Jump to content

Fahiselik meslekmidir?

Fahiselik mesrumudur?  

54 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

• İleti 577
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Sevgili TomClancy sanırım daha önce de başlık açmıştın.

Ancak onda da seçenekler birbiriyle ilişkiliydi.

Bunda da öyle olmuş.

Birkaç seçenek benden yana görünüyor.

Sitelerde Paylaş

Dünyada öyle karekterde insanlar var ki, ne yapsan boşuna. Fahişelik var ve süregider. Meslek mi dersen evet bir anlamda meslek. Zevk için bunu yapanlar da elbette vardır. Fahişeliği maddi sebeplerle yada içinden çıkamadığı bir çevreye hapsolduğu için yapanlar için sorunlar giderilirse elbette o insanlar bu mesleği yapmaz. Ancak hepsinin böyle olduğunu sanmam. Lüks için fahişelik yapanlar da var.

Sitelerde Paylaş

TOM,

seni anliyorum dostum..

Bu forumda kalin kafalilar var!

Bu sekil CIRKIN bir konumu meslek olarak gorenler, tabiattan ve canlilardan haz almayan sorunlu insanlardir..

Tabiattin olmassa olmazi olan ,yaratici olan gercek bir TANRICA olan kadini bu sekil dusurmek KORKUNC bir sey!

Bu sekil sistemin KADININ KOD'lari ile oynamasi olagan degildir, toplumu dusurebilmek icin KADIN bilerek secilmistir..

Kadin kendi cercevesine ve annelik bahcesine yabancilastirilmistir- FAHISELIGI MESLEK OLARAK GORENLER , erezyona ugramis ve insana yabancilasmis bir vasatiye olarak ele alacagim.

BU sistem KADINI bir kere FAHISELESTIRMISTIR ama ERKEGI ON KERE KENDINE FAHISE ETMISTIR..

KADININ ZINCIRLERLE DOLASTIGI BIR yapida ERKEK cokmu OZGURDUR ,,??

Bu rezilligi MESRULASTIRMAK , MESLEK olarak tanimlamak (kendine barisik olamamak demektir, yabancisin demektir topluma, sistemin KUCAGINA oturmussundur demektir..

Esefle kinayorum bu yaklasimlari......

Sitelerde Paylaş
Dünyada öyle karekterde insanlar var ki, ne yapsan boşuna. Fahişelik var ve süregider. Meslek mi dersen evet bir anlamda meslek. Zevk için bunu yapanlar da elbette vardır. Fahişeliği maddi sebeplerle yada içinden çıkamadığı bir çevreye hapsolduğu için yapanlar için sorunlar giderilirse elbette o insanlar bu mesleği yapmaz. Ancak hepsinin böyle olduğunu sanmam. Lüks için fahişelik yapanlar da var.

Fahiseligin cok eski tarihlerden itibaren var oldugunu biliyorum.Ancak fahiseligin "Meslek" olarak görülmesi,hele hele "Profesyonel meslek"olarak görülmesi,kadinin bir ticari mal oldugunu ortaya koymuyormu?Eger kadin bu isi meslek olarak icra ediyor ise,namusunu satarak emekmi vermis oluyor?

Bu emek karsiliginda kadin ise "Fahiselik meslegini" mi icra etmis oluyor?

tarihinde tomclancy tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Fahiseligin cok eski tarihlerden itibaren var oldugunu biliyorum.Ancak fahiseligin "Meslek" olarak görülmesi,hele hele "Profesyonel meslek"olarak görülmesi,kadinin bir ticari mal oldugunu ortaya koymuyormu?Eger kadin bu isi meslek olarak icra ediyor ise,namusunu satarak emekmi vermis oluyor?

Aslında milyarlarca insan da ticari bir mal değil mi?

Şu anki sistemde ticari olmayan kimse var mı?

Sitelerde Paylaş

Fahişelik meslek değilse devlet genelevlerde fahişeleri neden istihdam ediyor? Bu bir meslek olduğunu göstermiyor mu? Ayrıca serbest çalışan kadınlar bu işten para kazanıyorsa bu bir ticaret değil midir? Bu ticareti yapanlar bu mesleğin sahipleri işte. Tabii bu işten para kazanan ve kadınları pazarlama işini yapan erkekleri de unutmamak lazım. Üstelik var olan ciddi boyutlardaki talebi unutma. Bu mesleği icra edenler olmasa erkeklerin talebi büyük sorunlar açar topluma. Her ne kadar ortalama insanlara kadın bedeninin şu yada bu şekilde pazara sunulması ters gelse de bu var ve meslek olarak icra ediliyor. Hayatın gerçeği.

tarihinde baglanti tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Cok verdigim örneklerden bir tanesidir. Maymun deneyi.

Maymunlara para kullanmasini ögretiyorlar ve kisa zamanda disi maymunlar para karsiligi cinsel iliskiye giriyorlar. (Cok kisa anlattim deneyi)

Tasbib edilebilinecek bir hareket mi? Hayir! Bizim deger yargilarimizin disarisinda. Ancak herkesin deger yargisi farkli.

Ben iki sene boyunca animatörlük yaptim. Hotel icerisinde müsterileri eglendiriyor, onlara kisa süre icin sosyal hayat olanaklari sagliyordum. Para karsiliginda kimseyle cinsel bir iliskim olmadi. Ama para karsiliginda sosyal hayatimi satiyordum.

Sosyal hayat insanin yine özelidir. Mahremiyeti hakkinda tartisilir. Ama bir cok insan icin sosyal hayat en az namusu kadar mahrem olabilir. Simdi benim yaptigim da bir nevi namussuzluk olmadi mi bu durumda?

Sitelerde Paylaş
Aslında milyarlarca insan da ticari bir mal değil mi?

Şu anki sistemde ticari olmayan kimse var mı?

Sevgili pisicik evet milyarlarca insada meta biryerde.Bu ayri bir konu ancak benim deginmek istedigim konu su;madende calisan bir erkek veya kadin ile fahiselik yapan bir kadin veya erkegin ne gibi bir farkliligi vardir?

Her konumda ezilen bu insanlarin icra ettikleri mesleklerin icinde Fahiselik-madencilik,cöpcülük meslek kategorisinde beraber kiyaslanabilirmi?

Fahiselik meslegi=Doktorluk

Fahiselik meslegi=bahcivancilik

Pezevenklik=ögretmenlik...vsg

Sitelerde Paylaş

TOM,

Her gun bir KOCA sistematik olarak, Esim dedigi BAYANA TECAVUZ ETMIYORMU ?????????

O KADAR basitlestirdilerki bu TECAVUZ kulturunu, KADINI kendi evinde BILE ONURSUZ KONUMA SOKMUSLAR..

ZAVALILAR- BIR KADIN OLARAK KONUMUNU BILMEYEN ZAVALLILAR diyecegim artik!

Bu ne bicim bir ANLAYIS ne bicim bir KULTUR - avrupa-asya-afrika GENELLI ICIN SOYLUYORUM..

''''Devlet denilen yapi NEDIR ortaya koymak lazim,,,tomy..

Devlet toplumlarin ve bireylerin organizeli yasami demektir, daha adaletli bir yasam demektir ama Bu yapi curumusse BIR PATOZA donusur ve kendi HALKINI bicer..

Devlet eliyle YAPILAN TECAVUZ SANATI mesrumudur......

KUTSAL DEVLET ANLAYISINI KAFALARINDAN SILEMEYEN ZAVALILAR!!!!

elestiri bile getiremiyosunuz CATISI altinda BULUNDUGUNUZ YAPIYA!!!

YURTASLIK BUMUDUR ???

BU SEKILMI SEN VATANDASSIN ???

Ne DEVLETIni-NE KENDINI -nede CINSINI sorgulayabiliyorsun!

Bir insan eger bulundugu makanizmayi sorgulama KULTURU almamissa ONUN RUHU IFLAS ETMIS DEMEKTIR..

CENAZEDIR DEMEKTIR..

Sitelerde Paylaş
Bu aptalca bir anket.

Dünyadaki en eski mesleğin olup olmadığı sorulur mu?

Çoğunlu yok dese, bu meslek kayıp mı olacak.

Sizde sağ duyu da yok. Akıl da ..

Neden aptalca anketmis?Bu kadin sömürüsünü meslek sinifina sokan senin gibilerin beyinleri yüzünden,fahiselik meslek haline gelmistir.

Magara döneminden kalmis beyinlerin hala bu kadin asagilamasini meslek olarak görüp,mesrulasmasina yardimci olduklari bir dönemi beraber yasadigim bu tip insanlar yüzünden,insanligimdan utaniyorum.

Sende sagduyu olsaydi,benden özür dilemen gerekirdi.Bana özür borclusun,benim "kadinin apis arasi insanligini"savundugumu söyleyen bir insanin buraya gelip hala beni ve bizi aptal ve akilsizlikla suclamasi ne cürettir.

Bu bir meslek degildir,MESLEK HALINE GETIRTILMIS,KADIN SÖMÜRÜSÜDÜR!!!!!!!!!!

Sitelerde Paylaş
Neden aptalca anketmis?Bu kadin sömürüsünü meslek sinifina sokan senin gibilerin beyinleri yüzünden,fahiselik meslek haline gelmistir.

Magara döneminden kalmis beyinlerin hala bu kadin asagilamasini meslek olarak görüp,mesrulasmasina yardimci olduklari bir dönemi beraber yasadigim bu tip insanlar yüzünden,insanligimdan utaniyorum.

Sende sagduyu olsaydi,benden özür dilemen gerekirdi.Bana özür borclusun,benim "kadinin apis arasi insanligini"savundugumu söyleyen bir insanin buraya gelip hala beni ve bizi aptal ve akilsizlikla suclamasi ne cürettir.

Bu bir meslek degildir,MESLEK HALINE GETIRTILMIS,KADIN SÖMÜRÜSÜDÜR!!!!!!!!!!

Bu konuda yeterince bilgi sahibi olmadığın belli oluyor.

Önce öğreneceğine, bilmediğin bir konuya balıklamasına dalıyorsun.

Herşeyden önce fahişelik kadın mesleği değildir.

Bu sana ilk ders..

Erkek fahişeler de vardır.

Bu da ikinci ders..

Ayrıca erkek fahişelerin sayısı, kadın fahişelerin sayısını 10'la katlar.

Bu da üçüncü ders..

Bu dersleri hazmet.. Sonra devam ederiz..

Umarım bu kategorilerden birine dahil değilsindir.

Sitelerde Paylaş

sadece kadınlar mı fahişelik yapıyor tomclancy, erkeklerde yapmıyor mu bu işi.. düşenler kadar düşürülen de var lakin, bu iş artık kolay yoldan para kazanma hırsına büründü millette.. tamam bana göre ve birçok kişiye göre ahlak defoluluktan başka birşey değil ama onların ne halt ettiğinden bize ne.. o yüzden başlık bencede gereksiz.. yok yere tepki veriyorsun.. kınıyorum mınıyorum diyosun da.. hepimiz burada huşu içinde yatıp kalkıp kınama yapsak da.. meslek olarak kalacak bu iş.. sende gayet iyi biliyorsun bunu.. vergi bilem verenleri varken.. devletimiz bile kabul etmişken manukyanın ardından o kadar ağlayan varken, iyiliğini gördük ekmeğini yedik diyen varken, ben kınasam nolur kınamasam nolur.. umursamazlıktan gelirim aklım için iyi hiç değilse..

Sitelerde Paylaş

FAHISELIK olgusunda CINS ayrimi yokturki-- bunu bi iletim de ALTINI CIZEREK YAZDIYDIM......

FAHISELIK KURUMUNUN KUTSALLASTIRIP ALANIP-PULLANMASI ve BUNU DUNYALILARA DAYATILMAZ CIRKINLIKTIR DIYORUM..

Sitelerde Paylaş
Fahişelik üzerine anket açacağınıza, fahişelik konusunu masaya yatırıp tartışmanız daha mantıklı olacaktır. Ayrıca şahsen merak ettiğiniz bu anketin foruma olan katkısı nedir?

Kabul edilir bir açıklama gelmezse başlık tavanarasına taşınacaktır.

Fahiseligin masaya yatirildigini ve dün aksam tartisildigini tavanarasindaki Rochader´in actigi baslikta görebilirsiniz.

Konunun buraya anket seklinde gelmesinin sebebi ise,oradaki bazi örümcek kafalilarin hala bu kadin sömürüsünü "meslek "olarak görmelerini dogal karsilamalarindan dolayidir.

Kac defa dedik ,kadinin metalasmasi asla meslek olmamalidir diye.Bu metalasmayi saglayan sistemin ortaan kalakmasi gerektigini söyledik.Bu hangi sistem olursa olsun farketmez.Ama sirf bizi elestirmek icin yorumlar yapildigi icin konular atik polemige dönüstü.

Bu anketin foruma katkisi bence cok büyüktür.Cünkü bu derece hassas bir konuya istirakin ne derece olduguda önemlidir.

Tavanarasina alinmayi hakedecek bir baslik oldugunu sanmiyorum.Egerki alirsaniz,artik yapabilecegim birsey yok.

Sitelerde Paylaş

Yeryuzundeki her canli TURUNUN kendi EKSENINDE yasasi vardir.

INSAN olmak yasalari bunlarin her daim ustundedir,,,,, CUNKU INSAN DUSUNUR, FARK BUDUR!

Basit BIR kurabaganin BILE AKLI -DILI olsa ve ona FAHISELIGI dayatsan, O YARATIK BILE senin YUZUNE TUKURUR..

KOLAY DEGIL,bir DUNYALIYI fahise OLARAK karakter MUTASYONUNA ugratmak.

not : BEN ERKEK OLARAK bayanlara BUNU reva GORENLERE karsiyim...

Ama bayan arkadaslar Bunu HALA meslek OLARAK zihin edinmektedir ve DAYATICI OLMAKTADIRLAR..

ilginc.

Sitelerde Paylaş
Bu konuda yeterince bilgi sahibi olmadığın belli oluyor.

Önce öğreneceğine, bilmediğin bir konuya balıklamasına dalıyorsun.

Herşeyden önce fahişelik kadın mesleği değildir.

Bu sana ilk ders..

Erkek fahişeler de vardır.

Bu da ikinci ders..

Ayrıca erkek fahişelerin sayısı, kadın fahişelerin sayısını 10'la katlar.

Bu da üçüncü ders..

Bu dersleri hazmet.. Sonra devam ederiz..

Umarım bu kategorilerden birine dahil değilsindir.

Birincisi,erkek ve kadin fahiseligin "meslek"olarak görülmesinin sebebleri senin gibilerin beyinleri yüzündendir

Ikincisi,erkek veya kadinin fahiseliginin ne kadar ,kac kati oldugundan ziyade ,bu fahiseligin neden var oldugunu anlaman icin senin beynine balyozla vurarak anlatmak gerekir

Ücüncüsü,

Umarım bu kategorilerden birine dahil değilsindir
.

Bu tip sözlerle insanlari asagilayan ve cürümüs beyin kafali bir insanla tartismakta pek hayra alamet deildir.

Bu yüzden bana bu forumun huzurunda iki defa özür dilemen gerekir.

Bu asagilamalarla ,hakaretlerle tartismayi ne hale soktugunun farkindamisin?Birde adminsin...Yakismismi sana?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...