Jump to content

ATEİST FORUMA MODERATÖR OLMAK İSTİYORUM

Recommended Posts

QUOTE(xislam @ Feb 25 2009, 19:03)

O kadar dar düşünceli zavallısınızki, şu islam denen ucubenin bu kadar açık bir saçmalığını bile kırk takla atarak akla yakın hale getirmeye çalışıyorsunuz?

Bu zavallı ayeti ayeti okuyan her insan durumu anlar (müslümanlarda insan) çünki bu ayete evrensel demek 2 tane 2=7 eder demekten bile saçmalıktır.

QUOTE(xislam @ Feb 26 2009, 19:18)

O kadar dar düşüncelisinizki demek hakaretmi oluyor?

Bu kötü birşeymi merak ettim acaba kuranın adabı ile konuşsam neler olur?

Basit bir şeyi hakaret sayarak kıvırmak ne oluyor?

Ama sizler ne yaptığınızdan habersiz olduğunuz için mazur görüyorum.

Senin gibi birisinden ancak kaypaklık, kıvırma taktikleri öğrenebilirim.

Sizler gibilerin bu davranışları erdemse ben erdemsizim.

İnsan böyle söylerken önce bir islam dünyasının durumuna bakar sonra konuşur.

Sen nerede yaşıyorsun ayda falanmı?

Dur daha peygamberin evini halletmedik ne perdesi.

Ayette peygamberin evine diyor sen ise bunu bu günkü devlet adamlarına maal etmeye çalışıyorsun önce izninle bir çüş diyeyim.

Bu, hem sizin kalpleriniz, hem de onların kalpleri için daha temiz bir davranıştır. Sizin Allah'ın Resûlünü üzmeniz ve kendisinden sonra onun hanımlarını nikâhlamanız asla caiz olamaz. Çünkü bu, Allah katında büyük (bir günah) tır.

İşte yukarıda o yüzden senden kaypaklığı öğrenebilirim ancak dedim.

Burada kıvırmacılığın sınırlarını zorlamışsın.

Ayette peygamber eşlerinden bir şey isterken perde arkasından isteyin diyor bunu 5 yaşında zihinsel özürlünin bile anlayacağı kadar açık.

Sen ise o kadar (yukarıda söylediğimi doğrularcasına) dar düşünceli zavallısınki bunu eşinin birileri ile sohbetine çekmişsin.

Sana bunu yaptıran bu islam ne iğrenç bir dindir.

Birde utanmadan cümlenin sonuna dürüst ol diyede yazmışsın, hemde sen...

Dürüstlüğün d si olsa sizlerde müslüman kalmanız doğaya ayıkırıdır.Bizler dürüst kişiler olduğumuz için ateisttiz.

Sizlerse dürüst olamadığınız için müslümansınız.

Şu kendi yazdığın yazıyı kendin kavrsan zaten saçmaladığını anlarsın.

Oku bakalım kendi yazından ne anlayacaksın.

QUOTE(xislam @ Feb 26 2009, 21:33)

Küçük emrah edebiyatını bırak bunlara karnımız tok.

Biz cevap istiyoruz, ama karşılığında ağlama alıyoruz.

Helede sen enden üstüne alınıyorsun demiş garibim aslında bunlara acımak gerekiyor.

Benim üstüme alındığım falan yok o sözleri kime söylerse söylesin bunlar hakaretmi değilmi?

Ha ona söylemiş ha şuna ne fark eder bana söylemeyince hakaret olmuyormu?

İşte resmen ama resmen gerizekalıların bile anlayacağı bir şekilde sen beni eleştirdiğin şeyin çok daha beterini senin tapındığın allahın yapıyor, bana söylediğin herşeyin 1000 katı senin tapındığın allah içinde geçerli.

O hakaretler bana değil kafire ise yinede kafirlere hakaret ettiğini kendin söylemiş oluyorsun, kendi kendinide yalancı çıkartırsın sen çünki bu islam insana herşeyi yaptırır.

Artık bunuda kıvırırsan başka şeylerde düşüneceğim.

Şu insan kıvırmasına bakın ben bir insan olarak bundan utanıyorum.

Hiç bir cevap yok neden çünki verdiğinde başına gelecekleri biliyor.

Ayrıca kuran o hakaretleri sadece kafirler için etmiyor sana kuran okumanı öneriyorum hani şu allahtan geldiği söylenen muhamemdin yazdığı cehalet abidesi.

QUOTE(xislam @ Feb 26 2009, 21:39)

Bak yine kendi yazdığını anlasa zaten kuranın evrensel olmadığınıda anlayacak.

Bunlar kendi yazdığından habersizki senin benim yazdığımı nasıl anlasınlar.

Bergüzar şu kendi yazdığını anlayamazsan ben sana ne yazdığını anlatayım.

Ayet o denli açıkki kıvırmaya çalışırken bile biryerlerden fışkırıyor neresinden tutsan elinde kalıyor bir şeyi halledeyim deerken öteki patlıyor ve bu kitabı allah indirdi deniyor.

QUOTE(xislam @ Feb 26 2009, 23:06)

Yine ağlama yine cevap yok demekki kuran evrensel değilmiş.

Anlaşılan bu yazılan yazılara kıvıracağı ağlayacağı şweyleri bularak sadece onları yazdıran bu islam ne iğrenç bir dindir.

İnsanı bu kadar küçük düşüren, böylesi çok açık gerçekleri göstermeyen bu islam ne iğrenç bir dindir.

İnsanın onurunu elinden alan bu islam dinlerin en iğrencidir.

Sana ne söymeiştim?

Kendi yazdığını kendin bilmiyorsun.

Tekrar edelim kendi yazdığını kendin anlasan zaten kuranın evrensel olmadığını anlardın.

Kendi yazdığını kendisi anlamayan bir beyine iki tane ikinin 4 ettiğini nasıl anlatırız?

Sorulara cevap vereceğine neden ağlamak zorunda kalıyorsun hiç düşünüyormusun?

Bende bir müslümana ne söylüyorum saçmalıyorum hiç bir müslüman düşünürmü?

Yüzsüzlüğü bu kadarına pes, gerçek müslüman diye buna derler.

Neyse neyin ne olduğu okunduğunda anlaşılır.

Eğer bazı şeylere cevap verseydin suratına suratına yiyeceğin darbelerin farkına vardığın için kıvırmaktan zaten arap olan beynin arap dansözüne dönecekti, hoş aslında çoktan dönmüş.

Neyse senin gururuna yediripte söyleyemeyediğin şeyi ben senin yerine söyleyeyim.

"bazı şeyler kıvırma payı vardır ama bu azap süresinin kıvırma payı yok bir daha asla bu ayet ile ilgili konulara giripte şimdiki gibi rezil rusva olmayacağım."

Çokta kızmışsın hele kendi yazdıklarını anlasan bana kızdığından daha çok kızarsın kendine.

Neyseki kendi yazdığın yazıyı anlamaktan acizsinde durumun berbatlığını anlayamıyorsun.

Buradaki hiç bir şeye cevap vermediğini ilan ederim.

>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Sevgili arkadaşlar,

Yukarıda forumumuzun moderatörlerinden birine ait bir forum üyesine sarfettiği sözleri görüyoruz.

Ben bu foruma moderatör olmak istiyorum ve size diyorum ki.

Benim gibi düşünmeyen insanları yukarıda görüldüğü üzere bu arkadaş gibi aşağılayacağıma, alay edeceğime, hakaret edeceğime, benim gibi düşünmediği için, aptal, cahil, dar kafalı, anlamaktan aciz, rezil, dansöz gibi bilumum incitici, itici ve hakaret dolu sözler sarfedeceğime NAMUSUM VE ŞEREFİM ÜZERİNE SÖZ VERİYORUM!!!!!!!

Sitelerde Paylaş
  • İleti 224
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

xislam yalan mı söylemiş? Yanlış birşey mi yazmış? Beyni ölmüş nurculara aşk şiirleri mi yazacaktı adam? Kendisine desteğimi ifade ediyor, çalışmaları için de teşekkür ediyorum. Her gün kosovalı'yı 2 kere şutlamak bile adamı bıktırır, kolay iş değil modluk.

Sitelerde Paylaş
xislam yalan mı söylemiş? Yanlış birşey mi yazmış? Beyni ölmüş nurculara aşk şiirleri mi yazacaktı adam? Kendisine desteğimi ifade ediyor, çalışmaları için de teşekkür ediyorum. Her gün kosovalı'yı 2 kere şutlamak bile adamı bıktırır, kolay iş değil modluk.

Hakarete, aşağılamaya devam yani diyorsun öyle mi?

Evet bende devam diyorum ve mod olmak istiyorum :(

Sitelerde Paylaş

Yukarıda alıntılanan bölümlerde hakaret olduğunu düşünmüyorum, alıntı yapılan tartışmalarda xislam'ın cevap yazdığı insanların yazdıklarını da buraya koysaydınız o sözlerin hak edildiğini herkes görürdü.

Neyse, size mod olma konusunda başarılar diliyorum.

Sitelerde Paylaş

Konu şurada, 26 iletiden sonra takip edenler görebilirler.

http://forum.ateizm2.org/index.php?showtopic=18553&st=20

Yapılan hiç bir şeye cevap vermeden sadece bana şunu dedin bunu dedin diye ağlayarak ezikliğini göstermek.

Üstelik savunmaya çalıştığı şey azhap süresi 53, işin garip tarafı bu ayetin evrenselliği savunmak.

Konu okuyanlar, özellikle bergüzarın kendi yazdıklarını okuduklarında zaten kendisinin bu ayetlerin evrensel olmadığını kendisinin söylediğini anlayacaklar.

Daha kendi yazdığını anlamaktan aciz bir insanın, üstelik daha ayet konusunda sıkıştırmaya bile yapmadığım halde başına gelecekleri anladığı için madur oynayarak ezikliğini atma çabalaması bana garip gelmiyor.

İnandığı kitap insanlara hayvan hayvandan daha aşağılık, beyinsizler vs vs dediği halde bundan çok daha basit sözleri örnek göstererek bu yapılanın yanlış olduğunu söylediğinde zaten dürüstlüğünü ve düşünce yapısınıda ortaya koymuş oluyor.

Buna yaptığı savunma neden üstüne alınıyorsun. Bu ne demek "bir hakaret var ama sana değil" demek, biz zaten bana hakaret ediyor demiyoruzki hakaret var diyoruz kime olursa olsun. (üstelik hakaret bizlere olduğu halde)

Neyse fazla söze gerek yok yukarıda likini verdiğim konuda neyin ne olduğu belli.

Orada bana söylenmiş kuş beyinli gibi pek çok söz de var onlarıda getirme dürüstlüğünü beklerdim ama mümkün değil, zaten konu okunduğunda bu kişi için dürüstlüğün ne olduğu anlaşılıyor.

Sitelerde Paylaş

Ya ben biraz safım galiba. Daha önce berguzar ın seçilebilecek tek müslüman mod olduğunu söylemiştim. Nasıl bu kadar abuk düşündüğüme şimdi şaşırıyorum. berguzar bana çok kızabilirsin ama gerçekleri söyleyeceğim. Sen bir müslümansın. Ateistforumda mod olmayı nasıl düşünürsün? Bu senin dinine aykırı. Kısa süre önce başka bir iletimde de yazdım. Senin dinine göre burada dinini eleştiren her iletiyi silmen gerekir. Eeeee bunu yapamayacağına göre nasıl mod olacaksın? Çünkü yaparsan zaten modluğun üç gün bile sürmez. Ha ben ateist yada deist oldum diyorsan o zaman başka.

Bu forumda iyi ki xislam gibi bir mod var. Ben ondan çok şey öğrendim. Sert eleştiri yapamıyordum. Karşımdakini kırmak istemiyordum. Ama zamanla İslamın ne kadar insana saygısız ve korkunç baskıcı olduğunu daha iyi kavrayınca xislamın sert eleştirilerine hak verdim. Şimdi eleştiride onun yanından bile geçecek bir tarzım olmasada daha sert eleştiri yapabiliyorum. Yani xislam burada bir çok insanın gözünü açmıştır.

Sana gelince berguzar, sen insanı dumur edersin ve uyutursun. Bunu burada hemen herkes bilir. O kadar alakasız yazıların var ki ben çoğunu hiç okumam bile. Şahsen bu forumdaki mod ve adminlerin bir tekinin bile böyle olmasını istemem.

Hem neden son zamanlarda forum yönetimine bir sürü tuhaf öneri geliyor? Ben mod olmak istiyorum diye ortaya çıkanınıda hiç görmemiştim. Birilerinin bir zoru var ama hadi bakalım. Eğer bu forum bozulursa üzülürüm ve bunu hiç istemem.

Ben çok açık sözlü birisiyimdir. Böyle dan dan konuşurum, kimse bana kızmasın. Tabii istediğim zaman açık sözlü olurum, her zamanda değil.:)

tarihinde baglanti tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

senin moderatör olduğun gün forum ateist forum olmaktan çıkıp, tatlısu müslümanı forum olarak yoluna devam eder..

ben seni moderatör olarka görmek istemiyorum..

bir dincinin ateistforumda yani ateizmi anlatmak ve islam'ın gerçek yüzünü göstermek gibi bir amacı olan bir forumda moderatör olmasını saçma, bir dincinin de bu istekte olmasını ise yüzsüzlük olarak görüyorum..

bu müslmanların hepsi mi takiyyeci arkadas?

tarihinde metatron tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Mod falan olmak istediği yok yahu,kinaye yapmış.Böyle mod olunuyorsa ben de yaparım diyerek.

Ayrıca nedir yani mod diye aman efendim,sayın hanfendiciğim diye konuşmak zorundalar mı?Tartışırken herkes bu üslupla konuşuyor.Nolmuş.Modlar da insan ama,lütfen. =P

Yooo gayette ciddi olabilir yazdıkları. Olmadığının bir belirtisi yok. Ciddi değilse belirtecek bir ifadesi olmalıydı. Biz okuduğumuzu olduğu gibi değerlendiririz.

Sitelerde Paylaş
Yooo gayette ciddi olabilir yazdıkları. Olmadığının bir belirtisi yok. Ciddi değilse belirtecek bir ifadesi olmalıydı. Biz okuduğumuzu olduğu gibi değerlendiririz.

İletisinin son paragrafından kinaye akıyor işte açık şekilde,sen dan dan konuşurken millet ironilerle işi götürüyor =)

Sitelerde Paylaş
İletisinin son paragrafından kinaye akıyor işte açık şekilde,sen dan dan konuşurken millet ironilerle işi götürüyor =)

Kinaye ile karışık söylemediği ne malum.:) Ben gardımı alayımda gerisine bakarız. Ya zaten reelde müslüman vızıltısı çekmekten gına geldi. Bari burada müslüman mod görüpte sinir olmayayım.

Sitelerde Paylaş

ah be berguzar ablacım, forum adı ateistforum, mod olma şansın ne kadardır sence.. ve beraberinde bir müslümanın bu foruma mod olmasını bende şahsen doğru bulmuyorum.. çok çeken giden olacaktır bu durumda.. ayrılıklar başlayacak, tartışmalar başlayacaktır nazarımca.. beraberinde gelelim xislamın sözlerine bir ton deliyle uğraşmak kolay mı sence.. bir ton küfür eden insan onları raporlayanlar.. kosovalı gibiler.. gene sabırtaşı gibi buradaki modlar benim gözümde.. bayan halimle ben bile bazen burada durduğum yerde okkalı bir küfür edebiliyorum.. ama yalnızca içimden.. buraya yazma eğilimim olmadı daha.. o sabrı zorlayan biri de umarım çıkmaz karşıma.. sevgi ve saygılarla..

Sitelerde Paylaş

:lol::lol:

ateistforuma müslüman moderatör olmaz.

ben bunu en başında söylemiştim, gene söylüyorum.

işin doğasına aykırı bu.

hem diğerleri çiğ çiğ yerler bergüzar ablayı olası bir ortak karar alma durumu olursa.

herkes üzerine düşeni hakkıyla yaparsa böyle konuların açılmasına da gerek kalmaz.

bazıları da ilk fırsatta bütün kinlerini kusma fırsatı bulamaz böylece.

Sitelerde Paylaş

Ahzab süresini ve devaminda ayetlerini savunmak akla mantiga uymaz. Basitce diyinki birisi o süreyi iyi sallamis ve sanmiski cok faydali olur almis kitaba koymus. O ayetlerden sonra bir sene gecmis bile olsa hükmü bitmistir. Öyle ayetler varki Ahzab süresinde kitabi okuyanlara Muhammede karsi nasil davranacaklarini, ailesinden nasil su istenecegini, araya perde cekmeyi, onlarla evlenmemeyi ögütlüyor. Bu hikayeler hala okunuyor. Bu insanlar 1400 sene evvel yasamis ve artik yoklar. Burdaki uyarilar artik bos uyari, hic bir faydasi yok.

SAYGILAR

Sitelerde Paylaş

Burası herkese açık bir forum ..Ateizm ve din forumu ..Bergüzar gayet güzel bir şekilde görevini yapacaktır..

Kimseye haksızık etmeden görevini yapacağına eminim..Fakat belki göreve gelince misyonu/inancı gereği daha adaletli olup ateistlere daha bir şevkatle yaklaşacağı için bakıyorumda sizleri bir korku sarmış.Müslüman mod ateforumda adalet ve şevkat dağıtıyor imajından rahatsız olmayasınız :)

Korkmayın bergüzarı herkes biliyor ondan hiç birnize zarar gelmez..

Hem zaten ipler adminlerin elinde gerekirse iplerini çekerler..Anibal gibi başıboş bırakılacağını sanmıyorum.

Sitelerde Paylaş
Benim gibi düşünmeyen insanları yukarıda görüldüğü üzere bu arkadaş gibi aşağılayacağıma, alay edeceğime, hakaret edeceğime, benim gibi düşünmediği için, aptal, cahil, dar kafalı, anlamaktan aciz, rezil, dansöz gibi bilumum incitici, itici ve hakaret dolu sözler sarfedeceğime NAMUSUM VE ŞEREFİM ÜZERİNE SÖZ VERİYORUM!!!!!!!
En azından koltuğun nelere kadir olduğunu iyi yakalamış :)

Aşağıdaki ezop masalını daha öncede asmıştım...

oğlağın biri evin içine girmiş, bir de bakmış ki kapının önünden bir kurt geçiyor. Ağzını bozmuş sövüp alay etmeye başlamış. Kurt başını çevirip: “A zavallıcığım! bana sen mi sövüyorsun sanki? O senin bulunduğun yer sövüyor!” demiş.
Saygılarımla
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...