Jump to content

Fahiselik meslekmidir?

Fahiselik mesrumudur?  

54 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

• İleti 577
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Hayır, figüranlıktan ya da dublörlükten bahsetmiyorum. Bildiğin dayak yemekten bahsediyorum.

Neden olmasın?

Sitelerde Paylaş
Para amaçlı sperm bankasına sperm bağışlamak meşru mudur? Eğer öyleyse, böbrek bağışlamak neden değildir? :)

Bunu biraz açabilir misin? Bilmediğim için soruyorum. Yeni bir konu ama merak ettim.

Sitelerde Paylaş
Bunu biraz açabilir misin? Bilmediğim için soruyorum. Yeni bir konu ama merak ettim.

Tabii. Ünlü, başarılı ve zeki bir erkekseniz, çocuklarının babası olmanızı isteyecek pek çok kadın, anne adayı -sizin için- sıraya girecek demektir. Bunun için, bu tarz insanların spermlerini -para karşılığında- satın alabiliyor yurtdışındaki sperm bankaları.

Eğer söz konusu olan 'vücuttan' para kazanmaksa, bu örnekte de öyle. Hatta sumo güreşçileri de, bedenleri sayesinde para kazanıyor, diyebiliriz.

Yani en genel anlamda insan ilişkilerinin, meta ilişkilerine indirgenmesi eleştirilebilir; ama özellikle kadın cinselliği konu olunca bu yapılıyorsa -burada meta ilişkisi, daha çok ve daha bir meta ilişkisi olmadığına göre-, eleştirmenlerin zihninde, 'kutsal kadın, gariban kadın, analarımız' geyiği gizlice varlığını sürdürüyor demektir.

Sitelerde Paylaş
Teşekkürler Villpu7, inan tartışmaya açmak için sormadım öğrenmek için sormuştum.. Sevgiler (Beni furma diye) ...

yok be, tartışmaya da açabiliriz, zaten başlığa tartışmaya katkısı olsun diye ekledim o iletiyi :)

Yok, vurmam seni, korkma :D:)

Sitelerde Paylaş
Zaten bilmedigin konulara cumburlop atlayip ,merak ettiginden degilmiki konulari karman corman ettigin.

Hayda kişiselleştirdiniz yine. Yazılanlar duruyor. Okuyan mantıki sonuca kolaylıkla varır.

Dinci kafalılar sizi... :D

Allah razı olsun kardeşim...

Sitelerde Paylaş
Yazılanlar duruyor. Okuyan mantıki sonuca kolaylıkla varır.

Birincisi,vilppu´nun söyledigi sözle alakasi yok.

Ikincisi;cok sacma mantiklar yürürttügün,bir yigin ileti yazmissin yine.

Is ile meslegin arasinda farklar oldugunu Fuzuli sana örnekleyince,"evet,ince farklar var ama ben farkin oldugunu sanmiyorum"demissin.

Yahu hem farklarin oldugunu kabul ediyorsun,hemde kabul etmiyorsun.

Digeri ise,gittin yine ayakkabi yalamaciligi gibi mantiksiz bir örnek olan,sirketteki elemanlarina dayatmaci oldugun zaman calismak zorundalar seklinde mantiksiz bir tez koymussun.

E mantikli kardesim,sen simdi sirketteki patronun elemanina yaptigi dayatma ile,genelevdeki pezevengin fahiseye yaptigi dayatmayi bir mi tutuyorsun?

Bir kere sen kendi elemanina dayatma uygularsan,SENIN ELEMANININ ISTIFA ETME HAKKI VARDIR.BASAR GIDER.

Genel evde ise;bir fahisenin istifa etme gibi bir hakki YOKTUR.Bu hak patronunun elindedir.

Daha onlarca iletide sacmaliklar var.Biz fahiselik meslek degildir,meslek olmayi haketmiyordur dedikce,Sen habire Fahiseligi meeslek yapmak icin cabaliyorsun.

Madem ki Fahiselik senin gözünde bu kadar güzel ve tutulur bir meslek,git o zaman erkek fahise olarak katkida bulun.

Seni Fahise Mesleginin Prof,Danisma uzmani olarak tayin ediyoruz.

Sitelerde Paylaş
Birincisi,vilppu´nun söyledigi sözle alakasi yok.

Ikincisi;cok sacma mantiklar yürürttügün,bir yigin ileti yazmissin yine.

Is ile meslegin arasinda farklar oldugunu Fuzuli sana örnekleyince,"evet,ince farklar var ama ben farkin oldugunu sanmiyorum"demissin.

Yahu hem farklarin oldugunu kabul ediyorsun,hemde kabul etmiyorsun.

Digeri ise,gittin yine ayakkabi yalamaciligi gibi mantiksiz bir örnek olan,sirketteki elemanlarina dayatmaci oldugun zaman calismak zorundalar seklinde mantiksiz bir tez koymussun.

E mantikli kardesim,sen simdi sirketteki patronun elemanina yaptigi dayatma ile,genelevdeki pezevengin fahiseye yaptigi dayatmayi bir mi tutuyorsun?

Bir kere sen kendi elemanina dayatma uygularsan,SENIN ELEMANININ ISTIFA ETME HAKKI VARDIR.BASAR GIDER.

Genel evde ise;bir fahisenin istifa etme gibi bir hakki YOKTUR.Bu hak patronunun elindedir.

Daha onlarca iletide sacmaliklar var.Biz fahiselik meslek degildir,meslek olmayi haketmiyordur dedikce,Sen habire Fahiseligi meeslek yapmak icin cabaliyorsun.

Madem ki Fahiselik senin gözünde bu kadar güzel ve tutulur bir meslek,git o zaman erkek fahise olarak katkida bulun.

Seni Fahise Mesleginin Prof,Danisma uzmani olarak tayin ediyoruz.

Evet istanbul studyomuzdan syin tomyclancy nin gorusleri bunlar.

ANkara sutudyolarina baglanip,birde sayin DRAGONA mikrofonu uzatalim.

-Sayin dragon sesim geliyomu size ??

-DRAGON-evet, geliyo.

-Sayin dragon hakkinizda agir ithamlar ve suclamalar var, ne diyeceksiniz ??

- BUYRUN !

Sitelerde Paylaş

:D

Durun ya Dinciler'e hakaret ettim sanırım. Bu kadar da olmaz. Pes doğrusu. Amma çarpıtmışsın. İletilerim silinmedi duruyor. Okuyup anlayanlar vardır.

Saçmalamakta bu kadar iyi olmak için ancak Nurcu veya Kominist olmak yeter-şart herhalde..

Sitelerde Paylaş
Fahişelik, bal gibi de meslektir :)

Suna bakarmisiniz!!

Fahiseligin bal gibi meslek oldugunu nasilda haz duyarak,siritarak söylüyor.

Su lafi söylerken bari sonunda siritma.

Senin o ballandira ballandira Dragon gibi,onadigin fahiseligin icinde ,bal gibi kader kurbanlarida vardir.

Bir kere Fahiseligi böyle "meslektir"deyip onaylayana kadar,böyle siritana kadar,Fahiselik önlenebilirmi? diye yapici bir argüman koy.

Insanlik onuru kalmamis kimsede.

Sitelerde Paylaş
Suna bakarmisiniz!!

Senin o ballandira ballandira Dragon gibi,onadigin fahiseligin icinde ,bal gibi kader kurbanlarida vardir.

Bir kere Fahiseligi böyle "meslektir"deyip onaylayana kadar,böyle siritana kadar,Fahiselik önlenebilirmi? diye yapici bir argüman koy.

Yav sanane? Kızcağız belki kimseye düşman olmadığı, dostça bir tartışma yaptığı intibaı vermek için gülüyor.

'Fahişelik önlenebilir mi?', güzel soru. Ama eğer bu soruyu, 'Fahişelik, tarafların rızası hilafına önlenebilir mi?' şeklinde anlıyorsan, bir sorun var demektir.

Sitelerde Paylaş
Suna bakarmisiniz!!

TOM,

Dragonu bi hayal etsene !

EROL TAS gibi yer sofrasina oturmus, pilavla tavuguda eli ile yiyormus.

Bizede bagirarak FAHISELIK MESLEKTIR diyip, KAHKAHA atiyormus :(

(dusunmek bile istemiyorum)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...