kafa mı iyi?

Kafa normal. Alkol çok az kulanırım ve uzun süredir içmedim. Uyuşturucu denen şeyi hiç görmedim ve görmek istemem. Psikolojik sağlığım gayet yerinde. Yazdığımı anlayamıyorsan bazı şeyleri bilmiyorsun demektir. Bilmediğin şeylerle ilgili önyargılı olmak zorunda değilsin.

Türkçe meali ? arabın duası gibi bişey anlamadım

Medyada bazen böyle haberler çıkar, duymadın herhalde. Bazı teknikleri kullanarak duymadığımız sesleri duyulur hale getirirler. İnsanların dnalarından yayılan bir melodi vardır. Hatta her kişininki kendine özeldir. Bunu bildiğim için her ne kadar o melodiyi normalde duymasamda bir şekilde hissederim. Şimdi bu sana saçma gelebilir ama aslında kimi insanlar bazı şeyleri hisseder. Bende öyle işte. Ne var bunda? Herkes aynı olacak diye birşey mi var? Bende böyle biriyim.

Peki tomclancy dinlerim. Teşekkürler.:)

tarihinde baglanti tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Kafa normal. Alkol çok az kulanırım ve uzun süredir içmedim. Uyuşturucu denen şeyi hiç görmedim ve görmek istemem. Psikolojik sağlığım gayet yerinde. Yazdığımı anlayamıyorsan bazı şeyleri bilmiyorsun demektir. Bilmediğin şeylerle ilgili önyargılı olmak zorunda değilsin.

Medyada bazen böyle haberler çıkar, duymadın herhalde. Bazı teknikleri kullanarak duymadığımız sesleri duyulur hale getirirler. İnsanların dnalarından yayılan bir melodi vardır. Hatta her kişininki kendine özeldir. Bunu bildiğim için her ne kadar o melodiyi normalde duymasamda bir şekilde hissederim. Şimdi bu sana saçma gelebilir ama aslında kimi insanlar bazı şeyleri hisseder. Bende öyle işte. Ne var bunda? Herkes aynı olacak diye birşey mi var? Bende böyle biriyim.

Peki tomclancy dinlerim. Teşekkürler.:)

ders için sağol da bağlantı, önyargılı olduğumu nereden çıkarttın, masum bir soru.

(bu yöntem de bazı şeyleri bildiğini göstermenin farklı bir yolu sanırım.)

Sitelerde Paylaş
ders için sağol da bağlantı, önyargılı olduğumu nereden çıkarttın, masum bir soru.

(bu yöntem de bazı şeyleri bildiğini göstermenin farklı bir yolu sanırım.)

Peki masum bir soru olsun bakalım. Burada insanlar birşeyler biliyorsa paylaşıyor. Hepimiz birbirimizden birşeyler öğreniyoruz. Senden öğrendiğimde oldu belirteyim bu arada. Bende kendimce yazıyorum işte. Bazen bildiklerimi ve bakış açımı yazıyorum. Bazen hafiften dalga geçiyorum. Bazen birbirine benzer düşünceleri ve çekişmeleri görüp, çıkıntı şeyler yazıyorum. Renk katıyorum, çok eğlenceli oluyor.:)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...