Jump to content

Şimdi ne dinliyorsunuz?

Recommended Posts

Himmmmmmmmmmmmmmmm, su an nemi dinliyorum!

Gunes -plak ve kasetciligin , SANAT dunyamiza kazandirdigi buyuk ses RESUL balayi dinliyorum..

1-oy eleskirt

2-lili yar

3-karanfil deste gider.

Ahhhh bunlar benim olmassa olmazim...

Sitelerde Paylaş
  • İleti 397
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Şu an pc nin sesinden başka çıt yok. Sessizliğin sesini dinliyorum. Çoğunlukla bana en güzel müzik bu gibi gelir. Sessizlikte ne güzel bir huzur ve dinginlik vardır. Kimbilir dinlediğim belkide dna şifremden yayılan melodidir. Galiba ben en çok onu seviyorum.

İsabet olmuş, ben de gökkuşağının binbir renginin, ruhuma işleyen çoşkusunun hışırtılarını dinliyordum.

tarihinde kodoman tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
kodoman allahını seversen söyle, kaç dakika düşündün bu cümleyi kurmak için? :lol:

Mesajı okudum, üzerinde pek durmadım, sonra bir anda aklıma geldi. Yalan söylüyorsam, ahanda şu yıldızların ruhumun derinliklerine işleyen ışığı gözlerimi mühürlesin.(Bunda biraz zorladım kabul :lol:)

Sitelerde Paylaş
İsabet olmuş, ben de gökkuşağının binbir renginin, ruhuma işleyen çoşkusunun hışırtılarını dinliyordum.

Gecenin köründe aslında yedi renkten ibaret olan binbir renkli gökkuşağını nereden bulduysan artık. Sen atıyorsun bak bende böyle atarım olmuş bu. Ama ben atmıyorum, var böyle birşey. Hem sessizliği dinlemeyi ve ondan kendince birşeyler çıkartmayı seven başkalarınında olduğunu okudum duydum.

Sitelerde Paylaş
Gecenin köründe aslında yedi renkten ibaret olan binbir renkli gökkuşağını nereden bulduysan artık.

DNA'nın çıkardığı melodilerden bahseden çok gerçekçi bir arkadaşımın telekonferans aracılığıyla buldum. Bu arkadaşım bana o görünen 7 renk skalasının aslında, geçişleri belli belirsiz farkedilen binlerce renk içerdiğini söylemişti... Gerçi aynı zamanda DNA'nın melodisinden bahsettiği için pekte inanasım yok aslında.

Sen atıyorsun bak bende böyle atarım olmuş bu.

Pek öyle derinlikli düşüncelerim yoktur, estiği gibi "atarım".

Ama ben atmıyorum, var böyle birşey. Hem sessizliği dinlemeyi ve ondan kendince birşeyler çıkartmayı seven başkalarınında olduğunu okudum duydum.

Vardır, ona ne şüphe.

Dünyanın düz olduğuna inananları gördüm ya, gayrı hiçbir şey şaşırtmaz beni.

Sitelerde Paylaş

Peki öyleyse sizlere ispat edeyim.

http://www.gunesintamicinde.com/gezegenlerin-sesi/

http://spacesounds.com/navigator/index.html

http://www.radikal.com.tr/haber.php?haberno=246540

Bu linkleri açıp bakın, görün ve duyun!!!!!!!!!!

tarihinde baglanti tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Şu sıralar Sepultura'nın Arise adlı eski kasetini tekrardan dinlemeye başladım. Mükemmel ötesi... Metalci olan varsa şiddetle tavsiye ederim. Kasetin fotolu-şarkı sözlü kısmını uzun zaman önce kaybettiğim için adını bilmediğim bir parça var ki offf, bitiyorum o şarkıya. Bence gelmiş geçmiş en vurucu metal sounduna sahip şarkılardan biri, harkulade.

tarihinde Freddie tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Şu sıralar Sepultura'nın Arise adlı eski kasetini tekrardan dinlemeye başladım. Mükemmel ötesi... Metalci olan varsa şiddetle tavsiye ederim. Kasetin fotolu-şarkı sözlü kısmını uzun zaman önce kaybettiğim için adını bilmediğim bir parça var ki offf, bitiyorum o şarkıya. Bence gelmiş geçmiş en vurucu metal sounduna sahip şarkılardan biri, harkulade.

Arise albümünü ben de çok severim. Yıllar sonra dinledim tekrar geçenlerde. Dediğin parça hangisi ola ki ? Aşağıda bolt yaptıklarım benim favorilerim.

1 Arise

2 Dead Embryonic Cells

3 Desperate Cry

4 Murder

5 Subtraction

6 Altered State

7 Under Siege (Regnum Irae)

8 Meaningless Movements

9 Infected Voice

Sitelerde Paylaş

Ben, Deoksiribonükleik Asit'in, hadi olmadı Ribonükleik Asit melodilerini beklerken, gökcisimlerinin çıkardığı ses ile geleceğini tahmin etmemiştim.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...