Jump to content

Fahiselik meslekmidir?

Fahiselik mesrumudur?  

54 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

E iyi de kimselere bir şey yapmadan forumun bütün sosyalistleri tacizci oluverdi birden bire... Edepsizlik kimlere caiz?

Genel dayatmacılık fikrini savunan insanların tecavüzcüler ile benzeşmesi anlaşılır bir şey...

Sitelerde Paylaş
  • İleti 577
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

E iyi de kimselere bir şey yapmadan forumun bütün sosyalistleri tacizci oluverdi birden bire... Edepsizlik kimlere caiz?

Senden mi öğreneceğim kimin ne mal olduğunu,ben sana yaşadıklarımı anlatsam buradan köye yol olur.

Genel manada bir yaftalama yaptım ve örneklendirdim de,SDP de 229 kadın boşa istifa etmedi herhalde.

Burada ortalığa saçılıp,kadın bacağı bile bizi bozar diyenler sizce ne kadar dürüst???

Bakın size başımdan geçen olaylardan sadece birini anlatayım kesinlikle doğrudur.

Lisede iken devrimci bir kız arkadaşımız devam ettiğimiz derneğin yaşça çok büyük başkanı tarafından içki içirilerek ve evlenme vaadi ile iğfal edilmiş ve sonrada çok zor durumda kalmıştı.Bendeniz Taksim'in göbeğinde bu şerefsizin ağzını burnunu dağıtıp eline verdim ve karakola düştüm.Bu başkan kız ile evlenmek durumunda kaldı ama sonra boşandı.Sonra bu zat çok zengin oldu ve büyük bir kuruluşa başkan oldu,darbe planlayıcısı olarak Ergenekon da adı sıkça geçti ama kısa süre önce öldüğü için işi yırttı.

Sitelerde Paylaş

Evet deha bütün sosyalistler tecavüzcüdür. Bizim yolda gözümüz fıldır fıldır olur milletin orasına burasına bakmak için. Yolu 25 dakka uzatıp kalabalık otobüslere bineriz ki kadınlarla fiziksel kontak kuralım. Hatta yürüyen merdivenlerin altına kilim atar, yattığımız yerden kadınların eteğinin altına bakarız. Tenhada yakalarsak da üç beş kişi üzerine çullanırız. Günde 25 saat ereksiyon halindeyiz.

Breh breh breh... Ne erkekmişiz biz yaw...

Sitelerde Paylaş
Senden mi öğreneceğim kimin ne mal olduğunu,ben sana yaşadıklarımı anlatsam buradan köye yol olur.

Genel manada bir yaftalama yaptım ve örneklendirdim de,SDP de 229 kadın boşa istifa etmedi herhalde.

Burada ortalığa saçılıp,kadın bacağı bile bizi bozar diyenler sizce ne kadar dürüst???

Bakın size başımdan geçen olaylardan sadece birini anlatayım kesinlikle doğrudur.

Lisede iken devrimci bir kız arkadaşımız devam ettiğimiz derneğin yaşça çok büyük başkanı tarafından içki içirilerek ve evlenme vaadi ile iğfal edilmiş ve sonrada çok zor durumda kalmıştı.Bendeniz Taksim'in göbeğinde bu şerefsizin ağzını burnunu dağıtıp eline verdim ve karakola düştüm.Bu başkan kız ile evlenmek durumunda kaldı ama sonra boşandı.Sonra bu zat çok zengin oldu ve büyük bir kuruluşa başkan oldu,darbe planlayıcısı olarak Ergenekon da adı sıkça geçti ama kısa süre önce öldüğü için işi yırttı.

Kadin bacagi bizi bozar yaklasimina kimse girmedi .

Olayi saptirmayin konu farkli idi..

Sen tuttun tum sosyalistlere ayni proto tipi cizdin, herkezin sapmalari olabilir, her kosuldaki her ideolojide bunun sirf sosyalistleri karalamak icin yaptin sen..

Ve comez idi, takindigin tavir, daha olgun yaklasmani beklerdik ama yine dus kirikligina ugrattin bizleri..

Sitelerde Paylaş
sonunda yakışan olmuş, fahişe başlığı altında dahi komünist kapitalist kavgası çıkmış. hayretle izliyorum

Gayet normal,çünkü sosyalist geçinenler bir tarafa toplandı koro halinde kadın ezildi,kadın meta,kadına saygı zart zurt diye sallayıp durdu,biz de çok açık soruyoruz sosyalizmin kadına bakışı nedir????

Marksizme göre burjuva ailesindeki kadınlar da fahişedir, ve sosyalizm ile kadınları özgürleştireceklerdir.

Sosyalistler karılarından,kızlarından bahsedip durdular,onlara bu özgürleştirmeden vs bahsediyorlar mı???

Karılarına bu hakları tanıyorlar mı????

Kadın özgür ise isterse para karşılığı da seks yapabilir,size ne???

Ahlak polisimisiniz???

Sitelerde Paylaş
tacizin ideolojisi yoktur ki.. sapık hangi kimliğe bürünürse bürünsün sapıktır.. beraberinde sapıklık sadece bedensel sapıklık da değildir.. fikri sapıklıkta vardır..

Afferin sana,fikirsel sapıklıkları nasıl örneklendirebiliriz dersin???

Sitelerde Paylaş

Gayet normal,çünkü sosyalist geçinenler bir tarafa toplandı koro halinde kadın ezildi,kadın meta,kadına saygı zart zurt diye sallayıp durdu,biz de çok açık soruyoruz sosyalizmin kadına bakışı nedir????

Marksizme göre burjuva ailesindeki kadınlar da fahişedir, ve sosyalizm ile kadınları özgürleştireceklerdir.

Sosyalistler karılarından,kızlarından bahsedip durdular,onlara bu özgürleştirmeden vs bahsediyorlar mı???

Ahlak polisimisiniz???

KADINA OZGURLUGU sex olarakmi aliyorsun ??

KADIN baska sekilde ozgurlesme kosulari yaratilabilir , ozgurluk para karsiligi sex yapmakmidir ??

Sitelerde Paylaş
Kadin bacagi bizi bozar yaklasimina kimse girmedi .

Bacak resmi göndermek komunist yasamda cezalandırılacak bir davranışmış,adamdaki kafa bu kadar !!

Komünistlik ,devrimcilik,sosyalistlik öyle bacak resimleri yollanarak yapilmaz.

Neyse ,zamanla ne demek istedigimi anlayacaksin.

Senin bu tür davranislarin Komünist bir eylemde,yasamda ,uygulamada cezalandirilir.Bunuda biliyorsundur.

Burada kapitalistler basta olmak üzere baska diger sosyalistler ,durusu belli olmayan, ne dedigi belli olmayan, zayif, düzenin adamlarinin birbirlerine yolladiklari resimleri görünce igrendim.

Ben hicbir zaman böyle bir diyalok ve muhataplikta olmam.Biri digerine bombanin üstünde kadin resmi yolluyor,digeride sözde devrimci ayaklariyla baska kadin bacagini gösteren resim yolluyor.

Yapmayin,ayiptir.Burada ailelerde var takip eden.Cokmu iyi örnek oluyorsunuz.

Birde utanmadan yorumlar yapiyorsunuz bu zihniyetle.

http://forum.ateizm2.org/index.php?showtopic=18178&hl=tomclancy

Sitelerde Paylaş
Afferin sana,fikirsel sapıklıkları nasıl örneklendirebiliriz dersin???

onun örneğini zaten vermişti sevgili dragon tekrar etmeme gerek var mı sevgili deha.. sizinle ben aynı düşünmediğimiz durumda eğer embesil olan ben oluyorsam, doğrularım başka diye ve siz benim doğrularım yüzünden bana farklı farklı sıfatlar takıyor ve başka şeyleri empoze etmeye çalışıyorsanız ve aslında haklı olan bensem sizin yaptığınız fikri sapıklığa örnek olur.. "DAYATMA" demişti ya dragon aynen o.. komünist değilim sevgili deha, cephe almanıza gerek yok..

Sitelerde Paylaş
Sosyalist geçinenlerin ne zırvaladığını anlayabilmiş değilim.

Sosyalizmde kadını özgürleştirmeyecekler mi????

Hatta evlilik ve çocuk bakımını ev işlerini yani burjuva ailesini kaldıracaklarını iddia etmiyorlar mı ????

Kadın istediği ile istediği tipte ilişkiye girecekse,neyin fahişelik olup olmadığını üçüncü kişiler nasıl bilebilir???

Sosyalistler geçinenler burada adeta namus bekçisi kesilmiş ,hatta forumu 'aile' izliyor kadın bacağı resmi göndermeyin diye başlık açıyorlar.

Ben merak ediyorum sosyalizm olsa karılarına ve kızlarına bu özgürlükleri tanıyacaklar mı????

Yahut da bunlar da müslümanlar gibi bir yandan ahlak bekçisi kesilirken diğer yandan kendilerine mi yontarlar,ha muta nikahı, ha devrim nikahı ?????

Zaten hep böyle oluyor. Sosyalistler konuşuyor konuşuyor ama sorulara cevap vermiyorlar. Yukarıda DEHA nın iletisi var. DEHA sormuş ama cevap veren sosyalist olmamış. Bende buradaki soruların cevabını merak ediyorum. Sürekli diklenen sosyalistler yerine adam gibi cevap veren sosyalistler okumak isterdim. Yurt dışından ithal mi etsek ne?

Sitelerde Paylaş

Anlat anlat da ne olduğunuda söyle.Cephelimiydin yok, partizanmıydın yok, AK miydin yok sen neydin nasyonal sosyalistmi yoksa şu TDKP denen gereksizlerdenmi.

Sosyalist olupta Ergenekon'a katılmış yok ya hangi kuvvet komutanıymış o.

Sitelerde Paylaş

Ahlak polisimisiniz???

budur... yanıt bekliyorum bende...

Sitelerde Paylaş
Bacak resmi göndermek komunist yasamda cezalandırılacak bir davranışmış,adamdaki kafa bu kadar !!

http://forum.ateizm2.org/index.php?showtopic=18178&hl=tomclancy

DEHA hep ayni turkuyu soyluyorsun ;)

Kirpma kulturunu gelistirdin durdun, sim o diologlari basindan okursan bir anlasilirligi vardir!

Senin yazilarini tutarim teker,teker kirparim (senin gibi) istedigimi yazarim.

KADINA fahiseligi dayatma olarak goruyoruz ve fahiseligin sonunun GENEL-EV kulturune kadar uzandigini soyluyoruz !

Fahiseligin gecmiste imparatorluk vs, ciktigini ,ama bu cikisinin imparatorlukari curumeye ve dagilmaya neden olmustur!

Deha!

BATI ozleinde 14 yasindaki cocuklar anne olmaga basladi, biliyormusun bunu ??

Ve milyonlarca bebek babasiz dogmaga basladi bu yeni bir generation un cikisi demek ve toplumsal AHLAKIN DINAMITLENIP havaya ucurulmasi demektir..

Kadin gelsin erkekle gercek anlamda esit olsun demek SUCMU ??????

GOSTERMELIK DEGIL, uygarligimiz geregi, insanlik geregi, KADI NIN ozgurlugu geregi OLSUN..

Konuyu carpitma, bizi kadin dusmani ilan edeceksin.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...