Jump to content

Fenerbahçe - Sevilla Maçı

Şampiyonlar Ligi  

31 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Sonus,

Kesinlikle, o yıllar efsane idi. İzledim bazılarını, tabii ki, canlı değil, 9-10 yaşlarında kasetlerden... Vardır Milan'ın unutulmaz maçları, Steaua ile maçını hatırlıyorum, primo gol di Gullit!.. :-) 89'da Real'i 5-0, 94'de Barcelona'yı 4-0...

Sitelerde Paylaş
  • İleti 48
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Sonus,

Kesinlikle, o yıllar efsane idi. İzledim bazılarını, tabii ki, canlı değil, 9-10 yaşlarında kasetlerden... Vardır Milan'ın unutulmaz maçları, Steaua ile maçını hatırlıyorum, primo gol di Gullit!.. :-) 89'da Real'i 5-0, 94'de Barcelona'yı 4-0...

Evet Real'i Milano'da 5-0 yenerek (yanılmıyorsam) 0-1'lik maçın rövanşını almıştı.

Sitelerde Paylaş

çok keyifli bir maçtı üçüncü golden sonra iki üç sandelye uçmuşum, fenerbahcenin orada işi zor ama sonucta uefa şampiyonu rakip kolay degil vs... her şeyiyle müthiş keyifli bir doksan dakikaydı vs..

alvesi bırak 7 numara jesus'a bak müthişti!

uğur boral adama saç baş yoldurur bu arada ..

Sitelerde Paylaş
çok keyifli bir maçtı üçüncü golden sonra iki üç sandelye uçmuşum

yok yapmassın sen öyle şeyler hayatta inanmam amuahaha

biz requiem ile beşiktaş maçını izlemeye gittik tv de, beşinci dakikadan sonra tanımadı beni

Fenerbahçelileri tebrik ediyorum,başarılar.

Sitelerde Paylaş
"Gönlüm Sevilla'dan yana" diyen sonucun kendisine postalanmasını kabullenir xislam.

Yazdığımda silinecek derecede birşey yoktu, problem değil.

Yine de "Hallac'a selam, yolumuza devam" diyelim.

gönlüm hala seviladan yana...

bunun rövanşıda var...

hallac selamını almıştır gözüm.. sen yoluna devam et..

Sitelerde Paylaş
gönlüm hala seviladan yana...

bunun rövanşıda var...

hallac selamını almıştır gözüm.. sen yoluna devam et..

fenerbahçe de arkandan ağlıyor zaten.. ne olur hallaç'ın gönlü bizimle olsun diye.. :lol:

tarihinde Fidel tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...