Jump to content

ATEİST FORUMA MODERATÖR OLMAK İSTİYORUM

Recommended Posts

• İleti 224
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Zohan'ın peygamberleri sadece iki tane, ben ve Dragon... Sulanmayın len kutsal görevimize :P

Sitelerde Paylaş
Zohan'ın peygamberleri sadece iki tane, ben ve Dragon... Sulanmayın len kutsal görevimize :P

ayıp denir bu senin yaptığına astur.

zohana tanrılığı teklif eden benim, peygamberi de ben olmalıyım.

seni de peygamberin ayakçısı yapalım. :)

Sitelerde Paylaş
Şahsen ateistforumda müslüman bir mod görürsem bu benim en büyük şokum olur hatta aklımda ki bütün soruların cevabı da bu şokla birlikte çözülür.Ama bu yönetim asla böyle bir karar almaz,çünkü bunlar dış güçlere hizmet ediyor.Masonlar buna karşı çıkar.

hmm peki nurcular hangi güçlere hizmet etmekte sence???

Sitelerde Paylaş
Sayın bergüzer ve sayın xislam...

Varmak istediğiniz noktayı söyleyinde filmin sonunu beklemeyelim...

Çünkü tabiri caizse el ense çekerek birbirinizi yokluyorsunuz. Bu yoklamanın ardından hakaretlerin dozajı artacak gibi :(

İnsanların rüzgar ektiklerinde fırtına biçeceklerini unutmamaları gerekir.

Saygılarımla

Sevgili hallac,

Varmak istediğim nokta benim belli ama anlamak istemeyen yine anlamayır. Ben kendi adıma kapatıyorum bu konuyu, son söz olarak diyorum ki:

İnsan gibi yazan insan gibi cevap alacak, başka türlü yazan yazdığı şekilde cevap alacak benden, bu kadar.

Aynen senin dediğin gibi sevdikleri bir sürü insan inanan, onlara böyle davranmıyorlar ki davranmamaları da gerekir. Ama biz onlar gibi düşünmüyor ve inanıyor diye de bu kadar hakarete maruz kalamayız. Dediğim gibi konuyu uzatmıyorum, kişi nasıl konuşursa benden de aynısı ile karşılık bulacaktır.

Ve biz birbirimizi yoklamıyoruz, ben sinirli filanda değilim, her zaman iyilik ektim ama demekki herkese iyi davranmak doğru değilmiş, bunu bana gösterdikleri içinde ayrıca üzgünüm.

Sevgiler...

Sitelerde Paylaş
Ve biz birbirimizi yoklamıyoruz, ben sinirli filanda değilim, her zaman iyilik ektim ama demekki herkese iyi davranmak doğru değilmiş, bunu bana gösterdikleri içinde ayrıca üzgünüm.
Keşke daha önce bana sorsaydınız. Bir söz vardı ama unuttum. Hatırladığım kadarıylma şöyle bir şeydi. "Kötülüğe iyilikle karşılık verirsem iyiliğe neyle yanıt vereceğim" türündeydi. Aslında kötülüğe iyilikle karşılık veriyorsak iyiliklere haksızlık yapıyoruz tarzındaydı.

İyilik hakedene yapılması gerekmektedir. "Ya o bana kötülük yaptı ama iyilik yaparak onu utandıracağım" diye düşünmeyin bir işe yaramaz...

Tabiher yapılan kötülüğe kötülükle karşılık verelim demiyorum. Sadece araya mesafe koymamız gerektiğini söylüyorum.

Saygılarımla

Sitelerde Paylaş
Keşke daha önce bana sorsaydınız. Bir söz vardı ama unuttum. Hatırladığım kadarıylma şöyle bir şeydi. "Kötülüğe iyilikle karşılık verirsem iyiliğe neyle yanıt vereceğim" türündeydi. Aslında kötülüğe iyilikle karşılık veriyorsak iyiliklere haksızlık yapıyoruz tarzındaydı.

İyilik hakedene yapılması gerekmektedir. "Ya o bana kötülük yaptı ama iyilik yaparak onu utandıracağım" diye düşünmeyin bir işe yaramaz...

Tabiher yapılan kötülüğe kötülükle karşılık verelim demiyorum. Sadece araya mesafe koymamız gerektiğini söylüyorum.

Saygılarımla

Forum tarihinde ilk defa hallacın doğru bir lafına rastladım. Tabii bana göre. Şaşkınlıktan hala ağzım açık ekrana bakıyorum. Olamaz olamaz.:)

Sitelerde Paylaş

yav neresi dogru bu lafin?isguzar hanim teyze millete cemkirip durdugu halde kendisini iyilik melegi olarak goruo.hallacta sakın kotuluge iyilikle karsilik verme dierek bunu iice bi gazlamis.artik bundan sonra isguzar hanim teyzeyi kimse susturamaz.yakinda root admin olmak istiorum dierek oguz bey amcayada kinayeli posta koymaya kalkar.hayirdir isalla

Sitelerde Paylaş
yav neresi dogru bu lafin?isguzar hanim teyze millete cemkirip durdugu halde kendisini iyilik melegi olarak goruo.hallacta sakın kotuluge iyilikle karsilik verme dierek bunu iice bi gazlamis.artik bundan sonra isguzar hanim teyzeyi kimse susturamaz.yakinda root admin olmak istiorum dierek oguz bey amcayada kinayeli posta koymaya kalkar.hayirdir isalla

Ben baglantiyim, senin hanım teyzen değil. Böyle avam hitapların hiçbirisini kullanmam ve bana söylenmesini istemem. Kullananlara karışmam. Eski bir gelenek ne diyeyim. Ama bana bir daha böyle deme.

Siz ne şakadan ne eleştiriden anlamıyorsanız ben napim? Ben çemkirmem, çemkirmek çok çirkin birşey. Asaletime yakışmaz.

Sana birisi bir küçük laf söylese hemen açarsın bayramlık ağzını. Sen mi kötülüğe iyilikle karşılık vereceksin? Güldürme beni. Sende nerede o olgunluk? Ben kötülüğe iyilikle çok karşılık verdim. Kıymeti hiç bilinmez. Yani değmez. Kötü iyilikten anlamaz. Daha çok sinirlenir. Uzaklaşmak en iyisidir. Elinden geliyorsada yordamıyla bir sümsük vurmak en evlası. İyi ancak iyilikten anlar. Sen mi bana öğreteceksin?

Ayrıca ben açıkça beyan ediyorum. Bazı kimseler modluk ve root adminlik istediğim gibi şeyler söylüyor. Birincisi onlar istenmez teklif edilir. İkincisi benim öyle bir niyetim hiç yok. Ben normal üye olmaktan gayet memnunum. Daha konuşacak mısınız?

Sitelerde Paylaş

puhahaha.ya dur harbi oldurcen milleti gulmekten.o sozler senin icin deil isguzar hanim teyze icin.lan nasi yapiosunda bu kadar herseyi kicindan anliosun.yalniz harbi komaya soktun beni gece gece hahaha

Sitelerde Paylaş
puhahaha.ya dur harbi oldurcen milleti gulmekten.o sozler senin icin deil isguzar hanim teyze icin.lan nasi yapiosunda bu kadar herseyi kicindan anliosun.yalniz harbi komaya soktun beni gece gece hahaha

Benim iletimin altına alıntısız yazarsan bana yazdın sanırım tabii. O zaman alıntı yapmasını öğren. Yada nick belirterek anlatacağını anlat. Daha forumda nasıl yazması gerektiğini bilmiyor birde ahkam kesiyor. Öğren öğren.

Sitelerde Paylaş
hahaha sen adami oldurursun harbiden.neyse tamam ne desem anlamican zaten.helal diim bari

Yanlış anlamanın sebebinin senin alıntı yapmaman ve nick belitmemen olduğunu söylüyorum. Bu herşeyi açıklıyor zaten. Daha ne anlamama durumundan bahsediyorsun sen? Bana anlama özürlü yakıştırmasını dayanaksız olarak yapıpta komik olma. Böyle kendinden menkul basit cümlelerle trip yapıpta rezil olma. Alem yaratık.:)

Sitelerde Paylaş
Yanlış anlamanın sebebinin senin alıntı yapmaman ve nick belitmemen olduğunu söylüyorum. Bu herşeyi açıklıyor zaten. Daha ne anlamama durumundan bahsediyorsun sen? Bana anlama özürlü yakıştırmasını dayanaksız olarak yapıpta komik olma. Böyle kendinden menkul basit cümlelerle trip yapıpta rezil olma. Alem yaratık.:)

Bağlantıcım

Bir kere senden alıntı yapmamış,hemen senin iletinin altına yazmış yorumunu,sonra işgüzar hanım teyze diye kimden bahsettiğini de açıkça belirmiş.Sen gidip bu iletiyi üstüne alımış,çocuğa bir ton fırça atmışsın,şimdi de "kusura bakma yanlış anlamışım" diyeceğne hala çocuğa saldırıyorsun.Asaletine yakışmıyor

Sitelerde Paylaş

İslamın Barışçıllığı Üzerine Sahih ve de Mütevatir Bir Hadis isimli başlıktan:

hayret isguzar hanim teyzeyle edisun hala daha gelip sacmalamamislar.hayirdir isalla

işgüzarı öğrendik, bilin bakalım edisun kim?

Sitelerde Paylaş
İslamın Barışçıllığı Üzerine Sahih ve de Mütevatir Bir Hadis isimli başlıktan:

işgüzarı öğrendik, bilin bakalım edisun kim?

İşgüzar bergü,edisun da epifun.Zohan beğendiğim bir forum üyesi olmaya başladı,zaten öyleydi aslında

Sitelerde Paylaş
Bağlantıcım

Bir kere senden alıntı yapmamış,hemen senin iletinin altına yazmış yorumunu,sonra işgüzar hanım teyze diye kimden bahsettiğini de açıkça belirmiş.Sen gidip bu iletiyi üstüne alımış,çocuğa bir ton fırça atmışsın,şimdi de "kusura bakma yanlış anlamışım" diyeceğne hala çocuğa saldırıyorsun.Asaletine yakışmıyor

Siz burada bu bilmeceleri çözüyorsanız size helal olsun.:) Ben diğer konularda kendimi paralarken çözememişim demek ki.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...