Jump to content

Gazanfer Özcan 'ın vergi borcu tahsil edilmelidir

Recommended Posts

Ben bu insanları bazen hiç anlamıyorum yaw..Tabiki de borç alınmalıdır.Ne demek ya..Cem Yılmaz geliyor aklıma..

Diyordu ya;kardeşim sen filmlerde oynarken paranı aldın mı?Aldın..Yedin mi?..Yedin..EEEE?

İyi sanatçı tamam ama sanatçılığının ederini kazanmıştır..Kazanmıyor idiyse başka bir iş yapaydı..

Ben de iyi insanım benim de borçlarımı silerler mi?Yok..

Az bir para da almıyorlar bildiim kadarıyla.Ana borç 30 bin, olmuş 500 bin..Bu ne be?

Adamı harbi çok severdim ama uyuyor muydu bu kadar oluncaya dek?Ölene kadar da iş yapmış biri yani bu..

Sitelerde Paylaş

problem sanata sanatçıya önem verılmemesı zaten bu ülkede lanet olası ılkel arap dini bizi bu hale getırdı bu sapık din yüzünden resım heykel müzik tıyatro roman hıçbışeyde gelışemedık avrupa bızı solladı geçtı sanat çok önemlıdır arkadaşlar ipinı koparanın zengın olduğu bır ülkede onların peşıne düşülmeyıp dandık şarkıcı bozuntularının kaç para kazandığını gözardı edıp gerçek sanatçıların önünü tıkamaya çalışmak bır ıhanettır.

Sitelerde Paylaş
tahsil etmesinler ....o kadar hırsız çalıp çırptı.hepsi halloldu bir gazanfer özcanmı kaldı.

zaten bu rakamın çoğu faiz anasını satiyim :angry:

Ahmağın önde gideni halkım benim. İşte bir türlü vatandaş ayırımı olmaması gerektiğini anlamaz. Sen sanatçıya ayırım istersen diğerleri neden istemesin? Ne zaman ki yasaların herkes için olduğunu anlarsınız o zaman haklarınızı daha adam gibi ararsınız. Hırsıza soyguncuya hesap soracak gücünüz ve yüzünüz olur.

Sitelerde Paylaş
Ahmağın önde gideni halkım benim. İşte bir türlü vatandaş ayırımı olmaması gerektiğini anlamaz. Sen sanatçıya ayırım istersen diğerleri neden istemesin? Ne zaman ki yasaların herkes için olduğunu anlarsınız o zaman haklarınızı daha adam gibi ararsınız. Hırsıza soyguncuya hesap soracak gücünüz ve yüzünüz olur.

Adama kesilen verginin yüzde 90 ı faiz.Buna ne diyeceksin

Sitelerde Paylaş
Adama kesilen verginin yüzde 90 ı faiz.Buna ne diyeceksin

Ne kadar zamanda işlemiş o faiz? Bu kadar ciddi para kazanan birisi neden zamanında ödememiş? Hadi diyelim haberi yoktu sonradan ve birdenbire çıktı bu borç faizi ile karşısına. O zamanda dava açabilir yav. Ama muhasebecisine ama borcu kendisinden gizleyen kuruma.

Sitelerde Paylaş
Ne kadar zamanda işlemiş o faiz? Bu kadar ciddi para kazanan birisi neden zamanında ödememiş? Hadi diyelim haberi yoktu sonradan ve birdenbire çıktı bu borç faizi ile karşısına. O zamanda dava açabilir yav. Ama muhasebecisine ama borcu kendisinden gizleyen kuruma.

Ya darwin aşkına tiyatrocuların para kazandığınıda nerden çıkardın

Dizilere bakma sen

Sitelerde Paylaş
Ya darwin aşkına tiyatrocuların para kazandığınıda nerden çıkardın

Dizilere bakma sen

Dalga mı geçiyorsun aklın sıra? Gazanfer Özcan yıllarca Avrupa Yakası adlı dizide oynadı. Şimdi sen ölünün arkasından konuşulmasın muhabbetine geçersin buradan. Bütün İslam saçmalıklarını red ettiğim gibi bunada kılım. Ölünün arkasından konuşulması gereken bir durum varsa elbette konuşurum.

Sitelerde Paylaş
desteğin için sağol kardeş.artık ak partiyede oy vermicem.

arkadasım ıstersen ulkucu ol ama bır haksızlık varsa karsı cık gene yanında olurum

burdakıler daha once ıranı elestırırler ama ısraılın saldırısına ses etmezler

Sitelerde Paylaş
Dalga mı geçiyorsun aklın sıra? Gazanfer Özcan yıllarca Avrupa Yakası adlı dizide oynadı.

Gazanfer Özcan'ın eşi Gönül Ülkü 7 yıl önce önemli bir hastalık geçirmişti.

Varını yoğunu eşinin tedavisi için harcadı, kendi de rahatsızlandı, kalbe giden damarları değiştirildi.

Tiyatrosunun kapısını açamadığı için para kazanamadı, devlete olan vergi borcu çoğaldıkça çoğaldı.

Faizle baş edemedi...

"78 yaşındayım, 500 bin TL borcum var, nasıl öderim" diyordu...

Son yıllarda Avrupa Yakası'ndan kazandığını, vergi borcunun taksitlerine yatırıyor ancak ana borcu hiç azalmıyordu.

http://tahdit.blogspot.com/

saygılarımla

Sitelerde Paylaş
kanunlar önünde herkes eşittir.

ama birileri cukkayla kat kat fazlasını götürürken

gazanfer özcanın borcuna neden takılınıyor, onu anlamadım.

Bankaları hotrumlayanlar yerine baklava çalanlara ceza vermek tercih edilir ya... Sebep aynı.

Saygılarımla

Sitelerde Paylaş

Durum gerçekten böyle olabilir elbette. Benim karşı çıktığım şu. İnsanlar için devletten kayırmacılık istenemez. Şimdi şöyle düşün. Devlet diyelim Gazanfer Özcanın vergi borcunu affetti, hemde sağken. Sebep nedir? Gazanfer Özcanın ünlü bir tiyatrocu olması. Peki kardeşim onun kadar ünlü olmayan çeşitli meslek sahiplerinin günahı ne? Onlarıda benzer durumlarda affeder mi devlet? Hayır etmez. İşte o sebeple ben bu affa çok karşıyım. Ünlü olmak af sebebi olamaz. Nice insanın hayat çarkları dönüp dururken başına neler geliyor. Ne çaresizlikler içinde kıvranıp duruyorlar. Onları kim kayırıyor acaba? Hem Gazanfer Özcana zamanında sanatçı dostları neden yardım etmedi anlamıyorum. Karşılığını sonra almak üzere bile bir yardım olabilirdi bu. Neyse o onların bileceği iş tabii. Demek herkes bu kadar artık birbirinden izole. Napalım insanlık bu hallere geldi artık.

Ayrıca bankaları hortumlayanlar örnek gösterilerek Gazanfer Özcana vergi affı istenemez. Bu resmen saçmalıktır. Banka hortumlanması artık kanıksanmış ve kabul edilmiş demek ki. Alıştık kerizlenmeye ve soyulmaya yani. Bizi öyle bir hale getirmişler ki soyulmak bize normal geliyor demek ki. Yok aslında bizi kimse bu hale getirmedi. Halk olarak o kadar gamsız ve hırsızseveriz ki o yüzden bu hale geldik. Bakmayın siz Türk milleti fırsatını bulunca götürmeyi sever. Bu sebeple götürene aferin çeker. Her ne kadar benim gibi düşünenler için çok sinir bozucu olsa da böyle bir milletin parçasıyız biz.

tarihinde baglanti tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...