Jump to content

ATEİST FORUMA MODERATÖR OLMAK İSTİYORUM

Recommended Posts

• İleti 224
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Bergüzar bu forumda bir müslüman mod olsa bu kişi zaten ilk sen olursun bence.İletişimin ve ateistte olsalar onları dışlamaman senin yobaz biri olmadığını gösteriyor.

Eğer müslüman bir moderatör gibi bir ilginç fikir doğarsa ve bu kabul görürse dilerim ilk sen düşünülürsün.

Selamlar.

Sağolasın euclid, ama benim niyetim mod olmak filan değil, istemiyorum böyle birşeyi, istemem de. Ben nerde olduğumu biliyorum merak etmeyesin... :rolleyes:

Yine aynı şey BÜYÜK HARFLER İLE TEKRAR YAZAYIM, SEN KENDİ YAZDIĞINI ANLAYACAK BİRİSİ DEĞİLSİN, KENDİ YAZDIĞINI ANLASAN ZATEN BENİM SÖYLEDİKLERİMİ DOĞRULADIĞINI GÖRECEKSİN.

Kendi yazdığını anlamayan bir kişinin benim yazdıklarımı anlamasını beklemek hayalciliktir, o yüzden sen anla diye yazmıyorum.

xislam,

Sadece ve sadece kendin çalıp kendin oynuyorsun, o zaman yazma benim iletilerime bundan sonra birşey. Çünkü sen okumak yerine kendi fikrini empoze etmeye çalışan bir megalomansın. Ve benim kendi yazdığımı bile anlamayan biri olduğumu savunduğuna göre, senin yazdıklarını hiç anlamam öyle değil mi?

Bana yazıp boşa vakit harcamışsın, yazık sana ya :lol:

Bergüzar kinayeyle karışık nabız yokluyor. Mod olmaya gerçekten niyeti var, ateistler içinde oluşturduğu olumlu imajı kullanarak tafaftar toplamaya çalışıyor.

Öte yandan bir insanın durup dururken mod olmak istemesini garip karşılıyorum. Modluk genelde teklif edilir.

Bunun çeşitli nedenleri olabilir, yapı olarak primadonnalığı (ön planda olmayı) seviyor, hactan geldiğinden beri ses getiren bir şeyler yapamadı, onun huzursuzluğunu yaşıyor olabilir.

Bence mod olmak isteyen ya da modluk teklif edilen birisinin modluktan ne beklediği çok önemlidir. Bu forumun birincil amacı ve önemi Türk toplumunu ve dünya toplumlarını her alanda geriye götüren, dünyaya barış değil çatışma ve huzursuzluk getiren, akıl dışı, çağ dışı, bilim dışı olan din olgusuna ve dine odaklı politikalara tepki göstermek, ve toplumu aydınlatmak olmalıdır. İslama taraf olan birisinin bu işi yapması, ve bu temel amaca hizmet etmesi pratik olarak olası değildir.

Ayrıca Ateistforum yönetimi bir parlamento olarak düşünülmemelidir. Karşımıza aldığımız görüş zaten devlet tarafından desteklenen, sitemizi haksız yere yasaklatan, son derecede büyük kaynakları olan, ve bizim faaliyetlerimizden de son derece tedirgin olan radikal islamdır. Zaten bize karşı adaletsiz ve dengesiz bir uygulama varken, bizden büyüklük beklemek abestir.

Bergüzarın niyeti ne olursa olsun modluğa getirilmesine karşıyım, tehdit etmeyi hiç sevmem, ama eğer bu forumda şu kadarcık değerim varsa tepkimin sert olacağını önceden söyleyeyim.

Sevgili Aragon,

Bu iletinden sonra beni hiç tanımamışsın diyeyim önce. Ben sadece kinaye yaptım, o kadar, mod olmaya niyetim filan yok, öyle bir beklentim de yok, hiçte olmadı, euclide dediğimin aynısını sana da diyeyim. Nerede ve nasıl bir zihniyetin ağır bastığını çok iyi bildiğim bir yerdeyim...

Hacdan geldikten sonra da önce de popüler olmak gibi bir kaygım olmadı. Buna ihtiyacım da olmadı, zaten kendi çevremde oldukça popüler biriyim, yani bu doygunluğum fazlasıyla vardır buna emin olabilirsin.

Ve hacdan geldikten beri buranın dışında da sorumluluklarımın olduğunu çok iyi biliyorsun. Oğlumun bana ihtiyacı var olabilir mi, sağlık sorunlarım olabilir mi, ya da başka ilgilenmem gereken sıkıntılarım olabilir mi, ne dersin? Benim bütün hayatım sadece ateistforummuydu ;)

Sevgiler...

Bu forumda dikkat ettiğim şey hiç bir yöneticinin yöneticiliğini kullanarak başkasını aşağılamaya çalışmadığı. Kalkıp bir müsloyu mod yapıp başımıza salmayın. Kalkar Allah'ı gibi egosunu tatmin etmeye çalışıp önüne geleni banlar...

Hadi canım,

Karıştır bakalım forum arşivlerini biraz, öncelikle anibalın, akabinde xislamın, bazen oğuzun iletilerine bir bak bakalım ve bunlara kinaye diyen hacının iletilerine de bak sonra gel bu lafı et burada olur mu?

Sitelerde Paylaş
Ayrıca Ateistforum yönetimi bir parlamento olarak düşünülmemelidir. Karşımıza aldığımız görüş zaten devlet tarafından desteklenen, sitemizi haksız yere yasaklatan, son derecede büyük kaynakları olan, ve bizim faaliyetlerimizden de son derece tedirgin olan radikal islamdır. Zaten bize karşı adaletsiz ve dengesiz bir uygulama varken, bizden büyüklük beklemek abestir.

Bergüzarın niyeti ne olursa olsun modluğa getirilmesine karşıyım, tehdit etmeyi hiç sevmem, ama eğer bu forumda şu kadarcık değerim varsa tepkimin sert olacağını önceden söyleyeyim.

Diğerlerine cevap yazdım sevgili Aragon ama şu iki paragrafı açıklamanı rica etsem, mümkün mü?

Sitelerde Paylaş

Bergüzar hanım başka insanların yönetimdeki sesi ve temsilcisi olacağı için bazen en ağır hakaretlerle ve eleştirilerle karşılaşacaktır. Yani bu göreve duygusal olarak hiçbir müslüman hazır olamaz. 1-2 yıl sonra ağlaya sızlaya ayrılır.

Ateistforum yetkililerinin üyelere, islami sitelerde olmayan demokrasi ve düşünce özgürlüğü hakkını verdiğini biliyorum.

Fakat bu haklardan gerçek anlamda söz edilebilmesi için bazı şeylerin aşılması lazım.

Bergüzar kışkırtıcı, forumu bölmeye çalışan bir üye değil. Aksine bu forumun önemli bir parçası.

Benim içim rahat...

Sadece kendisi için endişeleniyorum.

Sitelerde Paylaş
Bergüzar hanım başka insanların yönetimdeki sesi ve temsilcisi olacağı için bazen en ağır hakaretlerle ve eleştirilerle karşılaşacaktır. Yani bu göreve duygusal olarak hiçbir müslüman hazır olamaz. 1-2 yıl sonra ağlaya sızlaya ayrılır.

Ateistforum yetkililerinin üyelere, islami sitelerde olmayan demokrasi ve düşünce özgürlüğü hakkını verdiğini biliyorum.

Fakat bu haklardan gerçek anlamda söz edilebilmesi için bazı şeylerin aşılması lazım.

Bergüzar kışkırtıcı, forumu bölmeye çalışan bir üye değil. Aksine bu forumun önemli bir parçası.

Benim içim rahat...

Sadece kendisi için endişeleniyorum.

Sevgili pastafarnayist,

Güzel düşüncelerin için teşekkür ederim. Ama benim mod olmak gibi bir niyetim yok, bu başlığın açılma amacı belli zaten. Bazı modların tavırları. Ben yönetimdeki insanların ne olursa olsun her konuda kendilerine ve karşıdakilerine özen göstermesinden yanayım. Elbet onun insan olduğu unsurunu da göz ardı edemem. Ama genel olarak neden hep şu cümleyi kurmak zorunda bırakılıyoruz. "Ön teker nereye giderse, arka tekerde oraya gider". Madem böyle ise ön tekerler güzel yerlere gitse fena mı olur?

Ben daha önce burada konuşmuştum eskiden, ben şahsen islamı bir sitede bir ateistin bile yetkili olmasını isterim, ama orada şu an için böyle bir durum söz konusu değil, burada da tersi olamaz zaten. Ben nerede olduğumu çok iyi biliyorum ama birgün o günlere gelirsek gerçekten dünya daha bir güzelleşmiş demektir.

Sevgiler...

Sitelerde Paylaş

xislam,

Sadece ve sadece kendin çalıp kendin oynuyorsun, o zaman yazma benim iletilerime bundan sonra birşey.

Tabi tabi sen çocuk gibi saçmalayacaksın din ile ilgili o kadar güzel ortalar yapacaksın ama bizler gol atmayacağız.

Bu iletindende anlaşılacağı üzere sen gerçek bir zavallısın.

İnan o kadar zavallısınki şu iletiyi okuduğunda bunu sen bile anlayacaksın.

Çünkü sen okumak yerine kendi fikrini empoze etmeye çalışan bir megalomansın.

Şimdi bu söylediğin kelimenin tam anlamı ile sensin, işte buda ispatı. Bunun ispatı aşağıdaki iletiye verdiğim cevapta.

Ve benim kendi yazdığımı bile anlamayan biri olduğumu savunduğuna göre, senin yazdıklarını hiç anlamam öyle değil mi?

Bana yazıp boşa vakit harcamışsın, yazık sana ya

Bak ben ne demişim: Ben sen kavra diyede yazmıyorum zaten, gerçeği arayan düşünen inasanlar için yazıyorum, çünki kendi yazdığını anlamayan bir kişinin benim yazdıklarımı anlamasını beklemek hayalciliktir. (mor yazmamın bir anlamı var)

Bunu yazdığım halde hala sana bir şeyler anlatma çabam olduğunu sanan birisisin, buda ispatı.

Gördünmü yazılanları okumak yerine kendi fikirlerini empoze etmeye çalışan kimmiş??????? Benim yazdıklarımı okuyan birisi olsan böyle yazarmısın? Ya yazılanları okumuyorsun, yada, yazılanları anlayamıyorsun?

Şimdi senin yine bir karar vermen gerekiyor sen yazılanları okumak yerine kendi fikirlerini empoze etmeye çalışan birisimisin?

Yoksa yazılanları anlama kabiliyeti olmayan birisimisin??? (bana sorarsan ikiside)

Sana ve senin gibilere bir şeyler anlatma çabam asla ve asla olmaz, bunu burada defalar evet defalarca dile getirdim. Tam aksi sizler gibi insanların söylediklerimi anlamasından korkarım.

Burada sana ve senin gibilere verdiğim cevaplar sadece gerçeği arayan sessiz okuyucuların anlaması içindir. (bir kaç sefer daha oku yine anlama.)

Sen ve senin gibiler benim için gerçekleri anlatmama yarayan araçlarsınız.

Sitelerde Paylaş
QUOTE(Aragon @ Mar 4 2009, 10:01) *

Diğerlerine cevap yazdım sevgili Aragon ama şu iki paragrafı açıklamanı rica etsem, mümkün mü?

Bergüzar,

Bu kişisel bir saldırı değil, benim size karşı şahsi bir garezim yok. Ben foruma müslüman bir mod alınmasına karşıyım. Nedenlerini de açıkladım.

tarihinde Aragon tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Tabi tabi sen çocuk gibi saçmalayacaksın din ile ilgili o kadar güzel ortalar yapacaksın ama bizler gol atmayacağız.

Şimdi bu söylediğin kelimenin tam anlamı ile sensin, işte buda ispatı. Bunun ispatı aşağıdaki iletiye verdiğim cevapta.

Bak ben ne demişim: Ben sen kavra diyede yazmıyorum zaten, gerçeği arayan düşünen inasanlar için yazıyorum, çünki kendi yazdığını anlamayan bir kişinin benim yazdıklarımı anlamasını beklemek hayalciliktir. (mor yazmamın bir anlamı var)

Bunu yazdığım halde hala sana bir şeyler anlatma çabam olduğunu sanan birisisin, buda ispatı.

Gördünmü yazılanları okumak yerine kendi fikirlerini empoze etmeye çalışan kimmiş??????? Benim yazdıklarımı okuyan birisi olsan böyle yazarmısın? Ya yazılanları okumuyorsun, yada, yazılanları anlayamıyorsun?

Şimdi senin yine bir karar vermen gerekiyor sen yazılanları okumak yerine kendi fikirlerini empoze etmeye çalışan birisimisin?

Yoksa yazılanları anlama kabiliyeti olmayan birisimisin??? (bana sorarsan ikiside)

Sana ve senin gibilere bir şeyler anlatma çabam asla ve asla olmaz, bunu burada defalar evet defalarca dile getirdim. Tam aksi sizler gibi insanların söylediklerimi anlamasından korkarım.

Burada sana ve senin gibilere verdiğim cevaplar sadece gerçeği arayan sessiz okuyucuların anlaması içindir. (bir kaç sefer daha oku yine anlama.)

Sen de dahil burada defalarca bu tarz hakaretlerden sıkılan ve şikayet eden biri olarak bana iletileri raporlamam söylendi.

Bak bana zavallı diyorsun, buna hakkın varmı, sırf senin gibi düşünmediğim için nasıl zavallı oluyorum bana bunu açıklar mısın? Ben zavallı kelimesini kendime yapılmış bir hakaret kabul ediyorum, buna itirazın var mı?

Ve bu iletini raporlamama rağmen burada duruyor hiç değişmeden.

Yani kısaca şunu diyeyim, senin ve diğerlerinin raporlayın demesi de bahane. Sizin hakaret ve küfür algınız ile benimki örtüşmüyor.

Bu yüzden ateist forum şöyle böyle naraları atmayın. Ben dedim nerde olduğumu iyi biliyorum

ve bundan sonra kişilerde benden aynıları ile karşılık bulacak, hadi bakalım, silin o tarz iletilerimi de göreyim sizi. Bunu da açıkca bir tehdit olarak algılamayın, sizin yaptıklarınızın aynısını yapacağım cümlesidir bu.

Ve o tartıştığımız başlıkta bütün sorularına cevap verdim ama bunları sen kabul et diye değil, sorduğun için. Cevaplarım seni tatmin etmiyor olabilir, ama islami açıdan durum budur demektir. Dedim ya sen zaten inkara şartlanmışsın, benim senden fikrime kabul beklemem salaklık, sence ben salak mıyım? Sadece soruna cevap verdim, bunu görebilirsen sana teşekkür edeceğim...

Bergüzar,

Bu kişisel bir saldırı değil, benim size karşı şahsi bir garezim yok. Ben foruma müslüman bir mod alınmasına karşıyım. Nedenlerini de açıkladım.

Teşekkür ederim ama benim mod olmak istediğim fikrine varman biraz canımı sıktı o kadar.

Sitelerde Paylaş
Sen de dahil burada defalarca bu tarz hakaretlerden sıkılan ve şikayet eden biri olarak bana iletileri raporlamam söylendi.

Bak bana zavallı diyorsun, buna hakkın varmı, sırf senin gibi düşünmediğim için nasıl zavallı oluyorum bana bunu açıklar mısın? Ben zavallı kelimesini kendime yapılmış bir hakaret kabul ediyorum, buna itirazın var mı?

Ve bu iletini raporlamama rağmen burada duruyor hiç değişmeden.

Yani kısaca şunu diyeyim, senin ve diğerlerinin raporlayın demesi de bahane. Sizin hakaret ve küfür algınız ile benimki örtüşmüyor.

Bu yüzden ateist forum şöyle böyle naraları atmayın. Ben dedim nerde olduğumu iyi biliyorum

ve bundan sonra kişilerde benden aynıları ile karşılık bulacak, hadi bakalım, silin o tarz iletilerimi de göreyim sizi. Bunu da açıkca bir tehdit olarak algılamayın, sizin yaptıklarınızın aynısını yapacağım cümlesidir bu.

Ve o tartıştığımız başlıkta bütün sorularına cevap verdim ama bunları sen kabul et diye değil, sorduğun için. Cevaplarım seni tatmin etmiyor olabilir, ama islami açıdan durum budur demektir. Dedim ya sen zaten inkara şartlanmışsın, benim senden fikrime kabul beklemem salaklık, sence ben salak mıyım? Sadece soruna cevap verdim, bunu görebilirsen sana teşekkür edeceğim...

Bergüzar inan artık sana acıyorum söylediğin her şeyi çürütüp üstünede senin şikay ettiğin şeyin aslında tam olarak sen olduğunu kesin bir şekilde ispatlıyorum ve sen buna hiç bir şey yapamayarak o tartışmadada yaptığın gibi sadece ağlıyorsun.

Şimdi bu kadar kendi söylediğinden habersiz, yazılan tek ama tek bir şeyi çürütemeyen, bunun üstüne tartıştığı kişiye bir sürü delil veren, cevap verdiği yazı yerle bir edilince toparlayacağına buradada yaptığı gibi bana hakaret ediyorsun diye ağlayan, kendi yazdığını anlamaktan aciz birisine biçare yani zavallı denmezde ne denir?

Sen biçare yani zavallı olmasan zaten şimdi yaptığın gibi ağlamak yerine cevap verirdin.

Ama itiraf edeyim gerçektende bu 115. iletide düştüğün duruma düşmeyi hiç istemem,çünki resmen ve resmen kesin ve hiç bir tartışmaya gerek olmadan, çok açık, senin bile anlayacağın kadar açık bir şekilde senin bana söylediğin şeyi aslında sen olduğu ispatlanmış durumda.

O kadar netki sen yine o konu hakkında bir şeyler yazmak yerine sadece ağlamış o yazıyı yutmuşsun, afiyet olsun.

Tüm okuyucular hem bergüzarın hemde benim yazdıklarımı okurlarsa durumunu anlasınlar diye 115. iletimi tekrar yapıştırıyorum, sende okuabilirsin. Bak bir tavsiye sakin sakin oku

Sadece ve sadece kendin çalıp kendin oynuyorsun, o zaman yazma benim iletilerime bundan sonra birşey.

Ve benim kendi yazdığımı bile anlamayan biri olduğumu savunduğuna göre, senin yazdıklarını hiç anlamam öyle değil mi?

Sitelerde Paylaş
Bergüzar inan artık sana acıyorum söylediğin her şeyi çürütüp üstünede senin şikay ettiğin şeyin aslında tam olarak sen olduğunu kesin bir şekilde ispatlıyorum ve sen buna hiç bir şey yapamayarak o tartışmadada yaptığın gibi sadece ağlıyorsun.

Şimdi bu kadar kendi söylediğinden habersiz, yazılan tek ama tek bir şeyi çürütemeyen, bunun üstüne tartıştığı kişiye bir sürü delil veren, cevap verdiği yazı yerle bir edilince toparlayacağına buradada yaptığı gibi bana hakaret ediyorsun diye ağlayan, kendi yazdığını anlamaktan aciz birisine biçare yani zavallı denmezde ne denir?

Sen biçare yani zavallı olmasan zaten şimdi yaptığın gibi ağlamak yerine cevap verirdin.

Ama itiraf edeyim gerçektende bu 115. iletide düştüğün duruma düşmeyi hiç istemem,çünki resmen ve resmen kesin ve hiç bir tartışmaya gerek olmadan, çok açık, senin bile anlayacağın kadar açık bir şekilde senin bana söylediğin şeyi aslında sen olduğu ispatlanmış durumda.

O kadar netki sen yine o konu hakkında bir şeyler yazmak yerine sadece ağlamış o yazıyı yutmuşsun, afiyet olsun.

Tüm okuyucular hem bergüzarın hemde benim yazdıklarımı okurlarsa durumunu anlasınlar diye 115. iletimi tekrar yapıştırıyorum, sende okuabilirsin.

xislam,

Senin dediğin gibi burada o konuyu tartışmıyoruz, ikide bir onu buraya getirme, git o başlığa istersen yeniden başlayalım tartışmaya.

Ben kısaca diyorum ki, bir renge birimiz siyah, diğerimiz beyaz diyoruz, bu bizim algımızla alakalı. Ama ben öyle görüyorum diye senin bana anlamıyorsun, zavallı vs söylemlerin gereksiz ve haksız diyorum. Bunu anlamak senin işine gelmiyor. Unut o tartışılan başlığı, sen bana hitaben yazdıklarına odaklan.

Ya neyse niye yazıyorsam, bir zavallı bir zavallıya yazıyor işte, konu bundan ibaret.... ;)

Sitelerde Paylaş
xislam,

Senin dediğin gibi burada o konuyu tartışmıyoruz, ikide bir onu buraya getirme, git o başlığa istersen yeniden başlayalım tartışmaya.

Ben kısaca diyorum ki, bir renge birimiz siyah, diğerimiz beyaz diyoruz, bu bizim algımızla alakalı. Ama ben öyle görüyorum diye senin bana anlamıyorsun, zavallı vs söylemlerin gereksiz ve haksız diyorum. Bunu anlamak senin işine gelmiyor. Unut o tartışılan başlığı, sen bana hitaben yazdıklarına odaklan.

Ya neyse niye yazıyorsam, bir zavallı bir zavallıya yazıyor işte, konu bundan ibaret.... ;)

Çok fena mor oldun bergüzar

Hala o tartışmadan bahs ettiğimi zannediyorsun.

Eminimki yazdıklarımı okumadın. Okusan inan intihar etmen gerekir.

Neyseki okusanda anlamıyorsun bu senin için bir avantaj.

Sitelerde Paylaş

Mor olan sen olduğun için dünyayı mosmor görmen çok normal.

Dön o başlığa ve tek tek sorularınla benim cevaplarımı as, bakalım ben mi cevap vermemişim, sen mi benim cevabımı kabul etmeyip bana çamur atmışsın, hadi dön, yerse tabi.....

Nasıl üslubumu beğendin mi ;)

Sitelerde Paylaş

Hala o tartışmadan bahs ettiğimi zannediyorsun.

Eminimki yazdıklarımı okumadın. Okusan inan intihar etmen gerekir.

Neyseki okusanda anlamıyorsun bu senin için bir avantaj.

Kendini dev aynasında gören megaloman ve yobaz ateist xislam.

115. iletinde bir tane öğretici, yapıcı cümlen varmı, göster bakalım.

Ortaya bir çorba yaptın, ahanda bu domates salatası diye kakalıyorsun, hadi canım sende...

Ama sende haklısın, siz beni sevmezsiniz, çünkü ben sizin egonuzu yerle bir ediyorum, sana gelenekçi müslo lazım değil mi, onlarla aranız çok iyi nede olsa...

Hadi şimdi naşşşşş......

Sitelerde Paylaş
Kendini dev aynasında gören megaloman ve yobaz ateist xislam.

115. iletinde bir tane öğretici, yapıcı cümlen varmı, göster bakalım.

Ortaya bir çorba yaptın, ahanda bu domates salatası diye kakalıyorsun, hadi canım sende...

Ama sende haklısın, siz beni sevmezsiniz, çünkü ben sizin egonuzu yerle bir ediyorum, sana gelenekçi müslo lazım değil mi, onlarla aranız çok iyi nede olsa...

Hadi şimdi naşşşşş......

xislam,

Dikkat çeksin diye mor yazdım ama sadece orayı bile okumuyor. Okusa inannın o bile anlayacak.

Sitelerde Paylaş
Mor olan sen olduğun için dünyayı mosmor görmen çok normal.

Dön o başlığa ve tek tek sorularınla benim cevaplarımı as, bakalım ben mi cevap vermemişim, sen mi benim cevabımı kabul etmeyip bana çamur atmışsın, hadi dön, yerse tabi.....

Nasıl üslubumu beğendin mi ;)

Senin için ağlamak cevap sayıldığı için cevap verdiğini düşünmen çok normal.

Hatta bir zavallıklığını daha hatırlatayım unuttunmu sen bu başlığı oradaki ağlaman üzere açmıştın.

Bırak cevabı oradaki ağlamandan dolayı akan gözyaşlarının devamı bu konuda.

Nediyeyim cehalet mutluluktur.

Sitelerde Paylaş

ben bu konuda bu kadar tartısma cıkabılecegını hıc dusunmemıstım

ya mesajlara bakıyordum bır yerden sonra tamamen ınsanlar bırbırlerını pıs etmeye caba gostermıs

halada devam edıyor pıs etme cabası

tarihinde seyit_rıza tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
ben bu konuda bu kadar tartısma cıkabılecegını hıc dusunmemıstım

ya mesajlara bakıyordum bır yerden sonra tamamen ınsanlar bırbırlerını pıs etmeye caba gostermıs

halada devam edıyor pıs etme cabası

Ne yapalım seyit rıza,

Diyorum ki, ortak bir insan dili vardır, olması gereken incelik ve naifliktir. Bu herşeyden önce erdem ve yapıcılıktır. Ama bunu ısrarla dememe rağmen karşıdaki başka boyutlarda geziyorsa, o zaman onunla da anlaşabilmek yine insan olmanın gereklerindendir ve o zaman onun anladığı dilden konuşmaya başlarsın, çünkü sana başka seçme şansı bırakmamıştır karşıdaki.

Yani ben mecbur bırakıldım, bakın bende sizin yaptığınız seviyede yazabiliyorum diye kendimi göstermeye ;)

Sitelerde Paylaş
Ne yapalım seyit rıza,

Diyorum ki, ortak bir insan dili vardır, olması gereken incelik ve naifliktir. Bu herşeyden önce erdem ve yapıcılıktır. Ama bunu ısrarla dememe rağmen karşıdaki başka boyutlarda geziyorsa, o zaman onunla da anlaşabilmek yine insan olmanın gereklerindendir ve o zaman onun anladığı dilden konuşmaya başlarsın, çünkü sana başka seçme şansı bırakmamıştır karşıdaki.

Yani ben mecbur bırakıldım, bakın bende sizin yaptığınız seviyede yazabiliyorum diye kendimi göstermeye ;)

Tabiyki hayır, ben sadee ikiyüzlülüğü ortaya çıkarttım.

Senin içinde var bu potansiyel, biraz üzerine gidildiğinde hemen ortaya çıkıyor.

Aslında üzerine gitmeye başlamamıştım bile, demek üzerine gitsek vay halimize.

Üzerine gidilince vay efendim bana hakaret, vay efendim dinime hakaret diye dansa başlarlar.

Sitelerde Paylaş
Tabiyki hayır, ben sadee ikiyüzlülüğü ortaya çıkarttım.

Senin içinde var bu potansiyel, biraz üzerine gidildiğinde hemen ortaya çıkıyor.

Aslında üzerine gitmeye başlamamıştım bile, demek üzerine gitsek vay halimize.

Üzerine gidilince vay efendim bana hakaret, vay efendim dinime hakaret diye dansa başlarlar.

birde ikiyüzlüyüm öylemi, haddi aşıyorsun sen, seni terbiyeye davet ediyorum, tabi sana yakınlarda bir yerde ise :angry:

Sitelerde Paylaş
birde ikiyüzlüyüm öylemi, haddi aşıyorsun sen, seni terbiyeye davet ediyorum, tabi sana yakınlarda bir yerde ise :angry:

Ben çok seviyeliyim diyen birisi başkalarını seviyeye davet eden birisi başkalarına "kuş beyinli, terbiyesiz" diyorsa ona ikiyüzlü denmez ise ne denir?

Kimin kimi nereye davet ettiğini bilmem ama ben seni insanlığa devat ediyorum.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...