Jump to content

Fahiselik meslekmidir?

Fahiselik mesrumudur?  

54 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

her şey bir kenera macc bencede haklıdır ama bu sus lafına gıcık oluyorum. bir modun bir üyeyi fırçalama hakkı var mıdır? yazdıklarını okuyunca tepeniz atmış olabilir ama biraz kendinizi dizginleyin hoş bir görüntü oluşturmuyor bu tepkiniz. kimse kimsenin zihninin diktatörü değildir o adamda öyle düşünüyor ne yapalım susturalım değil mi? bu mu yani?.. hep hoş beş mi dönecek burası forum yahu...

Olmazmi bir modun fircalama hakki canim!

O buranin ahlak tanricasidir.

Gelir lafi söyler gider abisi.

Görevi odur onun.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 577
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

her şey bir kenera macc bencede haklıdır ama bu sus lafına gıcık oluyorum. bir modun bir üyeyi fırçalama hakkı var mıdır? yazdıklarını okuyunca tepeniz atmış olabilir ama biraz kendinizi dizginleyin hoş bir görüntü oluşturmuyor bu tepkiniz. kimse kimsenin zihninin diktatörü değildir o adamda öyle düşünüyor ne yapalım susturalım değil mi? bu mu yani?.. hep hoş beş mi dönecek burası forum yahu...

Bu başlığa ve bunun benzeri diğer başlığa baktın mı?

Günlerdir aynı şeyi konuşuyoruz ve anlatmaya çalışıyoruz.

Bizim gibi düşünmek zorunda değil. Kimse değil.

Ama durup durup milletin karısını kızını örnek verir de sınırı aşarsa susacak elbette.

Fahişelik meslek diyorsanız çocuğunuza da öğretin diyecek kadar da ileri gidiyorsa, susacak.

Bunu mod olarak değil, bir kadın ve bir kız çocuk annesi olarak yazdım.

Bunu görmek için balıklama dalmamak, günlerdir yaptığımız yorumları okumak gerekiyor ama!

Sitelerde Paylaş

Ama durup durup milletin karısını kızını örnek verir de sınırı aşarsa susacak elbette.

Fahişelik meslek diyorsanız çocuğunuza da öğretin diyecek kadar da ileri gidiyorsa, susacak.

Bunu görmek için balıklama dalmamak, günlerdir yaptığımız yorumları okumak gerekiyor ama!

bende diyorum ki fırça atacağınıza elinizdeki imkanları kullanın, sanırım ceza verebilirsiniz

zaten bu daha uygun olurdu

ama fırça atıp sus demek pek hoş olmadı...

(bu sadece benim fikrim)

tarihinde iyicocuk tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Tomclany;

Daha önce örnek soru verdim,bak aynını veriyorum.

Soru = Fahişeler ne iş yapar ?

Soru = Hasta bakıcılar ne iş yapar ?

Soru = Kuaförler ne iş yapar ?

Sen şimdi hepsine cevap ver. 3 soruda bir meslek ismi var. Senin cevaplarında bu mesleklerin ne iş yaptığının cevabı olacak.

Çalışan herkes bir iş yapar.

Ama her işi her meslek yapmaz.

Hasta bakıcılar para karşılığı saç kesmez mesela.

İlla bir şeye "iş" demek istiyorsan.

"Para karşılığı cinsel ilişki" demek gerekiyor.

Yani "para karşılığı cinsel ilişki" bir iştir.

fahiselik gibi kafalarina silah dayatilip is yaptirilmaz.(tercih,zevk haric.).

Soru = Fahişeler ne iş yapar ? cevap:is yapar

Soru = Hasta bakıcılar ne iş yapar ?Cevap:is yapar,egitim alirlar,fahiselik gibi kafalarina silah dayatilip is yaptirilmaz.(tercih,zevk haric.)

Soru = Kuaförler ne iş yapar ?Cevap:mesleklerini icra ederler.fahiselik gibi kafalarina silah dayatilip is yaptirilmaz.(tercih,zevk haric.)

fahiselik gibi kafalarina silah dayatilip is yaptirilmaz.(tercih,zevk haric.)

Cinsel ilski bir is olabilir,ama meslek olarak adlandirilamaz.

Meslek olmasi icin,egitim,sinav,diploma,test,seviye tespt,hakedis,...vs,vs, bir yigin seylerin olmasi lazim.

Ama diyoruzki,fahiseligin bunlar olmadanda kafasina silah dayatilarak meslek haline sokuluyooooorrrrrr.

Sitelerde Paylaş
iki günde 20 sayfa yazıp da halen başladıkları yerde olmayı başarabildikleri için tüm katılımcıları tebrik ediyorum. :)

Ben de. Ama bir şey keşfettim.

Teistlerde Nurcular ne ise, Ateistlerde de Koministler o.

Birisinde kırmızı kitap, birisinde das kapital...

Sitelerde Paylaş
Soru = Fahişeler ne iş yapar ? cevap:is yapar

Soru = Hasta bakıcılar ne iş yapar ?Cevap:is yapar,egitim alirlar,fahiselik gibi kafalarina silah dayatilip is yaptirilmaz.(tercih,zevk haric.)

Soru = Kuaförler ne iş yapar ?Cevap:mesleklerini icra ederler.fahiselik gibi kafalarina silah dayatilip is yaptirilmaz.(tercih,zevk haric.)

Cinsel ilski bir is olabilir,ama meslek olarak adlandirilamaz.

Meslek olmasi icin,egitim,sinav,diploma,test,seviye tespt,hakedis,...vs,vs, bir yigin seylerin olmasi lazim.

Ama diyoruzki,fahiseligin bunlar olmadanda kafasina silah dayatilarak meslek haline sokuluyooooorrrrrr.

Peki.

Sitelerde Paylaş

bu belden aşağı vurmak olmuş ama

bu itirazı tartışmacılardan soyutladığımız takdirde hiç mi haklılık payı yok ortada?

kendi evladımıza yakıştıramadığımız bir durumu kendi tercihi diye

gene kendilerini leylekler getirmediyse birilerinin çocuğu olan bu insanlara yakıştırabilmemiz ne kadar doğru?

bu arada tüm fahişelrin fahişelikleri kendi tercihleri olduğunda ben de o gündejn sonra fahişeliği meslek olarak görebilirim.

tarihinde murteddd tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Olmazmi bir modun fircalama hakki canim!

O buranin ahlak tanricasidir.

Gelir lafi söyler gider abisi.

Görevi odur onun.

Sana konuyla ilgili yüz tane ileti yazdık günlerdir.

Evrimsel boyuta kadar gittik, insan hakları bağlamında konuştuk, o kadınları ve o mesleği iyi bildiğimizi söyledik, tek tek yanıtladık.

Sen durup durup "amanın da karınız kızınız" dedin.

Zavallı Dragon da iki gündür görevi devraldı, sana anlatmaya çalışıyor.

Başlık bir gram ilerlemedi ki kardeşim. Soruların bile değişmedi.

"Neden" diye soramayan bir adamsın sen. İnsan bir düşünür, bu kadar insan bunu neden söylüyor, bir anlayayım, bir düşüneyim, ondan sonra yine haksızsınız diyeyim. Ama yok!

Sitelerde Paylaş

Bende bir kiz cocugu babasi olarak yaziyorum.

Ve senin gibi,digerleri gibi bu isi mesleklestirmeye calisan insanlarin,legallestirmeye calisan insanlarin,ve bu isin meslek oldugunu canhiras savunarak topluma aykiri bir davranista bulunanlari kiniyorum.

Sen fahsieligi meslek olarak kabul ediyorsan, veya ben edersem,sen ve ben fahiseligi, cocuklarimiza yarin "meslek"tercihi haline sokariz.Engellemeye calissakta,artik engelleyemez duruma geliriz.

Yarin ne sana nede bana firsat kalmayacaktir,fahiseligin meslek olmadigini anlatmaya.

Her kimse bu isi meslek grubuna dahil ederse,yarin hepmizi önlenemez bir tehlike bekliyor demektir.

Meslekler tercih edilir .Evet,ama fahiselik meslegi tercih durumuna sokulmamalidir.Meslek olarak algilaniyorsa,hemen bu algi ortadan kaldirilmalidir.

Anladinmi sayin ahlak ilahesi?????

Not:ÜYELIGIMI SILDIRMEK ICIN SIMDI TALEPTE BULUNACAGIM.CÜNKÜ SENIN VE SENIN GIBI DÜSÜNENLERLE BU FORUMU PAYLASMAKTAN UTANIYORUM..

Sitelerde Paylaş
bu belden aşağı vurmak olmuş ama

bu itirazı tartışmacılardan soyutladığımız takdirde hiç mi haklılık payı yok ortada?

kendi evladımıza yakıştıramadığımız bir durumu kendi tercihi diye

gene kendilerini leylekler getirmediyse birilerinin çocuğu olan bu insanlara yakıştırabilmemiz ne kadar doğru?

Mürtedd,

Onun bu sorusuna da yanıt vermiştim. Hem de bizzat kendi çocuğumla ilgili.

Ben bir kadın olarak hiç bir kadının fahişelik yapmasını istemem.

Bırak fahişeliği, istemediği zaman kocasıyla bile yatmasını istemem.

O kadınlara bu iş çok yakışıyor, hadi hep beraber kız çocuklarını geleceğin fahişeleri olarak yetiştirelim diyebilecek insanlar yoktur herhalde aramızda.

Ama bu, benim nasıl baktığımla ilgili değil.

O kadınlar bu işi yapıyor ve profesyonel para kazanma yöntemi olarak kullanıyorsa ve bu yolu seçmişse kendine, bize de halt etmek düşer.

Her kadın fahişelik yapamaz.

Yapabilene de kimse karışamaz.

Eğer o artık yapmak istemiyor ise destek olunmalıdır.

Burada kadınların aşağılandığı, et sattığı, onurusuz bir iş yaptığı zırvaları sadece romantik hümanizmin dışa vurumudur.

Kadını yüceltmeye çalışmak dangalaklığın bizzat kendisidir.

Kdın önce insandır ve ne istiyorsa yapar.

Benim hoş görmüyor oluşum sadece beni bağlar.

Ve o kadınların her biri, burada onların onurunu savunduğunu sananlardan çok daha fazla onurlu ve dürüsttür.

Sitelerde Paylaş
Bende bir kiz cocugu babasi olarak yaziyorum.

Ve senin gibi,digerleri gibi bu isi mesleklestirmeye calisan insanlarin,legallestirmeye calisan insanlarin,ve bu isin meslek oldugunu canhiras savunarak topluma aykiri bir davranista bulunanlari kiniyorum.

Sen fahsieligi meslek olarak kabul ediyorsan, veya ben edersem,sen ve ben fahiseligi, cocuklarimiza yarin "meslek"tercihi haline sokariz.Engellemeye calissakta,artik engelleyemez duruma geliriz.

Yarin ne sana nede bana firsat kalmayacaktir,fahiseligin meslek olmadigini anlatmaya.

Her kimse bu isi meslek grubuna dahil ederse,yarin hepmizi önlenemez bir tehlike bekliyor demektir.

Meslekler tercih edilir .Evet,ama fahiselik meslegi tercih durumuna sokulmamalidir.Meslek olarak algilaniyorsa,hemen bu algi ortadan kaldirilmalidir.

Anladinmi sayin ahlak ilahesi?????

Not:ÜYELIGIMI SILDIRMEK ICIN SIMDI TALEPTE BULUNACAGIM.CÜNKÜ SENIN VE SENIN GIBI DÜSÜNENLERLE BU FORUMU PAYLASMAKTAN UTANIYORUM..

İyi. Giderken de yaz.

Sitelerde Paylaş
Sana konuyla ilgili yüz tane ileti yazdık günlerdir.

Evrimsel boyuta kadar gittik, insan hakları bağlamında konuştuk, o kadınları ve o mesleği iyi bildiğimizi söyledik, tek tek yanıtladık.

Sen durup durup "amanın da karınız kızınız" dedin.

Zavallı Dragon da iki gündür görevi devraldı, sana anlatmaya çalışıyor.

Başlık bir gram ilerlemedi ki kardeşim. Soruların bile değişmedi.

"Neden" diye soramayan bir adamsın sen. İnsan bir düşünür, bu kadar insan bunu neden söylüyor, bir anlayayım, bir düşüneyim, ondan sonra yine haksızsınız diyeyim. Ama yok!

BU kadar insan bunu neden söylüyor biliyormusun?

Bu isi meslek olarak kabullendikleri icin.

Tekrar ediyorum,bu is size meslek oalrak empoze edildigi icin.

Kimis gülücükler atar,kimisi lakayt tavirlar takinir,kimisi senin gibi cumburlop baliklama dalr basar alayi ,kimiside akli sira mantik yürüterek insanlik dramini legalize etmeye calisir.

Ulan meslek olsa nolcaaaakkk,olmasa nolcaaaakkk

Bir allahin kulu gelipte demediki yav,bu isi legallestiren,resmilestiren devletin kendiside kavattir,pezevenktir.(Hallac01 haric)

Ateistliugi böyle insanlara savunursaniz yapamazsiniz.

Pis ve kötü kokular gelen bir isi meslek haline sokarsaniz siz ateistte olamazsiniz.

Sadece fuhus degil,böbrek ticaretinde,kontgerillada,kürt sorununda,uyusturucu,kemalizm konusunda...ve bunun gibi bir yigin konuda actigim basliklarda benim sirf kürt ve komünist olmamdan dolayi yargiladiniz.

Önyargili davrandiniz,

Her iletiniz küfür,hakaret,asagilam ile dolu.

Neden iste sizin burjuva beyinlerinizi biraz kasidigim icin.

Elestirilmeyi göze alamiyorsunuz.

Gercekleri tartismayi istemyiorsunuz.

Ancak sulu sulu basliklarla meydani dolduruyorsunuz.

Filistinde ölenleri savunursun insanlik adina, müslümanlar gibisin dersiniz..

Fahiseligi meslek olamktan cikaralim deriz,apis arasi düsmani dersiniz,müslüman dersiniz..

Kürt deriz ana avrat küfür edersiniz

Komünizm deriz hakaret edersiniz

N e dersek diyelim,asagialrsiniz.

Cünkü burada cogunuz IRKCI ....o yüzden.

Sitelerde Paylaş
Aynen. Ben diyormuyum ''forumda Nurcu veya Koministler var üyeliğimi silin'' diye..

İkide bir Nurcularla Komünistleri aynı kefeye koyma.Nurcular Liberalizmin bu ülkede en has savunucularıdır.Onların kime benzediği bellidir.

Sitelerde Paylaş
İkide bir Nurcularla Komünistleri aynı kefeye koyma.Nurcular Liberalizmin bu ülkede en has savunucularıdır.Onların kime benzediği bellidir.

Anoloji kurarken illa senin baktığın şekilde anoloji kurmam gerekmiyor. Benzetmemin çok sağlam temelleri bulunuyor bu başlık altında. Ve söylediğin sebebten çok daha vahim sebepler yüzünden bu benzeşmeyi keşfetmiş bulunmaktayım. Evet Ateistlerin Nurcu tayfası ilan ediyorum sizi.

tarihinde Dragon tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Aynen. Ben diyormuyum ''forumda Nurcu veya Koministler var üyeliğimi silin'' diye..

Sen FAHSIELIGIN MESLEK OLDUGUNU SAVUNMAKLA,AYNI MÜSLÜMANLARIN 4 KARILI EVLILIGINI SAVUNMUS OLUYORSUN.

BU KONUDA KIMSE NE KOMÜNIZMDEN BAHSETTI NEDE MÜSLÜMANLIKTAN

SIMDI SEN BAHSETTIN.

SEN BENDEN SONRA GELENLERE ARKADASLARINLA BERABER FAHISELIGIN MESLEK OLDUGUNU BALLANDIRA BALLANDIRA ANLAT EMI,DEVAM ET.

Sitelerde Paylaş
Sen FAHSIELIGIN MESLEK OLDUGUNU SAVUNMAKLA,AYNI MÜSLÜMANLARIN 4 KARILI EVLILIGINI SAVUNMUS OLUYORSUN.

BU KONUDA KIMSE NE KOMÜNIZMDEN BAHSETTI NEDE MÜSLÜMANLIKTAN

SIMDI SEN BAHSETTIN.

SEN BENDEN SONRA GELENLERE ARKADASLARINLA BERABER FAHISELIGIN MESLEK OLDUGUNU BALLANDIRA BALLANDIRA ANLAT EMI,DEVAM ET.

Ateistlerin Nurcu tayfası, Ben hem Rusya'da hem Çin'de bulundum. Sizin ciğerinizi bilirim ben...

Çocuk gibi küsüp gideceğine kalırsın. Ben sizi bahane edip gidiyor muyum?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...