Jump to content

Kanat

Recommended Posts

İlim evrim konusunu ben de henüz bilmiyorum ama en azından Muhammed'in saçmaladığını biliyorum.İstersen önce bu konuyu incele.Yani Muhammed'in saçmaladığını. Tanrı varsa bile bu Muhammed'in söylediği gibi olamaz.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 155
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Sen cahil kalmışsın arkadaşım. Evrimde mutasyon denen bir şey vardır. Bu mutasyon denen şey, radyasyon gibi şeylerin işidir. Mesela, inan ki, senin damarlarını bu radyasyon gibi şeylerin senin vücuduna döşediğini ve dna molekülüne yerleştirdiğini inanan kimseler var.

Dahada aptalları var.

Adam bunları muhammed denen arap bedevisinin uydurduğu bir arap putu olan allahın yaptığını söyleyenler inanmayacaksın ama birde bunu savunanlar var...

Üstelik bu muhammede birde bu allah kitapta yollamış hemde ne kitap çelişkiden çağ dışılıktan sapıklıktan saidstlikten cehaletten geçilmeyen bir kitap biliyormusun birde bu kitabı savunanlar var.

Birde sa it nursi denen deli vatan haini yaalncı bir adamın söylediği zırvaları gerçek sanacak kadar aklı kıt insnalar var demeyeceğim çünki insanlar kızabilirler bazı yaratıklar var diyelim.

Sitelerde Paylaş
İlim evrim konusunu ben de henüz bilmiyorum ama en azından Muhammed'in saçmaladığını biliyorum.İstersen önce bu konuyu incele.Yani Muhammed'in saçmaladığını. Tanrı varsa bile bu Muhammed'in söylediği gibi olamaz.

Sen öyle zannet...Arkadaşım, kusura bakma ama, konu ne, sen ne söylüyorsun. Öncelikle, konu kanat, eğer kanat hakkında bir şey söyleyeceksen söyle..Böyle her aklına geleni her yerde söylemeyi sana yakıştıramıyorum. Tartışma seviyeniz sıfır..

Sitelerde Paylaş
Dahada aptalları var.

Adam bunları muhammed denen arap bedevisinin uydurduğu bir arap putu olan allahın yaptığını söyleyenler inanmayacaksın ama birde bunu savunanlar var...

Üstelik bu muhammede birde bu allah kitapta yollamış hemde ne kitap çelişkiden çağ dışılıktan sapıklıktan saidstlikten cehaletten geçilmeyen bir kitap biliyormusun birde bu kitabı savunanlar var.

Birde sa it nursi denen deli vatan haini yaalncı bir adamın söylediği zırvaları gerçek sanacak kadar aklı kıt insnalar var demeyeceğim çünki insanlar kızabilirler bazı yaratıklar var diyelim.

Kanat meselesi içinde boğuldun arkadaşım..Yoksa, kanadı bırakıp başka şeylerden bahsetmezdin. Senin de tartışma seviyen 0.....Fakat sen kafirdin değil mi arkadaşım, seviyene göre not vermem lazım..Benden sana 5...Çünkü, ancak bir kafir bu kadar seviyesiz tartışabilir.

Sitelerde Paylaş
Sen cahil kalmışsın arkadaşım. Evrimde mutasyon denen bir şey vardır. Bu mutasyon denen şey, radyasyon gibi şeylerin işidir. Mesela, inan ki, senin damarlarını bu radyasyon gibi şeylerin senin vücuduna döşediğini ve dna molekülüne yerleştirdiğini inanan kimseler var.

evrimde Radrasyın denen şeyin o canlıya kanat verdiğini kim demiş? bunu soruyorum.

radrasyonla gerçekleşen mutasyon zararlıdır.Ve bu şekilde mutasyona uğrayanlar yokolurlar.

tarihinde NiHiL tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Kanat meselesi içinde boğuldun arkadaşım..Yoksa, kanadı bırakıp başka şeylerden bahsetmezdin. Senin de tartışma seviyen 0.....Fakat sen kafirdin değil mi arkadaşım, seviyene göre not vermem lazım..Benden sana 5...Çünkü, ancak bir kafir bu kadar seviyesiz tartışabilir.

İlimciğim senin açtığın konuda 2 yaşında zeka özürlü bir insan bile boğulmaz çünki ortada boğulacak su yok.

Sen hayaller aleminde yaşadığın için boğulacak su var sanıyorsun. Ama bilmiyorsunki bu konularda birisi boğulmak istesede boğulamazki.

O yüzdende böyle saçmlıyor delilerin hainlerin sapıkların yalancıların peşinden koşuyorsun.

Sitelerde Paylaş
evrimde Radrasyın denen şeyin o canlıya kanat verdiğini kim demiş? bunu soruyorum.

radrasyonla gerçekleşen mutasyon zararlıdır.Ve bu şekilde mutasyona uğrayanlar yokolurlar.

Evrimin radrasyonun ne olduğundan haberi olmayan birisinin böyle saçmalamaı normaldir.

Sitelerde Paylaş
İlimciğim senin açtığın konuda 2 yaşında zeka özürlü bir insan bile boğulmaz çünki ortada boğulacak su yok.

Sen hayaller aleminde yaşadığın için boğulacak su var sanıyorsun. Ama bilmiyorsunki bu konularda birisi boğulmak istesede boğulamazki.

O yüzdende böyle saçmlıyor delilerin hainlerin sapıkların yalancıların peşinden koşuyorsun.

Kanada gelelim arkadaşım..

Sitelerde Paylaş

İlim daha nasıl bir alaka arıyorsun? Sen evrim bu işi bilmiyor ama Muhammed bedevi olarak bu işi biliyor diyorsun..ben de diyorum ki O'nun yalan söylediği kesin! sen çok merak ediyorsan nasıl olduğunu araştırıp okursun,sırf böyle Muhammed'İn propagandasını yapmak maksadıyla sorular sormazsın! Alaka göremiyormuş,seviye göremiyormuş,senin anlama seviyen düşükse ben ne yapayım ilim! Basbaya senin yapmaya çalıştığın şeyle alakalı birşey söyledim ama sen anlamıyorsun.

Sitelerde Paylaş

Sen akılsız ve şuursuz ve kör bir şey ortada yok demişsin. Kuşa kanat takan ve o kanadı dna molekülüne kopyalayan hangi akıllı ve şuuru ve gören mutasyon? Ayrıca, mutasyon niçin kuş kanat vermiş ve bu kanadı dna molekülüne kopyalamış?

Sitelerde Paylaş

İlim tekrar ediyorum iletimi:

Oo Saidi Nursi papağanı ilim gelmiş... İlim sence şuurlu bir varlık deve kuşuna neden kanat takmıştır? Malum uçamıyor...

Birde artık bir zahmet aşağıda ki soruları cevaplasan 6 ay oldu cevaplamadın...

Evet İlim buyur cevap bekliyorum.. Haydi...

İlim sana daha önce bu soruları sordum fakat cevap vermedin. Tekrar soruyorum...

1- Saidi Nursiyi ölümüne savunurum diyor musun ?..

2-Risaliye Nur olmadan Kuran anlaşılabili mi? Risaliye olmadan Kuran eksik mi kalır? Onu okumadan Kuran anlaşılmaz mı?

3-Deli Said bütün eksikliklerden arınmış , yüce, ulu bir kişi midir. Elinde avucunda ne varsa onun için harcar mısın?

4- Kadın ve kızın olduğu ortamlara girer misin? Onları arana alır mısın?

5-Said-i Nursi'nin tanrısal kişiliği konusunda tüm kuşkulardan, kaygılardan uzak mısın? Onunla Allah arasında peygamberler gibi özel bir bağ olduğuna inanıyor musun?

6-"Risale-i Nur" islamın özü müdür? O, bunu tanrının buyruğuyla yazmış, açıklamıştır., bu konu tartışılmaz, geciktirilmez midir?

7- Amacın yeni nurcular kazandırmak mı?

8-Her yerde Risali okunmalı okunurken gizlice içinden deli Saitin ismi zikredilmeli midir?

9- Müslüman da olsa Nurculuğa karşı çıkanlar nedir? Dinsizmi? Nur u reddedenler şeriatten ayrılmış mıdır? Gerçek İslam Nurculuk mudur?

10- Bütün devlet kurumları şeriat buyruklarına, yani Risale-i Nur bildirilerine dayanmalı mıdır?

Bu sorulara sadece evet ve hayır diye cevap ver lütfen..

GÖRMEZDEN GELME BENİ ...

Sitelerde Paylaş
Sen akılsız ve şuursuz ve kör bir şey ortada yok demişsin. Kuşa kanat takan ve o kanadı dna molekülüne kopyalayan hangi akıllı ve şuuru ve gören mutasyon? Ayrıca, mutasyon niçin kuş kanat vermiş ve bu kanadı dna molekülüne kopyalamış?

İlim ''mutasyon'' bir tanrı ismi değil...

Sitelerde Paylaş
İlim tekrar ediyorum iletimi:

Oo Saidi Nursi papağanı ilim gelmiş... İlim sence şuurlu bir varlık deve kuşuna neden kanat takmıştır? Malum uçamıyor...

Birde artık bir zahmet aşağıda ki soruları cevaplasan 6 ay oldu cevaplamadın...

Evet İlim buyur cevap bekliyorum.. Haydi...

İlim sana daha önce bu soruları sordum fakat cevap vermedin. Tekrar soruyorum...

1- Saidi Nursiyi ölümüne savunurum diyor musun ?..

2-Risaliye Nur olmadan Kuran anlaşılabili mi? Risaliye olmadan Kuran eksik mi kalır? Onu okumadan Kuran anlaşılmaz mı?

3-Deli Said bütün eksikliklerden arınmış , yüce, ulu bir kişi midir. Elinde avucunda ne varsa onun için harcar mısın?

4- Kadın ve kızın olduğu ortamlara girer misin? Onları arana alır mısın?

5-Said-i Nursi'nin tanrısal kişiliği konusunda tüm kuşkulardan, kaygılardan uzak mısın? Onunla Allah arasında peygamberler gibi özel bir bağ olduğuna inanıyor musun?

6-"Risale-i Nur" islamın özü müdür? O, bunu tanrının buyruğuyla yazmış, açıklamıştır., bu konu tartışılmaz, geciktirilmez midir?

7- Amacın yeni nurcular kazandırmak mı?

8-Her yerde Risali okunmalı okunurken gizlice içinden deli Saitin ismi zikredilmeli midir?

9- Müslüman da olsa Nurculuğa karşı çıkanlar nedir? Dinsizmi? Nur u reddedenler şeriatten ayrılmış mıdır? Gerçek İslam Nurculuk mudur?

10- Bütün devlet kurumları şeriat buyruklarına, yani Risale-i Nur bildirilerine dayanmalı mıdır?

Bu sorulara sadece evet ve hayır diye cevap ver lütfen..

GÖRMEZDEN GELME BENİ ...

İlim hala bunlara cevap vermedimi Mohammed?

defalardır soruyorsun bende şahidim ama hala bir cevap yok demek.

Sitelerde Paylaş
Gelelim o kanatları ben yaptım.

İtirazın varmı?

İtirazım yok...Çünkü, senin gibi birinin cevabı bu..Senin seviyene göre, kendi yaptığına inanmak, akılsız ve şuursuz ve kör sebeplerin yaptığına inanmaktan daha mantıklı...Yani, her ikisi de akıldan istifa etmiş ama, sen o akıldan istifa edenlerden bir derece daha ileridesin...aferi gelişme var.

Sitelerde Paylaş
İlim ''mutasyon'' bir tanrı ismi değil...

İsmine ne dersen de...Sonuçta, ilim ve irade sahibi bir kudretin varlığını kabul etmeyince, böyle akılsız ve şuursuz ve kör kuvvetlerin intizamlı ve ölçülü ve hikmetli işler yaptığını, mesela, bir kuşa kanat verdiğini ve o kanadı dna molekülüne kopyaladığına inanmak mecburiyetinde kalıyorlar...

Sitelerde Paylaş
İtirazım yok...Çünkü, senin gibi birinin cevabı bu..Senin seviyene göre, kendi yaptığına inanmak, akılsız ve şuursuz ve kör sebeplerin yaptığına inanmaktan daha mantıklı...Yani, her ikisi de akıldan istifa etmiş ama, sen o akıldan istifa edenlerden bir derece daha ileridesin...aferi gelişme var.

İtiraz edemezsin tabi yoksa başına gelecekleri biliyorsun.

İtiraz edemediğine göre demekki bunları bizim mahhenin köpeğinin yaptığınıda kabullenmiş oldun aferim gelişme var.

1400 yıl önceki saçmasapan kitaplara inanmaktan bir köpeğin yaptığına inanmak daha mantıklı bunu kavramana sevindim. hele bir milim yol gittin.

Sitelerde Paylaş
İlim hala bunlara cevap vermedimi Mohammed?

defalardır soruyorsun bende şahidim ama hala bir cevap yok demek.

Bakın hele..Lüzumsuz şeyleri tavanarasına atan kişiye bak...Ne diyelim it iti ısırmaz.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...