Jump to content

ATEİST FORUMA MODERATÖR OLMAK İSTİYORUM

Recommended Posts

Sorun sizde değil bende :( Ben sizin espirinizi anlamıştım. Espirinizi gördüm diyerek yanıt yazdım ama yine becerememişim :( :(

:) hayir, hayir kesinlikle sorun sizde degil :D

aslinda espri yaptiginizi anladim, ama yinede bir sorayim dedim :P ya smiley yapmayinca arkaya bu isi cözmek zor oluyorda :D

Sitelerde Paylaş
  • İleti 224
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

:) hayir, hayir kesinlikle sorun sizde degil :D

aslinda espri yaptiginizi anladim, ama yinede bir sorayim dedim :P ya smiley yapmayinca arkaya bu isi cözmek zor oluyorda :D

Baktım haklısınız smile felan ilave etmemişim. Öyle anlamsız durmuş. Bundan sonra dikkat ederim. ESpri konusunda ikimizde muzdaribiz :)
Sitelerde Paylaş

Mürteddd, sana bu muhteşem derleme için ne kadar teşekkür etsem az :D

Sitelerde Paylaş
ya biz milletçe böyle adamları niye seviyoruz ya? söyleyemediğimiz şeyleri söylüyor diye mi? :D

bende zohan herkesi takip ediyor demiştim ama zohanı da takip edenler varmış ehuehue helal olsun murteddd :)

bazısını ben de yeni gördüm.

profilinden tüm mesajlarına baktım.

adamın nerdeyse her mesajı olay. :)

Sitelerde Paylaş

Bu arkadaş foruma geldiğinde süzme çapulcu ülkücü görüntüsü veriyordu ..Ama bu forum var ya bu forum ; universal torna tezgahı gibi yeminle..

Adama pasoyu verdimi , dosdoğru bir adam çıkabiliyor ortaya..Zohan gibi...

Ulen Zohan, inşalla yamulmazsın , dosdoğru kalırsın... ;) Dinlemekten ve öğrenmekten de vazgeçmezsin..

Sitelerde Paylaş

Berke_Han nikini kullanırken imzası buydu:

Hz. Kuteybe'yi, kafir, iffetsiz, ahlaksız ve şamanist birer pislik olan eski Türkleri katletmekle suçlayanlar Müslüman olamazlar. Eğer biz Türkler bugün Müslüman olarak yaşıyorsak, bunu Hz. Kuteybe gibi İslam büyüklerimize borçluyuz.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

doktorlarin sag sol kavgasi, siyaset doktorlari bozarmi

sitedeki haci deha drekinci gibi doktor uyeler her konuda efendice yazarken sag sol tartismasina girince serefsiz kemiksiz vatan haini yalak beyinsiz zekasiz kumarbaz kucuk adam gibi hakaretleri birbirlerine etmeye basliolar.bide birbirlerine bu kadar kotu laflar ederken sevgili veya dehacigim gibi ifadeler kullanmalari ayri bir hikaye.anlamadigim sey doktorlar sag sol tartismalarinda birbirlerine bu kadar hakaret ederken nasil baska konularda efendiliklerini koruduklaridir.eger konu silinmezse doktorlar cevaplayabilirler

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

bu da profiline bırakılan bir yorum:

AnaToLyA

Merhaba,Pardon hocam,belki sormaya hakkım yok lakin.Siz müslüman mısınız_?Zira bunu anlamakta güçlük çekmekteyim neyi savunduğunuz belli değil en azından bende öyle bir intiba uyandı.Çizginizi daha belli ederseniz.herkes için iyi olur.vesselam.

6 Mar 2009 - 20:26

tarihinde murteddd tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
i love zohan. esprilerinin yanı sıra, mükemmel ayar veriyor; hani tanrıyım dese taparım, o derece!

Yakında diyecek inşzohan. Zohanizm geliyor. Bizler ilk müritleri olacağız. Astur ve ben satmayı da düşünmüyoruz ayrıca. :)

Sitelerde Paylaş
Yakında diyecek inşzohan. Zohanizm geliyor. Bizler ilk müritleri olacağız. Astur ve ben satmayı da düşünmüyoruz ayrıca. :)

sizin bu yaptığınıza ayıp denir. :)

Zohan'ın peygamberleri sadece iki tane, ben ve Dragon... Sulanmayın len kutsal görevimize :P

ayıp denir bu senin yaptığına astur.

zohana tanrılığı teklif eden benim, peygamberi de ben olmalıyım.

seni de peygamberin ayakçısı yapalım. :)

Sitelerde Paylaş

Mürteddd her an bir faili meçhul cinayete kurban gidebilirsin bak demedi deme :D İnşzohan birşey gelmez başına...

Bu arada şşşt Dragon abi senin de ağzında bakla ıslanmıyor...Ne satması yahu? :P

Sitelerde Paylaş
sizin bu yaptığınıza ayıp denir. :)

Şimdi Zohan hem risaletini ilan edecek hem kendisi Tanrı. Yaptığın derleme çalışmaları ile gözüne girmeyi başarmışsındır eminim. Sen büyük ihtimalle kitapları hazırlayacaksın abicim. Biz yani Astur ve ben olayın ekonomik tarafı ile ilgileneceğiz. :)

Sitelerde Paylaş
cariyeler de benim - değil mi abiler?

Ganimetlerin yarısı Zohan'ın olacak.

Baktık ortalık karışıyor 5'te 1'i de onun olabilir. Dediğim gibi ekonomik tarafını Astur kardeşim ile planlayacağız.

Sitelerde Paylaş
Ganimetlerin yarısı Zohan'ın olacak.

Baktık ortalık karışıyor 5'te 1'i de onun olabilir. Dediğim gibi ekonomik tarafını Astur kardeşim ile planlayacağız.

Biraz önce Zohan'dan gelen mesaj ile bir düzeltme yapmam gerekiyor. Arkadaşlar, Zohan Cariyelik kurumunun olmayacağını bildiriyor. Üzgünüm crossfox...

Astur sanırım sana da geldi aynı mesaj.

Sitelerde Paylaş
Biraz önce Zohan'dan gelen mesaj ile bir düzeltme yapmam gerekiyor. Arkadaşlar, Zohan Cariyelik kurumunun olmayacağını bildiriyor. Üzgünüm crossfox...

Astur sanırım sana da geldi aynı mesaj.

Geldi evet, üzgünüm cross, Zohanizm çağdaş ve ilerici bir din yani. Bu arada ekonominin üstüne hukuk konusunda da tüm yetki ben ve Dragon'a verilecekmiş, çok yaşa Zohan!

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...